PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سئوال فوری از ulead studio 9

ArAP30
24-07-2006, 18:54
سلام دوستان
توی ulead video 9 چطوری میتونیم فارسی بنویسیم؟ یعنی یه فیلمو میخوام میکس کنم میخوام فاسی روش بنویسم...فونتهای فارسی رو به صورت نا مفهوم نشون میده....

program
26-07-2006, 16:53
شما مي تونيد با يه فارسي نويس اين كارو بكني پيشنهاد من IPT5 مي باشد اگه لينك دالنلودشو خاستي به من ايميل بزن mah.shayan@gmail.com

EMPERATOUR
26-07-2006, 16:58
آقا لینک بده ماهم download کنیم

محمد گل
03-09-2006, 17:03
تو مي توني با برنامه مريم اين كارو بكني .
به نظر من قويترين برنامه است .

Lady parisa
05-09-2006, 13:30
من فارسي ساز مريم دارم اما كلماتش مفهوم نيست

Lady parisa
05-09-2006, 13:33
در ضمن يه سوال داشتم ميشه توي چليپا نوشت بعد توي استوديو كپي كرد يا هر برنامه ديگه

Lady parisa
05-09-2006, 14:04
من فارسي ساز مريم دارم اما كلماتش مفهوم نيست

ali_golden
06-09-2006, 01:43
وقتی کپی می کنی داخل ویدئو استدیو تمام نوشتت رو های لایت کن (Ctrl+A) سپس یکی از فونت های فارسی ساز مریم رو انتخاب کن که فکر کنم با نام F شروع میشن مثلا F-zar
مشکلت حل میشه

sinasignal
06-09-2006, 15:25
در ضمن يه سوال داشتم ميشه توي چليپا نوشت بعد توي استوديو كپي كرد يا هر برنامه ديگه

این کارو می تونی انجام بدی فقط چون خروجی عکس چلیپا WMF هستش باید اونو کانورت کنی به چیزی مثل BMP بعد وارد ulead کنی البته نوشته ها همراه پسزمیه سفیدی ظاهر می شوند , دقیقا نمی دونم که ulead می تونه رنگ خاصی رو خذف کنه یا نه ( چون خودم از Adobe Premiere استفاده می کنم ) اگه تونست , رنگ سفیدرو خذف کن فقط نوشته باقی می مونه.
در ضمن Adobe Premiere این کار هارو به راحتی انجام می ده و در کل حرفه ای تر هستش.

ali_golden
07-09-2006, 15:36
این کارو می تونی انجام بدی فقط چون خروجی عکس چلیپا WMF هستش باید اونو کانورت کنی به چیزی مثل BMP بعد وارد ulead کنی البته نوشته ها همراه پسزمیه سفیدی ظاهر می شوند , دقیقا نمی دونم که ulead می تونه رنگ خاصی رو خذف کنه یا نه ( چون خودم از Adobe Premiere استفاده می کنم ) اگه تونست , رنگ سفیدرو خذف کن فقط نوشته باقی می مونه.
در ضمن Adobe Premiere این کار هارو به راحتی انجام می ده و در کل حرفه ای تر هستش.

در Ulead Video studio نمیشه چنین کاری انجام داد
این برنامه برای کاربرهای خانگی طراحی شده و خیلی برنامه مبتدی و راحتی و به راحتی میتونید فایل هایی رو که با دوربین فیلم برداری دستی گرفتید رو بر روی کامپیوتر بریزید و یه ویرایش خیلی ساده در حد اضافه کردن چند تا افکت انجام بدید .
ولی اگر می خواهید به قول معروف کار های حرفه ای انجام بدید بهتره که از Ulead Media Studio استفاده کنید که به قول دوستمون Blue Scren هم داره :happy:

sinasignal
08-09-2006, 20:42
در Ulead Video studio نمیشه چنین کاری انجام داد
این برنامه برای کاربرهای خانگی طراحی شده و خیلی برنامه مبتدی و راحتی و به راحتی میتونید فایل هایی رو که با دوربین فیلم برداری دستی گرفتید رو بر روی کامپیوتر بریزید و یه ویرایش خیلی ساده در حد اضافه کردن چند تا افکت انجام بدید .
ولی اگر می خواهید به قول معروف کار های حرفه ای انجام بدید بهتره که از Ulead Media Studio استفاده کنید که به قول دوستمون Blue Scren هم داره :happy:

من از Ulead MediaStudio Pro 6.0 استفاده كرده ام ولي به پاي Adobe Premiere Pro 2 نمی رسه با این برنامه هر کاری رو که فکر کنی در ضمینه ویدویی می تونی انجام بدی .هر کاری رو :thumbsdow

ali_golden
08-09-2006, 23:07
من از Ulead MediaStudio Pro 6.0 استفاده كرده ام ولي به پاي Adobe Premiere Pro 2 نمی رسه با این برنامه هر کاری رو که فکر کنی در ضمینه ویدویی می تونی انجام بدی .هر کاری رو :thumbsdow

بله دوست عزیز من هم منکر قدرت پریمایر نمیشم
ولی اگر بحث سرعت هم به وسط بیاد مطمئن باش که پریمایر کم میاره :happy:
پریمایر سرعت خیلی پایینی ولی قدرت بالایی داره
در صورتی که مدیا استدیو هم سرعت خوبی داره هم قدرت خوبی فکر نکنم کاری باشه که پریمایر انجام بده و مدیا استدیو نتونه :cool:

sinasignal
09-09-2006, 00:03
بله دوست عزیز من هم منکر قدرت پریمایر نمیشم
ولی اگر بحث سرعت هم به وسط بیاد مطمئن باش که پریمایر کم میاره :happy:
پریمایر سرعت خیلی پایینی ولی قدرت بالایی داره
در صورتی که مدیا استدیو هم سرعت خوبی داره هم قدرت خوبی فکر نکنم کاری باشه که پریمایر انجام بده و مدیا استدیو نتونه :cool:

منم اینو قبول دارم که Premiere سرعت رندر کندی داره اونم بخاطر الگوریتم رندرینگی است که در پریمایر هستش یک cpu قدزتمند این مشکل رو حل می کنه در ضمن اگه بخای برتری های Premiere رو نسبت به Ulead برات ذکر می کنم . راستی شما با Premiere کار کردید؟ در ضمن از کدوم نسخه Ulead MediaStudio استفاده می کنی؟

SIR_ATTORNEY
09-09-2006, 09:46
اين برنامه كه لينكشو براتون ميذارم به طور كامل با برنامه يوليد سازگاري داره و ميتونيد اونو يه فارسي نويس كوچيك و توانا فرض كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط بايد متنو توش بنويسيد بعدش توي برنامه يوليد با انتخاب زبانه title و دابل كليد در صفحه نمايش فيلم كليدهي تركيبي ctrl+v رو بزنيد بعدش از سمت چپ قسمت انتخاب فونت از بين فونت هايي كه با ipt شروع ميشن يكي رو انتخاب كنيد

با تشكر

ali_golden
09-09-2006, 20:21
منم اینو قبول دارم که Premiere سرعت رندر کندی داره اونم بخاطر الگوریتم رندرینگی است که در پریمایر هستش یک cpu قدزتمند این مشکل رو حل می کنه در ضمن اگه بخای برتری های Premiere رو نسبت به Ulead برات ذکر می کنم . راستی شما با Premiere کار کردید؟ در ضمن از کدوم نسخه Ulead MediaStudio استفاده می کنی؟
من مثل شما حرفه ای نیستم ولی تا حدودی با پریمایر کار کردم (ولی میگم مبتدی)
ولی با مدیا استدیو 6 و هم 7 کار کردم و راضی هم هستم :happy:

sinasignal
09-09-2006, 23:24
من مثل شما حرفه ای نیستم ولی تا حدودی با پریمایر کار کردم (ولی میگم مبتدی)
ولی با مدیا استدیو 6 و هم 7 کار کردم و راضی هم هستم :happy:

نه اختيار داري , چون من قبلا دوره كامل پریمایر رو طي كردم , و به توانايياش به قول معروف , واقفم ,دارم ازش تعريف مي كنم

ali_golden
10-09-2006, 02:19
نه اختيار داري , چون من قبلا دوره كامل پریمایر رو طي كردم , و به توانايياش به قول معروف , واقفم ,دارم ازش تعريف مي كنم

آقا تسلم :blush:
وقتی شما دوره کامل پریمایر رو دیدید دیگه حرفی نمیمونه
خوب مسلما چیز هایی ازش میدونی که من نمی دونم :rolleye:
حتما اگر سوالی داشتم مزاحمت میشم :happy:

sinasignal
11-09-2006, 14:24
آقا تسلم :blush:
وقتی شما دوره کامل پریمایر رو دیدید دیگه حرفی نمیمونه
خوب مسلما چیز هایی ازش میدونی که من نمی دونم :rolleye:
حتما اگر سوالی داشتم مزاحمت میشم :happy:

خواهش می کنم , در خدمتم.

sinasignal
11-09-2006, 14:48
در ضمن اینو بگم که برنامه PowerDirector 5 در ضمینه کار های خانگی خیلی عالی هستش(در ضمینه حرفه ای هم پر کاربرد است) و کار کردن باهاش خیلی ساده است.
و صد البته بخاطر وجود تکنولوژی SVRT 2 می تونید باسر عت بسیار بالا و کیفیت بالا کار هاتونو انجام بدین همچنین برای برش یک فیلم 2 ساعته دیگه لازم نیست که کلا فیلمو رندر کنه , بلکه فقط قسمت های تغییر یافته رو مورد پردازش قرار می ده (در صورت ذخیره دوباره با همون فرمت)