PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیچ گوشتی برای باز کردن لپ تاپ :D

bestnips
26-10-2012, 12:20
سلام.... :sq_25:
چند روزیه به غیر از صدای فن یه صدای دیگه ای هم از لپ تاپم میاد:sq_11:فکر کنم یه چیزی داخلش رفته و گیر میکنه بین فن:sq_18:آخه وقتی یکم تکونش میدم صداش قطع میشه:sq_25:دیروز تصمیم گرفتم بازش کنم که اگه چیزی داخلش گیر کرده درش بیارم:sq_15:اما هر چی پیچ گوشتی امتحان کردم با هیچ کدوم نشد:sq_3:رفتم از یه فروشگاه تعمیرات لپ تاپ پرسیدم،یه بسته پیچ گوشتی گذاشت جلوم که روش عکس لپ تاپ زده بود:sq_15:خواستم بگیرمش،گفت میشه 65 هزار تومن:sq_6::sq_6: آخه 8 تا پیچ گوشتی 65 هزار تومن......چه خبره؟؟؟؟ !!!! !!!! !!!! :sq_6::sq_6::sq_6:
حالا میخواستم ببینم راهه دیگه ای نداره که بشه با پیچ گوشتی های معمولی بازش کرد؟ :sq_25:
یه سوال دیگه هم داشتم :
* این قسمت از لپ تاپم لق شده،تا حدی که موقع تایپ وقتی مچ دستم میاد روی این قسمت همش تق تق میکنه....:sq_3: خیلی هم لق نیست،مدل 1100 نوکیا رو کسی یادشه موقع تایپ کردن چه صدایی میداد؟ :sq_2: این هم وقتی این قسمتش رو فشار میدم همچین صدایی میده:sq_11:البته من اصلا یادم نمیاد ضربه ای خورده باشه:sq_6:نمیدونم چرا اینطوری شده:sq_3:چکارش کنم درست شه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی مدل لپ تاپم Dell n5110

:sq_8:

mohsen_gh1991
26-10-2012, 13:40
:sq_2: نکن بابا حیفه
اگه گارانتی داره ببرش نشون بده خودت مسلما نمیتونی به خوبی از پسش بر بیای
ولی میتونی از پیچ گوشتی ساعتی استفاده کن البته باید پیچ گوشتی خورشیدی هم داشته باشی