PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ادیت فیلم

skyzare
26-10-2012, 20:32
با سلام .

من میخوام از یه فیلم دو بخش مختلفش رو از هم جدا کنم ( دقایق مختلف از یه برنامه ) و بعد این بخش ها رو به هم وصلش کنم .

در نهایت بتونه برام تبدیل فرمت هم انجام بده . خودم این رو توی نت دانلود کردم :

دانلود ImTOO Video Converter Ultimate v7.5.0.20121016 - نرم افزار ویرایش و تبدیل فرمت فیلم های ویدیویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

می تونم با هاش کاری رو که می خوام انجام بدم اما اخر کار وقتی تبدیل رو انجام میده نمی دونم چرا فقط تقریبا 3 دقیقه از فیلم رو که درست کردم تبدیل می کنم .

35 مگا رو که دانلود کردم یعنی ریختم تو چاه :41: حالا دنبال یه نرم افزار هستم که این کار رو بکنه .

کسی می تونه معرفی کنه که خودش هم باهاش کار کرده باشه ؟ لینکش دانلودش رو میخوام .

ask_bl
26-10-2012, 20:42
نرم افزاری که شما استفاده کردین، خوبه، شما نرم افزار رو کرک کردین؟

- - - - - - - - -
میتونین از نرم افزار زیر هم استفاده کنین
من خودم ازش استفاده کردم:
AVS Video Editor 6.2.1.22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

skyzare
26-10-2012, 20:49
با سلام .

با تشکر از پا سخ شما .

نه کرک نکردم . چه جوری کرکش کنم ؟ کرکش رو از کجا گیر بیارم ؟

CRIS Joon CR7
26-10-2012, 22:10
نرم افزار قدرتمند TMPGEnc 4.0 XPress به نظرم میتونه کمک کنه به شما...
هر قسمت فیلم رو که بخوای میتونی حذف کنی ، تیکه هارو اضافه کنی ، بچسبونی یا هرکار دیگه + کلی افکت روی تصویر ایجاد کنی با قابلیت اکثر فرمت ها چه در ورودی چه در خروجی...
تصویری از بخش ادیت نرم افزار:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

skyzare
04-01-2013, 12:39
با سلام .

ببخشید یه چیزی رو از توی تلوزیون پر کردم یه نوشته ای به صورت پی در پی زیرش میاد ( یه چیزی مثل شبکه خبر که خبر ها زیرش میاد ) میخوام این بخشش و هم چنین اون آرم شبکه ( کلا چیزای اضافی دور و برش ) رو بردارم با چه برنامه ای میشه این کار رو کرد ؟ اگر لینک دانلودش هست ممنون میشم بذارید و اگه با برنامه کار کردید یه توضیح مختصر که باید کدام قسمتش برم .

ask_bl
04-01-2013, 15:26
با سلام .

ببخشید یه چیزی رو از توی تلوزیون پر کردم یه نوشته ای به صورت پی در پی زیرش میاد ( یه چیزی مثل شبکه خبر که خبر ها زیرش میاد ) میخوام این بخشش و هم چنین اون آرم شبکه ( کلا چیزای اضافی دور و برش ) رو بردارم با چه برنامه ای میشه این کار رو کرد ؟ اگر لینک دانلودش هست ممنون میشم بذارید و اگه با برنامه کار کردید یه توضیح مختصر که باید کدام قسمتش برم .
سلام
من مشابه همین کار رو با نرم افزار AVS Video Editor | ویرایش و تدوین فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام دادم
با این تفاوت که
اون قسمت های مورد نظر شما رو حذف نکردم بلکه روشون یه تصویر گذاشتم

skyzare
20-01-2013, 20:22
با سلام .

توی یه نرم افزار مبدل فایل که تازگی دانلودش کردم علاوه بر انجام عمل مبدل می تونه قسمتی از فیلم رو که نمیخوایم هم برش بزنیم . چون به موضوع برداشتن زیر نویس هم مربوط میشه این جا میزارمش خیلی هم کار کردن باهاش راحت هست .

نرم افزار مبدل TS به فرمت های دیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم یه نمونه از برداشتن زیر نویس . سمت چپی فیلم اصلی هست که زیرش اون زیر نویس هست سمت راستی بعد از برداشته شدن زیر نویش .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]