PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

ALI16437
30-05-2018, 03:34
هیچ مشکلی به وجود نمیاد... دو تا فایروال میتونن روشن باشنو با هم منافاتی ندارند... شما در فایروال ویندوز فقط public network رو روشن بگذارید... روشن بودنش هیچ مشکلی بوجودنمیاره.

با سلام ،

دوست عریز من مثل شمافکر میکردهام ولی با GEEKBODY متصل شدهام به
کارشناسهای کومودو گفتهاند اگر میخوای از فایروال کومودو استفاده کنی باید
واسه ویندوز رو غیرفعال کنید و یا کلا از فایروال ویندوز استفاده کنید
همونطور که دو تا انتیویروس در کار هم تداخل ایجاد میکنند و نمیشه دو تا انتی ویروس بصورت اکتیو
کنارهم نصب کرد نباید دو تا فایروال هم با هم بصورت فعال رو یک سیستم کار کنند این نظر خود کازشناسای
کومودو است من هم گفته ام این یک باگ است که باید به بخش مربوطه گزارش بدید که وقتی کومودو رو نصب میکنیم
خودش بصورت اتوماتیک مثل نورتون و بیتدفندر و کسپر فایروال ویندوز رو غیرفعال کنه و بالاش علامت
اینکه از فایروال فلان سوئیت امنیتی استفاده میکنید رو بزنه ، که به من جواب درستی ندادند
(پس حرفی که من زدهام نظر شخصیم نبود حرف خود کارشناسای کومودو بود اگر باور ندارید خودتون میتونید
ازشون سوال کنید)

موفق باشید

آداک
03-07-2018, 19:47
این نسخه یازده کمودو در نشون دادن فایلهای ناشناخته یه باگ رو اعصاب داره... مدام فایلهایی که قبلا امن تشخیص داده به عنوان فایل ناشناخته معرفی میکنه ...

یک مشکلی که تو ورژنهای قبلی هم بود:
موقع اسکن آنلاین که با اسکن دستی انجام میشه؛ اسکن اعتبار سنجی انجام نمیشه... انجام اسکن اعتبار سنجی به صورت اتوماتیک در حین اسکن دستی به این علت مهمه که طبق بررسیهای من مخرب بودن هر فایلی اول در اعتبار سنجی فایل مشخص میشه و بعد از چند ساعت با اسکن دستی قابل تشخیصه و بعد از حدود هشت ساعت به دیتابیس افزوده میشه...

dvb595959
15-11-2018, 08:15
درود
سایتهایی هستن که من نباید با ایپی ایران بهشون وصل بشم و حتما باید از ف/ی/ل:ت:ر/شک:ن استفاده کنم مثلا با ایپی ثابت هلند.... اما میترسم گاهی این موضوع رو فراموش کنم و اشتباها با ایپی ایران کانکت بشم.... ایا در کومودو راهی وجود داره که احیانا اگه من یادم رفت و با ایپی ایران وصل شدم جلوش رو بگیره.... ؟؟؟

Jadda
15-11-2018, 20:27
درود
سایتهایی هستن که من نباید با ایپی ایران بهشون وصل بشم و حتما باید از ف/ی/ل:ت:ر/شک:ن استفاده کنم مثلا با ایپی ثابت هلند.... اما میترسم گاهی این موضوع رو فراموش کنم و اشتباها با ایپی ایران کانکت بشم.... ایا در کومودو راهی وجود داره که احیانا اگه من یادم رفت و با ایپی ایران وصل شدم جلوش رو بگیره.... ؟؟؟

عرض سلام و ارادت,

تنظیمات زیر را انجام بدهید:

ابتدا از قسمت تنظیمات فایروال دقت کنید که گزینه Filter loopback traffic فعال باشه.

خب وارد قسمت Global Rules بشید و طبق عکسهای زیر یک قانون ایجاد کنید. بعد => نکته مهم: این قانون را بالاترین قانون قرار دهید (با Move up بیارید بالا) ..یعنی تو همون لیست در صدر باشه (توعکس نشون دادم).

نکته: من در مثالم این قانون را برای وب سایت کومودو ساختم (میتونید از اسم سایت یا آدرس آی پی استفاده کنید). در این قانون وب سایت کومودو فقط با فیل/ تر/ش/ کن/ باز میشه.

قانون را طیق عکس بسازید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dvb595959
16-11-2018, 05:03
درود و تشکر علی جان،توضیحات عالی بود
حالا همون سوال بالا رو به صورت دیگه ای میپرسم اگه اینم راهی داشته باش ممنون میشم جواب بدین.
سوال:میشه کاری کرد که فقط و فقط و فقط با ای پی هلند به سایت مورد نظر دسترسی داشته باشم و دیگه هیچ ای پی دیگه ای اجازه نداشته باشه؟حتی کشورهای دیگه.

Jadda
16-11-2018, 12:38
درود و تشکر علی جان،توضیحات عالی بود
حالا همون سوال بالا رو به صورت دیگه ای میپرسم اگه اینم راهی داشته باش ممنون میشم جواب بدین.
سوال:میشه کاری کرد که فقط و فقط و فقط با ای پی هلند به سایت مورد نظر دسترسی داشته باشم و دیگه هیچ ای پی دیگه ای اجازه نداشته باشه؟حتی کشورهای دیگه.

سلام

اگه بتوانید IP کامپیوتر خودتون را به IP هلند نغییر بدهید میشه!! تو همون تنظیم در قسمت Source Address (ادرس مبدا) باید IPv4 را انتخاب کند و بعد آی کامپیوتر خودتون که هلند است را وارد کنید. اما نکته داره:

من از وضعیت شبکه شما مطلع نیستم، ولی بطور کلی یکسری توضیحات میدم تا موضوع روشنتر بشه.... تو هر شبکه ای کامپیوتر شما یک IP داره، اگر کامپیوتر شما در یک private network قرار داره، کامپیوتر یک IP ثابت داره و در تنظیمات فایروال میتونید به عنوان IP مبدا (Source Address) ازش استفاده کنید و هیچ مشکلی نیست ....

اما برای اینترنت شما پشت یک مودم/روتر قرار دارید و کامپیوتر به مودم وصل میشه و IP شما روی نت در واقع IP هست که ISP به مودم شما تعلق داده و نه IP کامپیوتر شما....و فایروالها اون IP را در نظر نمیگیرند و در واقع شما یک IP داخلی دارید که فایروال اون را به عنوان مبدا در نظر میگیره مثل 192.168.1.4

بنابراین اگر فیل/تر/شکن ها هم IP به ما تعلق میدن باز IP داخلی ما نیست! و تو فایروال به عنوان Source Address جواب نمیده!

ALI16437
23-11-2018, 06:06
با سلام ،

دوستان و اساتید محترم ورژن جدید کومودو یک باگ داره که گه گاه ظاهر میشه گاهی مصرف منابع سیستم بی دلیل
توسط کومودو بالا میره بدون اینکه اسکن کنه یا کار خاصی انجام بده و هم زمان هم کومودو هنگ میکنه و هیچ کدام از
دکمه هاش کار نمیکنه مثلاتنظیماتش باز نمیشه یا هیچ کدوم از دکمههای دیگرش کار نمیکنه اگر ممکنه این باگ رو هم به
کومودو گزارش بدید باید ریست کنی تا مشکل حل بشه ،

اینم عکس ،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنونم

dvb595959
23-11-2018, 09:55
من هم این مشکل رو داشتم.

homayooni
24-11-2018, 10:51
دقیقا منم این مشکل رو دارم ویندوز 10

ALI16437
21-12-2018, 10:13
با سلام ،

Jadda عزیز ایا این باگ رو به کومودو گزارش دادید چه جوابی دادند کی فیکسش میکنند

ممنونم.

dvb595959
21-12-2018, 10:15
مشکل بالا حل نشده هنوز؟!
خیلی رو اعصابه.مدام باید ریست کنیم

" M e H r D a D "
24-12-2018, 01:04
سلام
سیستم من به یه بدافزار آلوده شده که کومودو قادر به تشخیص اون نیست فقط وقتی یه فلش مموری به سیستم وصل میکنم و آلوده میشه و بعد با کومودو اونو اسکن میکنم worm.win32.gamarue.bf@418086381 رو پیدا و پاکسازی میکنه ولی باز هم حتی با اسکن کامل سیستم هیچ مخربی رو پیدا نمیکنه!
کل لیست اعتبار سنجی رو هم پاک و دوباره اسکن اعتبار سنجی انجام دادم ولی تاثیری نداشت!
لطفا دوستان راهنمایی کنن که چطور مشکل رو حل کنم؟

فقط یه نکته که به دلیل محدودیتهایی از ورژن 8 کومودو استفاده میکنم ولی دیتابیس آپدیته.

متشکرم

ALI16437
24-12-2018, 14:22
باسلام ،
لیست اثتثناعات رو هم پاک کن اگر داری ، بعد یک اسکن اعتبارسنجی فایلها رو انجام بده
ببین وضعیت فایلهات در چه وضعی است اگر با دو روش فوق هم به نتیجه نرسیدی از
دیسک بوت انتی ویروس استفاده کن از محیط بوت بیا بالا و کل سیستممت رو در حالت
بوت اسکن کن سی دیهای بوت زیادی هست از کسپر گرفته تا بقیقشون یک بار کل سیستنمت
رو در حالت بوت اسکن کن هر چه پیدا کردی پاک کن از Comodo Cleaning Essentia هم میتونی
استفاده کنی ولی سی دی بوت بهتر است

موفق باشی.

آداک
24-12-2018, 19:17
سلام
سیستم من به یه بدافزار آلوده شده که کومودو قادر به تشخیص اون نیست فقط وقتی یه فلش مموری به سیستم وصل میکنم و آلوده میشه و بعد با کومودو اونو اسکن میکنم worm.win32.gamarue.bf@418086381 رو پیدا و پاکسازی میکنه ولی باز هم حتی با اسکن کامل سیستم هیچ مخربی رو پیدا نمیکنه!
کل لیست اعتبار سنجی رو هم پاک و دوباره اسکن اعتبار سنجی انجام دادم ولی تاثیری نداشت!

فقط یه نکته که به دلیل محدودیتهایی از ورژن 8 کومودو استفاده میکنم ولی دیتابیس آپدیته.

متشکرم
سلام حدسم اینهکه سیستم شما مشکلی نداره بلکه مشکل از فلش مموری شماست... روی فلش مموری شما یک قایل اجرایی هست که کمودو مخربش میدونه. حالا یا فایلی که ساخته میشه قرتطینه میشه و با عامل اصلی کاری نداره یا عامل اصلی توسط شرکت سازنده فلش روی فلش رایت شده وقابل پاکسازی نیست و کمودو این فایلو مخرب میدونه .(احتمال میدم دومی باشه چون طبق چیزهایی که گفتین به صورت اتوماتیک فایلو پاکسازی نمیکنه بلکه شما اسکن دستیش میکنید و این فیل مخرب روی فلش پیدا میشه. ) اگرهم دیگه این فیل مخرب روی فلش شما پیدا نمیشه خب کمودو کلا پاکش کرده... در هر حال منبع آلودگی به شرطی که مخربی رو جر استثناها قرار نداده باشید و فایل ناشناخته ای رو بدون اطلاع از سالم بودنش تبدیل به فایل امن نکرده باشید، سیستم شما نبوده و منبع آلودگی یا خود کارخونه فلشه یا اینکه فلشتونو به سیستم دیگری وصل کردید.
ضمنا اگه بگید چه فایلی رو مخرب میدونه شاید بیشتر بشه دربارش اطلاع کسب کرد.

" M e H r D a D "
25-12-2018, 13:23
باسلام ،
لیست اثتثناعات رو هم پاک کن اگر داری ، بعد یک اسکن اعتبارسنجی فایلها رو انجام بده
ببین وضعیت فایلهات در چه وضعی است اگر با دو روش فوق هم به نتیجه نرسیدی از
دیسک بوت انتی ویروس استفاده کن از محیط بوت بیا بالا و کل سیستممت رو در حالت
بوت اسکن کن سی دیهای بوت زیادی هست از کسپر گرفته تا بقیقشون یک بار کل سیستنمت
رو در حالت بوت اسکن کن هر چه پیدا کردی پاک کن از Comodo Cleaning Essentia هم میتونی
استفاده کنی ولی سی دی بوت بهتر است
موفق باشی.

سلام حدسم اینهکه سیستم شما مشکلی نداره بلکه مشکل از فلش مموری شماست... روی فلش مموری شما یک قایل اجرایی هست که کمودو مخربش میدونه. حالا یا فایلی که ساخته میشه قرتطینه میشه و با عامل اصلی کاری نداره یا عامل اصلی توسط شرکت سازنده فلش روی فلش رایت شده وقابل پاکسازی نیست و کمودو این فایلو مخرب میدونه .(احتمال میدم دومی باشه چون طبق چیزهایی که گفتین به صورت اتوماتیک فایلو پاکسازی نمیکنه بلکه شما اسکن دستیش میکنید و این فیل مخرب روی فلش پیدا میشه. ) اگرهم دیگه این فیل مخرب روی فلش شما پیدا نمیشه خب کمودو کلا پاکش کرده... در هر حال منبع آلودگی به شرطی که مخربی رو جر استثناها قرار نداده باشید و فایل ناشناخته ای رو بدون اطلاع از سالم بودنش تبدیل به فایل امن نکرده باشید، سیستم شما نبوده و منبع آلودگی یا خود کارخونه فلشه یا اینکه فلشتونو به سیستم دیگری وصل کردید.
ضمنا اگه بگید چه فایلی رو مخرب میدونه شاید بیشتر بشه دربارش اطلاع کسب کرد.

از راهنمایی تون ممنونم

با دوتا فلش مموری مختلف که هر دو رو فرمت کرده بودم تست کردم و همون فایل رو کومورو تشخیص میداد و قرنطینه میکرد (بعد از وصل به سیستم یه فایل اوتوران هم نام فلش مموری و یه فولدر بی نام سیستمی و دو فایل به اسم " IndexerVolumeGuid و -----------------------------------------------------__.-----------------------------------------------------__ " داخل اون فولدر بی نامه ایجاد میشد که کومودو فایل دوم رو به عنوان " Worm.Win32.Gamarue.BF418086381 " تشخیص و قرنطینه میکرد و تا زمان جدا کرد از سیستم مشکلی نداشت! )
کل قوانین برنامه های HIPS و استثنائات آنتی ویروس و لیست فایل اعتبار سنجی رو پاک کردم ولی باز هم کومودو هیچ مخربی پیدا نکرد!
با GridinSoft Anti-Malware سیستم رو اسکن کردم و چندتا مورد مشکوک رو حذف کرد و فعلا مشکل حل شد!
Standard Scan started
Scanning process...
----- HKLM\SOFTWARE\Classes\AppID\{4D076AB4-7562-427A-B5D2-BD96E19DEE56} ---- Registry Threat
Adware.RPL.Babylon.dd

----- HKCR\TypeLib\{11549FE4-7C5A-4C17-9FC3-56FC5162A994} ---- Registry Threat
Adware.RPL.Gen.vl

----- HKCR\Interface\{66EEF543-A9AC-4A9D-AA3C-1ED148AC8FFE} ---- Registry Threat
Adware.RPL.Gen.vl

----- HKCR\Interface\{66EEF543-A9AC-4A9D-AA3C-1ED148AC8EEE} ---- Registry Threat
Adware.RPL.Gen.vl

----- HKCR\AppID\{4D076AB4-7562-427A-B5D2-BD96E19DEE56} ---- Registry Threat
Adware.RPL.Gen.vl

----- c:\documents and settings\all users\msmupozjx.exe ---- General PartOfThreat
Susp.MPL.SuspiciousFile.vl
Signature verification: False
MD5: 3AFD689F2F3E52DE1AA83F2E7D5E436F:90242944
RIC: 12748FED1B6879C07FF08BFE052B3DC1:16936
RFH: 24:U%2FNnnroMialOilybpU5DA%2FZb3%2FHNDzZ%2F1L%2FFK hzFFFECfaaSSaaan:MroMiatUbW%2BZPHZDefaaHaaa
SUBS: Win32 GUI
PE: x86
EP: E825260000E916FEFFFF558BEC81EC28030000A398C2420089 0D94C24200891590C24200891D8CC24200893588C24200893D 84C24200668C15B0C24200668C0DA4
EPSEC: 0
EPRVA: 00003D5C
IBASE: 00400000
SEC:
.text:60000020:C173370E083181CAC39E75F74B83DFC8:53 248
.rdata:40000040:2E24A299A4CB1079DB1CC0456E8D2CC3:1 02400
.data:C0000040:E48468E19A568921F723A0EB28C4F9FC:81 92
.rsrc:40000040:EA3389C49347B90337D5F7BE8CEE1F4D:28 672

Scan completed

بعدا با Rescue Disk کومودو و کسپر هم سیستم رو اسکن میکنم که مطمئن بشم مشکلی نیست!

فقط مشکلی که الآن دارم اینه که چرا کومودو نتونسته درست عمل کنه؟؟؟ بعد از این مورد باز هم میشه به کومودو اعتماد کرد؟؟!!! بعد از چند سال استفاده از کومودو اولین باره که چنین مشکلی واسم پیش اومده!

ALI16437
25-12-2018, 22:03
باسلام ،
هیچ انتی ویروسی 100% نمیتونه از سیستم کاربران مراقبت کنه یعنی هیچ انتی ویروسی کامل نیست و تاحد زیادی سلیقهای است
کومودو تنظیمات زیادی داره برای کاربرای حرفهای مناسب هست نه کاربر عادی ، سوال هم زیاد میپرسه ، اگر به سوالاتی که کومودو میپرسه دقت کنی
فایلهای امن رو فقط نصب کنی به هر فایلی اجازه اجرا ندی کرک استفاده نکنی مرورگرت در سندبوکس وبگردی کنی فایلهای ضمیمه ایمیلت رو با دقت استفاده کنی
و dns کومودو رو ست کنی و... کومودو هم کارش رو درست انجام میده و احتمال الوده شدنت بسیار کم است
ولی با رعایت تمام موارد فوق منم یکبار الوده شدهام البته تقصیر خودم بود مثل همیشه کلی ویروس و... رو از انجمن دانلود کردهام و به جای VMWARE تو خود ویندوز
اجرا کردهام و از سندبکس رد شد و گزارشات Hips رو هم خودم اجازه دادهام پس تاحد زیادی خودم مقصر هستهام نه کومودو این تجربه 5-6 سال استفاده من ازکومودو است
گفته ام بگم شاید مفید واقع شد
کلا انتیویروسها واسه جلوگیری از الودگی هست حتی اگر بعد از الودگی بتونه پاکسازی کنه آثار باقی مونده از تغییرات ویروس رو نمیتونه ترمیم کنه بخاصر همین معمولا بعد از پاکسازی کل درایوها
از ویروس توسط هر روشی مثل دیسک بوت توصیه میشه که ویندوز عوض بشه و به صورت کلین نصب مجدد انجام شود

موفق باشی

" M e H r D a D "
26-12-2018, 00:07
باسلام ،
هیچ انتی ویروسی 100% نمیتونه از سیستم کاربران مراقبت کنه یعنی هیچ انتی ویروسی کامل نیست و تاحد زیادی سلیقهای است
کومودو تنظیمات زیادی داره برای کاربرای حرفهای مناسب هست نه کاربر عادی ، سوال هم زیاد میپرسه ، اگر به سوالاتی که کومودو میپرسه دقت کنی
فایلهای امن رو فقط نصب کنی به هر فایلی اجازه اجرا ندی کرک استفاده نکنی مرورگرت در سندبوکس وبگردی کنی فایلهای ضمیمه ایمیلت رو با دقت استفاده کنی
و dns کومودو رو ست کنی و... کومودو هم کارش رو درست انجام میده و احتمال الوده شدنت بسیار کم است
ولی با رعایت تمام موارد فوق منم یکبار الوده شدهام البته تقصیر خودم بود مثل همیشه کلی ویروس و... رو از انجمن دانلود کردهام و به جای VMWARE تو خود ویندوز
اجرا کردهام و از سندبکس رد شد و گزارشات Hips رو هم خودم اجازه دادهام پس تاحد زیادی خودم مقصر هستهام نه کومودو این تجربه 5-6 سال استفاده من ازکومودو است
گفته ام بگم شاید مفید واقع شد
کلا انتیویروسها واسه جلوگیری از الودگی هست حتی اگر بعد از الودگی بتونه پاکسازی کنه آثار باقی مونده از تغییرات ویروس رو نمیتونه ترمیم کنه بخاصر همین معمولا بعد از پاکسازی کل درایوها
از ویروس توسط هر روشی مثل دیسک بوت توصیه میشه که ویندوز عوض بشه و به صورت کلین نصب مجدد انجام شود

موفق باشی

سلام
من هم بعد از چند سال استفاده از کومودو اولین بار هست که با چنین مشکلی روبرو میشم!
بیشتر بحث من اینه که حتی اگر به خاطر یک پاسخ اشتباه به سوالات، سیستم آلوده شده باشه چرا کومودو نباید بتونه وجود یه فایل مخرب رو درون سیستم تشخیص بده و یا حتی عملکرد یه فایل مخرب رو کنترل کنه!
با توجه به این تجربه من و همچنین توضیحات شما میشه گفت قسمت آنتی ویروس کومودو رسما هیچ عملکرد صحیحی نداره و فقط با استفاده از hips میتونه جلوی آلوده شدن سیستم رو بگیره که فقط به خاطر کوچکترین اشتباه کاربر (هرچند حرفه ای) دیگه امکان کنترل بدافزار روی سیستم امکان پذیر نیست!!! و قطعا در صورت عدم حذف کامل بدافزار از سیستم با نصب مجدد ویندوز هم امکان باقی موندن اثرات بدافزار و آسیب مجدد به سیستم عامل وجود داره! پس این هم راه حل مناسبی نیست.
البته من عملکرد کومودو رو زیر سوال نمیببرم و فقط دنبال اینم که دقیقا ایراد از کجاست و یا خودم کجای کار با کومودو اشتباه کردم که باعث اختلال در عملکرد اون شده (با توجه به پاک کردن قوانین برنامه های HIPS و استثنائات آنتی ویروس و لیست فایل اعتبار سنجی ).

آداک
26-12-2018, 16:09
سلام
من هم بعد از چند سال استفاده از کومودو اولین بار هست که با چنین مشکلی روبرو میشم!
بیشتر بحث من اینه که حتی اگر به خاطر یک پاسخ اشتباه به سوالات، سیستم آلوده شده باشه چرا کومودو نباید بتونه وجود یه فایل مخرب رو درون سیستم تشخیص بده و یا حتی عملکرد یه فایل مخرب رو کنترل کنه!
با توجه به این تجربه من و همچنین توضیحات شما میشه گفت قسمت آنتی ویروس کومودو رسما هیچ عملکرد صحیحی نداره و فقط با استفاده از hips میتونه جلوی آلوده شدن سیستم رو بگیره که فقط به خاطر کوچکترین اشتباه کاربر (هرچند حرفه ای) دیگه امکان کنترل بدافزار روی سیستم امکان پذیر نیست!!! و قطعا در صورت عدم حذف کامل بدافزار از سیستم با نصب مجدد ویندوز هم امکان باقی موندن اثرات بدافزار و آسیب مجدد به سیستم عامل وجود داره! پس این هم راه حل مناسبی نیست.
البته من عملکرد کومودو رو زیر سوال نمیببرم و فقط دنبال اینم که دقیقا ایراد از کجاست و یا خودم کجای کار با کومودو اشتباه کردم که باعث اختلال در عملکرد اون شده (با توجه به پاک کردن قوانین برنامه های HIPS و استثنائات آنتی ویروس و لیست فایل اعتبار سنجی ).

در بین این چیزهایی که پاکسازی شده اخریش مهمه و بقیه اصلا مخرب نیستن و رجیستری یه سری برنامه تبلیغاتی هستند... این اخری را باید دید تا حالا روی سیستم اجرا شده و اعتبارش در کمودو چی بوده...

ضمنا من تنظیمات کمودوی شما رو نمیدونم چی بوده... اگه اتوسندباکس روشن بوده و همه فایلهای ناشناخته سندباکس میشده خیلی بعیده که چیزی از سندباکس رد بشه. شخصا تا به حال انواع ویروسها رو تو همین سندباکس کمودو تست کردم و مشکلی نداشتم... اگر هم خودتون اعتبار فایل ناشناخته ای رو از ناشناخته به امن تغییر نداده باشید واتوسندباکس هم روشن بوده باز خیلی بعیده که سیستم آلوده شده باشه... در هر حال چون دارید از یک ورژن قدیمی استفاده میکیند و این ورژن از رده خارج شده ممکن هم هست که این ورژن آسیب پذیری در برابر نوع خاصی از بدافزار داشته...

پیشنهاد میکنم از ورژن ۱۱ استفاده کنید. هفتاد مگ حجمشه و دیتابیس فعلی رو هم در یه جای دیگه ذخیره کنید تا نیازی نباشه مجدد دانلود کنه و به صورت افلاین دیتابیسو وارد کمودوی جدید کنید... اینم لیست کامل بهبودهای ورژن ده نسبت به هشت:

آداک
10-01-2019, 06:59
برای امنیت بیشتر در کمودو این پستو بخونید... متاسفانه متوجه شدم خیلیها به اشتباه فکر میکنند کمودو در حالت پیش فرض همه فایلهای ناشناخته رو سندباکس میکنه در حالیکه اینطور نیست...

کمودو در حالت پیش فرض بعضی فایلها رو بر اساس منشا و عمر و ... اتوسندباکس میکنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](130).png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](130).png
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](130).png
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](130).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](131).png
همنطور که میبنید در سه حالت همه فایلها اتوسندباکس مسشن که روی هر کدوم اگه بریم و دکمه ویرایشو بزنیم جزییاتو متوجه میشیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](132).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](133).png
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](134).png

همونطور که در بالا دیدید در حالت پیش فرض که پیکر بندی روی اینترنت سکیوریتی هست app های استور مایکروسافت اگر هم ناشناخته باشن اتوسندباکس نمیشن ودیگر برنامه ها هم با توجه به منشا وعمر و... اتوسندباکس میشن... یعنی فایلهای مهمتر اتوسندباکس میشن نه همه فایلها...

حالا اگه بخوایم همه فایلهای ناشناخته اتوسندباکس بشن به راحتی میتونیم تنظیماتو ویرایش کنیم. که فقط کافیه در اولی عمر فایلو حذف کنیم و دو قانون بعدی رو هم حذف کنیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](140).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](141).png

علاوه بر تغییر تنظیمات اگر پیکر بندی کمودو رو تغییر بدیم همه فایلهای ناشناخته اتوسندباکس میشن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](137).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](135).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](136).png

همونطور که دیدید اگر پیکر بندی رو هم تغییر بدیم همه فایلهای ناشناخته بدون توجه به منشا و عمر و... اتوسندباکس میشن که قطعا امنیت بالاتر میره... علاوه بر این در این وضعیت app های ناشناخته استور مایکروسافت هم اتوسندباکس میشن که این app ها در سندباکس نمیتونن کار کنن پس یا باید خودمون قانونی بسازیم که این app ها رو ندیده بگیره و این قانون قبل از فانون کاملا مجازی قرار بدیم یا اینکه خودمون دستی اعتبار appهای ناشناخته استور مایکروسافتو به امن تغییر بدیم...

آداک
11-01-2019, 19:39
مشکل بالا حل نشده هنوز؟!
خیلی رو اعصابه.مدام باید ریست کنیم
من توی ویندوز ده فقط دو بار این مشکلو پیدا کردم و اونم زمانی بود که فیلتر شکنی نصب کردم که با یک فیلتر شکن دیگه در درایوری مشترک بود و ویندوز دچار اشتباه در تشخیص و نصب درایور برای فیلتر شکن دوم شده بود که بعد از پاک کردن و نصب مجدد فیلترشکن مشکل حل شد... هر دوبار به همین علت بود و بعد از ری استارت سیستم مشکل کمودو حل میشد... استفاده از منابع با توجه به سی پی من که i3 هست بیستو پنج درصد بود نه بالای شصت درصد. البته این تجربه شخصی منه و مشکل شما شاید از یک چیز دیگه باشه.

در ورژنهای قبلی ویندوز هم مشکل استفاده بیمور داز منابعو زمانی داشتم که telemetry ویندور مسغول فعالیت میشد... اون زمان سی پی یو من قدیمتر بود و استفاده از منابع توسط کمودو هیمن حدود شسصت درصد میشد که البته بعد از حدود ده دقیقه وضعیت عادی میشد. در ویندوز ده هم چون telemetry رو بستم نمیدونم این مشکل هنوز هست یا نه... ولی اگه به کمودو اطلاع داده بشه که چننی مشکلی بوده وشاید هنوز باشه بد نیست...

wichidika
11-01-2019, 20:00
ببخشید چه جوری میشه تو کومودو یک پورت خاص رو بست؟

ALI16437
11-01-2019, 21:56
ببخشید چه جوری میشه تو کومودو یک پورت خاص رو بست؟

باسلام ،

ظاهرا ورژن جدیدی ارائه شده که مشکل هنگ سابق رو نداره تو این یک روز که من استفاده کردهام که مشکلی نداشت

اما پاسخ شما وارد تنظیمات میشوید فایروال- قوانین عمومی- افزودن طبق عکس زیر تنظیمات رو انجام دهید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انجاهای که اشاره نشده به حالت پیش فرض بمونه ،

موفق باشید

Jadda
21-01-2019, 20:50
باسلام ،

ظاهرا ورژن جدیدی ارائه شده که مشکل هنگ سابق رو نداره تو این یک روز که من استفاده کردهام که مشکلی نداشت

سلام علیکم.

این نسخه تازه از طریق آپدیت داخلی قابل دریافت شد.

در کل: برای ارتقا به نسخه جدید همیشه سعی کنید از طریق آپدیت داخلی به نسخه جدیدتر ارتقا بدهید. اینجوری کمترین مشکل را دارید....من روی سیستم اصلیم هنوز نسخه 10 داشتم (بدون هیچ مشکلی)که با آپدیت از طریق CIS الان 11 درام. دلیلش هم این هست که وقتی ورژنی مشکل داره، روی سرورها برای آپدیت قرار نمیگره و فقط در انجمن برای دانلود قرار میگیره....نسخه 10 که پایدار بود مدتی بود که نسخه های 11 فقط در انجمن قرار میگرفت

ALI16437
08-02-2019, 17:22
باسلام ،

متاسفانه همچنان مشکل پابرجاست فقط هنگ انتی ویروس رفع شده ولی مصرف بیش از اندازه از CPU
همچنان ادامه داره باعث میشه سیستم لگ داشته باشه با پاک کردن کومودو مشکل به کلی حل شد
تو تسک ممنجر هم کامل نشون میده که بیش از حد از منابع استفاده میکنه Jadada عزیز اینو هم بهشون گزارش
بده من که فعلا تا رفع مشکل رفتم سراغ انتی ویروس گذشته خودهام شما که گزارش مشکل میدی اینو هم گزارش
کن گاهی سندبکس هنگ میکنه و درست کار نمیکنه یعنی کیجینها رو اجرا کردنی در سندبکس اجرا نمی شند
باید حتما سندبکس رو پاکسازی کنی سیستم رو هم ریست کنی تا مشکل حل بشه ممنونم.

موفق باشید.

pedram_01
17-02-2019, 01:24
سلام

متشکرم

سلام به نظرم کلا کمودو ضعیفه و قابل اعتماد نیست . سیستم منم با داشتن کمودو و داشتن تنظیمات نسبتا خوب ویروسی شده بود و کلی دردسر کشیده بودم . درسته کلی امکانات مثل سند باکس و hips و... داره بیشتر رو اعصاب کاربر هست و در مقابل تهدید های واقعی نمیشه روش حساب باز کرد .

hatam
10-04-2019, 14:44
بعد از مدتها ESET SMART SECURITY رو حدف و برای دو ماه از Comodo استفاده کردم و همیشه به روز بود با این حال سیستم ویروسی شد و تا روشن میشد میرفت سایتهای تبلیغاتی. همون ESET بهتره

MAHY@R
25-04-2019, 18:12
دوستان کاسپر نسخه فری چطور هست از انتی ویروس خود ویندوز 10 بهتر هست؟

آداک
27-04-2019, 22:55
دوستان کاسپر نسخه فری چطور هست از انتی ویروس خود ویندوز 10 بهتر هست؟

قطعا بهتره. امکانات اصلی کسپرو داره. فایروال نداره و بعضی امکانات فرعی پیشرفته. نسخه cloud رایگانو نصب کنید چون در دسترسی به تنظیمات خیلی بهتره. در نسخه ای که گفتم بایدبا تغییر ای پی فعالسازی اولیه صورت بگیره ولی بعدش بدون تغییر ای پی هم قابل استفادست.

البته اینجا بحث مربوط به کمودو هست... کمودو هم نسخه دوازده نسخه خوبیه و خیلی صحبتهای دوستانی که بالا گفتن بعد دو روز سیستمشون فلان شده برام روشن نیست... بله اگه خودت همینطور الکی بگی فایل ناشناخته ای امنه و... سیستمت الوده میشه...

asklt
19-05-2019, 07:42
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز
ببخشید بنده یک سوال تخصصی داشتم .
ما یک مجموعه هستیم به حدود 50 تا سیستم در حال حاظر داریم با یک شبکه داخلی که در آینده نزدیک تعداد این سیستم ها به 100 عدد آفزایش پیدا میکنم .
میخوام از آنتی ویروس کومودو استفاده کنم به این صورت که یکی روی سرور نصب کنم و همیشه نت داشته باشه و در حال آپدیت شدن باشه ولی بقه سیستم ها دسترسی به نت ندارن .
حالا این وسط این آنتی ویروس این قابلیت رو داره که که 50 تا کلاینت از روی سرور آپدیت بشن به صورت روزانه .
ممنون میشم آموزش رو لطف کنید در صورتی که این قابلیت رو داشته باشه .

asklt
29-05-2019, 10:06
دوستان کسی راهی واسه بنده پیدا نکرده این آنتی ویروس این قابلیت رو داره ؟؟؟

ASTRON
24-07-2019, 15:25
دوستان کسی راهی واسه بنده پیدا نکرده این آنتی ویروس این قابلیت رو داره ؟؟؟
سلام
به نظر بنده این قابلیت را ندارد
ر ابتدا باید بگویم که در این محصول امنیتی شش سپر امنیتی طراحی شده که شما میتوانید تعداد این سپرهای امنیتی رو افزایش دهید.
در اینجا شش سپر امنیتی مهم را معرفی خواهم کرد:
1)آنتی ویروس:اسکن و پاکسازی انواع بدافزار نظیر ویروس ،تروجان و... در کامپیوتر
2)فایروال: جلوگیری از نفوذ به سیستم + کنترل ورودی و خروجی سیستم
3)اتوسندباکس: اجرای برنامه های ناشناخته در محیطی ایزوله
4)HIPS: بررسی رفتار برنامه های درحال اجرا و متوقف کردن برنامه هایی که رفتار مشکوکی دارند
توجه: در اکثر مواقع بنده مشاهده کردم که این محصول امنیتی وقتی برای اولین بار نصب شود این بخش HIPS غیرفعال است و پیشنهاد میکنم حتما این بخش را فعال کنید.
5)ویروسکوپ: ذخیره پروسه ها به همراه قابلیت بازگرداندن تنظیمات به حالت اولیه برای از بین بردن تغیییرات ایجاد شده توسط بدافزارها
6)وب فیلتر: مسدود کردن دسترسی به سایتهای ناخواسته به دستور کاربر
این درباره ی این انتی ویروس رایگان بود مشکلی داشتید به ایمیل من ارسال کنید.

ASTRON
14-08-2019, 14:13
"با سلام و عرض خسته نباشید خدمت درجه داران"
در این تاپیک بنده قصد دارم دوستان را با سپرهای امنیتی برنامه Comodo IS آشنا کنم و یک توضیح مختصری درمورد محصولات شرکت کومودو بدهم.
در ابتدا باید بگویم که در این محصول امنیتی شش سپر امنیتی طراحی شده که شما میتوانید تعداد این سپرهای امنیتی رو افزایش دهید.
در اینجا شش سپر امنیتی مهم را معرفی خواهم کرد:
1)آنتی ویروس:اسکن و پاکسازی انواع بدافزار نظیر ویروس ،تروجان و... در کامپیوتر
2)فایروال: جلوگیری از نفوذ به سیستم + کنترل ورودی و خروجی سیستم
3)اتوسندباکس: اجرای برنامه های ناشناخته در محیطی ایزوله
4)HIPS: بررسی رفتار برنامه های درحال اجرا و متوقف کردن برنامه هایی که رفتار مشکوکی دارند
توجه: در اکثر مواقع بنده مشاهده کردم که این محصول امنیتی وقتی برای اولین بار نصب شود این بخش HIPS غیرفعال است و پیشنهاد میکنم حتما این بخش را فعال کنید.
5)ویروسکوپ: ذخیره پروسه ها به همراه قابلیت بازگرداندن تنظیمات به حالت اولیه برای از بین بردن تغیییرات ایجاد شده توسط بدافزارها
6)وب فیلتر: مسدود کردن دسترسی به سایتهای ناخواسته به دستور کاربر

دانلود مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سایت پی سی ورلد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان اگر با این برنامه امنیتی مشکلی داشتید روی عکس زیر کلیک کنید.

تشکر یادت نره

:n05: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zed2
03-10-2019, 10:01
comodo از اینترنت سکیوریتی و/یا فایروالش دیگر نسخه free عرضه نمی کنه ؟:n13:
مدتی هست که من همش ارور می گیرم برای دیتابیسش

خواستم دوباره نصب کنم هر چی سایت رو بالا پایین کردم نسخه free دیگر پیدا نکردم:eh:.

پ ن:
اگر درست باشد، فکر کنم باز من جزو نفرات اخرم که متوجه این قضیه می شوم.:whistle:

آداک
03-10-2019, 16:39
comodo از اینترنت سکیوریتی و/یا فایروالش دیگر نسخه free عرضه نمی کنه ؟:n13:
مدتی هست که من همش ارور می گیرم برای دیتابیسش

خواستم دوباره نصب کنم هر چی سایت رو بالا پایین کردم نسخه free دیگر پیدا نکردم:eh:.

پ ن:
اگر درست باشد، فکر کنم باز من جزو نفرات اخرم که متوجه این قضیه می شوم.:whistle:
سلام . مشکل اپدیت نشدن بخش وب فیلتر به خاطر اینترنت ایران است. اگه آی پی تغییر بدین آپدیت میشه. اما من پیشنهاد میکنم کلا این بخشو خاموش کنید چون برای هر بار اپدیتش در طول روز حدود چهار مگ مصرف اینترنت میکنه و سه چهار بار هم در طول روز اپدیتش هست! به جای این بخش از افزونه کمودو در مروگرتون استفاده کنید. دی ان اس هم دی ان اس امن کمودو اگه باشه دیگه واقعا به این بخش وب فیلتر نیاز نیست و روشن بودنش فقط اینترنت شما رو هدر میده.

درباره اپدیت برنامه: از طریق خود نر م افزار اپدیت کنید. یا از طریق این لینک:

درباره اپدیت دیتابیس: اگه از نسخه اینترنت سکیوریتی یا آنتی ویروس استفاده میکنید دیتابیس آفلاین برنامه اینجاست: (در نسخه فایروال نیازی به این دیتابیس نیست)

sbmu777
04-10-2019, 15:52
من نتونستم نصبش کنم . حتی با چیز میز ان .
لطفا راهنمایی کنید .

zed2
04-10-2019, 17:53
سلام . مشکل اپدیت نشدن بخش وب فیلتر به خاطر اینترنت ایران است. اگه آی پی تغییر بدین آپدیت میشه. اما من پیشنهاد میکنم کلا این بخشو خاموش کنید چون برای هر بار اپدیتش در طول روز حدود چهار مگ مصرف اینترنت میکنه و سه چهار بار هم در طول روز اپدیتش هست! به جای این بخش از افزونه کمودو در مروگرتون استفاده کنید. دی ان اس هم دی ان اس امن کمودو اگه باشه دیگه واقعا به این بخش وب فیلتر نیاز نیست و روشن بودنش فقط اینترنت شما رو هدر میده.

درباره اپدیت برنامه: از طریق خود نر م افزار اپدیت کنید. یا از طریق این لینک:

درباره اپدیت دیتابیس: اگه از نسخه اینترنت سکیوریتی یا آنتی ویروس استفاده میکنید دیتابیس آفلاین برنامه اینجاست: (در نسخه فایروال نیازی به این دیتابیس نیست)

اپدیت نسخه های من الان روی 12.0.0.6818 است که البته جالب است نوشته اخرین بار در 5/2019 یا 6/2019 اپدیت شده یعنی 4-5 ماه پیش و در فروم 12.0.0.6870 است ظاهرا بیشتر از این حرف ها من مشکل دارم:n15::n23:( + من هنوز نفهمیدم چرا در صفحه سایتش هیچ جا دیگر لینک مستقیم دانلود نیست و همش به صفحه خرید می ره:n13:)

پ ن: 4 -5 مگ مشکلی ایجاد نمی کنه;) + چون وقت کافی و دسترسی برای مانیتور سیستم های خانواده ندارم ترجیح میدم فعال باشه:دی

فکر کنم باید یک بار پاک کنم دوباره نصب کنم تا مشکل حل بشه

+
مشکل دیتا بیس حل شد. تشکر. + پیشنهادت خوبه ولی بعضی سایت های ایران انگار با هر چی DNS خارجی هست جنگ داره نمی زاره لود شود در حالت عادی، گرچه باسه ان هم راه حل داشتم و گذاشتم وقتی نون پنیر کزه خواستم استفاده کنند مشکل حل شه.

من نتونستم نصبش کنم . حتی با چیز میز ان .
لطفا راهنمایی کنید .

کجای نصب گیر کردی؟

sbmu777
07-10-2019, 16:46
یک فایل برای نصب از سایت فایل هیپو گرفتم . ولی چیزی رو نمیتونه بارگذاری و نصب کنه .

zed2
08-10-2019, 18:30
یک فایل برای نصب از سایت فایل هیپو گرفتم . ولی چیزی رو نمیتونه بارگذاری و نصب کنه .

از لینک هایی که در این پست هست استفاده کن برای نصب ببین نتیجه میده یا نه

آداک
09-10-2019, 13:31

لینکهای دانلودشو بالای پست شما گذاشته بودم... از اینجا دانلود کنید:

morismyy
27-10-2019, 17:54
سلام.من موقعی که فایروال کومودو رو نصب میکنم , کومودو به بعضی از فایلهای من گیر میده و انا رو نا امن تشخیص میده و من برای استفاده از اونا باید اونا رو تو قسمت لیست فایلها امن کنم تا اجرا بشه .ایا راهی هست که بشه این قابلیت رو تو کومودو غیرفعال کرد و فقط به عنوان فایروال از اون استفاده نمود؟

آداک
29-10-2019, 17:43
سلام.من موقعی که فایروال کومودو رو نصب میکنم , کومودو به بعضی از فایلهای من گیر میده و انا رو نا امن تشخیص میده و من برای استفاده از اونا باید اونا رو تو قسمت لیست فایلها امن کنم تا اجرا بشه .ایا راهی هست که بشه این قابلیت رو تو کومودو غیرفعال کرد و فقط به عنوان فایروال از اون استفاده نمود؟

قابلیت hips را خاموش کنید. ضمنا پیشنهاد میکنم خودتون تا زمانی که صددرصد مطمئن نیستید که فایلی امن هست اعتبارشو دستی تغییر ندین چون فایروال برای دسترسی برنامه ها به اینترنت براساس همین اعتبارسنجی عمل میکنه (در حالت دیفالت)

Nico-SMY
30-10-2019, 16:51
من فایروال رو تو حالت کاربر گزاشتم و خودم دسترسی ها رو تعیین می کنم.چطور میشه این اعتبارسنجی رو خاموش کرد. hips هم غیر فعاله و لی باز بعضی از برنامه ها رو کومودو مخرب تشخیص میده و اجازه اجزا نمیده.

zed2
01-11-2019, 16:54
من فایروال رو تو حالت کاربر گزاشتم و خودم دسترسی ها رو تعیین می کنم.چطور میشه این اعتبارسنجی رو خاموش کرد. hips هم غیر فعاله و لی باز بعضی از برنامه ها رو کومودو مخرب تشخیص میده و اجازه اجزا نمیده.

در بخش unblock aplication اصلاح کردی؟
+
وقتی پیغام میاد پایین تعریف دسترسی ها یک تیک هست باسه حفظ موردی که انتخاب می کنی. از ان استفاده کردی؟ می تونی ان را بزنی که یکبار برای همیشه ست کنه ( فقط بدیش اینه اتومات برداشته نمی شه و باید یکجوری تریک بزنی تا بعدا دوباره ییغام میاد تیکش رو برداری):n27:

ezat451
01-11-2019, 17:43
درود یک سریال برای کومودو اینترنت سکوریتب پرو می خوام ممنون میشم ارسال کنید

sbmu777
02-11-2019, 00:05
من موفق به راه اندازی کومودو نشدم . البته نصب شد ولی اجرا نمیشه و مشکل رو هم نمیتونه حل کنه :

لطفا راهنمایی کنید .

آداک
02-11-2019, 21:37
عزیز جان وقتی hips و اتو سندباکس خاموش باشه کمودو کاری با برنامه های شما نداره. امکان نداره نذاره برنامه ای اجرا بشه. اگه اتوسندباکس روشن باشه بله اونوقت برنامه های ناشناخته و مخرب اتوسندباکس میشن و ممکنه کار نکنن.
شما وقتی داری فقط از فایروال استفاده میکنی کمودو فقط به دسترسی برنامه ها به اینترنت کار داره . اینو هم که میگی حالت کاربر گذاشتی پس مشکلی باقی نمیمونه.

آداک
02-11-2019, 21:41
درود یک سریال برای کومودو اینترنت سکوریتب پرو می خوام ممنون میشم ارسال کنید

هیچ سریال رایگانی برای کمودو نیست. نسخه رایگان نصب کنید. تفاوتی از نظر محافظت نداره.

dvb595959
23-03-2020, 08:42
درود
از دوستان کسی میدونه چجوری میشه قابلیت kill switch برای وی* پی * ان رو با کومودو اعمال کرد ؟ بعضی از وی *پی *ان ها این قایبلیت رو ندارن اما من یک ویدئو دیدم که میشد با فایروال ویندوز این کارو انجام داد.الا میخوام بدونم با کومودو هم میشه که البته میدونم میشه اما راهش رو بلد نیستم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

SASY
16-04-2020, 02:15
با سلام خدمت همه دوستان
خواهش میکنم برای حل این مشکل فایروال کمودو مرا راهنمایی کنید.
اول از همه هرچه سعی کردم نتوانستم با فایل setup انلاین(cfw_installer) کمودو رو نصب کنم چون همش این ارور را میداد cmdhtml.dll wasn't property signed. installation aborted
در هر صورت با فایل افلاین انرا نصب کردم اما حالا بزرگترین مشکل من اینه که هر وقت میخواهم فایروال کمودوی خود را اپدیت کنم این ارور را میدهد Error: 0x80090006 - Invalid Signature و اصلا اپدیت نمیشود .
ممنون میشوم راه حل این مشکل را بفرمایید
ویندوز من ویندوز 7 و 32 بیتی است
بی صبرانه در انتظار پاسخ شما دوستان هستم

SASY
16-04-2020, 02:16
با سلام خدمت همه دوستان
خواهش میکنم برای حل این مشکل فایروال کمودو مرا راهنمایی کنید.
اول از همه هرچه سعی کردم نتوانستم با فایل setup انلاین(cfw_installer) کمودو رو نصب کنم چون همش این ارور را میداد cmdhtml.dll wasn't property signed. installation aborted
در هر صورت با فایل افلاین انرا نصب کردم اما حالا بزرگترین مشکل من اینه که هر وقت میخواهم فایروال کمودوی خود را اپدیت کنم این ارور را میدهد Error: 0x80090006 - Invalid Signature و اصلا اپدیت نمیشود .
ممنون میشوم راه حل این مشکل را بفرمایید
ویندوز من ویندوز 7 و 32 بیتی است
بی صبرانه در انتظار پاسخ شما دوستان هستم
(ببخشید که دو بار پست ارسال کردم هر چی سعی کردم نتوانستم یکی از پستهای تکراریم را حذف کنم)

ForgeckTeam
31-05-2020, 14:24
سلام. لطفا کسی لیستی از بهترین آنتی ویروس ها رو مب نویسه ؟ :)

CORTANA
01-06-2020, 00:10
سلام. اگه کسی میتونه لیستی از بهترین آنتی ویروس هارو معرفی کنه

درود

از لینک زیر میتونید بهترین آنتی ویروس های ویندوز رو ببینید

AVTEST ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Serenity
12-12-2020, 23:43
من پینگم موقع بازی خیلی بالا میره جدیدآ، چطوری میتونم با کومودو همه فعالیت های اینترنتی برنامه ها را قطع کنم و فقط برای یک بازی باز باشه اینترنت(اینجوری فکر کنم پینگم خیلی بهتر بشه)

بامدادنیکنفس
13-12-2020, 05:58
من پینگم موقع بازی خیلی بالا میره جدیدآ، چطوری میتونم با کومودو همه فعالیت های اینترنتی برنامه ها را قطع کنم و فقط برای یک بازی باز باشه اینترنت(اینجوری فکر کنم پینگم خیلی بهتر بشه)

بهتره از net manager استفاده کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1607826344391&source=hp&ei=qHvVX5PBFYe7gwfxppWQBA&q=net+manager&oq=net+manager&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzIFCAAQyQMyAggAMgIIADICCAAyAgg AMgIIADICCAAyAggAOgcIIxDJAxAnOgQIIxAnOgUIABCRAjoCC C46CAguEMcBEKMCOgQIABBDOgcIABDJAxBDOggIABDJAxCRAjo ICC4QxwEQrwFQjglYhBZghRhoAHAAeACAAYcCiAGZFJIBBDItM TGYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwiTtfbw88ntAhWH3eAKHXFTBUIQ4dUDCAc&uact=5

که باسه این کار ساخته شده
البته دستی تو ویندوز هم میتونی انجام بدی

MAHY@R
14-12-2020, 10:35
دوستان غیر از کومودو فایروال دیگه ای هست که رایگان باشه و سبکتر از این باشه؟

holyboy
14-12-2020, 12:07
سلام حس عجیبیه بعد ار سالها دوباره پیام دادم اینجا.ولی خیلی خلوت شده

manuch
16-12-2020, 20:07
بهتره از net manager استفاده کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1607826344391&source=hp&ei=qHvVX5PBFYe7gwfxppWQBA&q=net+manager&oq=net+manager&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzIFCAAQyQMyAggAMgIIADICCAAyAgg AMgIIADICCAAyAggAOgcIIxDJAxAnOgQIIxAnOgUIABCRAjoCC C46CAguEMcBEKMCOgQIABBDOgcIABDJAxBDOggIABDJAxCRAjo ICC4QxwEQrwFQjglYhBZghRhoAHAAeACAAYcCiAGZFJIBBDItM TGYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwiTtfbw88ntAhWH3eAKHXFTBUIQ4dUDCAc&uact=5

که باسه این کار ساخته شده
البته دستی تو ویندوز هم میتونی انجام بدی
دستی تو وینذوز چطور؟
ممنون

بامدادنیکنفس
18-12-2020, 02:15
دستی تو وینذوز چطور؟
ممنون

Control + Alt + Delete

میری تو task manager

برنامه هایی که خیلی اینترنت استفاده میکنن اونجا هست

اونا رو میبندی

kaivanika
30-12-2020, 20:50
یاد این تاپیک بخیر

aylar6888
31-12-2020, 17:55
دوستان غیر از کومودو فایروال دیگه ای هست که رایگان باشه و سبکتر از این باشه؟

درود :

Private firewall - Ashampoo FireWall - ZoneAlarm Free Firewall - Outpost Firewall

noisymind
08-02-2021, 23:16
چرا دیگه کومودو تو هیچ تستی شرکت نمیکنه و صحبتی ازش نیست؟!

cnmeysam
14-03-2021, 07:26
سلام
بعد از نصب کومودو کلا توی ویندوز 10 نسخه 64 بیت همه چیز از کار افتاد فقط مای کامپیوتر و تسک مننجر اجرا میشد حتی استارت ویندوز از کار افتاد و وقتی روش کلیک میکردم هیچ اتفاقی نمی افتاد آخر سر رفتم توی درایو سی سیستم 32 کنترل پنل تا تونتسم آنیستالش کنم بعد از ریستارت دوباره درست شد مشکل از چیه؟

04jjoio
14-03-2021, 13:23
کومودو پولی کسی استفاده کرده؟

dvb595959
06-09-2023, 13:08
درود
دوتا سوال در مورد کومودو دارم.
۱_ من قبلا وقتی میخواستم کومودو نصب کنم روی فایل نصبی کلیک میکردم و بدون کانکت شدن به اینترنت کامل نصب میشد اما الان نسخه های جدید ظاهراً اینطوری نیست و باید به نت وصل شد تا نصب شروع بشه،آیا الان هم میشه فایل ستاپ مثل قبل دانلود کرد که بصورت آفلاین نصب کنیم؟

۲_ بازم قبلا از آپدیت های کومودو بکاپ می‌گرفتم و بعد از نصب مجدد میشد بکاپ آپدیت را ریستور کرد و نیازی به دانلود مجدد نبود اما الان دیگه هر کاری میکنم بازم از اول شروع می‌کنه به دانلود کل آپدیت ها. ؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

درود
دوتا سوال در مورد کومودو دارم.
۱_ من قبلا وقتی میخواستم کومودو نصب کنم روی فایل نصبی کلیک میکردم و بدون کانکت شدن به اینترنت کامل نصب میشد اما الان نسخه های جدید ظاهراً اینطوری نیست و باید به نت وصل شد تا نصب شروع بشه،آیا الان هم میشه فایل ستاپ مثل قبل دانلود کرد که بصورت آفلاین نصب کنیم؟

۲_ بازم قبلا از آپدیت های کومودو بکاپ می‌گرفتم و بعد از نصب مجدد میشد بکاپ آپدیت را ریستور کرد و نیازی به دانلود مجدد نبود اما الان دیگه هر کاری میکنم بازم از اول شروع می‌کنه به دانلود کل آپدیت ها. ؟؟؟؟؟؟