PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان قم

صفحه ها : 1 2 3 [4]

pcsoft
16-01-2012, 10:47
این مخابرات قم هم به کسی مثل اینکه نامحدود نمیده هر بارم باید کلی ترافیک بگیریم

نامحدود که نمیده . سرعتش هم بالا نیست . باید بری خیابان سمیه پرداخت کنی! آخه این چه روشی هستش اینا گذاشتن. یعنی یه پرداخت اینترنتی نگذاشتن! منم مخابرات بودم پینگش عالی بود. زیر 280 بود ولی با این مشکلاتش نتونستم دوام بیارم.اومدم شاتل. حداقل ایترنتی پرداخت می کنم. راحتم.

brilliant1
16-01-2012, 13:54
نامحدود که نمیده . سرعتش هم بالا نیست . باید بری خیابان سمیه پرداخت کنی! آخه این چه روشی هستش اینا گذاشتن. یعنی یه پرداخت اینترنتی نگذاشتن! منم مخابرات بودم پینگش عالی بود. زیر 280 بود ولی با این مشکلاتش نتونستم دوام بیارم.اومدم شاتل. حداقل ایترنتی پرداخت می کنم. راحتم.
پرداخت اینترنتی دارد.در آدرس زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

narotu
17-01-2012, 20:12

نه سرعت بد نیست معمولا واسه دانلود بالای 25 و حتی تا 50 هم میرسه اما این محدود بودنش عذیت میکنه :31:

sub-zero
24-03-2012, 09:26
سلام.

دوستان کسی آسیا تک داره میخوام ببینم سرعت دانلود شبانش چجوریه...

a78037
31-03-2012, 17:23
با سلام
از دوستان کسی اینترنت 512 اکو شاتل در مر کز مخابرات شهید بهشتی داره میخوام بدونم سرعت روزانه و شبانه چطوره ؟ اگه خوبه بگیرم قبلا 512 پیشگامان داشتم سرعت دانلود بیشتر از 95 نمی رفت

Mr.World.Wide
03-04-2012, 19:36
سلام توی قم غیر از شاتل چه شرکتی اینترنت 2 مگ میده؟
ممنون میشم معرفی کنید
اینترنت هر چی سرچ زدم چیزی نبود

amin fear
14-04-2012, 23:38
سلام

ظاهرا شرکت مخابرات قم مجددا تصمیم به ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ( حتی تا 2 مگ ) به صورت روال اولیه و بدون محدودیت کرده ، این مطلب روی قبض تلفن یکی از دوستان دیدم . از کاربران ساکن قم اگر چیزی از صحت این مطلب و شرایط اون می دونند لطفا همینجا ذکر کنید ...

ممنون

hosseinboss
20-04-2012, 18:20
سلام

ظاهرا شرکت مخابرات قم مجددا تصمیم به ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ( حتی تا 2 مگ ) به صورت روال اولیه و بدون محدودیت کرده ، این مطلب روی قبض تلفن یکی از دوستان دیدم . از کاربران ساکن قم اگر چیزی از صحت این مطلب و شرایط اون می دونند لطفا همینجا ذکر کنید ...

ممنون
زنگ زدم مخارات گفتن 1به 10(یا همون cra) هست که شرکت های دیگه هم میدن
همه جای دنیا اینرنتشون رو به بهبوده اینجا رو به کمبود!!!!

brilliant1
21-04-2012, 14:38
پس شکایات دوستان به نتیجه رسید و شرکت مخابرات قم موظف به ارائه نامحدود گردید.
البته باید تست گردد تا مشخص گردد که 1به 10 هست یا نه.مخابرات تهران که نامحدود واقعی ارائه می دهد.

amin fear
21-04-2012, 16:45
زنگ زدم مخارات گفتن 1به 10(یا همون cra) هست که شرکت های دیگه هم میدن
همه جای دنیا اینرنتشون رو به بهبوده اینجا رو به کمبود!!!!

سلام

اما طبق چیزی که من زنگ زدم و به من گفتند به نظر نمیرسه cra باشه ... چون در تماس تلفنی گفتند که این سرویس فقط و فقط در حال حاضر به مشتریان قبلی ( کسانی که با محدودش هم ساخته بودند ) داده می شود ... حال به نظر شما اگر این سرویس همانند سرویس دیال آپ Cra باشه که شرکت های دیگه مانند صبا هم می دهند و هیچ کس هم طرف آن نمیره ، چه نیازی به ارائه اون به مشتریان وفادار و قدیمی خود دارند ؟

ظاهرا قیمت هم افزایش پیدا کرده ... 512 ماهی 20 هزار تومان ... تقریبا دو برابر ...

دوستان بازهم نظرات خودشونو تو این تاپیک بزارن تا ببینیم چی میشه ...

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

پس شکایات دوستان به نتیجه رسید و شرکت مخابرات قم موظف به ارائه نامحدود گردید.
البته باید تست گردد تا مشخص گردد که 1به 10 هست یا نه.مخابرات تهران که نامحدود واقعی ارائه می دهد.

با توجه به اطلاعات خوبی که شما در اختیار بچه های اینجا قرار دادید ، اگر شما هم چیزی فهمیدید همینجا ذکر کنید ، ممنون

alinik110
06-05-2012, 21:15
سلام

از دوستان قمی کسی سرویس های جدید اینترنت نامحدود شرکت مخابرات را تست نکرده؟!

می خواستم بدونم مثلا برای سرویس 512 حداکثر و حداقل سرعتی که میشه دانلود کرد جقدر هست؟!

با تشکر

amirkhan_0o0
12-05-2012, 21:47
سلام دوستان
کسی از کیفیت پارس آنلاین تو قم اطلاعی نداره؟؟
سرعت دی ال شب و روز و پینگ برای سرویس 256 چنده؟

mo.mo
18-09-2012, 12:21
سلام.
من میخوام adsl بگیرم. میشه دوستان یه لطفی کنن و بهترین ISP شهر قم و معرفی کنن؟

LOVEFORLOVE
18-09-2012, 14:01
بنظر من شما سرویس اکو 128 بگیری بهتره روزا روی 2 مگ هست شبانه رایگان 512 هست سرهت شبش حدود 65 کیلو بیت هست کلا من با شاتل موافق ترم اگه کسی شرکت بهتری سراغ داره بگه استفاده ببریم

mo.mo
18-09-2012, 15:49
بنظر من شما سرویس اکو 128 بگیری بهتره روزا روی 2 مگ هست شبانه رایگان 512 هست سرهت شبش حدود 65 کیلو بیت هست کلا من با شاتل موافق ترم اگه کسی شرکت بهتری سراغ داره بگه استفاده ببریم

ممنون از کمکت دوست عزیز.
فقط شاتل ثبت نام اینترنتی داره یا حتما باید حضوری برم؟ آخه من در حال حاضر قم نیستم و میخوام روزی که میرم اینترنت داشته باشم.

LOVEFORLOVE
19-09-2012, 20:28
ممنون از کمکت دوست عزیز.
فقط شاتل ثبت نام اینترنتی داره یا حتما باید حضوری برم؟ آخه من در حال حاضر قم نیستم و میخوام روزی که میرم اینترنت داشته باشم.

اگه شمارت مشخصه تلفنی که میخای خط روش رانژره شه میتونی از طریق نت پیشگیری کنی برای راهنمایی میتونی از شماره روبرو کمک بگیری 025171154

ninijan
19-08-2013, 16:03
آقا من شدیدا شاتل میگم نگیرین. یکم که استفاده تون بره بالا به شدت سرعت شبانه میاد پایین. کسی یه نت با دانلود شبانه خوب سراغ داره قم؟ آسیاتک چطوره؟

z.roozbeh
02-02-2014, 15:25
آقا من شدیدا شاتل میگم نگیرین. یکم که استفاده تون بره بالا به شدت سرعت شبانه میاد پایین. کسی یه نت با دانلود شبانه خوب سراغ داره قم؟ آسیاتک چطوره؟

من هم به همین خاطر دارم دنبال یه شرکت دیگه می گردم، اینترنت شبانه شاتل بعد از مصرف بالا سرعتش شدیدا پایین میاد طوری که شبی 1 گیگ بزور میگیره، کسی شرکت دیگه ای سراغ داره؟

mhroozbeh
04-02-2014, 14:22
من داره سرویس 128 ام تموم میشه تو شاتل
موندم برم 1 مگ بگیرم یا همین 128 رو با شبانه شارژ کنم؟
ظاهرا قیمتش یه اندازه میشه ولی از پشتیبانی پرسیدم گفت اگه شبانه میخوای و الان شبانت خوبه یه مگ نگیر چون 128 سرعتش بهتره؟!؟! آیا حقیقت داره یا اینکه میخواد من نتونم زیاد دانلود کنم؟ الان که
دارم شبی 4-5 گیگ میگیرم و راضیم
ولی دیدم که بعضی ها اینجا عکس گذاشتن و شبا تا سرعت 900 هم دانلود کردن ولی با اینترنت یه مگ و دو مگ
حالا نظرتون چیه؟ برم همون 128 رو با شبانه بگیرم یا برم سراغ یه مگ؟
یه چیز دیگه اینکه اینجا شنیدم که اگه 128 رو بدون شبانه بگیری بازم شبانه داری حقیقت داشت؟
اینم بگم که ساکن قم خ توحید هستم

ara77
26-03-2014, 21:34
سلام
دوستان راهنمایی میخواستم در مورد اینترنت نامحدود در قم
من خودم آسیاتک دارم ولی خوب محدودیت دانلود داره و اگر دایما دانلود داشته باشم سرعت رو کم می کنه
می خواستم بدونم بهترین اینترنت نامحدود رو چه شرکتی ارایه می کنه؟

Sent from my iPad using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khoodet
13-04-2014, 20:47
سلام
من خودم آسیاتک دارم ولی خوب محدودیت دانلود داره و اگر دایما دانلود داشته باشم سرعت رو کم می کنه

Sent from my iPad using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منم ميخوام يكي راهنمايي كنه

khoodet
01-05-2014, 12:44
سلام
بچه هاي قم كجان :n19:
اصلا كسي از بچه هاب قمي اينجا هست:n19:
بياييد با هم ديگه با هم متحد بشيم شايد بشه مخابرات مجبور كرد مثل بقيه استانها اينترنت نامحدود بده

brilliant1
08-05-2014, 14:21
مخابرات قم در سال 93 چند خدمت جدید ارائه داده:
1.سرعت 5 مگ و 10 مگ که فعلا به موسسات و شرکتها ارائه میشه.
2.تمام سرویسهایی که در قبل ارائه شده با حفظ حجم های قبلی به سرعت دو مگ تبدیل شدند.
3.ارزانترین فروش حجم اینترنت را مخابرات داره.ده گیگ ترافیک را میفروشه16 هزار تومان.
4.سرویسهای 2مگ,2گیگ که ماهی نه هزار تومان بود پنجاه درصد افزایش حجم پیدا کردند و به دو مگ,سه گیگ ارتقا پیدا کردند.

khoodet
13-05-2014, 01:27
مخابرات قم در سال 93 چند خدمت جدید ارائه داده:
1.سرعت 5 مگ و 10 مگ که فعلا به موسسات و شرکتها ارائه میشه.
2.تمام سرویسهایی که در قبل ارائه شده با حفظ حجم های قبلی به سرعت دو مگ تبدیل شدند.
3.ارزانترین فروش حجم اینترنت را مخابرات داره.ده گیگ ترافیک را میفروشه16 هزار تومان.
4.سرویسهای 2مگ,2گیگ که ماهی نه هزار تومان بود پنجاه درصد افزایش حجم پیدا کردند و به دو مگ,سه گیگ ارتقا پیدا کردند.
الان داري شوخي ميكني ديگه!!!!!!!!
1- كه خودت گفتي به ما ربطي نداره و مال شركتا هست تازه اين هم سراسري و مخصوص قم نيست
2-مخابرات قم چند سال زير 2 مگ نميده و تازه نيست وتازه اين خودش يك نقيصه هست
3كل كشور قيمتش اينه
4_ چه جور حساب كردي كه يك گيگ شده 50 درصد افزايش

Mr.World.Wide
13-05-2014, 15:09
1- كه خودت گفتي به ما ربطي نداره و مال شركتا هست تازه اين هم سراسري و مخصوص قم نيست
3كل كشور قيمتش اينه

هیچ جا قیمتش مثل مخابرات نیستش
مبین نت نکبت برای طرح 128 گیگی پنج هزار تومن برای طرح 512 گیگی هشت هزار تومن برای یک مگ و دو مگ گیگی دوازده هزار تومان هزینه ترافیکشه
گیگی دوازده هزار؟؟؟؟
میدونی یعنی چی؟؟
میدونی سرعتش چقدره؟؟
سرعت مبین نت دو مگش نهایتا به 230 برسه
ولی من هیچ وقت سرعتم از 210 کمتر نشده
من حتی با سرعت 340 کیلو هم دانلود کردم
شاتل سرعتش خوبه ولی ترافیکش گیگی پنج هزار تومنه
که تو اگر 50 گیگ بخری هزینه ترافیکت میشه گیگی 3500 تومن
ولی من الان با 16 هزار تومن میرم و ده گیگ ترافیک میخرم و حالش رو میبرم
فقط نکته منفی ش دانلود شبانه مزخرفشه که شبی 600 الی 700 مگ بیشتر نمیتونی دانلود کنی
وگرنه مخابرات در این وضعیت مزخرف اینترنت در ایران و این دزدی های زیادشون تنها isp هست که من شخصا ازش خیلی راضیم

khoodet
13-05-2014, 15:33
هیچ جا قیمتش مثل مخابرات نیستش
مبین نت نکبت برای طرح 128 گیگی پنج هزار تومن برای طرح 512 گیگی هشت هزار تومن برای یک مگ و دو مگ گیگی دوازده هزار تومان هزینه ترافیکشه
گیگی دوازده هزار؟؟؟؟
میدونی یعنی چی؟؟
میدونی سرعتش چقدره؟؟
سرعت مبین نت دو مگش نهایتا به 230 برسه
ولی من هیچ وقت سرعتم از 210 کمتر نشده
من حتی با سرعت 340 کیلو هم دانلود کردم
شاتل سرعتش خوبه ولی ترافیکش گیگی پنج هزار تومنه
که تو اگر 50 گیگ بخری هزینه ترافیکت میشه گیگی 3500 تومن
ولی من الان با 16 هزار تومن میرم و ده گیگ ترافیک میخرم و حالش رو میبرم
فقط نکته منفی ش دانلود شبانه مزخرفشه که شبی 600 الی 700 مگ بیشتر نمیتونی دانلود کنی
وگرنه مخابرات در این وضعیت مزخرف اینترنت در ایران و این دزدی های زیادشون تنها isp هست که من شخصا ازش خیلی راضیم
منم قبول دارم نسبت به شزكت هاي خصوصي بهتره
ولي من ميگم با مخابرات بقيه استانها مقايسه كن كه مخابرات قم چقدر مزخرفه هم نا محدود نمي ده و هم اينكه سرعت شبانه رو روي 30 تا بسته

Mr.World.Wide
13-05-2014, 15:34
منم قبول دارم نسبت به شزكت هاي خصوصي بهتره
ولي من ميگم با مخابرات بقيه استانها مقايسه كن كه مخابرات قم چقدر مزخرفه هم نا محدود نمي ده و هم اينكه سرعت شبانه رو روي 30 تا بسته

واقعا نامحدود میده؟؟
ماهی چقدر قیمتشه؟؟

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

khoodet
13-05-2014, 15:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرما اين تعرفه سزاسزي مخابرات ولي قم اجرا نمي كنه

brilliant1
13-05-2014, 16:38
3كل كشور قيمتش اينه

1.اگر به سرعت 5 مگ نیاز داری میتونی یک شرکت با هزینه کم ثبت کنی و سرعت 5 مگ را بگیری.
یا اگر اشنا داری نامه شرکت از کسی بگیری.
2.اونهایی که از قبل سرویس با سرعت پایین تر داشتند همه به سرعت دو مگ تبدیل شده و این مزیتی است برای کاربران سابق که با حجم بیشتر تهیه کرده بودند.
3.کدام شرکت حجم را با این قیمت میده؟
4.ریاضیاتت هم ضعیفه.افزایش از دو گیگ به سه گیگ میشه 50 درصد افزایش.

مخابرات دو مگ ماهی سه گیگ را میده 9000 تومان شاتل همین سرویس را میده ماهی 18000.

indianboy
23-07-2014, 14:45
دوستان سرعت اینترنت در طول روز چه 30 باشه چه 40 چه 100 چه 200 چه 300 زیاد تعیین کننده نیست. اتفاقا چون در روز از حجم دانلود خودمون کم میشه برای شرکت بهتره که شیرو باز کنه که سرعت به شدت بره بالا و سریعتر حجم دانلودمون تموم بشه و مجبور بشیم دوباره خرید کنیم. البته یه حداقل سرعتی باید باشه. لذا می بینید که همه شرکتها در طول روز سرعتاشون خوبه و اینو به هیچ وجه یه مزیت فوق العاده ندونید. مهم ترین مزیت یه شرکت سرعت دانلود شبانه رایگانشه که هیچ کدوم از شرکتا سرعت خوبی در شب ارائه نمی دن. من خودم شاتل دارم استان قم. به شدت سرعتم محدود شده و بخاطر دانلود (به قول اونها زیاد) یعنی شبی دو گیگ تقریبا، سرعتم به زیر 10 کیلوبایت افت کرده و بیشتر نمیشه. این یک افتضاح به تمام معناست! جدیدا هم قطعی های بسیار بسیار زیادی پیدا کرده شاتل در منطقه ما! روزی چندین بار اینترنتم قطع و وصل میشه! این هم شده وضعیت ما! حالا اگر کسی از پارس انلاین استان قم استفاده میکنه بیاد بگه که سرعت دانلود شبانش چطوریاست و اون طرحی که سرعت رو به رایگان به 9 مگ می رسونن چطوره در استان قم؟ ممنون

ARA-RF
28-08-2014, 21:35
سلام

سلام ، کس یاسخی نداره؟

amo.reza
29-08-2014, 07:26
دوستان سرعت اینترنت در طول روز چه 30 باشه چه 40 چه 100 چه 200 چه 300 زیاد تعیین کننده نیست. اتفاقا چون در روز از حجم دانلود خودمون کم میشه برای شرکت بهتره که شیرو باز کنه که سرعت به شدت بره بالا و سریعتر حجم دانلودمون تموم بشه و مجبور بشیم دوباره خرید کنیم. البته یه حداقل سرعتی باید باشه. لذا می بینید که همه شرکتها در طول روز سرعتاشون خوبه و اینو به هیچ وجه یه مزیت فوق العاده ندونید. مهم ترین مزیت یه شرکت سرعت دانلود شبانه رایگانشه که هیچ کدوم از شرکتا سرعت خوبی در شب ارائه نمی دن. من خودم شاتل دارم استان قم. به شدت سرعتم محدود شده و بخاطر دانلود (به قول اونها زیاد) یعنی شبی دو گیگ تقریبا، سرعتم به زیر 10 کیلوبایت افت کرده و بیشتر نمیشه. این یک افتضاح به تمام معناست! جدیدا هم قطعی های بسیار بسیار زیادی پیدا کرده شاتل در منطقه ما! روزی چندین بار اینترنتم قطع و وصل میشه! این هم شده وضعیت ما! حالا اگر کسی از پارس انلاین استان قم استفاده میکنه بیاد بگه که سرعت دانلود شبانش چطوریاست و اون طرحی که سرعت رو به رایگان به 9 مگ می رسونن چطوره در استان قم؟ ممنون

اینجا خراسان رضوی طرح 2مگ سراسری سرعت روز/شب فرقی نداره همیشه 170 تا 210 کیلوبایت هست. ماهی 90-100 گیگ میشه دان کرد.

kooolak
03-10-2014, 00:10
دوستان شاتل تو مرکز مخابراتی علامه طباطبایی (شهرک امام حسن) خدمات ارائه میده؟؟ و اگر جواب مثبت هست وضعیت سرویس دهی چطور هست ، پورت خالی دارن یا باید در انتظار باشیم ؟

mersi0000
26-11-2014, 12:41
دوستان من شاتل دارم الانم میخام مهاجرت کنم به یک شرکت دیگه به چند دلیل قیمت ترافیکش بالاست و دوم اینکه احساس میکنم حجمم بدون اینکه استفاده کنم کم میشه:n38:وگرنه از نظر سرعت وپشتیبانی عالی هست
میخاستم بدونم شما چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟مخابرات خوب هست؟
دانلود شبانه لازم ندارم بیشتر وب گردی مصرف ماهانه هم حدود 4تا 5 گیگ
مرکز مخابراتی شهید بهشتی
ممنون از پاسختون:n01:

MOHAMMMAD.J
26-11-2014, 15:17
سلام من اول شاتل داشتم سرعت یک مگ الان هم مخابرات دارم. پشتیبانی شاتل خیلی عالی بود اما بدلیل بالا بودن قیمت ترافیک عوض کردم.با شاتل دانلود میذاشتم با لینک پر سرعت بالا تر از 400 کیلوبایت در ثانیه نمیرفت.اما الان مخابرات دارم دو مگ با قیمت بسیار کمتر سرعتش 600 کیلوبایت در ثانیه است.با شاتل یه هفته نمیتونستم ایمیل باز کنم.زنگ میزدم میگفتن مشکل کشوریه:n08:الان هم مخابرات دارم راحتم.البته رو یه خط دیگه ی خونه صبا 15 ماهه طرح تابستانی گرفتم فک کنم ،با سرعت 8 مگ.مسخرشو دراورده.اینقدر قطع و وصل میشه اعصاب ادمو میریزه به هم. سرعت 150 تا 250.منتظرم تموم شه مخابراتش کنم:n01:
صفاییه:n01:

kamron_devil
29-12-2014, 18:15
افا بنده مشتری صبانت ( 8 سال بیشتره ) و میگم ایشون دزد هستند
پشتیبانی که ریدمون. درست جواب نمیدن. ارث باباشون رو هم میخوان
سرعت خوبه ولی قطعی گاهی.
تایم اون ماشالا بالا
پینگ بالا و تایم اوت
شبانه رو هم که محدود کردن. بعدش باید از روزانت مصرف بشه نصفش
در کل دزد
حالا میگی خوبه؟ برو بگیر

kamron_devil
29-12-2014, 18:16
سلام من اول شاتل داشتم سرعت یک مگ الان هم مخابرات دارم. پشتیبانی شاتل خیلی عالی بود اما بدلیل بالا بودن قیمت ترافیک عوض کردم.با شاتل دانلود میذاشتم با لینک پر سرعت بالا تر از 400 کیلوبایت در ثانیه نمیرفت.اما الان مخابرات دارم دو مگ با قیمت بسیار کمتر سرعتش 600 کیلوبایت در ثانیه است.با شاتل یه هفته نمیتونستم ایمیل باز کنم.زنگ میزدم میگفتن مشکل کشوریه:n08:الان هم مخابرات دارم راحتم.البته رو یه خط دیگه ی خونه صبا 15 ماهه طرح تابستانی گرفتم فک کنم ،با سرعت 8 مگ.مسخرشو دراورده.اینقدر قطع و وصل میشه اعصاب ادمو میریزه به هم. سرعت 150 تا 250.منتظرم تموم شه مخابراتش کنم:n01:
صبا دارم. دزد دزد دزد

Locker
06-05-2015, 00:51
سلام

من پارس آنلاین دارم، اما با توجه به حذف شبانه ی رایگان می خوام تخلیه کنم.

لطفا راهنمایی کنید که چه شرکت هایی شبانه ی رایگان دارن و اینکه سرعتشون در قم چه طور هست؟ من زیاد دانلود می کنم.

ممنون

khoodet
06-05-2015, 18:59
سلام

من پارس آنلاین دارم، اما با توجه به حذف شبانه ی رایگان می خوام تخلیه کنم.

لطفا راهنمایی کنید که چه شرکت هایی شبانه ی رایگان دارن و اینکه سرعتشون در قم چه طور هست؟ من زیاد دانلود می کنم.

ممنون
سلام
اگر شبانه تا 6 مگ راضیت میکنه برو عصرتلکام

Locker
06-05-2015, 20:04
سلام
اگر شبانه تا 6 مگ راضیت میکنه برو عصرتلکام

سلام دوست من

کدوم سرویسش رو باید بگیرم؟ سرعت نهایی دانلود رایگان شبانه در IDM تا چند میرسه؟

توی سایتش در مورد شبانه ی رایگان چیزی پیدا نکردم!

ممنون

khoodet
06-05-2015, 23:47
سلام دوست من

کدوم سرویسش رو باید بگیرم؟ سرعت نهایی دانلود رایگان شبانه در IDM تا چند میرسه؟

توی سایتش در مورد شبانه ی رایگان چیزی پیدا نکردم!

ممنون
اگر تصمیمت قطعی تو خصوصی بهم پیام بده تا بهت بگم چی کار کن
سرعت با idmهم حدود650تا 700 است

Locker
08-05-2015, 11:58
اگر تصمیمت قطعی تو خصوصی بهم پیام بده تا بهت بگم چی کار کن
سرعت با idmهم حدود650تا 700 است

تصمیمم قطعی هست.

پیام خصوصی فرستادم.

amiir_0251
23-05-2015, 09:43
یعنی شما از مخابرات راضی هستی؟
من چند ساله سرویس 8 گیگ سه ماهه شاتل دارم، اما به قول شما هم هزینه ش بالاست و هم احساس میکنم بدون استفاده سرویسم تموم میشه و ظرف یه ماه 5 گیگ مصرف داشتم!!
درحالیکه فقط عصر و شب اونم مصرف معمولی دارم!

اگر از مخابرات راضی هستی، من اقدام کنم ... ؟

اگر بقیه دوستان هم نظری دارن بگن لطفا، ممنون میشم راهنمایی کنید.

dada_shi
25-06-2015, 01:49
دوستان الان کدوم شرکت شبانه رایگان داره که سرعت رو کم نکنن؟من شاتل دارم.واقعا گند زده.یک سایت هم نمیتونم باز کنم.مخابرات هم داشتم که از بس الکی از من حجم کم میکرد.عوضش کردم.

vahid_crab708
31-12-2015, 21:20
دوستان الان کدوم شرکت شبانه رایگان داره که سرعت رو کم نکنن؟من شاتل دارم.واقعا گند زده.یک سایت هم نمیتونم باز کنم.مخابرات هم داشتم که از بس الکی از من حجم کم میکرد.عوضش کردم.

این پست تکراری حذف شود

vahid_crab708
31-12-2015, 21:22

اره واقعا شاتل دیگه گند زده قدیمش شاتل بهتر بود الان مشتریش زیاد شد نمی دونه چه کار کنه منم شاتل داشتم حیف اون پول ولی پارس انلاین دارم خیلی خوبه اسیاتکم خیلی خوبه
الان پارس انلاین یه طرح خیلی خوب شبانه گذشته اصلا افت سرعت نداره دیگه با هم سرعت قبلی یعنی با همان سرعت طول روز دانلود می کنی به طوری که 3 گیگ دانلود کنی 1 گیگ ازت کم می شه یک سوم از حجمت کم می شه

mohammad.1359
11-02-2016, 13:49
دوستان شبانه رایگان الام مال کدوم شرکت خوب است

kooolak
20-02-2016, 23:56
دوستان برای وبگردی کدوم isp تو قم خدماتش بهتر هست ، دانلود خیلی زیاد ندارم ، ولی ثبات سرعت برای کارهای روزمره برام مهم هست

ممنون

محمد7966
21-02-2016, 00:05
دوستان برای وبگردی کدوم isp تو قم خدماتش بهتر هست ، دانلود خیلی زیاد ندارم ، ولی ثبات سرعت برای کارهای روزمره برام مهم هست

ممنون

راستش پارسال خونه اقواممون بودم سال آخر دانشجویی بود

هم از مخابرات استفاده کردم هم از شاتل

هردوش خوب بودند نسبت به الان که اومدم خونمون خوزستان

من پیشنهاد میدم شاتل بگیرید بهتره ولی خب قیمتش نسبت به مخابرات کمی گرونه

kooolak
22-02-2016, 13:56
دوستان قمی

وضعیت اینترنت مخابرات در حال حاضر به چه صورت؟
راضی هستید ؟

از نظر سرعت و ثبات اتصال ؟

binamplayer
22-02-2016, 13:58
شبانش دوباره خوب نشده؟

Sent from my LT26w using Tapatalk

msmn1372
14-05-2016, 13:17
دوستان بهترین سرویس نامحدود رو کدوم شرکت میده؟ سرعتش بالا نباشه هم نبود فقط تقریبا ثابت باشه(من ارت 2 شاتل دارم بعد از 18 روز سرعتم رو اورده زیر 10 کیلوبایت اصلا نمیشه صفحه باز کرد)

محمد7966
14-05-2016, 13:27
دوستان بهترین سرویس نامحدود رو کدوم شرکت میده؟ سرعتش بالا نباشه هم نبود فقط تقریبا ثابت باشه(من ارت 2 شاتل دارم بعد از 18 روز سرعتم رو اورده زیر 10 کیلوبایت اصلا نمیشه صفحه باز کرد)

البته من قم زندگی نمیکنم ولی پارس ظاهرا نامحدوداش خوبن

من 128 داشتم ماه پیش نزدیک 60 گیگ مصرف کردم

فقط برای من وقتی محدود کرد اسمی نشد و با سرعت 48 دانلود داشتم،البته یکی از دوستان گفت کلا 128 و 256 رو اسمی نمیکنه و با سرعت 48 محدود میکنه

حالا شما ببینید وضعیت بودجه تون و دانلودتون

سرویس 128 ،30 هزارتومنه

Pedram_mrn
30-10-2016, 13:19
دوستان توی شهرک قدس پینگ چطور هست ؟
من صفاشهر هستم و پینگم به شدت بالاست از شاتل سرویس میگیرم.

DarkappLE
15-02-2017, 17:32
دوستان در حال حاضر بهترین isp برای بازی آنلاین چیه ؟
خودم شاتل طرح گیمینگ دازم می خوام تخلیه کنم داغنوم کرده یعنی....:n34:
نظرتون راجب Td -LTE چیه، جواب هستش؟:n36:

محسن137333
20-09-2017, 11:09
فقط 45 متری صدوق؟؟؟

indiaboy
09-01-2018, 16:39
خواهشا دوستان قمی یکمی فعال باشن. چه وضعیه توی سال گذشته فقط 2 تا پیام داده شده؟

Rahpooyan
10-04-2020, 14:43
کاربر از قم نداریم که از وضعیت کنونی اینترنت شون بگن؟

داود211
01-01-2021, 09:11
سلام
من تقریبا 7 سال پیش شاتل داشتم. خوب بود ولی شاید گرون. بعدش 6-7 سالی هست مخابرات گرفتم. اما تقریبا دو سالیه بعضی وقتا قطع و وصلش اذیت می کنه. به مرکز ابوذر اینترنتم وصله. فاصله هم کمی زیاده متاسفانه. اینترنتم سرعتش 4 مگه تقریبا آپش به یک مگ نمیرسه. پینگشم تقریبا 30 میلی ثانیه.

سرعت اینترنت ADSL بستگی به فاصله شما از مرکز مخابراتی داره چون سیما مسی ان فاصله زیاد کیفیت رو کاهش میده.

البته جدیدا VDSL داره میاد که خیلی بهتره چون بیشتر مسیر فیبر نوریه. قیمتشم گویا چندان فرقی نداره ولی باید مودم مناسب بگیرید. احتمالا بعد مدتی هم اینترنت کاملا فیبر بدن که خیلی بهتره.