PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر بالا آمدن ویندوز

alikbr
23-10-2012, 19:56
سلام به دوستان موقع روشن کردن سیستم تا بالا بیاد حدود 2دقیقه طول میکشه نمیدونم علتش چیه بعد از بالا اومدن وارد add remove نمیشه واین پیغام رو میده Please wait while the list is being populated ممنون میشم راهنمائی کنید در ضمن من با اینترنت خیلی کار میکنم

jafarian
24-10-2012, 01:11
این روشهای پایین برین برای add remove اگر که نشد از برنامه های جانبی برای پاک کردن برنامه ها میتونید استفاده کنید:20:

روش اول

منوی Run اجرا کنید بعدش داخلش دستور پایین با موس کپی بگیرین اونجا با موس paste اکی کنید سیستم ریستارت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

برنامه پایین که داخل سایت قرارداده شده رو دانلود تظیماتش طبق شکل انجام بدین رو دکمه Go بعدش کلیک کنید بعد از نوع تست کنید

How to use Dial-A-Fix to repair windows internals problems ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش سوم

فایل پایین دانلود بعدشم وقتی به اینترنت وصل هستین اجراش کنید طبق ویزارد پیش برین.

MicrosoftFixit50542 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alikbr
24-10-2012, 10:53
ببخشید از کجا باید دانلود کنم عمل نمیکنه

jafarian
25-10-2012, 00:36
ببخشید از کجا باید دانلود کنم عمل نمیکنه

درروش سوم اون قسمت که نوشتم MicrosoftFixit50542 باید روی اون گزینه کلیک کنیدتا لینک دانلود برای شما ظاهر بشه قبلش حتما روش اول دوم برین بترتیب بهمون صورت که توضیح دادم.