PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با روشن نشدن سیستم

mehdi_halla
27-10-2012, 08:46
سلام دوستان.یه سیستم دارم که زمانی که روشنش میکنی زور میزنه تا روشن شه اما نمیشه یعنی فن رو سی پی یو هی دورش زیاد میشه هی کم میشه به طرو متناوب اما روشن نمیشه وچراغ سیستم که رو کیسه چشمک زنه.مشکل از چیه؟با پاور دیگه هم تست مردم همین طوره.

djhl
27-10-2012, 09:49
سلام دوستان.یه سیستم دارم که زمانی که روشنش میکنی زور میزنه تا روشن شه اما نمیشه یعنی فن رو سی پی یو هی دورش زیاد میشه هی کم میشه به طرو متناوب اما روشن نمیشه وچراغ سیستم که رو کیسه چشمک زنه.مشکل از چیه؟با پاور دیگه هم تست مردم همین طوره.
مشکل شما از هارده

mehdi_halla
27-10-2012, 10:10
فکر کنم زمانی که پاور دوم رو رو سیستم گذاشتم، هارد اصلا وصل نبود به سیستم.پس از هارد نیست احتمالا.

Sent from my LT15i using Tapatalk 2

EXTREME
27-10-2012, 10:22
سیستم روشن میشه ولی تصویر نمیده ؟
یا کلا سیستم روشن نمیشه

mehdi_halla
09-11-2012, 10:44
سیستم زور میزنه روشن شه اما نمیشه.فن رو سی پی یو مثه آژیر که تناوبی بالا-پایین میشه،کم و زیاد میشه دورش.و چراغ پاور که جلو کیس هست،روشن و خاموش میشه با همون ریتم گردش فن!!گرافیک رو عوض کردم ؛ پاور رو عوض کردم...اما فرقی نکرد.

djhl
09-11-2012, 11:06
سیستم زور میزنه روشن شه اما نمیشه.فن رو سی پی یو مثه آژیر که تناوبی بالا-پایین میشه،کم و زیاد میشه دورش.و چراغ پاور که جلو کیس هست،روشن و خاموش میشه با همون ریتم گردش فن!!گرافیک رو عوض کردم ؛ پاور رو عوض کردم...اما فرقی نکرد.
خوب اگر هاردتون وصل نیست
قطعا مشکل شما cpu هست

EXTREME
09-11-2012, 11:54

پس سیستم روشن میشه و تصویر نمیده

باتری مین رو بردارین و بایوس رو دیفالت کنید و با یک باتری دیگه تست کنید
جای رم رو عوض کنید و با یک رم دیگه تست کنید اسلات های رم و گرافیک رو هم تمیز کنید
درست نشد مین مشکل داره