PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور rundll32.......

saied-
25-10-2012, 18:40
سلام خدمت دوستان
یه مشکل اساسی پیدا کردم و اون ارور rundll32.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش که وقتی سیستمم رو روشن میکنم با این ارور مواجه میشم(واستون با شماره 1 پیوست کردم)
در ضمن هیچ کدوم از مرورگرهام هم باز نمیشن و یه ارور رو میدن(پیوست شماره 2)
لطفا راهنمایی کنید که مشکل از چیه و چه جوری رفع میشه.در ضمن ویندوز من 7 هستش.......
ممنون
هر کاری کردم نتونستم آپ کنم! با عرض پوزش لینک میدم واسه عکس ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
26-10-2012, 00:47
برای مرورگرهای خودتون شاید مرتبط با همین اروری باشه که دریافت میکنید این روشهای پایین تست کنید ببینید جواب میده درضمن برنامه nero روی سیستم نصب ندارین؟ :20:

روش اول

طبق سایت پایین که بصورت شکل توضیح داده شده پنجره تسک منیجر باز کنید به سربرگ processes برین بعدشم اگر که گزینه rundll32.exe رو اون قسمت دیدین روش یک کلیک کنید بعد روی گزینه View کلیک کنید گزینه Select Columns انتخاب کنید درکادری که باز میشه چکمارک گزینه Command Line بزنید بعدم اکی کنید بعدش مسیر همین فایل طبق شکل سوم که داخل همین سایت هست میتونید پیدا کنید اگر که مسیرش مشخص بود از قسمت استارت آپ ویندوز میتونید اونو حذف کنید با تایپ فرمان msconfig در منوی run که اونم در شکل آخر مشخص شده

What is rundll32.exe And Why Is It Running ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

منوی استارت باز کنید درقسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل کادری که باز میشه این دستور پایین با موس از روش کپی بگیرین بعدشم با موس اون پست کنید اینتر کنید سیستم ریستارت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش سوم

به قسمت Folder Options برین سربرگ View اونجا چکمارک این گزینه پایین بزنید بعد ازنوع تست کنید

درضمن با تایپ دستور

درسزچ منوی استارت خطاهای سیستم شما علتش اون قسمت به نمایش در میاد که اینم میتونه به کمک شما بیاد.