PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن پارتیشن هارد و شناخته نشدن فایل های توی هارد اکسترنال

devilmaster
26-10-2012, 00:17
سلام

هفته گذشته هاردمو قرض دادم به برادرم که یه سری فایل رو برای خودش جابجا کنه توی محل کارش. ولی توی محل کارش

سیستم ها هارد رو نمیشناختن. الان هم که هارد رو پس اورده همون مشکل پا برجاس. با وجود اینکه قبلا این مشکل یکی دو

بار برای خودم پیش اومده در رابطه با پارتیشن های هارد اینترنال ولی نمیدونم این رو چطور درستش کنم. اطمینان هم دارم که

هارد ضربه نخورده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعات دیگه ای هم اگه لازمه یا اینکه اسکرین شات از قسمت های دیگه اگه میتونن مفید باشن رو هم بگید تا بزارم.

دلیل چنین مشکلی چیه؟ با چه نرم افزار یا روشی میتونم دوباره به اطلاعاتم دسترسی پیدا کنم؟

با تشکر

EXTREME
26-10-2012, 00:50
سلام

هفته گذشته هاردمو قرض دادم به برادرم که یه سری فایل رو برای خودش جابجا کنه توی محل کارش. ولی توی محل کارش

سیستم ها هارد رو نمیشناختن. الان هم که هارد رو پس اورده همون مشکل پا برجاس. با وجود اینکه قبلا این مشکل یکی دو

بار برای خودم پیش اومده در رابطه با پارتیشن های هارد اینترنال ولی نمیدونم این رو چطور درستش کنم. اطمینان هم دارم که

هارد ضربه نخورده.

اطلاعات دیگه ای هم اگه لازمه یا اینکه اسکرین شات از قسمت های دیگه اگه میتونن مفید باشن رو هم بگید تا بزارم.

دلیل چنین مشکلی چیه؟ با چه نرم افزار یا روشی میتونم دوباره به اطلاعاتم دسترسی پیدا کنم؟

با تشکر

هارد به حالت raw رفته با نرم افزار easeus data recovery اطلاعات پارتیشن raw شده را ریکاوری کنید برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارین بعد از اینکار پارتیشن رو پاک و سپس ایجاد کنید و فرمت کنید

devilmaster
26-10-2012, 17:21
اندازه اطلاعاتی که توی هارد هست؟

EXTREME
26-10-2012, 17:22
اندازه اطلاعاتی که توی هارد هست؟

بله ........

mohammad9es
28-10-2012, 21:01
سلام دوستان.لطفا اگه کسی می تونه کمک کنه.
من هارد اکسترنالم رو چند وقتی استفاده نمی کردم.الان که به کامپیوتر متصل می کنم،هارد رو کامل میشناسه و حجم داده ها و فضای خالی رو میزنه ولی وقتی میرم داخلش،هیچ فایلی رو نشون نمیده.حتی کد *.* رو هم سرچ می کنم هیچ نتیجه ای نداره.تو قسمت Disk Management هم که میرم همه ی درایو ها دارای استاتوس logivcal drive هستند و وضعیت هارد اکسترنال رو Healthy(primary partition) نشون میده.متاسفانه اطلاعات مهمی دارم که همشون فایل های rar هستند با حجم های بالا(هر فایل حدود 400 mb به بالا).اگه راه حل و یا برنامه ای به ذهنتون میرسه برای ریکاوری اطلاعات ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
ممنون

EXTREME
28-10-2012, 23:20
سلام دوستان.لطفا اگه کسی می تونه کمک کنه.
من هارد اکسترنالم رو چند وقتی استفاده نمی کردم.الان که به کامپیوتر متصل می کنم،هارد رو کامل میشناسه و حجم داده ها و فضای خالی رو میزنه ولی وقتی میرم داخلش،هیچ فایلی رو نشون نمیده.حتی کد *.* رو هم سرچ می کنم هیچ نتیجه ای نداره.تو قسمت Disk Management هم که میرم همه ی درایو ها دارای استاتوس logivcal drive هستند و وضعیت هارد اکسترنال رو Healthy(primary partition) نشون میده.متاسفانه اطلاعات مهمی دارم که همشون فایل های rar هستند با حجم های بالا(هر فایل حدود 400 mb به بالا).اگه راه حل و یا برنامه ای به ذهنتون میرسه برای ریکاوری اطلاعات ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
ممنون

یک عکس از disk managment بدین
یک علت میتونه از ویروس باشه
یک علت هم میتونه از خرابی قایل سیستم ها باشه
هارد رو ریکاوری کنید اطلاعاتشو درست نشد فرمت سریع کنید و سپس ریکاوری
حالا عکس بدین تا وضعیت پارتیشن ها معلوم بشه

mohammad9es
28-10-2012, 23:43
ممنون از پاسختون.
اگه ممکنه یه نرم افزار مناسب و قدرتمند هم برای ریکاوری معرفی فرمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
28-10-2012, 23:59
ممنون از پاسختون.
اگه ممکنه یه نرم افزار مناسب و قدرتمند هم برای ریکاوری معرفی فرمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وضعیت پارتیشن ها خوبه
اول از همه درایو ها رو اسکن ویروس بکنید اگه ویروسی در کار نبود show hidden کنید ببینید اطلاعات هیدن شده یا نه از folder option
اگه مشکل از اینها نباشه تنها راه ریکاوری است
نرم افزارهای power data recovery و pc tools file recover نرم افزارهای خوبی هستند
میتونید با نرم افزارهایی مثل paragon partion خود پارتیشن رو هم ریکاوری کنید

mohammad9es
29-10-2012, 00:14
وضعیت پارتیشن ها خوبه
اول از همه درایو ها رو اسکن ویروس بکنید اگه ویروسی در کار نبود show hidden کنید ببینید اطلاعات هیدن شده یا نه از folder option
اگه مشکل از اینها نباشه تنها راه ریکاوری است
نرم افزارهای power data recovery و pc tools file recover نرم افزارهای خوبی هستند
میتونید با نرم افزارهایی مثل paragon partion خود پارتیشن رو هم ریکاوری کنید
این فروم ظاهرا دکمه ای برای تشکر نداره که از اون استفاده کنم.
ممنون از پاسخ های خوب شما.