PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان قم

صفحه ها : 1 [2] 3 4

Locker
17-09-2008, 07:19
کسی نیست بدونه چرا صبانت برای مخابرات مالک اشتر پورت خالی نداره ؟
چقدر باید صبر کنم تا پورت بهم بدهند؟
غیر از صبانت کدوم شرکت برای مالک اشتر سرویس می ده؟

amanofnoname
17-09-2008, 11:41
منم امروز اومدن برام وصل کردن سرعتم بد نبود دم ظهر , با 256 , سرعت دانلودم 70 بود , اما بعد از ظهر هی یواش یواش اومد پایین زنگ زدم به نمایندگی قمشون گفت تو منطقه ی صدوق نباید مشکل داشته باشیم , گفت اما به تهرانم اطلاع بده , بهشون گفتم اونا هم گفتن مشکل داره منطقه ی شما , 'گفت امشب شاید درست بشه :31:

فقط نمیدونم چرا این چراغ usb مودمم چشمک میزنه ؟, به اون کسیم که اومده بود نصب کنه گفتم اما گفت بذار یه گوشه تکونشم نده درست میشه اما درست نشد:13:

منظورتون شرکت شاتله دیگه؟ 70 کیلو بایت در ثانیه؟!!!
این خدمات رایگان شبانه چجوریه؟
شاتل سرویس 256 داره که شبها دانلود رایگان بده؟ قیمتش چنده؟ (من دانشجو هستم، تا اونجا که فهمیدم به دانشجوها میدن)
شرکتهای دیگه چطور؟ مخصوصا صبانت؟

Locker
17-09-2008, 11:57
از شرکت صبانت هرسرعتی که بگیرید باز هم 512 هست

mohyy
17-09-2008, 12:37
با سلام خدمت همه بچه های خوب قم
نمی دونم این تاپیک رو کی زده ولی کار هرکی بوده دستش درد نکنه انصافا لازم بود
بچه ها من می خوام یه خط adsl از صبا نت بخرم و دو تا سوال دارم هر کی می تونه کمکم کنه (مخصوصا آفا محمد که صبا نت استفاده می کنه):
1-اگه فقط یه مودم و یه خط adsl از صبا نت بخرم کار تمومه یا باید مخابرات منطقه چیزی برای حونه ما نصب کنه و با چه هزینه ای؟
2-من می خوام مودم d-link بخرم آیا نوع مودم فرقی می کنه؟ ( منظورم اینه که صبا نت چه مودمی رو ساپورت می کنه)؟
با تشکر

golden111
17-09-2008, 13:28
از شرکت صبانت هرسرعتی که بگیرید باز هم 512 هست

نه دیگه اینجوری نیست انقدر مشتری گرفتند دیگه سرعت پایین امده

با سلام خدمت همه بچه های خوب قم
نمی دونم این تاپیک رو کی زده ولی کار هرکی بوده دستش درد نکنه انصافا لازم بود
بچه ها من می خوام یه خط adsl از صبا نت بخرم و دو تا سوال دارم هر کی می تونه کمکم کنه (مخصوصا آفا محمد که صبا نت استفاده می کنه):
1-اگه فقط یه مودم و یه خط adsl از صبا نت بخرم کار تمومه یا باید مخابرات منطقه چیزی برای حونه ما نصب کنه و با چه هزینه ای؟
2-من می خوام مودم d-link بخرم آیا نوع مودم فرقی می کنه؟ ( منظورم اینه که صبا نت چه مودمی رو ساپورت می کنه)؟
با تشکر
علیک سلام
برای خط adsl فقط کافیه برید درخواست خط بدید خود شرکت از مخابرات درخواست میکنه که خط تلفن شما به اصطلاح رانژ بشه که خودشون انجام میدند و یه مودم باید تهیه کنید
d-link رو ساپورت میکنه من دارم استفاده میکنم

Locker
17-09-2008, 13:50
یعنی چقدر اومده پایین

golden111
17-09-2008, 15:37
یعنی چقدر اومده پایین

دوست من من قبلا 64 داشتم واقعا سرعت خوب بود اما تا چندوقت پیش دیگه سرعت دانلودم تقریبا دایل آپ شده بود که دلمون به شبانه خوش بود که اونم چند وقته امده پایین می تونی بری تو تاپیک صبانت تو فاروم بیبنی اعتراضارو بیبنی
الانم که 128 دارم سرعت بعضی وقتهاخوبه و بعضی وقتها افتضاح
راستی این روزا نمیدونم به خاطر ماه رمضان چیه سرعت شبانه هم پایینه

mohyy
18-09-2008, 00:47
نه دیگه اینجوری نیست انقدر مشتری گرفتند دیگه سرعت پایین امده

علیک سلام
برای خط adsl فقط کافیه برید درخواست خط بدید خود شرکت از مخابرات درخواست میکنه که خط تلفن شما به اصطلاح رانژ بشه که خودشون انجام میدند و یه مودم باید تهیه کنید
d-link رو ساپورت میکنه من دارم استفاده میکنم
ممنونم از جوابتون
می دونم که باید اون شرکتی که ازش خط می خرم از مخابرات درخواست بده ولی می خوام بدونم که آیا از مخابرات باید بیا خونه ی ما و چیزی روی خط تلفن وصل کنن یا نه و اگه آره چند تومان هزینه داره
ممنونم

دوست من من قبلا 64 داشتم واقعا سرعت خوب بود اما تا چندوقت پیش دیگه سرعت دانلودم تقریبا دایل آپ شده بود که دلمون به شبانه خوش بود که اونم چند وقته امده پایین می تونی بری تو تاپیک صبانت تو فاروم بیبنی اعتراضارو بیبنی
الانم که 128 دارم سرعت بعضی وقتهاخوبه و بعضی وقتها افتضاح
راستی این روزا نمیدونم به خاطر ماه رمضان چیه سرعت شبانه هم پایینه

سلام عزیز جان
من تو فکرشم که از صبا نت خط بخرم
اگه واقعا اینقدر بده راهنمایی کنید که نخرم من بیشتر برای دانلود کردن می خوام خط بگیرم
اگه صبا نت سرعت کم شده لطفا بگید از کجا خط بخرم
ممنونم

راستی بچه ها من واقعا گیج شدم
می خوام امروز فردا یه خط بخرم واقعا نمی دونم از کجا بگیرم
موندم بین صبا نت و پارس آنلاین و شاتل
حالا بگین کدوم خط برای دانلود کردن با سرعت بالا که شبانه هم داشته باشه بهتره
ممنونم

golden111
18-09-2008, 05:54
دوست من من خط های دیگه رو امتحان نکردم اما خوبی که صبا داره اکانت شبانه هست که میتونی دانلود کنی اما روزها اگه بخوای دانلود کنی محدودیت حجمی داره یعنی بستگی به سرویسی که شما ازشون بگیره داره مثلا ماهی 2 گیگ به شما میدهند که در این ماه فقط تا 2 گیگ اطلاعات می توانید ترانسفر کنید دانلود کنید که برای شما که اگه بخوای دانلود کنی نمیصرفه پس یا باید همیشه سرویس با محدودیت بالا بگیری یا از یه جایی بگیری که محدودیت حجمی نداشته باشه
از نظر سرعت والا من چی بگم قبلا صبا بهترین بود توی قم و ایران و به خاطر اینکه سرویس 64 و 512 از نظر سرعت فرقی نمیکرد همه امدند صبا گرفتند
بعد یه مدتی سرعت به شدت افت کرد که ما اعتراض کردیم شرکت جواب داد مشکل ما نیست ما نمیخوای دیگه سرعتی مثل سرویس بالا را به 64 ها بدیم اگه میخواید 128 بگیرید که از اینم که گذشت من که میپرسیدم بعضی ها میگفتند 128 بهتره از نظر سرعت اما در همون زمان بعضی های دیگه از کمی سرعت شکایت داشتند.
در کل من اینجوری متوجه شدم شعاری که توی صبانت نوشتند :همیشه حق با مشتری است الکیه الان که من 128 هم دارم بعضی وقتها 7 کیلوبایت و بعضیوقتها 20 25-دانلود دارم شبانه بعضی وقتها خوبه
من فکر میکنم چون صبانت مشتریهای زیاده و پهنای باند کافی نداره سهمیه بندی کرده نوبتی حالگیری میکنه
بازم توی فاروم تاپیک صبانت هست میتونی اونجا هم مطرح کنی. موفق باشی

mohyy
18-09-2008, 11:13
دوست من من خط های دیگه رو امتحان نکردم اما خوبی که صبا داره اکانت شبانه هست که میتونی دانلود کنی اما روزها اگه بخوای دانلود کنی محدودیت حجمی داره یعنی بستگی به سرویسی که شما ازشون بگیره داره مثلا ماهی 2 گیگ به شما میدهند که در این ماه فقط تا 2 گیگ اطلاعات می توانید ترانسفر کنید دانلود کنید که برای شما که اگه بخوای دانلود کنی نمیصرفه پس یا باید همیشه سرویس با محدودیت بالا بگیری یا از یه جایی بگیری که محدودیت حجمی نداشته باشه
از نظر سرعت والا من چی بگم قبلا صبا بهترین بود توی قم و ایران و به خاطر اینکه سرویس 64 و 512 از نظر سرعت فرقی نمیکرد همه امدند صبا گرفتند
بعد یه مدتی سرعت به شدت افت کرد که ما اعتراض کردیم شرکت جواب داد مشکل ما نیست ما نمیخوای دیگه سرعتی مثل سرویس بالا را به 64 ها بدیم اگه میخواید 128 بگیرید که از اینم که گذشت من که میپرسیدم بعضی ها میگفتند 128 بهتره از نظر سرعت اما در همون زمان بعضی های دیگه از کمی سرعت شکایت داشتند.
در کل من اینجوری متوجه شدم شعاری که توی صبانت نوشتند :همیشه حق با مشتری است الکیه الان که من 128 هم دارم بعضی وقتها 7 کیلوبایت و بعضیوقتها 20 25-دانلود دارم شبانه بعضی وقتها خوبه
من فکر میکنم چون صبانت مشتریهای زیاده و پهنای باند کافی نداره سهمیه بندی کرده نوبتی حالگیری میکنه
بازم توی فاروم تاپیک صبانت هست میتونی اونجا هم مطرح کنی. موفق باشی

گلدن عزیز
ممنونم از جواب کامل و دقیقتون
من که از سوال کردن کم نمی یارم ، شما لطف داری و جواب میدی( البته چاکر همه بچه های قم هستیم)
من می دونم که شاتل از ساعت 1 تا 7 صبح دانلود رایگان داره ( ولی سرعتش رو نمی دونم ) و صبانت از ساعت 3 تا 7 صبح با سرعت نسبتا خوب.
حال این سوال پیش میاد که :
اگر من از صبا نت خط بگیرم و مخابرات تلفن منو رانژ کنه و بعدش پشیمون بشم و بخوام برم سراغ شرکت شاتل ، باید دوباره مخابرات تلفن منو رانژ کنه یا اینکه همون یه دفعه کافیه؟ منظورم اینه که اگه پشیمون بشم باز روز از نو روزی از نو؟

golden111
18-09-2008, 11:24
مثل اینکه باید صبر کنی از رانژ صبانت خارج بشه و بعد شرکت شاتل از مخابرات بخواد رانژ کنه چون اینها یه سری پورت محدود به هر شرکتی میدهند

mohyy
19-09-2008, 00:38
مثل اینکه باید صبر کنی از رانژ صبانت خارج بشه و بعد شرکت شاتل از مخابرات بخواد رانژ کنه چون اینها یه سری پورت محدود به هر شرکتی میدهند

ممنونم گلدن جان
ببینم عوض کردن رانژ برای من هم هزینه ای داره؟ یا اینکه به عهده شرکته.

mohyy
19-09-2008, 00:40
بچه ها کی می تونه قیمتهای شرکت شاتل رو بذاره
من می خوام بدونم سرعت 128 کیلو با حجم 2 گیگ قیمتش چنده.
اگه کسی می دونی منو راهنمایی کنه لطفا

amanofnoname
19-09-2008, 01:51
گلدن عزیز
ممنونم از جواب کامل و دقیقتون
من که از سوال کردن کم نمی یارم ، شما لطف داری و جواب میدی( البته چاکر همه بچه های قم هستیم)
من می دونم که شاتل از ساعت 1 تا 7 صبح دانلود رایگان داره ( ولی سرعتش رو نمی دونم ) و صبانت از ساعت 3 تا 7 صبح با سرعت نسبتا خوب.
حال این سوال پیش میاد که :
اگر من از صبا نت خط بگیرم و مخابرات تلفن منو رانژ کنه و بعدش پشیمون بشم و بخوام برم سراغ شرکت شاتل ، باید دوباره مخابرات تلفن منو رانژ کنه یا اینکه همون یه دفعه کافیه؟ منظورم اینه که اگه پشیمون بشم باز روز از نو روزی از نو؟

من دیروز با شاتل تماس گرفتم، مثل اینکه سرویس رایگان شبانش داره تعطیل میشه!!! ازش پرسیدم: "کی تعطیل میشه؟" خانمه یه مکث نسبتا طولانی کرد، گفت: "تو همین تابستون"!!!:41: هرکی میخواد بخره اول درباره سرویس شبانش اطمینان حاصل کنه. چون اونجوری که خانمه گفت تعطیلیش دیرو زود داره اما...

این صبا نت 128 و 256 سه ماهه چقدر در میاد؟( همراه با سرویس شبانه رایگان) گفتم سه ماهه چون هرچی طولانیتر باشه تخفیف بیشتر میدن.
جای دیگه سرویس شبانه رایگان نداره؟

mohyy
23-09-2008, 14:58
من دیروز با شاتل تماس گرفتم، مثل اینکه سرویس رایگان شبانش داره تعطیل میشه!!! ازش پرسیدم: "کی تعطیل میشه؟" خانمه یه مکث نسبتا طولانی کرد، گفت: "تو همین تابستون"!!!:41: هرکی میخواد بخره اول درباره سرویس شبانش اطمینان حاصل کنه. چون اونجوری که خانمه گفت تعطیلیش دیرو زود داره اما...

این صبا نت 128 و 256 سه ماهه چقدر در میاد؟( همراه با سرویس شبانه رایگان) گفتم سه ماهه چون هرچی طولانیتر باشه تخفیف بیشتر میدن.
جای دیگه سرویس شبانه رایگان نداره؟

سلام
من امروز یه سری رفتم شرکت صبا نت. یه کافی نته توی خیابان صفاییه کوچه 23. اونجا مسئولش می گفت که فقط سرعت 512 دارن ( حالا راست یا دروغش با خودشون) که مقدار ترافیکشون و محدودیتش با هم فرق داره. تو لیستش این قیمتها هست شاید به دردت بخوره : 2 گیگ بایت یک ماهه 10000تومان ، 5 گیگ بایت سه ماهه 20000 تومان .

سلام عزیزان
بچه ها امروز یه چیز جدید شنیدم : مسئول شرکت صبانت می گفت که دوتا شرکت adsl صبا وجود داره که این دوتا با هم فرق دارن و خیلی ها اشتباهی می گیرن. یکی نداگستره و اون یکی نمی دونم چیه. حالا می خوام بدونم این صبانت معروف که همه ازش حرف می زنن کدومه همونیه که تو خیابان صفاییه کوچه 23 هست یا نه ؟ و اگه فرق دارن کدومش الان بهتره ؟
لطفا اونهایی که صبا نت رو امتحان کردن مارو هم راهنمایی کنن تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم

سلام بچه ها
چرا هیچ کس جواب نمی ده
چند وقتی آخرین پستها مال خودمه
نذارید تاپیک بچه قمی ها بسته بسته بشه
بای

سلام بچه ها
بچه ها بهتون هشدار بدم اگه پست ندید تاپیک بسته می شه ها بعد باید کلی زحمت کشید تا دوباره این همه بچه قمی با معرقت رو دور هم جمع کرد.
از ما گفتن بود خود دانید
بای

7777
29-09-2008, 16:06
پارس آنلاین هم شبانه رایگان از 2 تا 6 صبح داره
128 با ترافیک 3 گیگا بایت 17500 تومان
128 با ترافیک 5 گیگا بایت 33600 تومان

00400
01-10-2008, 00:56
سلام
من امروز یه سری رفتم شرکت صبا نت. یه کافی نته توی خیابان صفاییه کوچه 23. اونجا مسئولش می گفت که فقط سرعت 512 دارن ( حالا راست یا دروغش با خودشون) که مقدار ترافیکشون و محدودیتش با هم فرق داره. تو لیستش این قیمتها هست شاید به دردت بخوره : 2 گیگ بایت یک ماهه 10000تومان ، 5 گیگ بایت سه ماهه 20000 تومان .

سلام عزیزان
بچه ها امروز یه چیز جدید شنیدم : مسئول شرکت صبانت می گفت که دوتا شرکت adsl صبا وجود داره که این دوتا با هم فرق دارن و خیلی ها اشتباهی می گیرن. یکی نداگستره و اون یکی نمی دونم چیه. حالا می خوام بدونم این صبانت معروف که همه ازش حرف می زنن کدومه همونیه که تو خیابان صفاییه کوچه 23 هست یا نه ؟ و اگه فرق دارن کدومش الان بهتره ؟
لطفا اونهایی که صبا نت رو امتحان کردن مارو هم راهنمایی کنن تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم

سلام بچه ها
چرا هیچ کس جواب نمی ده
چند وقتی آخرین پستها مال خودمه
نذارید تاپیک بچه قمی ها بسته بسته بشه
بای

سلام بچه ها
بچه ها بهتون هشدار بدم اگه پست ندید تاپیک بسته می شه ها بعد باید کلی زحمت کشید تا دوباره این همه بچه قمی با معرقت رو دور هم جمع کرد.
از ما گفتن بود خود دانید
بای

این سرعتش عالیِ
512 واقعی ، یعنی با 56 کیلو بایت در ثانیه دانلود
فقط اگه میخواهی بزار من معرفیت کنم تا یه کم هوات رو هم داشته باشند و هم یه جورایی به من هم حال بدند
البته باز این هفته شبانه از تهران قطع شده
ولی واقعا این یه چیز دیگه است

persianmahdi
02-10-2008, 19:11
سلام دوستان

من قصد گرفتن Adsl دارم . به نظر شما کدوم شرکت بهتره

هزینه یکسال را هم ذکر کنید .

قیمت 20 درصد که گفته شده کسر خواهد شد هم الان اعمال می شه یا نه .

اگه نکته ای هم هست که باید مد نظر قرار بدم را هم ذکر کنید . مثل سرعت دانلود و اپلود و غیره ....

اخه من زیاد ازش اطلاعی ندارم .

ممنون

amanofnoname
06-10-2008, 01:40
این شاتل بالاخره شبانه رو تعطیل کرد یا نه؟

mohyy
06-11-2008, 19:09
با عرض سلام خدمت همه بچه های قم
دوستان عزیز یه نصیحت برای همتون دارم که مثل من تو چاه نیافتید
حتما هم بخونید که به دردتون می خوره
من بیست روز پیش یه خط اینترنت خریدم از شرکت صبا که یه کافی نته در خیابان صفاییه کوچه 23 ( آدرس دقیق رو گفتم تا حواستون جمع باشه) . وقتی رفتم خط رو بخرم خوده مدیرشرکت ( آقای حسینی ) اونجا بود و من که تا اون موقع نمی دونستم چقدر آدم شارلاتانیه طبق راهنمایی خودش از بین دو خط صبانت و فن آوا ، فن آوا رو انتخاب کردم که به قول خودش 512 کیلوبیت سرعت داشت. وقتی بعد از حدود 6 روز خواهش و تمنا خط رو وصل کردن دیدم که سرعتش 64 کیلو بیت هست یعنی یه چیزی در حدود همون خط دیال آپ خودمون. وقتی پی گیر شدم ( یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید) بعد از کلی دروغ گفتن آخرش اعتراف کردن که اشکال نه از تهرانه و نه از مخابرات منطقه ما ، بلکه فقط و فقط از خودشونه . آقا خلاصه بعد از چند روز دیگه هم که پی گیر شدم آخرش حرفشون این بود که درست نمی شه که نمی شه بیا طبق قرار داد ( عدم رضایت = عودت وجه) پولت رو پس بدیم. وقتی رفتم پول رو پس بگیرم دیدم می خوان از 18000 تومان من فقط 3000 تومان پس بدهند. آقا ما دیگه شاکی شدیم ولی چه فایده که تو کل شهر قم یک مرجع رسیدگی هم به این شکایت ما وجود نداره ( از کلانتری و دادگستری بگیرید تا تعزیرات و مخابرات) . و الان هم که دارم این چند خط رو برای شما می نویسم از خیر پولم گذشته ام و آخر یه روز میزنم این مردیکه حسینی نامرد رو می کشم.
و حالا نصیحت:
1 به حرف مسئولین شرکتی که ازشون خط رو می خرید کاری نداشته باشید( مخصوصا این حسینی بی وجدان)
2- یه نسخه از قرار دادی رو که با شرکت می بندید حتما ازشون بگیرید که توی اون مقدار پولی که دادید و سرعت و ترافیکی که خریدید درج شده باشه.
3- دوستان دقت کنید که من نمی گم خط فن آوا بده ( هر چند دیگه عمرا ازشون خط بخرم ) بلکه می گم شرکتی که من خط رو ازشون خریدم سر من کلاه گذاشته و طبق گفته خودشون اشکال از خودشون بوده.
ضمن تشکر باز هم میگم حواستون رو جمع کنید

mohyy
06-11-2008, 19:11
بچه ها باز هم سلام
لطفا منو راهنمایی کنید که از چه شرکتی خط صبا نت بخرم
منظورم اینه که مثل این شرکته صبا که تو صفاییه کوچه 23 هست سر آدم کلاه نذارن
ممنونم

7777
06-11-2008, 20:38
ببینید سرعت 64 اگر سرعت دانلودشما بوده است که سرعت خوبی بوده است و مطابق همان 512 بوده است که خریدید.
یعنی این 64 سرعت چی چیزی در کامپیوتر شما بوده است ؟ شما سرعت اینترنت خود را چگونه اندازه گیری می کردید؟
با این سایت که در این پست معرفی شده است چک کنید
فقط با مرورگر فایرفاکس وارد شوید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر 64 را نشان داد مطابق همان 512 است که خریداری کردید

سرعت انتقال اطلاعات در اینترنت رو این روزها با bps می‌سنجند که برابر است با تعداد صفر و یک هایی که در هر ثانیه به کامپیوتر شما وارد یا از آن خارج می‌شوند. این همان سرعتی است که اگر مودم داشته باشید حوالی 56 کیلو (کیلو در کامپیوتر یعنی ۱۰۲۴) است و اگر خط ه ۱۲۸ کیلویش خط 128K یعنی ۱۰۲۴ * ۱۲۸ یا همان ۱۳۱۰۷۲ بیت بر ثانیه. می‌دانیم که یک بایت اینجور جاها، ۸ بیت است و در نتیجه با تقسیم آن عدد به هشت، به عدد ۱۶۳۸۴ یا همان ۱۶ کیلو می رسیم که حداکثر اطلاعاتی است که کامپیوتر شما می تواند در ثانیه دریافت کند.

اما به این هم توجه کنید که به خاطر بحث های فنی و اینکه بعضی از بیت ها برای کارهای دیگر مصرف می‌شوند، مثلا در مورد من که یک خط ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه دارم، حداکثر سرعت دانلود به چیزی در حدود ۱۳ یا ۱۴ کیلوبایت می رسد. برای یک مودم ۵۶ کیلو، این عدد حداکثر چیزی در حدود ۶ کیلوبایت در ثانیه خواهد بود. لازم نیست اضافه کنم که یک مگابایت، برابر ۱۰۲۴ کیلوبایت است و در نتیجه در صورت دریافت ۶ کیلوبایت در ثانیه، زمان دریافت یک فایل یک مگی، ۱.۲۴ تقسیم بر ۶ یا همان ۱۷۰ ثانیه (حدود ۴ دقیقه) خواهد بود.

حالا که چی؟ مساله این است که بعضی برنامه‌ها به دروغ به شما می‌گویند که سرعت دانلود شما چهار برابر شده (:‌ این غیر ممکن است چون اگر ممکن بود، خود سیستم‌عامل‌ها از آن ایده استفاده می‌کردند و رشته مخابرات هم تعطیل می شد چون فرمول‌هایش غلط بودند. ویندوز عادت دارد برای خوشحال کردن شما، یک عدد بیخودی نشان دهد که هیچ ربطی به سرعت دریافت اطلاعات توسط شما ندارد، این عددها چیزهایی مثل حداکثر سرعت ممکن برای اتصال هستند که خب چون ممکن نیستند، هیچ وقت هم به آن نمی‌رسید. عددهایی مثل 112000 روی خطوط ما و مودم‌های ۵۶ کیلو، تخیلی هستند (:

اما چطور سرعت دسترسی به اطلاعات خود را بسنجید؟ بعضی سایت‌ها هستند که جواب این سوال را برایتان پیدا می‌کنند و نمایش دهند. مثلا یک نمونه خوب، سرعت اینترنت سنج
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید است. وقتی وارد این سایت می‌شوید،

حالا کافی است از آنجا که نوشته Choose a Server و از کنار همان فلش‌ها، یکی از سرورها را انتخاب کنید. سرور مورد نظر کلی اطلاعات برای شما می‌فرستد و بعد آن‌ها را دریافت می‌کند و در نهایت به شما می‌گوید که اینکار چقدر طول کشید و شما در هر ثانیه چقدر اطلاعات دریافت یا ارسال کرده‌اید. توجه کنید که برای صحیح بودن جواب، مهم است که حین سنجش هیچ کار دیگری با اینترنت نکنید. نتیجه من این است:

که گفته من با سرعت ۱۱۹ کیلوبیت بر ثانیه اطلاعات دریافت کرده‌ام و با سرعت ۱۱۸ کیلوبیت بر ثانیه اطلاعات را به اینترنت فرستاده‌ام. سرعت ۱۴.۹ کیلوبایت سرعت قابل پذیرشی برای یک خط ۱۲۸ کیلوبیت (برابر ۱۶ کیلوبایت) است.

shamabady
06-11-2008, 22:41
ببینید سرعت 64 اگر سرعت دانلودشما بوده است که سرعت خوبی بوده است و مطابق همان 512 بوده است که خریدید.
یعنی این 64 سرعت چی بوده است ؟ شما سرعت اینترنت خود را چگونه اندازه گیری می کردید؟
با این سایت که در این پست معرفی شده است چک کنید

اینم جوابتون توجه کنید نوشته 64 کیلو بیت نه بایت

وقتی بعد از حدود 6 روز خواهش و تمنا خط رو وصل کردن دیدم که سرعتش 64 کیلو بیت هست

در ضمن دوستمون راست میگه برای تست سرعت از سایتهای مربوطه کمک بگیرید

به حرف مسئولین شرکتی که ازشون خط رو می خرید کاری نداشته باشید( مخصوصا این حسینی بی وجدان)
خوب معلومه که نباید گوش داد اونا هرچی براشون به صرفه تر باشه میگن
باید برای انتخاب از تجربیات سایر افراد در فروم هایی مثل اینجا استفاده کنید 100 درصد بهترین نتیجه را خواهید گرفت

HamedHard
08-11-2008, 03:39
Sharmande Font FarSi Nadaram:11:
ParsOnline SerViceHaye KhodeShO Update Kard:
128 Gereftam 3Mahe Ba 9GB Download Va Shaba 2-6Rayegan 51000Toman:27:
Man Ba ParsOnline Moshkel Dashtam - Az Vaghti Ke modeme Khodamo Avaz Kardam DorosT ShoOd
Sorate Downloade Manam - Mamolan Beine 10Ta14 Hast
Modeme Ghablim Symphoni BooD Alan D-Link GerefTam AliYe
Alan Ba ParsOnline Hich Moshkeli Nadaram:46:
1Kam Faghat Geymatesh Balast:31:

ساش
25-11-2008, 14:28
سلام به همه ی بروبچ قمی
آقا من می خوام adsl بگیرم ولی واقعا گیج شدم
الان چی بگیرم ممنون
یه سوال دیگه 128 5 مگابایت را تو چند دقیقه و 256 تو چند دقیقه می زنه ؟؟؟
ممنو ن از راهنماییتون

sus2
25-11-2008, 14:52
سلام به همه ی بروبچ قمی
آقا من می خوام adsl بگیرم ولی واقعا گیج شدم
الان چی بگیرم ممنون
یه سوال دیگه 128 5 مگابایت را تو چند دقیقه و 256 تو چند دقیقه می زنه ؟؟؟
ممنو ن از راهنماییتون

سلام

به نظرم از شاتل بگیر قیمت هاش رو که دیدم نسبت به بقیه بهتر بوده ( هم برای دانلود کردن و هم برای وبگردی ) ولی بازم ببین سایر دوستان چی میگن

در مورد سوال دوم بستگی به سایتی که دانلود میکنی داره ولی متوسط با 128 4الی5 دقیقه و با256 تقریبا نصف همین زمان

ساش
25-11-2008, 18:08
ممنون از راهنماییت شاتل رفتم گفت 256 را به خانگی نمی دیم باید داشجو باشی
منم دنبال یه داشجو هستم

mazen_sma
25-11-2008, 19:16
اگر قیمت های جدید صبا رو ندید:20:
این سایت سرعت های 128/512/1024کیلوبیت به تفکیک نوشته

:40:

habib10
25-11-2008, 19:44
هرچه گشتیم در این شهر نبود اهل دلی که بداند غم دلتنگی و تنهایی وا

ساش
25-11-2008, 20:01
آقا این تعرفه ها تا کی هستن ؟؟
صبا 512 را به خونگی می ده؟؟

mazen_sma
27-11-2008, 12:12
آقا این تعرفه ها تا کی هستن ؟؟
صبا 512 را به خونگی می ده؟؟

مثل اینکه این قیمت ها فعلا فعالند و قصد حذف اونا رو ندارد.
دلیلش هم اینه که می خوان تنوع اکانتی داشنه باشن تا همه جور سلیقه ای رو جواب بده.

نه مثل اینکه به خونگی تا 128 کیلوبیت بیشتر نمی دن:10:
:11:

Roovigital
07-12-2008, 13:56
سلام...
دوستان صبانت مودم سیمفونی(symphoney) رو ساپورت میکنه یا نه؟

absa2004
07-12-2008, 18:54
البته همه شرکت ها سرعت بیشتر هم به کاربرای خونگی میدن ولی باید شرکت مخابرات تایید کنه

ولی با توجه به سلیقه های مختلف من فکر میکنم دوستانی که دوست دارن زیاد دانلود کنن بهتره از صبا خرید کنند

چون همه ترافیک بیشتری میده و هم خرید ترافیک اضافه ترش از بقیه ارزون تره

mazen_sma
14-12-2008, 18:23
یه صحبت هایی شنیدم که صبا از اول ماه آینده(از اول دی ماه 1387) قرار سرویس های یک ماه اش رو جمع کنه و به سرویس های سه ماهه و شش ماهه و یکساله اکتفا کنه.(من از همون سایتی که قبلا معرفی کردم خوندم)

در ضمن دوستمون پرسید مودم سمفونی با صبا کار می کنه، جواب مثبته، فقط بحث تنظیمات یا به عبارتی کانفیگ کردنه. اگر این کار رو بکنی حله.

mahnazasadnia
08-01-2009, 09:54
بالاخره من به آرزوم رسیدم
مراكز جديد اينترنت پرسرعت در شهرستان قم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارايه سرويس اينترنت پر سرعت در مراكز مخابراتي علامه –معصومیه –شاهد-قدس و زین الدین در شهر قم به اطلاع همه‌ي علاقه‌مندان به استفاده از سرويس‌هاي اينترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) مي‌رسانيم كه اين شركت از هم اكنون آماده‌ي ارايه‌ي سرويس ويژه ART و سرويس‌هاي اقتصاديECO در مراكز مخابراتي علامه –معصومیه –شاهد-قدس و زین الدین در شهر قم خواهد بود. متقاضيان استفاده از اين سرويس در مراكز ياد شده، از هم‌اكنون مي‌توانند براي استفاده از اين خدمات اقدام فرمايند.
علاقه‌مندان، براي دريافت اطلاعات بيشتر در اين باره مي‌توانند با بخش فروش شركت‌ ارتباطات آفرینان قم از طريق شماره تلفن‌هاي 2-7837370-0251 تماس حاصل فرمايند.

mohsen.rajabi
08-01-2009, 16:25
با سلام خدمت همه قمی ها

من به همه شما adsl شاتل رو پیشنهاد می کنم - نمایندگیش هم می دونید تو پاساژ گنجینست

فابریک
11-01-2009, 16:14
سلام

دو ستان این مو دمی که خودشون می دن قبول کنم یا خودم مو دم بگیرم بهتره سرویسم حالا اگه شد شاتل یا صبا یا صبا نت

مودمی که خودشون می دن مشکلی که نداره ؟

من دانلود م زیاده کدوم یکی از سرویسا بهتره گیر نمی دن مثلا بیان نگاه کنن امار دانلودم خفنه بندازنم بیرون !!!!!!!!!!!

mohsen.rajabi
11-01-2009, 23:09
سلام

دو ستان این مو دمی که خودشون می دن قبول کنم یا خودم مو دم بگیرم بهتره سرویسم حالا اگه شد شاتل یا صبا یا صبا نت

من دانلود م زیاده کدوم یکی از سرویسا بهتره گیر نمی دن مثلا بیان نگاه کنن امار دانلودم خفنه بندازنم بیرون !!!!!!!!!!!

دوست من مودمی که خودشون بهت می دن و یا معرفی می کنن با خطوطشون راحت تره

در مورد دانلود هم بگم همه اندازه های شاتل و صبا محدودیت ارسال و دانلود داره مثلا 128 آرت شاتل 10 گیگ می تونی سند و دریافت کنی

Mohsen khan
12-01-2009, 07:58
سلام

mohsen.rajabi
14-01-2009, 20:03
ارايه سرويس اينترنت پر سرعت در مراكز مخابراتي علامه –معصومیه –شاهد-قدس و زین الدین در شهر قم به اطلاع همه‌ي علاقه‌مندان به استفاده از سرويس‌هاي اينترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) مي‌رسانيم كه اين شركت از هم اكنون آماده‌ي ارايه‌ي سرويس ويژه ART و سرويس‌هاي اقتصاديECO در مراكز مخابراتي علامه –معصومیه –شاهد-قدس و زین الدین در شهر قم خواهد بود. متقاضيان استفاده از اين سرويس در مراكز ياد شده، از هم‌اكنون مي‌توانند براي استفاده از اين خدمات اقدام فرمايند.
علاقه‌مندان، براي دريافت اطلاعات بيشتر در اين باره مي‌توانند با بخش فروش شركت‌ ارتباطات آفرینان قم از طريق شماره تلفن‌هاي 2-7837370-0251 تماس حاصل فرمايند.

mohammad.clergyman
14-01-2009, 23:02
ارايه سرويس اينترنت پر سرعت در مراكز مخابراتي علامه –معصومیه –شاهد-قدس و زین الدین در شهر قم به اطلاع همه‌ي علاقه‌مندان به استفاده از سرويس‌هاي اينترنت پرسرعت شاتل (+adsl2) مي‌رسانيم كه اين شركت از هم اكنون آماده‌ي ارايه‌ي سرويس ويژه art و سرويس‌هاي اقتصاديeco در مراكز مخابراتي علامه –معصومیه –شاهد-قدس و زین الدین در شهر قم خواهد بود. متقاضيان استفاده از اين سرويس در مراكز ياد شده، از هم‌اكنون مي‌توانند براي استفاده از اين خدمات اقدام فرمايند.

حالا سرویس دهندگی شما بهتره یا آقای حسینی ؟:31:

brain
15-01-2009, 13:17
سلام .....
پس چرا adsl قدس ، راه نمی افته ؟ ..... به نظرتون کی درست میشه ؟ کسی آشنایی چیزی نداره تو شاتل که به آدم راست بگن ؟....
من هر دفه میرم میگه 2 یا 3 روزه دیگه ...... :31:

mohsen.rajabi
15-01-2009, 18:54
حالا سرویس دهندگی شما بهتره یا آقای حسینی ؟:31:

آقا محمد نمایندگی شاتل در قم همون آقای حسینی هست من فقط خبر رو گفتم :20:

absa2004
15-01-2009, 21:20
من تجربه خوبی با شاتل ندارم

هم طرز برخورد مسئولاش هم کیفیت سرویش

در کل پیشنهاد من به عنوان کسی که اولین اشتراکای adsl تو قم بودم اینه که صبا از همه بهتره شاید گرون بگه {که نمیده} ولی کیفیتش عالیه

به خصوص واسه شرکت ها و اکانتهای خونگی که میخوان بزن تو دانلود ...

brain
16-01-2009, 01:14
صبا اصلا توصیه نمیشه ... دانلود شبانه اش هر 15 دقیقه یه بار dc میشه ...دوستم میگفت

rezapourmanesh
16-01-2009, 13:55
صبا اصلا توصیه نمیشه ... دانلود شبانه اش هر 15 دقیقه یه بار dc میشه ...دوستم میگفت

دوست شما دروغ مي گفت من خودم صبا دارم سرعتش خوبه فقط هر يک ساعت يه بار قطع ميشه در ضمن برخورد مسئولانش هم خيلي خوبه و قيمتش هم مناسبه.
فقط صبا نت استفاده کنيد.

absa2004
16-01-2009, 19:48
من با نظر rezapourmanesh
صبا مشکل قطع شدن داره ولی کیفیت سرعتش به همه چیز می ارزه

من واسه خودم 512 از صبا گرفتم سرعتش بعضی وقتا رو 200 کیلو به بالا هست ....

و از 100 کیلو هم تو روزهای معمولی پایین تر نمیاد ...

البته اگه بعضی وقتا قطع نشه این شرکت حرف نداره

به نظر من یا باید دنباله کیفیت باشید که صبا بهترین گزینه ست

یا قیمت مناسب که شاتل بهترین گزینه است .

ولی اگه یه کم با این سرویس کار کنید میبینید که کیفیت حرف اول رو میزنه
من حاضرم بیشتر پول بدم ولی سرعتم خوب باشه

mohsen.rajabi
16-01-2009, 21:55
من با نظر rezapourmanesh
صبا مشکل قطع شدن داره ولی کیفیت سرعتش به همه چیز می ارزه

من واسه خودم 512 از صبا گرفتم سرعتش بعضی وقتا رو 200 کیلو به بالا هست ....

و از 100 کیلو هم تو روزهای معمولی پایین تر نمیاد ...

البته اگه بعضی وقتا قطع نشه این شرکت حرف نداره

به نظر من یا باید دنباله کیفیت باشید که صبا بهترین گزینه ست

یا قیمت مناسب که شاتل بهترین گزینه است .

ولی اگه یه کم با این سرویس کار کنید میبینید که کیفیت حرف اول رو میزنه
من حاضرم بیشتر پول بدم ولی سرعتم خوب باشه

دوست من شما هم اگه دنبال کیفیتی و پولش برات مهم نیست می تونی 512 شاتل رو بگیری

mohsen.rajabi
16-01-2009, 22:01
دوست شما دروغ مي گفت من خودم صبا دارم سرعتش خوبه فقط هر يک ساعت يه بار قطع ميشه در ضمن برخورد مسئولانش هم خيلي خوبه و قيمتش هم مناسبه.
فقط صبا نت استفاده کنيد.

راستش من با صبا کار نکردم اما شاتلی ها رفتارشون بد نیست

absa2004
16-01-2009, 22:58
دوست عزیز من مشکلی با هیچ کدوم از شرکت ها ندارم

و تجربه شخصیم رو میگم

در ضمن من 512 صبا رو دارم اگه به قیمت و حجم ترافیک نگاه کنی میبینی که

512 صبا خیلی بهتر از 512 شاتله که در سال فق 12 گیگ ترافیک میده این مصرف برای اونایی که میخوان اینترنت رو دانلود کنن مصرفه 3 ماهه !!!!

mohsen.rajabi
18-01-2009, 06:45
دوست عزیز من مشکلی با هیچ کدوم از شرکت ها ندارم

و تجربه شخصیم رو میگم

در ضمن من 512 صبا رو دارم اگه به قیمت و حجم ترافیک نگاه کنی میبینی که

512 صبا خیلی بهتر از 512 شاتله که در سال فق 12 گیگ ترافیک میده این مصرف برای اونایی که میخوان اینترنت رو دانلود کنن مصرفه 3 ماهه !!!!

دوست من شما 512 اکو شاتل رو می گید که واسه دانلود زیاد خوب نیست البته از نظر حجمی

اگر شما کیفیت برات مهمه نه قیمت می تونید 512 آرت شاتل رو بگیرید بدون محدودیت دانلود

S_M_P_D
20-01-2009, 18:33
دوست من شما 512 اکو شاتل رو می گید که واسه دانلود زیاد خوب نیست البته از نظر حجمی

اگر شما کیفیت برات مهمه نه قیمت می تونید 512 آرت شاتل رو بگیرید بدون محدودیت دانلود

mohsen تابلو هستی .... با مدیر شاتل فامیلی ؟

mohammad.clergyman
20-01-2009, 22:09
سلام بر دوست عزیزم مه سافت

در قم بهترین سرویس که خودم ازش استفاده میکنم سرویس اینترنت صبا نت است

این سرویس در عین حال ارزانترین سرویس اینترنت پرسرعت است

که چهل و پنج متری صدوق را هم ساپورت میکنه

از مزایای این سرویس دانلود رایگان از ساعت سه تا هفت صبح میباشد که دارای سرعت زیادی است

برای اطلاعات بیشتر به سایت پایین مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته سرویسی که خودم استفاده میکنم سرویس ویجه است که سرعت شصت و چهار است

باز هم اگر سوالی داشتی من در خدمتم

بعد از سه سال ، هنوز مشتریه صبا نتم :46:

$$bo
20-01-2009, 23:29
سلام
باید بگم که وضعیت اینترنت ایران افتضاحه مخصوصا در شهرستانها قیمیتها فاجعه محدودهای کاملا بیمورد (حجمی و زمانی)
سرعت در مقابل کشورهای دیگه (افغانستان) افتض.
تنها isp که یکم قابل قبوله داتک که فقط تهران هست.

nirvana.12345
30-01-2009, 19:39
سلام من دورشهر مینشینم. برای گرفتن شاتل باید کجا مراجعه کنم؟

m_h_hadavi
31-01-2009, 12:25
پاساژ گنجینه طبقه آخر

nirvana.12345
31-01-2009, 12:52
پاساژ گنجینه طبقه آخر

مرسی رفتم گفتند که پورت نداریم :41: ممکنه بگین برای صبا کجا باید برم؟

S_M_P_D
31-01-2009, 14:31
کسی میدونه چرا سرعت دانلود شبانه صبانت کم شده ؟

قبلا با 110 دانلود میکردم ... حالا شده 55 ................. چرا ؟

vioman
01-02-2009, 06:55
دوستان سلام

راستش من اومدن اینجا تا به یه اجماع در مورد یکی از شرکت های صبا یا شاتل برسم اما دچار دوگانگی ارزشی اینترنتی شدم!:46:

من میخوام خط 512 برای منطقه ی صدوق بگیرم ، به نظر شما کدام مناسب تره ، صبا یا شاتل؟

nirvana.12345
01-02-2009, 22:55
مودم های صبا و شاتل به هم دیگه می خورند؟

ahriman323
01-02-2009, 23:06
مارک مودم چی هست؟!
اگه d link باشه شاتل ساپورت نمیکنه یعنی اگه مشکلی پیش بیاد میگه مودمت تحت ساپورت ما نیست ولی دوستان داران مشکلی ندارن...
Paradyne، Billion و 3com و asus هم ساپورت میکنه شاتل و ......

atropak
02-02-2009, 17:28
سلام
ببخشید بچه ه من حوصله نداشتم کل مبحث را بخونم تا در مورد کاشف اطلاعاتی پیدا کنم.
کسی در مورد کاشف اطلاعات داره؟

از زیر مجموعه های صبانت تهران هست ، مدیرش فکر نکنم حسینی باشه...

Hamed Shams
03-02-2009, 02:04
شبانه پارس آنلاين كه عالي هست و هر 1ساعت قطع نميشه!
من 2ساله پارس آنلاين دارم - مشكلي باهاش نداشتم - يكم وسطاش مشكل پيدا كرد كه حل شد:27:

morti18
11-02-2009, 01:19
سلام
دوستان کسی ای دی اس ال آسیاتک در قم داره ؟
من قبلا تهران بودم داشتم خیلی راضی بودم هم هزینه هم نامحدود . ولی اومدیم قم اینجا نمایندگی نداشت ولی جدیدا دیدم تو قم هم نمایندگی زده . زنگ زدم . از همه جا قیمتش مناسبتره . 128 نامحدود 28 تومان ولی شاتل 128 محدود ( 10 گیگ ) 30 تومان .
میخواستم ببینم کسی داره ؟ تو قم هم خوب کارد کرده ؟
من شاتل دارم ولی هم گرونه هم محدود . واسه یک گیگ اضافی 9 تومان دادم . ولی شرکت های دیگه 3 تومانه .
با تشکر

mazen_sma
12-02-2009, 21:25

دوستان آب پاکی رو بریزم رو دستتون که دیگه از این جور سوال های نشه!
99%مودم ها به تمامی شرکت ها کار می کنند.
فقط و فقط باید کانفیگ بشن.
اعداد vci, vpi باید در داخل مودم تعدیل بشن.

سلام
ببخشید بچه ه من حوصله نداشتم کل مبحث را بخونم تا در مورد کاشف اطلاعاتی پیدا کنم.
کسی در مورد کاشف اطلاعات داره؟

از زیر مجموعه های صبانت تهران هست ، مدیرش فکر نکنم حسینی باشه...

من ازشون گرفتم:46:
آدم های خوش اخلاقی هستند.:40:
در ضمن هزینه نصب مخابراتی رو 6000 تومن ازم گرفتن.
مودم رو 45می دن.
فکر می کنم و اگر اشتباه نشه با مدیریت آقای آل مرتضی هست.

amirix
10-03-2009, 09:30
سلام دوستان
مشكلي كه جديدا پيدا كردم كم شدن شديد سرعت شبانه هست.حدود 10 تا 15 كيلوبايت دانلود مي كنه.واسه بقيه دوستان قمي هم همينطوره؟
روزانه هم تا چند روز پيش خوب بود.من 128 دارم.100 تا 110 كيلو دانلود مي كرد.ولي الان اومده روي 20.
شديد تو فكر تعويضم.
از صباگستر راه آينده گرفتم با مديريت آقاي ورزشكار.

omid-p30
10-03-2009, 11:13
سلام دوستان
مشكلي كه جديدا پيدا كردم كم شدن شديد سرعت شبانه هست.حدود 10 تا 15 كيلوبايت دانلود مي كنه.واسه بقيه دوستان قمي هم همينطوره؟
روزانه هم تا چند روز پيش خوب بود.من 128 دارم.100 تا 110 كيلو دانلود مي كرد.ولي الان اومده روي 20.
شديد تو فكر تعويضم.
از صباگستر راه آينده گرفتم با مديريت آقاي ورزشكار.

این صبا چند تا است میگه اصلا؟ به ما گفتند صبا میخوای برو صفاییه، ساختمان عدل. شرکت صبا راهبرد آسیا.

اینو که میگی دفترش کجاست؟

absa2004
10-03-2009, 18:47
سلام دوست من

من هم از اون اشتراک رو دارم

باید بگم سرعت واقعی رو که باید انتظار داشته باشید بر اساس سرخ نرخ بیت بر 8 باید تقسیم کنی

یعنی اگه 512 داری باید بر 8 تقسیم کنی که حاصل سرعتیه که باید داشته باشی که میکه 64

نکته دوم اینکه سرعت شبانه های صبا معمولا پایینه

نکته سوم منم سرعتم خیلی خوبه و تویه بازه های زمانی که پیدا کردم سرعتم روی 40 تا 45 میره (اشتراکم 128 هست) تازه این سرعتی رو هم که میگی رو منم تجربه کردم که به یه چیزای بستگی داره

1 کیفیت فیزیکی خط
2 شرایط آب و هوایی
3 فاصله از مرکر مخابرات

من چون خونمون نزدیکه مرکز مخابراتیه معمولا سرعتم بیش از حد استاندارد

پس اگه سرعتت بالاس ، گذریه ولی اگه سرعتت از پایینه میشه به پشتیبانی تماس بگیری :8: :46:

amirix
11-03-2009, 08:54
این صبا چند تا است میگه اصلا؟ به ما گفتند صبا میخوای برو صفاییه، ساختمان عدل. شرکت صبا راهبرد آسیا.

اینو که میگی دفترش کجاست؟

تو ساختمان عدل هست.

omid-p30
11-03-2009, 12:30
تو ساختمان عدل هست.

پس صبا راهبرد آسیا چیه، صباگستر راه آينده چیه ؟

برا عمار یاسر نه صبا پورت داره نه شاتل. میگند رزروه برا بعد عید.

آسیا تک چطوره کیفیت سرویساش؟

amirix
11-03-2009, 15:46
دوستان كسي از پارس آنلاين گرفته؟نمايندگيش دانا فجر هست.

Hamed Shams
12-03-2009, 13:07
دوستان كسي از پارس آنلاين گرفته؟نمايندگيش دانا فجر هست.
بله من حدوده 3ساله از پارس آنلاين استفاده ميكنم :46:

omid-p30
12-03-2009, 13:25

چطوره ؟ خوبه ؟

amirix
12-03-2009, 15:12

قم هستين شما؟كيفيت چه جوره؟

tytyty
22-03-2009, 03:15
سلام
من هم از صبا اینترنت گرفتم شبانش تا حالا زیاد جالب نبود ولی یه چند وقتیه بد نیست تقریبا شبی می شه 400 مگ گرفت

Hamed Shams
22-03-2009, 14:18
قم هستين شما؟كيفيت چه جوره؟
بله دوست عزيز من آزادگان هستم - هيچ مشكلي نداره و خوبه!

omid-p30
22-03-2009, 14:44
سلام
من هم از صبا اینترنت گرفتم شبانش تا حالا زیاد جالب نبود ولی یه چند وقتیه بد نیست تقریبا شبی می شه 400 مگ گرفت

کدوم مرکز هستید؟ قطع و وصلی صبا که میگن زیاده درسته؟

ضمنا بچه های قم که adsl دارند بیشتر به این تاپیک رونق بدند تا اطلاعات بیشتری داشته باشیم. برا مرکز عمار یاسر من درخواست دادم نه صبا پورت داره نه شاتل . فقط آسیاتک داره که نمیخوام غیر از اون 2 تا از شرکت دیگه ای بگیرم.

mohammad.clergyman
22-03-2009, 22:32
سلام جیگرهای قمی

بنده هنوز از صبا نت استفاده میکنم

بد نیست

omid-p30
22-03-2009, 22:41
سلام جیگرهای قمی

بنده هنوز از صبا نت استفاده میکنم

بد نیست

فدای تو . میگن قطعی زیاد داره صحت داره؟ افت سرعت چطور؟ 128 بگیرم با چند دان میکنه ؟

m_h_hadavi
24-03-2009, 06:34
افت سرعت داره قطعی داره ولی با این حال من روزی بین 1 تا 1.7 گیگ از شبانه دانلود می کنم
128 پنج ثانیه اول با 110 بعد میاد روی 30.
منم 128 دارم.128 به صرفه تر هست.

omid-p30
24-03-2009, 10:14
افت سرعت داره قطعی داره ولی با این حال من روزی بین 1 تا 1.7 گیگ از شبانه دانلود می کنم
128 پنج ثانیه اول با 110 بعد میاد روی 30.
منم 128 دارم.128 به صرفه تر هست.

بعد میاد روی 30 ؟ :18: خب دایل آپ که 45 هست ؟ اشتباه نمیکنی؟

m_h_hadavi
24-03-2009, 10:17
سرعت دانلود رو می گم منظور 30 کیلوبایت هست نه کیلوبیت.
دایلاپ 45 کیلوبیت هست که میشه 5 کیلو بایت

omid-p30
24-03-2009, 10:37
سرعت دانلود رو می گم منظور 30 کیلوبایت هست نه کیلوبیت.
دایلاپ 45 کیلوبیت هست که میشه 5 کیلو بایت

پس درسته که میگن صبا سرعت رو بیشتر از حد قرارداد ارایه میده ؟ با 128 باید حداکثر باید با 16 دان کرد. این طوری که خداست.این هم درسته که میگن به خاطر جبران قطعی های زیادیشه که سرعت رو بالاتر میده؟ این قطعی هاش دردسر زا نیست؟

m_h_hadavi
24-03-2009, 10:46
بستگی به خودتون داره ممکنه در هفته چند بازی اتفاق بیفته که نتونید متصل بشید که باید چند دقیقه رو دندون روی جگر بزارید. توی این روز ها خیلی ها شبانه روزی دارن از اینترنت شبانه استفاده می کنن ظاهرا عیدی هست ولی من که با اتمام ساعت شبانه قطع می شم.

omid-p30
24-03-2009, 12:57
با این حساب میارزه به 128 سه ماهه شاتل ، هر چند 10 تومن گرونتره ولی از 4 گیگ اضافش نمیشه صرف نظر کرد. فعلا که حسابی کلافم، هر دوشون برا عمار یاسر پورت ندارند.

qatreh
25-03-2009, 19:25
سلام به بروبچ قمی کسی میدونه مودمهای با گارانتی معتبر asus وlinksys تو شهرمون کجا گیر میاد

vioman
29-03-2009, 03:43
دوستان سلام

باور کنید من دچار ADSLism شدم

به نظر اساتید با تجربه در حال حاضر کدام یکی از شرکت ها کیفیت (DC کمتر ) بهتری ارائه میکنند؟:20:

omid-p30
29-03-2009, 09:55
دوستان سلام

باور کنید من دچار adslism شدم

به نظر اساتید با تجربه در حال حاضر کدام یکی از شرکت ها کیفیت (dc کمتر ) بهتری ارائه میکنند؟:20:

من هنوز از هیچ کدوم از شرکت ها نگرفتم ولی از شنیده ها بر میاد که شاتل باید بهترین باشه.

m_h_hadavi
29-03-2009, 11:08
این که کدوم شرکت بهتره بستگی به استفاده شما داره اگر مهم ترین چیز براتون این هست که بتونید با قیمت کمتر حجم دانلود بیشتری داشته باشید مطمئنا صبا بهتر هست در بهترین حالت سرویس eco 512 شاتل که 18 تومن هست رو می تونید بگیرید با حجم 2.5 گیگ و از شبانه هم میشه تا 1.2 گیگ دانلود کرد از اون طرف در صبا سرویس 128 سیزده تومنی با حجم 3 گیگ که میشه از شبانه تا 1.7 گیگ دانلود کرد.
من به شخصه خوشحالم که اون زمان شاتل برای منطقه ما پورت خالی نداشت چون ابتدا می خواستم شاتل بگیرم.

omid-p30
29-03-2009, 11:37
این که کدوم شرکت بهتره بستگی به استفاده شما داره اگر مهم ترین چیز براتون این هست که بتونید با قیمت کمتر حجم دانلود بیشتری داشته باشید مطمئنا صبا بهتر هست در بهترین حالت سرویس eco 512 شاتل که 18 تومن هست رو می تونید بگیرید با حجم 2.5 گیگ و از شبانه هم میشه تا 1.2 گیگ دانلود کرد از اون طرف در صبا سرویس 128 سیزده تومنی با حجم 3 گیگ که میشه از شبانه تا 1.7 گیگ دانلود کرد.
من به شخصه خوشحالم که اون زمان شاتل برای منطقه ما پورت خالی نداشت چون ابتدا می خواستم شاتل بگیرم.

از نظر حجم و قیمت درسته صبا حرف نداره. ولی اگه برا یکی مثل vioman قطعی هاش مهمتر باشه اونوقت صبا که تو این زمینه خیلی میلنگه.

iraniran2
29-03-2009, 19:10
با سلام خدمت قمي هاي عزيز
من خودم شاتل (eco 512) دارم، و راضي هستم الان 2 هفته‌ست كه سرويس گرفتم و تا حالا قطعي نداشتم.
دوستم صبا داره سرعت 128 . به قول دوستان، صبا 1 مگ ميده ولي اين رو share ميكنه بستيگي به تعداد كاربرا داره . شنيدم بيشترين سرعتي كه تا حالا بهش رسيده 50 كيلو بود ولي اكثرا روي 10 الي 20 هست. شبا هم كه افتضاح با 5 كيلو داره دانلود ميكنه. پشتيباني هم الان چند ماهه بهش ميگه قراره پهناي باند رو افزايش بديم.
به هر حال هر كس كارت طلايي شاتل خواست در خدمتيم.

omid-p30
29-03-2009, 19:17
از دوستان اگر به محض اینکه از آمدن پورت عمار یاسر برای صبا و شاتل اطلاع پیدا کردند اطلاع بدهند.

همراه اول
31-03-2009, 16:32
سلام به دوستان عزیز قمی
من قبلا با 384 پارس آنلاین تو اداره کار کردم، ماهیانه 85 تومن بود با 20 گیگ و ماهی 2روز قطعی و سرعت دانلود 45kb/s
امیدوارم اطلاعات واستون مفید باشه
من متوجه نشدم آخر شاتل بهتر هست یا صبا، ولی تصمیم گرفتم 128 صبا بگیرم،
یه سوال داشتم که اگه میدونید لطف کنید جواب بدین، کدوم شرمت شبانه رایگان دااره؟0

mohammad.clergyman
31-03-2009, 19:38
سلام به دوستان عزیز قمی
من قبلا با 384 پارس آنلاین تو اداره کار کردم، ماهیانه 85 تومن بود با 20 گیگ و ماهی 2روز قطعی و سرعت دانلود 45kb/s
امیدوارم اطلاعات واستون مفید باشه
من متوجه نشدم آخر شاتل بهتر هست یا صبا، ولی تصمیم گرفتم 128 صبا بگیرم،
یه سوال داشتم که اگه میدونید لطف کنید جواب بدین، کدوم شرمت شبانه رایگان دااره؟0

تا چند وقت قبل که فقط صبا داشت و شاتل نداشت

صبا از ساعت 3 تا هفت صبح رایگانه

iraniran2
01-04-2009, 00:51
همراه اول عزيز با توجه به پي ام تون مثل اينكه خيلي عشق دانلود هم هستيد. در حال حاضر شاتل از ساعت 1 تا 7 صبح رايگان هست. من خودم 512 رو دارم . ديروز از ساعت 2.5 تا ساعت 6.5 حدود 700 مگ دانلود كردم البته بيشتر توي سايتها گشت و گذار ميكردن بيشتر دوستان از ساعت 1 تا 7 حدود 1200 مگ دانلود ميكنند. من هر شب سرعتم روي 60 تا 65 هست. دوستم صبا 128 داره و ميگه هر شب 150 مگ دانلود ميكنه در كل ميگه شب ها سرعتش بالاتر از 10 تا نميره. و خود صبا هم ميگه ما سرعت رو در شب بين كاربرها share ميكنيم. به هر حال من شاتل پيشنهاد ميكنم.

hadidevil
04-04-2009, 17:23
به نظر میرسه فقط توی قم اینطوری شده که پینگای شاتل به شدت بالا رفته به نظرم نمیرسه منطقه خاصی باشه درسته؟

سرعت هم نوسان داره!

Ship Storm
06-04-2009, 10:52
بروبچ یه تاپیک زدم بیاین ببینید چطوره :31:

معرفی برترین کشورهای دنیا از نظر سرعت دانلود و آپلود فایل از سایت SpeedTest.Net (برسی کلی به همراه توضیحات)

amirix
11-04-2009, 11:11
راجع به صبا چند تا نكته بگم:
من 128 صبا دارم از مركز شهيد بهشتي و عمارياسر.سرعت تو مايه هاي افتضاحه.من واسه كارم بايد فايلهاي بالاي 100 مگ رو دانلود كنم و تو اين زمينه صبا كاملا كم مياره.
زنگ زدم دفترشون كه تو ساختمان عدل هست.گفت اقا همه زنگ مي زنن و تشكر مي كنن كه سرعت واقعا رفته بالا.تعجب مي كنم شما داري شكايت مي كني!
دوستي دارم كه تو مركز ديتاي قم هست.ايشون مي گفت تو حالت استاندارد يك خط بايد بين 8 نفر share بشه.در صورتي كه صبا بين تعداد بيشتري share مي كنه و اين باعث افت سرعت مي شه.
البته اينم بگم كه 4-5 ماه پيش واقعا سرعت خوب بود و گاهي تا 100 كيلوبايت هم دانلود مي كردم.ولي الان بين 15 تا 25 هست.
به هر حال مصمم هستم اينبار از شاتل بگيرم.

mr.taherii
13-04-2009, 10:54
من ابتدای هفته گذشته(هفته سوم فروردین 1388) پول به حساب شاتل ریختم ولی چون eco512 می خواستم و باید نامه می آوردم تا 3 شنبه طول کشید.3شنبه شب خانمم نامه را به نمایندگی شاتل داد و امروز ظهر(5شنبه) خطم قطع شد،فهمیدم دارن رانژه می کنند،بعد از وصل شدن یه کم ور رفتم دیدم کانکت نمیشه گفتم شاید مودمم خراب باشه.زنگ زدم نماینده شاتل گفتم خط من رانژه شده ولی کانکت نمی شه،گفت:من باید تایید کنم و 1 ساعت دیگه کانکتی.در کمتر از 2 روز ADSL من وصل شد.اضافه کنم تا وقتی که نامه را تحویل شاتل نداده بودم،درخواست من در حالت ثبت سفارش بود و مدارک من(شماره فیش واریزی،درخواست حضوری من) را هنوز به تهران نفرستاده بودند،این مطلب را در قسمت روند راه اندازی سرویس در سایت شاتل دیدم.

hastfr
03-05-2009, 00:15
کسی مودم adsl دست دوم و ارزون یا اجاره ای سراغ نداه

mohammad.clergyman
03-05-2009, 21:59
در مورد بارس آنلاین آیا اطلاعاتی دارید؟

mohsen.rajabi
03-05-2009, 22:22
در مورد بارس آنلاین آیا اطلاعاتی دارید؟

چه جور اطلاعاتی دوست من؟

اگه نمایندگیش رو می خوای شرکتهای دانافجر و قم رایاته نمایندگی پارس آنلاین در قم می باشند

mr.taherii
06-05-2009, 16:47
سلام
الان یه sms اومد با این متن:
شاتل:مشترک گرامی(با کد...)به اطلاع می رساند ترافیک سرویس های ECO256 و ECO512 در قم تا 18 اردیبهشت 1388 در کل 24 ساعت رایگان است.

omid-p30
26-05-2009, 22:36
ما هم صبا گرفتیم یک ماهیه. عالیه نمیدونم این همه حرف برا چی پشتشه.

mazen_sma
26-06-2009, 11:50
سلام دوستان
من صبا دارم و خیلی راضی ام:40:
با سرعت 128کیلوبیت ، 20 و 30 کیلوبایت دانلود می کنم

در ضمن صبا برای تمامی مراکز مخابراتی اش پورت اضافه کرده.:8:
این هم منبع اش

دوستم که اونجا کار می کنه می گه" الان همه جا پورت خالی داریم ولی چون رزرو ای ها زیادن هر کی می خواد زود اقدام کنه، قبل از تمام شدن دوباره":46:

به دوستان توصیه می کنم زودتر اقدام کنید.:10:

omid-p30
26-06-2009, 13:29
سلام دوستان
من صبا دارم و خیلی راضی ام:40:
با سرعت 128کیلوبیت ، 20 و 30 کیلوبایت دانلود می کنم

در ضمن صبا برای تمامی مراکز مخابراتی اش پورت اضافه کرده.:8:
این هم منبع اش

دوستم که اونجا کار می کنه می گه" الان همه جا پورت خالی داریم ولی چون رزرو ای ها زیادن هر کی می خواد زود اقدام کنه، قبل از تمام شدن دوباره":46:

به دوستان توصیه می کنم زودتر اقدام کنید.:10:

شدیدا تایید میشه. ما که عمار یاسریم سرعت محشره.

atropak
30-06-2009, 15:57
تو رو خدا یکی بگه آخر شاتل بهتره یا صبا ؟؟
من گیج شدم...
من فقط می خوام دانلود کنم...!!!
یه جوری باشه که پول زیاد نخواهد.

vioman
30-06-2009, 21:58
تو رو خدا یکی بگه آخر شاتل بهتره یا صبا ؟؟
من گیج شدم...
من فقط می خوام دانلود کنم...!!!
یه جوری باشه که پول زیاد نخواهد.

دوست عزیز

هردوش خوبه
فقط یک کمی قیمتاش و نوع سرویس هاش تفاوت داره ، فکر میکنم شاتل برای دانلود بهتر و ارزون تر باشه چون از 1 شب تا 7 صبح رایگانه:20:

موفق باشید:11:

ASRE_NOVIN
15-08-2009, 07:20
صبایی ها الان شبا با چه سرعتی و چمقدار دانلود میکنن؟
مال من سرعت شبانم الان تقریبا 40 هست که خیلی کم شده

P A R S A
23-08-2009, 11:07
دوستان به نظر ما شاتل بهتره یا آسیاتک یا صبا؟
دانلود هم تقریبا برام مهمه. یکی از آشنا ها 128 آسیاتک داره سرعتش واقعا عالیه، دانلودش هم روی 30 و 40 هست.

vioman
24-08-2009, 01:44
دوستان به نظر ما شاتل بهتره یا آسیاتک یا صبا؟
دانلود هم تقریبا برام مهمه. یکی از آشنا ها 128 آسیاتک داره سرعتش واقعا عالیه، دانلودش هم روی 30 و 40 هست.

128 روی 40 دانلود میکنه:18:!!!

حتما از سرویس دیگه ای استفاده میکنه:13:

شما مطمئن هستید؟!

fanoos110
24-08-2009, 17:46
آقا من الان خودم از شاتل استفاده میکنم 128 خریدم با 60 دانلود میکنم.

P A R S A
26-08-2009, 13:57
128 روی 40 دانلود میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!

حتما از سرویس دیگه ای استفاده میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مطمئن هستید؟!
شک نفرمایید!

Hamed Shams
14-09-2009, 22:32
دوستان من الان دارم از سرويس 128پارس آنلاين استفاده ميكنم و سرعت دانلود رو 10 الي 15 هستش و شارژم تا آخر اين ماه هستش!
حالا ميخواستم ببينم اگه شاتل يا صبانت بهتر هستند از اونا سرويس بگيرم!
بنظر شما شاتل بهتره يا صبانت :20:

mohyy
18-09-2009, 12:42
سلام آقا حامد
به نظر من که این روزها اصلا طرف صبا نت نرو که خودشون هم به کم بودن سرعت و مخصوصا سرعت دانلود شبانه اعتراف دارن. البته نمی گم شاتل خوبه ها ولی فعلا مطمئنم که صبا نت بده و کلی هم قطعی داره

omid-p30
18-09-2009, 12:59
شبا من با دایل آپ میرم. سرعتش از صبا بیشتره. روز ها ولی نرماله

mohyy
18-09-2009, 13:08
می خواستم این مطلب رو ننویسم ولی دلم نیومد. ترسیدم شما دوستان هم وقتی به فکر بیافتید که دیگه پشیمونی فایده نداشته باشه و کلی پول از جیبتون رفته باشه
دوستان کمی در مورد خرید اینترنت از شرکت شاتل تامل کنید و گول اسمه هیچ شرکتی رو نخورید ( البته نمی خوام چیزی رو تلافی کنم ها)
من خودم حدود دو ماه پیش رفتم و از شاتل اینترنت خریدم( حدود 70 هزار تومن ) اول کار که سرعت کم بود گفتن فردا درست میشه و بعد که سرعتم کمتر شد بازم گفتن فردا درست میشه حالا منم الان حدود دوماه و نیمه که منتظرم فردا بشه . در ضمن سرعتم هم کمتر از دیال آپه. شاید باورتون نشه که گاهی اوقات حتی نمی تونم یه فایل 200 کیلویی رو دانلود کنم.
به هر حال احتیاط شرط عقله. اگر حرف منو باور ندارید حداقل قبل از خرید اینترنت شاتل از سرعتش مطمئن بشید. مثلا زنگ بزنید مخابرات منطقه و ازشون بپرسید که جدیدا سرعت شاتل توی اون منطقه چطوره
از ما گفتن بود

Roovigital
18-09-2009, 15:18
سرعت شبانه در ماه رمضان به شدت افت کزده ، قظعی زیاد داره ، هنگام کانکت شدن هم بسیار با ارور 734 روبرو میشم...

یه مدتیه صبا داره گند میزنه...

Mahdi.p30
18-09-2009, 15:58
سرعت شبانه در ماه رمضان به شدت افت کزده ، قظعی زیاد داره ، هنگام کانکت شدن هم بسیار با ارور 734 روبرو میشم...

یه مدتیه صبا داره گند میزنه...

شاتل رو که دوستمون میگه اونطوری ، صبا رو هم که شما میگی اینطوری
پس در نتیجه فعلا عشق است فن آوای خودمون!!

khaniyan
18-09-2009, 16:01
تومحدوده پلیس و شهید محلاتی چه شرکتی جواب میده

Roovigital
18-09-2009, 16:40
فن آوا همون پارس آنلاینه؟

Mahdi.p30
18-09-2009, 16:56
فن آوا همون پارس آنلاینه؟

به نظر شما همون پارس آنلاینه؟؟

sib881
18-09-2009, 17:57
سلام. یه چیز که من در مورد دانلود یاد گرفتم اینه که اگر از IDM استفاده می کنین حتما تعداد لینکایی رو که شب میزارین رو دانلود بیشتر از 4 تا باشه. اینجوری سرعت دانلودتون ماکزیمم میشه. (البته منم صبانت دارم و در مورد این شرکت اینو گفتم مال بقیه رو نمی دونم)
من دارم شبی با 45k حدود 700 مگ دانلود می کنم. ولی یکی از اقوام ک اتفاقا خونشون نزدیک خونه خودمون هم هست داره با 110k دانلود می کنه.(البته ما با رپیدشیر دانلود می کنیم. شاید بعضی لینکا سرعتش خوب نباشه)

راستی بچه ها من یه مشکل اساسی دارم. ایمیلم هک شده. کسی می تونه برام پسش بگیره؟ (هزینش رو هم می دم)

Roovigital
18-09-2009, 20:10
به نظر شما همون پارس آنلاینه؟؟
دوست عزیز این فقط یه سواله...

من سرویس دهنده ها رو دقیقا نمیشناسم ، فکر کردم یکی از نمایندگان پارس آنلاین باشه...

در ضمن با توجه به عکس تستی که گداشتید ، مشخصه که صبا در این حالت افتضاحش هم تقریبا 2 برابر فن آوا داره سرعت میده...

Mahdi.p30
18-09-2009, 22:46
دوست عزیز این فقط یه سواله...

من سرویس دهنده ها رو دقیقا نمیشناسم ، فکر کردم یکی از نمایندگان پارس آنلاین باشه...

در ضمن با توجه به عکس تستی که گداشتید ، مشخصه که صبا در این حالت افتضاحش هم تقریبا 2 برابر فن آوا داره سرعت میده...

منظوری نداشتم ، معذرت!
دوست عزیز صبا پهنای باند 1 مگ رو بین 4 نفر تقسیم میکنه و توی ساعات خلوت شبکه ، دسترسی به چنین سرعتی عجیب نیست
خب سرویس من هم 512 هستش و این عکسی که توی امضام هست با توجه به این سرعت طبیعی هست!
مهم سرعت دانلوده ، سرعت دانلودتون چنده؟

Roovigital
18-09-2009, 22:50
منظوری نداشتم ، معذرت!
دوست عزیز صبا پهنای باند 1 مگ رو بین 4 نفر تقسیم میکنه و توی ساعات خلوت شبکه ، دسترسی به چنین سرعتی عجیب نیست
خب سرویس من هم 512 هستش و این عکسی که توی امضام هست با توجه به این سرعت طبیعی هست!
مهم سرعت دانلوده ، سرعت دانلودتون چنده؟

البته الان دیگه اینطور نیست افت کرده ، ولی نسبت به پارس آنلاین که قبل از این داشتم شاهه ، پارس آنلاین عمرا از 15 میومد بالا؟!!

Mahdi.p30
18-09-2009, 23:14

البته الان دیگه اینطور نیست افت کرده ، ولی نسبت به پارس آنلاین که قبل از این داشتم شاهه ، پارس آنلاین عمرا از 15 میومد بالا؟!!

برای من سرعت از 55 تا 60 متغیره
بعضی وقتا به 70 هم میرسه!
شما 128 گرفتی؟

Roovigital
18-09-2009, 23:19
بله 128...
روزانه همونیه که عکس تستش رو گذاشتم..

شبانه با توصیفات فعلی بین 50 تا 60...

mohyy
19-09-2009, 00:21

سلام آقا مهدی
ببینم شما فن آوا از کدوم شرکت گرفتید؟ اگر از صفاییه کوچه 23 و شخص آقای حسینی گرفتید باید بگم که من قبلا باهاشون کار کردم و اگر هم شما ازش راضی هستی معلوم میشه که تا حالا صابونشون به تنت نخورده.
ولی اگر از جایی دیگه گرفتید لطفا به بنده هم آدرس بدید که ازشون بخرم
اگر هم خواستید بگید تا مشکلات شرکت فن آوای آقای حسینی ( که تا اونجا که من می دونم تنها نمایندگیه قمه) رو براتون توضیح بدم
با تشکر

Hamed Shams
19-09-2009, 05:39
ممنون از پاسخ هاي دوستان! :11:
من تو مركز مخابراتي علامه هستم با پيش شماره 665 - 666 (آزادگان) ولي نفهميدم آخر پارس آنلاين و بدم شاتل بگيرم يا صبا :31:
ممنون ميشم راهنمائيم كنيد :40:

mohyy
20-09-2009, 00:00
ممنون از پاسخ هاي دوستان! :11:
من تو مركز مخابراتي علامه هستم با پيش شماره 665 - 666 (آزادگان) ولي نفهميدم آخر پارس آنلاين و بدم شاتل بگيرم يا صبا :31:
ممنون ميشم راهنمائيم كنيد :40:

سلام
دوست عزیز به نظر من که اگر سرعت دانلود روزانه ات حدود 20 باشه خوبه و نمی خواد که به فکر عوض کردن خطت باشی. چون صبا که مزخرفه و شاتل هم تکلیفش معلوم نیست یه دفعه میبینی پس فردا سرعتش از همه کمتر شد. من تا حالا با پارس آنلاین کار نکردم ولی فکر نمی کنم بدتر از اینها باشه.
موفق باشی

Hamed Shams
30-09-2009, 12:14
ممنون دوستان!
تصميم گرفتم از شركت شاتل سرويس بگيرم :11:

binahayat_m
02-10-2009, 02:01
ایا فرق خاصی بین مودم هایی که شاتل ساپورت میکنه وجود داره؟
مثلا اگه من از 3com و یا paradyne استفاده کنم مشکلی به وجود میاید؟

mohyy
09-10-2009, 12:10
با عرض سلام
بچه ها من اینترنت شاتل دارم در منطقه فرهنگیان با پیش شماره 750. باید بگم اینقدر سرعتم پایینه( کمتر از دیال آپ) که به فکر تغییر اینترنتم افتادم. مسئولین شاتل هم همش قول های سر خرمن می دن.
به هر حال می خوام بدونم کسی از دوستان با این پیش شماره 750 از منطقه ما اینترنت دیگه ای به غیر از شاتل داره . اگه داره سرعت دانلودش چقدره؟ آخه منطقه فرهنگیان جدیدا راه اندازی شده و شاتل هم می گه مشکل از جدید بودن لینک های مرکز مخابراتیه!!!!!
دوستان منتظر راهنمایی شما هستم
ممنونم

khaniyan
16-10-2009, 00:08
می خواستم این مطلب رو ننویسم ولی دلم نیومد. ترسیدم شما دوستان هم وقتی به فکر بیافتید که دیگه پشیمونی فایده نداشته باشه و کلی پول از جیبتون رفته باشه
دوستان کمی در مورد خرید اینترنت از شرکت شاتل تامل کنید و گول اسمه هیچ شرکتی رو نخورید ( البته نمی خوام چیزی رو تلافی کنم ها)
من خودم حدود دو ماه پیش رفتم و از شاتل اینترنت خریدم( حدود 70 هزار تومن ) اول کار که سرعت کم بود گفتن فردا درست میشه و بعد که سرعتم کمتر شد بازم گفتن فردا درست میشه حالا منم الان حدود دوماه و نیمه که منتظرم فردا بشه . در ضمن سرعتم هم کمتر از دیال آپه. شاید باورتون نشه که گاهی اوقات حتی نمی تونم یه فایل 200 کیلویی رو دانلود کنم.
به هر حال احتیاط شرط عقله. اگر حرف منو باور ندارید حداقل قبل از خرید اینترنت شاتل از سرعتش مطمئن بشید. مثلا زنگ بزنید مخابرات منطقه و ازشون بپرسید که جدیدا سرعت شاتل توی اون منطقه چطوره
از ما گفتن بود

ما که نفهمیدیم چی بگیریم
شاتل که شما گفتی
صبا که بقیه میگن

پارس که با آموزش و پرورش قرادادبسته

باپیش شماره 723 چی بگیرم

Mahdi.p30
16-10-2009, 00:15
ما که نفهمیدیم چی بگیریم
شاتل که شما گفتی
صبا که بقیه میگن

پارس که با آموزش و پرورش قرادادبسته

باپیش شماره 723 چی بگیرم

فن آوا موقعی که وصل باشه ، از لحاظ سرعت مشکلی نداره (حداقل برای منطقه ما اینطوری بود)
ولی امان از نمایندگیش:18:!!!!!!!
ما رو زجر کش کرد!!
بین این سرویس دهنده ها فکر می کنم صبانت بی مشکلتر از بقیه باشه ، ولی بازم تحقیق کن!!
برای 128 ، سرعت 1 مگ رو میبنده!

mohyy
20-10-2009, 18:26
نه اقا به نظر من صبا نت خوب نیست به چند دلیل
1- کلا قعطی زیاد داره
2- دانلود شبانه از ساعت 3 بامداد شروع میشه
3- دانلود شبانه برای اینکه اجازه دانلود خیلی زیاد بهتون ندن هر یک ساعت یه بار به طور اتوماتیک قطع میشه
من تو اداره صبانت دارم اینجوری بقیه رو نمی دونم
اون حسینی بی شعور هم که مسئول فن آواست پدر صاحب بچه رو در میاره
پارس آنلاین خوبه
شاتل از همه بهتره ،درسته یه کم هزینه نصبش گرونتره ، ولی ادب و احترام و پیگیریشون به همه چیز می ارزه به علاوه سرعته خوبی هم داره
موفق باشی

m_h_hadavi
20-10-2009, 19:24
درست برعکس اون نمایندگی که من ازش صبا گرفتم خیلی خوش برخورد و پیگیر هستند این حسینی که شما می گید نمی شناسم اول می خواستم شاتل بگیرم که اصلا پیگیر نبودن
این که دانلود از ساعت 3 شروع میشه چیز خوبی هست با صبا شما در عرض 5 ساعت حداکثر 1.7 دنلود می کنید ولی با شاتل در عرض 6 ساعت حد اکثر 1.2.
من توی 6 ماهی که صبا داشتم 250 گیگ دانلود کردم و کاملا هم راضی بودم

Mahdi.p30
20-10-2009, 20:51
نه اقا به نظر من صبا نت خوب نیست به چند دلیل
1- کلا قعطی زیاد داره
2- دانلود شبانه از ساعت 3 بامداد شروع میشه
3- دانلود شبانه برای اینکه اجازه دانلود خیلی زیاد بهتون ندن هر یک ساعت یه بار به طور اتوماتیک قطع میشه
من تو اداره صبانت دارم اینجوری بقیه رو نمی دونم
پارس آنلاین خوبه
شاتل از همه بهتره ،درسته یه کم هزینه نصبش گرونتره ، ولی ادب و احترام و پیگیریشون به همه چیز می ارزه به علاوه سرعته خوبی هم داره
موفق باشی

منم که گفتم:

ولی امان از نمایندگیش!!!!!!!
ما رو زجر کش کرد!!
صبانت حداقل به این دلیل که چند تا نمایندگی داره ، حداقل توی رقابت با هم ،باید خوب عمل کنن
حداقل از لحاظ نمایندگی مشکلی نداره
آقا مطمئنی پارس آنلاین خوبه؟؟
قیمتاش یکم ارزون و گول زننده به نظر میاد!!

m_h_hadavi
20-10-2009, 21:25
پارس آنلاین فکر نمی کنم شبانه داشته باشه داره؟

m.matin
21-10-2009, 03:10
سلام خدمت همشهری های گرامی
بچه ها ایا کسی میدونه من چطور میتونم از باقیمانده حجم دانلودم با خبر بشم
2-لطفا اگر کسی یوزر و پسورد رایگان شبانه صبا نت رو میدونه ممنون میشم بهم بگه
ضمنا من حدود دو ماه هست که از صبا نت 128 استفاده میکنم تا به حال یک بار قطع شده اونهم حدود 2ساعت و با سرعتش هم فقط 3 تا 7 صبح مشکل دارم بقیه مواقع سرعتش خوبه

masud1384
30-10-2009, 19:27
برای پیش شماره 663 کدوم سرویس دهنده بهتره . لطفا دوستانی که این پیش شماره را دارند از کیفیت سرویس دهنده و میزان رضایت از ان خبری بدن . ممنونم

mohammad.clergyman
30-10-2009, 23:33
سلام خدمت همشهری های گرامی
بچه ها ایا کسی میدونه من چطور میتونم از باقیمانده حجم دانلودم با خبر بشم
2-لطفا اگر کسی یوزر و پسورد رایگان شبانه صبا نت رو میدونه ممنون میشم بهم بگه
ضمنا من حدود دو ماه هست که از صبا نت 128 استفاده میکنم تا به حال یک بار قطع شده اونهم حدود 2ساعت و با سرعتش هم فقط 3 تا 7 صبح مشکل دارم بقیه مواقع سرعتش خوبه

recomet
02-11-2009, 20:41
برای پیش شماره 663 کدوم سرویس دهنده بهتره . لطفا دوستانی که این پیش شماره را دارند از کیفیت سرویس دهنده و میزان رضایت از ان خبری بدن . ممنونم

به نظر من صبا بهتره
من خودم از شاتل استفاده میکنم ولی در کل این رو هم بگم که سرعت صبا از شاتل بهتره(البته نه زیاد) و خدمات شاتل از صبا بهتره، مثلا روز میلاد امام رضا 1 گیگ رایگان شاتل به مشترکینش ارایه داد...:27::31:

mahdi6081
02-11-2009, 23:19
سلام به شما عزیزان من در منطقه صفاشهر قم زندگی میکنم اکثر شرکتها اینجا خدمات ADSL ارایه میدن ولی متاسفانه این مخابرات دزد عوضی
همه خطوط رو به صورت PCM ارایه داده و هرچقدر هم که پیگیری میکنم میگن امکان عادی کردن خطوط به خاطر کمبود ظرفیت وجود نداره اگه خط جدیدی همه بگیرم میگن همه رو به همین صورت pcm واگذار میکنن خلاصه عزمشون رو جزم کردن که مشکل باقی بمونه وحل نشه . به نظر شما من چه کار باید بکنم واقعا درمونده شدم از دست این مخابرات لعنتی:19:. کسی ازشما آشنایی پارتی کسی رو تو مخابرات نداره یه خط عادی به من بدن؟ اطمینان دارم که اگه زور بالاسرشون باشه یه شبه درستش میکنن. کاش میشد از دستشون شکایت کرد و حالشون روگرفت

0Behrooz
12-11-2009, 18:14
سلام من صبا 512 گرفتم 1 ساله.1مگابیت برام بستن.هنوز هیچ کاهش سرعت وقطعی نداشتم.
ولی امان از شاتل لعنتی.128 1ماهه سفارش دادم 22 خرداد وصل شد.23خرداد قطع شد.20 روز بعد سعی می کرد وصل بشه ولی زورش نمی رسید. کلا 5 روز داشتم.

mohammad.clergyman
15-11-2009, 10:05
کسی میدونه چه قدر میشه با این اینترنت رایگان صبا شبانه دانلود کرد؟

mohammad.clergyman
15-11-2009, 10:08

تا اون جایی که من میدونم حسینی مسئول شاتل هست !!

Carl
15-11-2009, 11:46
سلام بر همشهریان گل.. : دی

کسی میدونه چه قدر میشه با این اینترنت رایگان صبا شبانه دانلود کرد؟
تا جایی که من خبر دارم، محدودیّتی در کار نیست؛ یکی از بچّه ها یک و خورده ای گیگ دانلود می کرد شبا با صبا.

m_h_hadavi
15-11-2009, 12:49
تا جایی که من خبر دارم، محدودیّتی در کار نیست؛ یکی از بچّه ها یک و خورده ای گیگ دانلود می کرد شبا با صبا.

درسته منم 1.7 دانلود می کنم

Chalipa
27-11-2009, 20:15
همشهریان گرامی سلام
من میخوام از یه شرکتی 128 adsl بگیرم از مرکز مخابرات 19 دی پیش شماره 770
اولویتهام هم به ترتیب اول قیمت مناسب و بعد کیفیت و خدمات هست چون بیشتر برای وبگردی میخوام تا دانلود.
خودم شنیدم که در قم فقط شاتل،صبانت،فن آوا و پارس آنلاین هست که فن آوا و پارس آنلاین در مقایسه با 2 تای اول خیلی ضعیف هستند. و نظرم تا الان رو شاتل 128، 6 ماهه با حجم 8 گیگ یا 3ماهه با حجم 5 گیگ هست.
دوستان کدام سرویس رو پیشنهاد میکنند و چرا؟

ممنون

Chalipa
27-11-2009, 20:18
با عرض پوزش دو سوال دیگه
اگه از یه سرویس adsl بگیری بعد به دلیلی مثلاً تغییر آدرس شماره تلفن عوض بشه میشه راحت جابجاش کرد با همون حجم دانلودی که قبلاً داشتی مثلاَ اگه 4 مگ هنوز داشتی. یا باید اشتراک دوباره بگیری و قبلی هیچی میشه و هزینه راه اندازی هم بدی؟
اگه بعد از یه دوره بخواهی چند ماهی از adsl استفاده نکنی برای وصل مجدد آن سریع وصل میشه یا باید صبر کنی تا ظرفیت داشته باشند و هم چنین بعد از هر قطع شدن هزینه راه اندازی باید بدیم یا نه؟ شاتل رو که شنیدم بعد از هر قطعی هزینه نصب میخواهد که 15000 تومن هست.
تو قم شرکتی هست که هزینه نصب نگیره تا هر دوره خواستیم استفاده نکنیم.

Mahdi.p30
28-11-2009, 00:43
با عرض پوزش دو سوال دیگه
اگه از یه سرویس adsl بگیری بعد به دلیلی مثلاً تغییر آدرس شماره تلفن عوض بشه میشه راحت جابجاش کرد با همون حجم دانلودی که قبلاً داشتی مثلاَ اگه 4 مگ هنوز داشتی. یا باید اشتراک دوباره بگیری و قبلی هیچی میشه و هزینه راه اندازی هم بدی؟
اگه بعد از یه دوره بخواهی چند ماهی از adsl استفاده نکنی برای وصل مجدد آن سریع وصل میشه یا باید صبر کنی تا ظرفیت داشته باشند و هم چنین بعد از هر قطع شدن هزینه راه اندازی باید بدیم یا نه؟ شاتل رو که شنیدم بعد از هر قطعی هزینه نصب میخواهد که 15000 تومن هست.
تو قم شرکتی هست که هزینه نصب نگیره تا هر دوره خواستیم استفاده نکنیم.
در صورت تغییر آدرس ، احتمالا اشتراکت همون قبلیه ، ولی باید هزینه راه اندازی برای خط جدید رو بدی
اگه چند ماهی استفاده نکنی ، خود بخود از رانژه خارج میشه
هزینه نصب رو همه میگیرن (تا جایی که من اطلاع دارم) ، ولی صبانت از همه کمتره (6000 تومن)

sus2
28-11-2009, 21:54
سلام

من سرویس 512 صبا رو گرفتم شبا (البته نصفه شبا ) ساعت 3 که میشه سرعت بسیار پایین میاد پینگ که میگرم رو پایه های 2200 هست نمی دونم مال شما هم اینجوریه یا نه ما از خیر رایگانش گذشتیم همون اکانت خودمون با همون سرعت رو بدن راضی هستیم!!!!

m_h_hadavi
29-11-2009, 17:31
نه اين طور نیست شاید شما از هاست های ضعیف دانلود می کنید یا تعداد کانکشن پایینی دارید برای این که از تمام پهنای باند استفاده کنید باید اکانت رپید داشته باشید از ساعت 3 تا 7 هم نمی تونید باسرعت خوبی پیج باز کنید و بهتره فقط دانلود کنید

mohammad.clergyman
30-11-2009, 15:38
یه زمانی ما 700 مگ و بیشتر هر شب از صبا دانلود می کردیم..

ولی انگار اکانت های شبانه دیگه اصلا جوابگو نیست....

Elham_saber
01-12-2009, 14:15
برای سلامتی اونی که این تاپیکو زد،پست فرستنده و خوانندش،اعم از سابقه دار و بی سابقه (یعنی آماتور مثه خودم)...خلاصه هرچی بچه قمیه صلواااااااااااااااات:33:
اللاااااااااااااااااهمممه هههه صلل علااااااااااااااااااا محممممد و آلللللللللللل محممممممممممد و ....
خداییش کللی کیف کردم،تا حالا اینننهمه بچه قمی یه جا تو یه تاپیک ندیده بودم!!!!:31::18:
بریم سر اصل مطلب، دوستان یه سوال داشتم:
شرح مسئله:
من دو ماهیه ازین شاتل adsl گرفتم ،eco128 یک ماهه،محدودیت سه گیگ در ماه،ماه قبلم دست امام رضا درد نکنه،1 گیگ رایگان !
درمورد کیفیت ؛اولش خوب بود ولی الان نمیدونم چرا انقدر خیته؟!!کامل دی سی نمیشه ها ولی بعضی وقتا هیچ صفحه ای لود نمیشه،صد رحمت به دیسی شدن...
گهگاهی پیغام 718 یا 169 میده،بعدش خود به خود حل میشه!:blink:
شبام که سرعتش افتضاح... واسه بارگزاری هر یه صفحش جونت بالا میاد(البته خودمو میگم دور ازجون شما) چه برسه به دانلود!!!
حالا موندم مشکل از منه (یعنی مثلا سیم کشی ساختمونو و مودم و ...)یا نه بقیه ام همین جورن،مودمم Zyxel نمیدونم خوبه یا نه؟!
راستی سؤالم:(اگه خیلی غیر حرفه ای ام بود نخندینا:31:)
میخوام بدونم من که سرویس 1 ماهه گرفتم اگه تو یه ماه از 3 گیگم استفاده نکنم ،میپپرره؟!! یعنی باید هرجوری شده این سه گیگ رو یه ماهه تموم کنم،وگرنه پولمو ریختم تو جوب؟؟!

javad33
01-12-2009, 16:30
درمورد کیفیت ؛اولش خوب بود ولی الان نمیدونم چرا انقدر خیته؟!!کامل دی سی نمیشه ها ولی بعضی وقتا هیچ صفحه ای لود نمیشه،صد رحمت به دیسی شدن...
گهگاهی پیغام 718 یا 169 میده،بعدش خود به خود حل میشه!:blink:
شبام که سرعتش افتضاح... واسه بارگزاری هر یه صفحش جونت بالا میاد(البته خودمو میگم دور ازجون شما) چه برسه به دانلود!!!
حالا موندم مشکل از منه (یعنی مثلا سیم کشی ساختمونو و مودم و ...)یا نه بقیه ام همین جورن،مودمم Zyxel نمیدونم خوبه یا نه؟!
راستی سؤالم:(اگه خیلی غیر حرفه ای ام بود نخندینا:31:)
میخوام بدونم من که سرویس 1 ماهه گرفتم اگه تو یه ماه از 3 گیگم استفاده نکنم ،میپپرره؟!! یعنی باید هرجوری شده این سه گیگ رو یه ماهه تموم کنم،وگرنه پولمو ریختم تو جوب؟؟!

سلام.
توی این یک سالی که من گرفتم این دومین باری هست که یه همچین مشکلی پیش میاد. یه بار بعد از عید بود یه بار هم الان. من به این نتیجه رسیدم که باید صبر کرد و خون جیگر خورد تا خودشون بالاخره درستش کنن!
بار اول خیلی با این پشتیبانی آنلاینشون چت میکردم! ولی همش میپیچوندن منم بد و بیراه بهشون میگفتم:31:
اینکه شاتل رو عوض کنید و بخاطر این مسایل برید سراغ یه شرکت دیگه بنظر من ریسکش بالاست. شاتل به این خوبی!
هرچقدر ترافیک واسه دوره تون دارید فقط واسه همون دوره هست. دوره که تموم شد ترافیک صفر میشه. دوره جدید ترافیک جدید!
حله؟

javad33
01-12-2009, 16:35
همشهریان گرامی سلام
اولویتهام هم به ترتیب اول قیمت مناسب و بعد کیفیت و خدمات هست چون بیشتر برای وبگردی میخوام تا دانلود.
خودم شنیدم که در قم فقط شاتل،صبانت،فن آوا و پارس آنلاین هست که فن آوا و پارس آنلاین در مقایسه با 2 تای اول خیلی ضعیف هستند. و نظرم تا الان رو شاتل 128، 6 ماهه با حجم 8 گیگ یا 3ماهه با حجم 5 گیگ هست.

ممنون

سلام.
فقط شاتل. شما که میگید اهل دانلود نیستید بهتره دوره های طولانی تر بگیرید تا ارزون تر در بیاد. مثلا بجای 3 ماهه 6 ماهه بگیرید یا اگر میتونید یک ساله بگیرید. البته اینترنت پر سرعت ناخودآگاه آدمو سمت دانلود میکشه:21: اگر واسه دانلود میخواید یک ماهه رو پیشنهاد میکنم.
هرچند 6 ساعت شبانه رایگان دیگه این بحثا رو منتفی میکنه!:5:

Locker
09-12-2009, 00:44
باسلام خدمت دوستان عزیز

من حدود 7 ماهه که از سرویس 128 کیلوبیت ، شرکت آسیاتک (قم) ، استفاده می کنم ، میانگین سرعت دانلودم 64 کیلوبایت در ثانیه هست ، شرکتی میشناسید سرعتی بیشتر از این در اختیارم قرار بده ، منظورم سرعت دانلود هست ، یعنی بیشتر از 64 کیلوبایت در ثانیه (برای مرکز مالک اشتر)

سپاس ...

Elham_saber
09-12-2009, 11:11
هرچقدر ترافیک واسه دوره تون دارید فقط واسه همون دوره هست. دوره که تموم شد ترافیک صفر میشه. دوره جدید ترافیک جدید!
حله؟

حل که چه عرض کنم ،پس من تو این دوماه،از7 گیگ 5 تاش پریده !!!؟عجب روزگاریه...::41:
آخه فعلاً واسه دان نمیخوام...
حالا اگه بخوام سرویسمو 3 ماهه کنم،باید بزارم آخر این دوره،بعد درخواست تغییر سرویس رو تو سایت شاتل بدم؟!!

Jocker
09-12-2009, 11:39
سلام دوستان؛ خوشم می‌آید که همه شما از شرکت‌ها ناراضی هستید...

من از خدمات شرکت "پارس آنلاین" استفاده می‌کنم خیلی هم راضی هستم .

تازه برای خط 512 هم مجوز نمی‌خواهد... سرعتش هم بسیار عالی است... خدمات خوبی هم دارد...

Locker
09-12-2009, 16:37
سلام دوستان؛ خوشم می‌آید که همه شما از شرکت‌ها ناراضی هستید...

من از خدمات شرکت "پارس آنلاین" استفاده می‌کنم خیلی هم راضی هستم .

تازه برای خط 512 هم مجوز نمی‌خواهد... سرعتش هم بسیار عالی است... خدمات خوبی هم دارد...
سرعت دانلودت چقدره ؟

Jocker
09-12-2009, 18:08
لطفا این پست پاک شود...

Jocker
09-12-2009, 18:10
سرعت دانلود بین 30 تا 40 هست...

سرعتش خوب هست یا نه؟

m_h_hadavi
09-12-2009, 19:23
صبانت 128 110 سرعت داره با این حساب این سرعت خوب به حساب نمیاد

Mahdi.p30
09-12-2009, 22:23
سرعت دانلود بین 30 تا 40 هست...

سرعتش خوب هست یا نه؟
اگه 512 گرفتی ، حداقل باید 60 باشه
احتمالا پورت شما با یکی دیگه شیر شده!!

Jocker
10-12-2009, 08:10
صبانت 128 110 سرعت داره با این حساب این سرعت خوب به حساب نمیاد

عزیزجان ما در محل کار صبانت 128 داریم ولی سرعت اولیه برای دانلود 70 هست ولی بعد از یکی دو دقیقه افت سرعت پیدا می‌کند...

orooj
13-12-2009, 18:02
عزیزجان ما در محل کار صبانت 128 داریم ولی سرعت اولیه برای دانلود 70 هست ولی بعد از یکی دو دقیقه افت سرعت پیدا می‌کند...
سلام دوستان
من الان دو ما ه ونیم هست که صبا دارم و سرعت متوسط دانلود هم بین 70 تا 80 هستش.(یعنی از 40 -50 تا 110-120 در حال دانلود تغییر میکنه که متوسطش همونی میشه که گفتم)

saver
20-12-2009, 17:29
من میخوام adsl 128 نامحدود بگیرم لطفا شرکتهایی که ارائه میدهند رو معرفی کنید

با تشکر از دوستان

sus2
21-12-2009, 19:31
من میخوام adsl 128 نامحدود بگیرم لطفا شرکتهایی که ارائه میدهند رو معرفی کنید

با تشکر از دوستان
سلام
کدوم منطقه مخابراتی هستی؟

mohammad.clergyman
23-12-2009, 12:32
salam bebakhshid farsi nasb nist

jadidan sorate saba kheily kam shode va aslan nemishe vared hich siti shod

aya sorate shatel va ... ham kam shode ?

brilliant1
23-12-2009, 13:30
سرعت داغونه،اینترنت من از شاتله.دهنم سرویس شده.شب با سرعت 5 دانلود داشتم.به خاطر جلوگیری از گردش راحت اطلاعات تا روز عاشورا همین وضع است.درگذشت آیت الله منتظری این سانسور اطلاعات را جلو انداخت.

Elham_saber
24-12-2009, 16:23
اینکه خوبه من دیروز دیگه خیلی سرعتم بالا میرفت به 2 کیلو بایت میرسید،در بقیه موارد صفر...:18:
یکی نیست بگه بابا همه میمیرن ما هم میمیریم دیگه چی کار دارید به سرعت اینترنت...

Elham_saber
25-12-2009, 19:40
بلاخره پس از بار ها تلاش شاهد پاسخگویی دوستان در شرکت شاتل بودیم...
این واسم میل شده بود:

مشترک گرامی

با سلام

در حال حاضر به دلیل اختلال روی دیتای مخابرات شاهد مشکل افت سرعت روی سرویس می باشیم خواهشمندیم تا برطرف شدن مشکل تامل بفرمایید.

از صبر و شکیبایی شما صمیمانه سپاسگذاریم

saver
27-12-2009, 11:43
سلام
کدوم منطقه مخابراتی هستی؟

شهرک قدس میخوام adsl نامحدود با سرعت 128 بگیرم لطفا شرکتهای ارائه دهنده رو معرفی کنید

Elham_saber
28-12-2009, 00:14
در حال حاضر به دلیل اختلال روی دیتای مخابرات شاهد مشکل افت سرعت روی سرویس می باشیم خواهشمندیم تا برطرف شدن مشکل تامل بفرمایید.
فکر کنم با قضیه عاشورا اختلالات روی دیتای مخابرات دوباره حسابی اوت کنه:41:

hatamch
31-12-2009, 20:49
با سلام من قسمت نیروگاه هستم اما پیش شماره ما 890دارم به همین خاطر هیچ کدوم از مرکزها این پیش شماره را ساپورت نمیکنند

zendegi
08-01-2010, 20:25
سلام به همه
من تاره می خوام adsl بگیرم یکی که خیلی وارده و خیلی جاها رو امتحان کرده یه جای خوب رو به من راهنمایی کنه ممنون می شم چون من خیلی وارد نیستم خواهشاً همه موارد رو که میدونید در نظر بگیرید من بیشتر واسه دانلود نیاز دارم حالا هر طور که میتونید راهنماییم کنید یه جای خوب خوب میخوام ..........بازم مرسی از همه......

morti18
21-01-2010, 11:01
سلام دوستان
من 2 ساله اینترنت شاتل تو قم دارم !
الان اکو 128 دارم که با سرعت 50 دانلود میکنه ! شبانه متوسط 400 مگ دانلود میکنه که بعضی اوقات 1 گیگ !
میخواستم سرویسم رو به آسیاتک تقییر بدم ! آسیاتک نامحدود داره !
من قبلا تهران که بودم آسیا تک داشتم و خیلی راضی بودم ! کسی هست که توی قم آسیاتک داشته باشه !
میخواستم ببینم خوبه ؟ قعطی نداره ؟ سرعتش واقعیه ؟
با تشکر
یا علی

Online_wireless
22-01-2010, 19:13
بلاخره پس از بار ها تلاش شاهد پاسخگویی دوستان در شرکت شاتل بودیم...
این واسم میل شده بود:

سلام مرسی که خبر دادی، :11: آخه من از سرویس اکو 512 شاتل استفاده میکنم، ولی شبا، یعنی بعد از 1 سرعت دانلود خیلی پایین میومد دلیلشو نمیدونستم فکر می کردم مودم zyxel مشکل پیدا کرده، ولی بعد از چک کردن متوجه شدم که از خود شاتل هست.

masoudi_2008
23-01-2010, 14:55
سلام دوستان من میخوام تو مرکز مخابراتی علامه طباطبایی (شهرک امام حسن) از شاتل اکو 512 بگیرم نظرتون چیه؟

roozgarma
23-01-2010, 16:31
همشهریان گرامی سلام

من بهت آسیاتک رو پیشنهاد میدم. من خودم ازش راضی هستم. هم سرعتش خوبه هم قیمتش.
512 سه ماهه 9 گبگ رو میده 40 تومان. 4 گیگ از شاتل بیشتر و تازه 2 تومن کمتر.دفتر جدیدش که افتتاح شده پشتیبانیش هم قوی شده. هر لحظه از 8 صبح تا 12 شب که زنگ بزنی جواب میدن

masoudi_2008
24-01-2010, 12:35
دوستان کسی کارت طلایی شاتل داره به من بده
اگر لطف کنید ممنون میشم:11:

morti18
24-01-2010, 15:02
سلام دوستان
غضیه ی این مترو اترنت که توی قم راه افتاده چیه ؟
یعنی سرعت اینترنت توی قم میره بالا ؟
کسی اگه چیز جدید شنیده بگه !
یا علی

brilliant1
24-01-2010, 15:46
سلام دوستان
در قم کسی کارت طلایی شاتل خواست در خدمتم

masoudi_2008
24-01-2010, 20:49
سلام دوستان
در قم کسی کارت طلایی شاتل خواست در خدمتم
دوست عزیز ممنون میشم اگر بتونی به دستم برسونی متاسفانه هنوز امکان ارسال پیغام خصوصی برام فعال نشده در اولین فرصت مزاحمت میشم:11:

masoudi_2008
25-01-2010, 10:15
سلام دوستان
غضیه ی این مترو اترنت که توی قم راه افتاده چیه ؟
یعنی سرعت اینترنت توی قم میره بالا ؟
کسی اگه چیز جدید شنیده بگه !
یا علی
من دیروز رفتم تحقیق کردم گفتن به خونگی نمیدیم فقط برا ادارات و مکانهای دولتی
علی یارت:46:

morti18
25-01-2010, 20:57
علی یارت:46:

سلام . ممنون از پاسختون
ببخشید ، یک سوال دیگه : گفتن فعلا نمیدن یا اینکه کلا نمیدن !
ممکنه به شرکت شاتل مثلا پهنای باند بدن که اینقدر سرعتش در زمان رایگان یعنی 1 تا 7 پایین نیاد ؟
قیمت های جدید هم مصوب شده که قراره قیمت بیاد پایین ! البته شرکت های خصوصی فقط میتونن 20% بکشن روش !

قیمت سرویس هایی که مخابرات در بعضی شهر ها مثل تهران قراره بده :
64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000

شرکت ها 20%

64kb = 7200
128kb= 12000
256kb= 14500
512kb= 25200
1024kb= 46800
2048kb= 93600

اگه بشه که خیلی خوب میشه !
البته به شرط اینکه شرکت شاتل توی قم ، پهنای باندشو ببره بالا !
من دیشب با سرعت 512 اکو از ساعت 1 تا 7 فقط تونستم 100 مگ دانلود کنم !
با تشکر

morti18
25-01-2010, 22:54
علی یارت

ممنون
گفتش فعلا یا کلا نمیدن !؟ مثل تهران مخابرات سرویس ارائه نمیده ؟
یه چیزی ! شرکت شاتل توی قم میتونه از این مترواترنت پهنای باند بگیره ؟ چون یه مدته سرعتش شبها خیلی میاد پایین !
راستی قیمت های اینرنت اومده پایین و شرکت های خصوصی موظفند تا یک ماه قیمتاشونو بیارن پایین !
البته میتوئنن 20% به این قیمت ها اضافه کنن که میشه :

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000
------------------------
یعنی: 20%

64kb = 7200
128kb= 12000
256kb= 14500
512kb= 25200
1024kb= 46800
2048kb= 93600

masoudi_2008
26-01-2010, 12:38
ممنون
گفتش فعلا یا کلا نمیدن !؟ مثل تهران مخابرات سرویس ارائه نمیده ؟
یه چیزی ! شرکت شاتل توی قم میتونه از این مترواترنت پهنای باند بگیره ؟ چون یه مدته سرعتش شبها خیلی میاد پایین !
راستی قیمت های اینرنت اومده پایین و شرکت های خصوصی موظفند تا یک ماه قیمتاشونو بیارن پایین !
البته میتوئنن 20% به این قیمت ها اضافه کنن که میشه :

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000
------------------------
یعنی: 20%

64kb = 7200
128kb= 12000
256kb= 14500
512kb= 25200
1024kb= 46800
2048kb= 93600

به خونگی که گفتن اصلا ارائه نمیدن
شاتل رو فکر کنم اگر تقاضا بده بهش پهنای باند بدن
این قضیه قیمت ها چیه بالاخره باید ارزون کنن یا باید 20% بکشن روش؟

morti18
26-01-2010, 19:59
به خونگی که گفتن اصلا ارائه نمیدن
شاتل رو فکر کنم اگر تقاضا بده بهش پهنای باند بدن
این قضیه قیمت ها چیه بالاخره باید ارزون کنن یا باید 20% بکشن روش؟

دوباره سلام
نوشتم براتون !
قیمت مصوبه جدید اینترنت اینه :
64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000
------------------------
و شرکت ها میتونن 20 درصد بکشن روش که میشه این :

64kb = 7200
128kb= 12000
256kb= 14500
512kb= 25200
1024kb= 46800
2048kb= 93600

masoudi_2008
26-01-2010, 22:22
دوباره سلام
نوشتم براتون !
قیمت مصوبه جدید اینترنت اینه :
64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000
------------------------
و شرکت ها میتونن 20 درصد بکشن روش که میشه این :

64kb = 7200
128kb= 12000
256kb= 14500
512kb= 25200
1024kb= 46800
2048kb= 93600

علیک سلام
ببخشید باز سوال میکنم
الان قیمت اکو 512 میشه ماهی 18900 اگر قرار باشه 512 بشه25200 خوب این یعنی افزایش قیمت نه کاهش قیمت:18:

morti18
27-01-2010, 01:05
علیک سلام
ببخشید باز سوال میکنم
الان قیمت اکو 512 میشه ماهی 18900 اگر قرار باشه 512 بشه25200 خوب این یعنی افزایش قیمت نه کاهش قیمت:18:

اینهایی که گفتم قیمت سرویس نامحدوود هستش دوست من !

masoudi_2008
27-01-2010, 13:04
آهان گرفتم ممنون
حالا این محدود ها کاهش قیمت ندارن؟:13:

morti18
27-01-2010, 15:05
آهان گرفتم ممنون
حالا این محدود ها کاهش قیمت ندارن؟:13:

خواهش میکنم
نمیدونم والا !
باید صبر کنیم ببینیم چی میشه !
امیدوارم که هم اروزن بشه و هم محدودیتش کمتر بشه !
و هم سرعتش بیشتر !

morti18
28-01-2010, 00:20
سلام
توی تهران مثل اینکه شاتل داره با مخابرات رقابت میکنه و سرویس های آرتش رو برده روی دانلود 1 مگ !
کسی خبر نداره که آرت قم هم همینه یا نه ؟

با تشکر

M.Shirazi
28-01-2010, 20:35
سلام همشهری های عزیز :11:

من چون خطم فیبر نوری هستش نمی تونم سرویس ADSL استفاده کنم

به همین خاطر میخوام از سرویس Wimax یا wirles استفاده کنم

شما می دونید کدوم شرکت یکی از این سرویس ها رو میده ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

morti18
28-01-2010, 23:44

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
من که شرکتی رو نشنیدم که توی قم اینترنت بیسیم ارائه کنه !
البته اگه صبر کنید احتمالا ایرانسل کم کم همه کشور رو پوشش میده !
حالا میتونید یک تحقیق یا پرس و جو کنید تا ببینید شرکتی هست یا نه ؟!
با تشکر

M.Shirazi
29-01-2010, 00:28
سلام
من که شرکتی رو نشنیدم که توی قم اینترنت بیسیم ارائه کنه !
البته اگه صبر کنید احتمالا ایرانسل کم کم همه کشور رو پوشش میده !
حالا میتونید یک تحقیق یا پرس و جو کنید تا ببینید شرکتی هست یا نه ؟!
با تشکر

ممنون :11:

کسی دیگه خبر نداره ؟

masoudi_2008
29-01-2010, 11:29

ممنون میشم راهنمایی کنید

عزیز منم فکر میکنم باید منتظر ایرانسل بمونی چون منم نشنیدم شرکتی تو قم این خدمات رو بده:11:

Mahdi.p30
05-02-2010, 00:54
کسی که توی قم شاتل داره ، میشه یه گزارشی از وضعیت سرویس 128 اکو بده؟؟

morti18
08-02-2010, 09:45

سلام دوست عزیز
سرویس اکو 128 شاتل در قم ، سرعت دانلودش 512 هستش و آپلودش 128 یا همون 16
فقط شبها از ساعت 1 تا 7 مجانی هستش !
قبلا توی ساعت رایگان ، سرعت خیلی میومد پایین ولی الان خوب شده و من حد اقل 800 مگ و حد اکثر 1.2 گیگ دانلود میکنم

با تشکر

morti18
08-02-2010, 18:50

اینترنت شاتل سرویس اکو 128 درواقع سرعت دانلودش 512 هستش !
ساعت 1 شب تا 7 صبح هم رایگان هستش !
ترافیک ماهانه هم 3 گیگ هستش !
با تشکر

Mahdi.p30
08-02-2010, 19:59
سلام دوست عزیز
سرویس اکو 128 شاتل در قم ، سرعت دانلودش 512 هستش و آپلودش 128 یا همون 16
فقط شبها از ساعت 1 تا 7 مجانی هستش !
قبلا توی ساعت رایگان ، سرعت خیلی میومد پایین ولی الان خوب شده و من حد اقل 800 مگ و حد اکثر 1.2 گیگ دانلود میکنم

با تشکر
مرسی دوست عزیز
سرویس آرت رو خبر نداری روی چند میبندن؟؟
این شاتل نامرد ، روی اکو سرویس 5 گیگ در ماه نمیده
بین آرت1 و اکو 128 گیر کردم
راستی شاتل که مشکل خوردن حجم نداره؟؟
هزینشو به صورت ماهانه میگیره؟
ضمنا میتونم منطقه تون رو بدونم؟؟

morti18
09-02-2010, 11:02
مرسی دوست عزیز
سرویس آرت رو خبر نداری روی چند میبندن؟؟
این شاتل نامرد ، روی اکو سرویس 5 گیگ در ماه نمیده
بین آرت1 و اکو 128 گیر کردم
راستی شاتل که مشکل خوردن حجم نداره؟؟
هزینشو به صورت ماهانه میگیره؟
ضمنا میتونم منطقه تون رو بدونم؟؟

سلام دوست عزیز
ببخشید که دوبار نوشته هام اومده ( فکر مکینم پی30ورد متنهایی که مینویسم رو چک میکنه و بعدش میزاره )

نه خبری از آرت 1 ندارم ! شنیدم شاتل تهران و مشهد ، بعضی از مناطقشو بره روی 1 مگ !
قم رو نمیدونم !
من اکو 128 رو ترجیح میدم ! چون من خیلی سرعت برام مهمه و اصلا نمیتونم صبر کنم یک فایل 100 مگی 2 ساعت طول بکشه ! قبلا اکو اصلا خوب نبود ، چون شبها سرعتش خیلی میومد پایین ولی الان یک مدته که خیلی خوب شده و میتونید از ساعت 1 تا 7 حداقل 800 مگ و حداکثر 1.2 گیگ دانلود کنید !
شاتل اکو رو هم ماهیانه قرارداد میبنده و هم 3 ماهه !
منظور از مشکل خوردن حجم رو متوجه نمیشم ولی تا اونجایی که میدونم ، نه مشکلی نداره فقط وقتی میرین برای ماه بعد ، از اول صفر میشه !
هزینه اش رو هم به صورت ماهانه میگیره و هم 3 ماهه و هم یک ساله که اگه یک ساله پرداخت کنید تخفیف میگیره !
اسم منطقمون فیض کاشانی هستش !
با تشکر

Mahdi.p30
10-02-2010, 14:49
کسی پارس آنلاین نداره؟؟؟؟
قیمتاش و سرعتاشو الان توی آگهی روزنامه دیدم خوبه ، بعید میدونم واقعی باشه

morti18
11-02-2010, 16:29
سلام دوستان
کسی با شاتل ، با رپیدشر مشکل داره ؟
واسه من از رپیدشر هیچ چی دانلود نمیکنه !
ممنون میشم اطلاع بدین !
با تشکر

B U L U T
11-02-2010, 16:33
کسی پارس آنلاین نداره؟؟؟؟
قیمتاش و سرعتاشو الان توی آگهی روزنامه دیدم خوبه ، بعید میدونم واقعی باشه

راستش و بخواهی من هم دیدم ولی واقعی نیست یعنی چنین تعرفه ای رو ندیدم

sareban3000
17-02-2010, 10:28
دوستان من واقعا متوجه نشدم بالاخره کدوم شرکت توی قم بهتره.
یکی میگه اسیا تک یکی میگه صبانت یکی هم شاتل
در مورد آبونمان و هزینه ای که مخابرات روی قبض تلفن میکشه چی ؟ اون چقدر میشه؟
صبانت هزینه نصب و برقراری میگیره؟
قیمت توی نمایندگیهای مختلف صبانت یکسانه؟

Mahdi.p30
17-02-2010, 12:04
دوستان من واقعا متوجه نشدم بالاخره کدوم شرکت توی قم بهتره.
یکی میگه اسیا تک یکی میگه صبانت یکی هم شاتل
در مورد آبونمان و هزینه ای که مخابرات روی قبض تلفن میکشه چی ؟ اون چقدر میشه؟
صبانت هزینه نصب و برقراری میگیره؟
قیمت توی نمایندگیهای مختلف صبانت یکسانه؟
بله ،يكسانه ،هزينه نصب و راه اندازي هم 10 تومنه(شاتل 15 تومن ،پارس آنلاين 10 تومن)
هيچ هزينه اي نبايد روي قبض بياد ،چون طرف حساب مخابرات آي اس پي هست نه كاربر!
من شاتلم همين امروز فردا وصل ميشه ،اگه وصل شد يه گزارشي از وضعيت سرعتش ميدم!
ولي قبلا فن آوا داشتم ، سرعتش از 56 پايين نمي اومد ،ولي قطعي زياد داشت ،نمايندگي و پشتيبانيش هم بشدت افتضاح، به هيچكس هم اصلا توصيه نميكنم كه بگيره
ضمنا منطقتون كجاست؟

sub-zero
19-02-2010, 08:47
من شاتلم همين امروز فردا وصل ميشه ،اگه وصل شد يه گزارشي از وضعيت سرعتش ميدم!

سلام.
مهدی جان این شاتلتون وصل نشد ؟ بی صبرانه منتظر ابراز احساسات شما در باره شاتل هستم !
چون میخوام ISP رو عوض کنم... شاتل هم یکی از گزینه هاست...

دوستان...
راستش من دو ساله دارم از صبا نت اشتراک میگیرم... اشتراک یک ساله میگیرم...
چند دفعه بهش شک کردم که داره الکی از ترافیکم کم میشه... یا میدزده...!
تا این آخریها که دیگه بد جوری شک کردم با چند نفر هم صحبت کردم اونها هم با من هم عقیده بودند
و تو همین انجمن های پی سیورد هم خیلی شنیدم...

کسی از بچه های قمی اینجا این مشکل رو داره ؟

m_h_hadavi
19-02-2010, 09:21
احتمال داره کم شدن ترافیک از ویروس ها یا حتی خود ویندوز باشه که قصد آپدیت خودش رو داره
من پیشهناد می کنم از Bandwidth Meter Pro استفاده کنید تا همیشه ترافیک مصرفیتون رو زیر نظر داشته باشید
منم یک سال هست صبا دارم و این مشکل رو ندارم
با مراجعه به تاپیک شاتل همین انجمن می تونید بفهمید که کمتر کسی هست که در حال حاضر شاتل داشته باشه و راضی باشه

sub-zero
19-02-2010, 09:52
احتمال داره کم شدن ترافیک از ویروس ها یا حتی خود ویندوز باشه که قصد آپدیت خودش رو داره
من پیشهناد می کنم از Bandwidth Meter Pro استفاده کنید تا همیشه ترافیک مصرفیتون رو زیر نظر داشته باشید
منم یک سال هست صبا دارم و این مشکل رو ندارم
با مراجعه به تاپیک شاتل همین انجمن می تونید بفهمید که کمتر کسی هست که در حال حاضر شاتل داشته باشه و راضی باشه

سلام.
ممنون از نظرتون...
اما نه دوست خوبم... آپدیت ویندوز که کلا خاموشه...ویروس هم که بعید میدونم... آنتی ویروس و فایر وال و اینا چهار چنگولی فعال هستند...
آپدیت نود 32 هم که چیزی نمیشه... کلا مقدار سند و ریسیو رو هم من همیشه چک میکنم...
دیگه چیز آپدیتی خاصی هم ندارم که بخواد ترافیک رو به طور مشهود پایین بیاره...
مثلا حواسم هست که ترافیک روزانه ام بیش از 100 مگ نشه... که در ماه میشه 3گیگ و در سال میشه 36گیگ

اما داستان از جایی شروع شد که یک ماه پیش روز جمعه یک فیلم دانلود کردم تغریبا 1گیگابایت
قبلش ترافیک رو چک کردم تغریبا 11 گیگ بود... بعد از دانلود فیلم و مصرف روزانه 100 مگ در یک هفته میشه 1700 مگ

در صورتی که من هفته بعد یعنی هفت روز بعد از دانلود فیلم چک کردم ترافیکم تغریبا 8 گیگ بود...
حداقل یک گیگ این وسط معلوم نشد چی شد !

قبلا هم همچین داستان مشابهی برام اتفاق افتاده بود... اما همیشه این جور نیست...
مخصوصا وقتی دانلود های حجیم دارم... نمیدونم والا شایدم من اشتباه میکنم... شایدم توهم زدم...!
ولی بازم میگم...من از خیلی ها شنیدم...

3روز پیش رفتم تو پاساژ مروارید و گنجینه و ستاره و این ور و اونور از دوستان سوال میکردم دقیقا سه نفر هم گفتند که مشابه این داستان برای اونها هم روایت شده...

بله صبانت خوبه من همین الان هم راضی هستم از همه چیش... اما اگه قرار باشه ترافیک آدم رو کش بره دیگه جایی برای
رضایت باقی نمیمونه..حالا هزاری هم سرعتش بالا باشه و قطعی نداشته باشه و هر نکته مثبت دیگه...
برای من حجم ترافیک از هر چیز دیگه ای مهم تره...

ولی نرم افزار رو حتما نصب میکنم...مرسی بازم...ممنون.

7777
19-02-2010, 12:02
مخابرات قم ، اینترنت پرسرعت واگذار نمی کند؟

Mahdi.p30
19-02-2010, 13:05
مخابرات قم ، اینترنت پرسرعت واگذار نمی کند؟
من شنیدم 3 4 روزه که شروع کرده ، ولی فکر نمیکنم اخباری در این مورد ، رسما اعلام شده باشه

البته اون ناراضی ها اکثرا برای تهران والبته بیشتر از سرعت شبانه ناراضی هستن!
خوبی شاتل اینه که اپراتور داره ، نه مثل صبانت که به هر بی سوادی مجوز نمایندگی داده و البته pap های دیگه!

سلام.
مهدی جان این شاتلتون وصل نشد ؟ بی صبرانه منتظر ابراز احساسات شما در باره شاتل هستم !
چون میخوام ISP رو عوض کنم... شاتل هم یکی از گزینه هاست...

والا فعلا که به مشکل برخوردم ، طول میکشه تا وصل بشه تا من ابراز انزجار خودم رو از شاتل اعلام بدارم!:31:

m_h_hadavi
19-02-2010, 13:36
البته اون ناراضی ها اکثرا برای تهران والبته بیشتر از سرعت شبانه ناراضی هستن!

دو نفر از دوستان من در قم شاتل دارن و هیچ کدوم از شبانه راضی نیستن و عملا هیچی نمی تونن دانلود کنن در مورد روزانه هم میگن در این چند روز اخیر با باز کردن بعضی سایت ها هم با مشکل مواجه شدن

sub-zero
19-02-2010, 14:07
والا فعلا که به مشکل برخوردم ، طول میکشه تا وصل بشه تا من ابراز انزجار خودم رو از شاتل اعلام بدارم!:31:
OK ... پس ایشالله هر وقت وصل شد مارو بی خبر نزار..

دو نفر از دوستان من در قم شاتل دارن و هیچ کدوم از شبانه راضی نیستن و عملا هیچی نمی تونن دانلود کنن در مورد روزانه هم میگن در این چند روز اخیر با باز کردن بعضی سایت ها هم با مشکل مواجه شدن

پس فکر کنم بهتره رو پارس آنلاین هم یکم زوم کنم...

7777
19-02-2010, 14:12
OK ... ..

پارس آنلاین ظاهراً سرویس شبانه رایگانش فقط برای شهرستان است نه تهران ، نگرانم برای شهرستان هم حذف شود.
در ضمن قبلاً از ساعت یک تا شش صبح رایگان بود ، حالا در تعرفه جدید در سایت شان نوشته دو تاشش صبح ولی هیچ ایمیلی برای من نیامده که اطلاع رسانی کند ساعت شبانه رایگان یک ساعت کمتر شده است و احتمالاً کسانی که از ساعت یک تا دو صبح دانلود کرده اند ، پهنای باندشان سوخت شده است.

Mahdi.p30
19-02-2010, 14:21
منم گفتم اکثرا از سرعت شبانه ناراضی هستن
ولی من مطمئنم شاتل مشکلشو حل میکنه یا به عبارتی مجبور میشه که حل کنه

پارس آنلاین سرویساش یجوریه ، حجم پایین ، سرعت بالا!
شما با صبانت ، مشکل سرعت داری؟؟
فکر کنم صبانت بغیر از این مشکلی که شما گفتی ، یکم از بقیه شرکتا پایدارتره!

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

پارس آنلاین ظاهراً سرویس شبانه رایگانش فقط برای شهرستان است نه تهران ، نگرانم برای شهرستان هم حذف شود.
در ضمن قبلاً از ساعت یک تا شش صبح رایگان بود ، حالا در تعرفه جدید در سایت شان نوشته دو تاشش صبح ولی هیچ ایمیلی برای من نیامده که اطلاع رسانی کند ساعت شبانه رایگان یک ساعت کمتر شده است و احتمالاً کسانی که از ساعت یک تا دو صبح دانلود کرده اند ، پهنای باندشان سوخت شده است.
من چند روز پیش زنگ زدم ، گفت از 1 تا 6!
البته برای تعرفه های ویژه که آگهیشو توی ضمیمه قم روزنامه جام جم زده!
مگه توی اکانتت توی خود پارس ، گزارش وضعیتو نمیده؟

m_h_hadavi
19-02-2010, 15:08

من مشکل ندارم ولی چند هفته اخیر نوسان در سرعت شبانه زیاد شده ضمنا من 128 دارم ولی روی 1 مگ بسته شده یعنی روزانه هم 1مگ هست

Mahdi.p30
19-02-2010, 15:15
من مشکل ندارم ولی چند هفته اخیر نوسان در سرعت شبانه زیاد شده ضمنا من 128 دارم ولی روی 1 مگ بسته شده یعنی روزانه هم 1مگ هست
این حجم دانلود بیشتر به سرعت 512 میخوره تا یک مگ!
ولی به نظرم اینترنتتون با یه نفر دیگه شیر شده!
منطقتون رو میتونم بدونم؟؟

7777
19-02-2010, 15:36
منم گفتم اکثرا از سرعت شبانه ناراضی هستن
ولی من مطمئنم شاتل مشکلشو حل میکنه یا به عبارتی مجبور میشه که حل کنه

پارس آنلاین سرویساش یجوریه ، حجم پایین ، سرعت بالا!
فکر کنم صبانت بغیر از این مشکلی که شما گفتی ، یکم از بقیه شرکتا پایدارتره!

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

من چند روز پیش زنگ زدم ، گفت از 1 تا 6!
البته برای تعرفه های ویژه که آگهیشو توی ضمیمه قم روزنامه جام جم زده!
مگه توی اکانتت توی خود پارس ، گزارش وضعیتو نمیده؟

بله ، من هم چند هفته قبل تلفنی پرسیدم گفتند ساعت یک تا شش رایگان است ولی در این لینک در سایت پارس آنلاین نوشته است ساعت دو تا شش صبح رایگان است نمی دانم این تغییر ساعت سراسری بوده یا شامل قم نمی شده است.

m_h_hadavi
19-02-2010, 15:44
سرعت 110 هست و شبانه از ساعت 3 تا 7:75

منطقه هم صدوق هست

Mahdi.p30
19-02-2010, 16:06
سرعت 110 هست و شبانه از ساعت 3 تا 7:75

منطقه هم صدوق هست

خب پس همسايه هستيم!:31:
توي اين چند وقت ،هميشه از صبانت راضي بودي؟
من فكر كردم شبانش مثل شاتل 6 ساعته
با اين حساب ،سرعت و حجم دانلود شما درسته!
از سرورهايي مثل رپيدشير يا رپيدباز و مگاآپلود و ... هم با همين سرعت ، دانلود داري؟
راه اندازيش چنده؟
فسخ كنم ،بيام صبانت؟
چون هنوز پورت رو نبستن!
اونايي رو هم كه گفتي شاتل دارن ،براي همين منطقه هستن؟

m_h_hadavi
19-02-2010, 16:40
من برام دانلود شبانه مهم بود به همین دلیل راضی بودم ولی توی این 1 سالی که داشتم می شد زمان هایی که با روزانه مشکل داشتم و کانکت نمی شد ولی زیاد نبود
تا همین چند وقت پیش با رپید مشکل نداشتم ولی در حال حاضر تمام Isp ها مشکل دارن و مشکل کشوری هست
یکی از دوستانی که گفتم مال صدوق هست
شما همین شاتل بمون تا سرعت ما کم نشه :31: (شوخی)
ولی به احتمال زیاد پورت های این منطقه پر هست چون من یه بار تمدید نکردم مجبور شدم 1 ماه توی نوبت بمونم
این منطقه یکی از شلوغ ترین مناطق هست
اگر هم خواستی صبا بگیری اول از موجود بودن پورت مطمئن شو
در مورد قیمت ها هم به این لینک مراجعه کن:

Elham_saber
26-02-2010, 10:46
بچه ها من چند روزیه هر شب،ساعت یک و خورده ای که میشه دی سی میشم دیگه ام وصل نمیشه،هر دفه ام یه خطایی میده یه بار 768 یه بار 600 و خورده ای یه بار 400 و اندی....:13:
نمیدونم ولی فردا صبح دوباره همه چی خوبه...!!
میخوام بدونم مشکل از شاتله یا سیستم من که الان بدجوری ویروسیه مشکل داره،آخه دیشب با دیال آپم که وصل میشد هیچی لود نمیشد،نکنه بازم خبریه یه جایی من نمیدونم !!

Mehdi.ss
27-02-2010, 01:34
سلام
من از شاتل سرورس گرفتم می خواستم ببینم سرعت شبانه شما هم اومده پایین ؟
من با سرعت 128 از 1 شب تا 7 صبح تقریبا یک گیگ و صد مگ هم دانلود کردم ولی الان چند روزی میشه که 200 مگ هم به زور دانلود میکنم
یه سوال دیگه هم داشتم من دانلودام بیشتر شبه که رایگانه ولی تو دوره 3 ماهه ای که میگیرم ترافیک کم میارم برای شما هم اینجوریه ؟
شنیدم صبانت تو وب گردی کمتر ترافیک مصرف می کنه ؟

morti18
27-02-2010, 22:30
سلام دوستان
دوست عزیز Elham_saber فکر کنم مشکل از طرف شما باشه چون من چنین مشکلی ندارم ، بقیه رو نمیدونم !

gholi110
سرویس شما چیه دوست عزیز !؟
مال من که مدتیه شبها سرعتش خوبه !
البته بستگی به منطقه تون هم داره ! ممکنه منطقه شما خیلی ها شب میزارن واسه دانلود و پهنای باند میاد پایین !

esfehanei
01-03-2010, 15:40
با سلام
دوستان من یک ماه پیش به نمایندگی شاتل زنگ زدم گفت الان پورت برای منطقه شما نداریم2هفته دیگه آزاد می شه چند روز پیش هم دوباره زنگ زدم دوباره گفت پورت نداریم 2هفته دیگه به صبانت هم زنگ زدم همین رو گفت
حالا شما اطلاع دارین حدودا این پورت ها کی میان؟
اصلا این پورت ها چی کار می کنن؟
منتظرم ها!!!

esfehanei
01-03-2010, 15:56
راستی کدوم یکی بهتره
صبانت
شاتل
فقط و فقط یکی رو بگید

Hamed Shams
01-03-2010, 18:53
راستی کدوم یکی بهتره
صبانت
شاتل
فقط و فقط یکی رو بگید

به نظر من شاتل بهتره :46:

Mehdi.ss
02-03-2010, 23:15
هست ولي سرويسش شايد فردا وصل بشه
24 كه با اين وضع ،براي 128 شبانه خوبه
روزانه چنده؟؟
ضمنا بيا تايپيك شهر خودمون ،آخه اينجا يه مزاحم داره كه همه پستا رو مونيتور ميكنه (البته به زبون مدرن گفتم!)
شخص مذكور آدم مهميه ،اينقدر مهم كه حتي از مديران ارشد و كاربران ،پي ام دريافت ميكنه!:31:
اينه كه آدم راحت نميتونه كاربرا رو گمراه كنه:31:
توي تايپيك قم فكر كنم تعداد شاكي ها از شاتل بيشتر از راضي ها بود
مهدی جان سلام
24 نسبت به قبلا خیلی پایینه ، من با همین 128 تو 6 ساعت رایگان شبانه بالای 1 گیگ هم دانلود کردم

Mahdi.p30
02-03-2010, 23:49
مهدی جان سلام
24 نسبت به قبلا خیلی پایینه ، من با همین 128 تو 6 ساعت رایگان شبانه بالای 1 گیگ هم دانلود کردم
من نمیگم بالاست ، ولی با این وضع که همه شکایت دارن ، خوبه
از همه لینکها شبا اینطوریه یا بعضیاش؟
داون استریم شبت رو چنده؟

lost00
05-03-2010, 14:27
سلام..
چند تا سوال داشتم
صبانت در قم 4 نمایندگی داره کدام نمایندگی از همه بهتر هست و کار رو بهتر و سریع تر انجام میده!؟
دوستانی که سرعت 110-120 دارن از کدوم نمایندگی گرفتن؟
و قطعی داره صبا نت؟
اگه داره چقدر هست مدتش و بیشتر تو چه زمانهایی؟

sei_pm
16-03-2010, 08:01
یکی که شاتل داره تست speedtest.net از سرور باکو بندازه تا وضعیت رو چک کنیم.

Mahdi.p30
16-03-2010, 10:29
دوستان میتونید از این سایت برای تست سرعت استفاده کنید:

بغیر از پینگش ، بقیه نتایجش دقیق تر از اسپید تست بنظر میاد

sei_pm
16-03-2010, 10:42
یکی که شاتل داره تست speedtest.net از سرور باکو بندازه تا وضعیت رو چک کنیم.
پس هر کی تست میندازه از دو تا سایت تست بگیره که مشخص بشه کدوم بهتره واسه من که speedtest بهتره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاید شهر به شهر فرق داشته باشه این هم از مزیتهای خوب شاتل هست.

saver
17-03-2010, 14:07
من که شاتل داشتم سرویس 64 تموم شد زنگ زدم میگم بکنش eco128 میگه نمیشه :18: باید چند روز زود تر میگفتی
منم گفتم جمعش کن :13:

اگر 100 نفر این کار رو بکنن اونوقت حساب کار دست این شرکتها میاد :5:

Mahdi.p30
17-03-2010, 14:23
من که شاتل داشتم سرویس 64 تموم شد زنگ زدم میگم بکنش eco128 میگه نمیشه :18: باید چند روز زود تر میگفتی

مشکل پیدا کردن همون صد نفره که حاضر بشن 1 یا 2 هفته اینترنت نداشته باشن!

sei_pm
18-03-2010, 12:28

100 نفر که چبزی نیست 1000 نفر هم پیدا کنی کمر شاتل خم نمیشه ولی اگر 100 نفر که از شاتل ناراضی هستند همه جا بگن که شاتل چجوری سرویس میده و مشتری جلب میکنه شاید یک فرجی بشه.
منتها خیلیها دادن کارت طلایی شاتل رو به داشتن آخرتشون میفروشند.

saver
22-03-2010, 00:06
من خودم یکی از افرادی هستم که به آنلاین بودن اعتیاد دارم
اما واقعا دیگه نمیتونم با این سرعت افتاضاح با این خدمات منسوخ کنار بیام
الان هم چند روزه اینترنت ندارم و روزی هم کمتر از 1 ساعت با اینترنت هوشمند آن میشم

من که دارم تمام تلاشم رو میکنم تا اینترنت ماهواره ای داشته باشم هر چند هزینش مقداری سنگینه ولی ارزششو داره
به همه دوستان که اینترنت adsl دارند توصیه اکید میکنم که در صورت امکان همه سرویساشون رو قطع کنند

وقتی فشار به بخش خصوصی بیاد بخش دولتی هم بی نصیب نمیمونه
برای یه بار هم که شده بیایید مثل ملت فرانسه اعتراضمون رو با اعتصاب به نمایش بذاریم همه با هم

ahmad19660
28-03-2010, 16:02
سلام دوستان.
من برای هفت تیر میخوام یه سرویس بگیرم. اما نمی دونم از کدوم سرویس و چه سرعتی. میشه الان قیمت ها رو هم اگه دارید بگید و کلا راهنمایی کنید چی بگیرم؟

morti18
30-03-2010, 10:45
من خودم یکی از افرادی هستم که به آنلاین بودن اعتیاد دارم
اما واقعا دیگه نمیتونم با این سرعت افتاضاح با این خدمات منسوخ کنار بیام
الان هم چند روزه اینترنت ندارم و روزی هم کمتر از 1 ساعت با اینترنت هوشمند آن میشم

من که دارم تمام تلاشم رو میکنم تا اینترنت ماهواره ای داشته باشم هر چند هزینش مقداری سنگینه ولی ارزششو داره
به همه دوستان که اینترنت adsl دارند توصیه اکید میکنم که در صورت امکان همه سرویساشون رو قطع کنند

وقتی فشار به بخش خصوصی بیاد بخش دولتی هم بی نصیب نمیمونه
برای یه بار هم که شده بیایید مثل ملت فرانسه اعتراضمون رو با اعتصاب به نمایش بذاریم همه با هم

سلام دوست عزیز
شما اینترنتتتون شاتله ؟
من که شاتل دارم ، و راضی هم هستم !
همیشه آنلاینم و هیچ وقت قعطی ندارم ! هر یک ماه یک بار حدود 5 دقیقه قطع میشه ، ولی در کل راضیم !
با تشکر

khaniyan
04-04-2010, 00:17
اگه کسی درمورد انتخاب اینترنت پرسرعت تو قم میتونه یه کمکی بکنه
کدوم شرکت بهتره
پارس انلاین با سرعت 128دانلود شبانه از1تا 6 صبح

یا

صبا نت با سرعت 128 شبانه رایگان از 3تا 7صبح

misoft
24-04-2010, 21:28
سلام
من یکسال و خورده ای هست که از شاتل استفاده میکنم.
غیر از یکی دو ماه مشکلی نداشتم
بهترین سرعت هم 512 هست.چرا؟
چون 128 سه ماهه برای هر ماه میفته 10 هزار تومان در حالی که 512 میفته 14 هزار تومان
بعد ساعت رایگان شاتل هم از 1 شب هست تا 7 صبح
اگر 512 داشته باشی 4 برابر بیشتر دانلود میکنی!
فقط یه نامه میخواد که یا خودت یا خانواده ات باید یا از دانشگاه یا از حوزه بگیری . یه بار که به شما 512 بدهند دیگر کار به نامه و مدتش ندارند.

brilliant1
25-04-2010, 13:00
مخابرات قم فروش ADSL را آغاز کرد.آگهی از دیروز 4اردیبهشت در ضمیمه روزنامه جام جم قم درج شده.سرویس نامحدود نداره،قیمتهاش شبیه قیمتهای شاتله با حجم بیشتر.با این تفاوت که سرویس شبانه نداره.
من سرویسم که از شاتله 10 روزه دیگه تمام میشه.نمی دونم از صبا بگیرم یا پارس آنلاین،دلیل تغییر شرکت هم اینه که تا چندی پیش شبها شاتل سرویسش share بود و من با 256 ،تا 64 دانلود داشتم.اما اکنون حدود 30 است.

Mahdi.p30
25-04-2010, 13:41
مخابرات قم فروش ADSL را آغاز کرد.آگهی از دیروز 4اردیبهشت در ضمیمه روزنامه جام جم قم درج شده.سرویس نامحدود نداره،قیمتهاش شبیه قیمتهای شاتله با حجم بیشتر.با این تفاوت که سرویس شبانه نداره.
من سرویسم که از شاتله 10 روزه دیگه تمام میشه.نمی دونم از صبا بگیرم یا پارس آنلاین،دلیل تغییر شرکت هم اینه که تا چندی پیش شبها شاتل سرویسش share بود و من با 256 ،تا 64 دانلود داشتم.اما اکنون حدود 30 است.
صد رحمت به شرکتای خصوصی ، این مخابرات قم توی کلاهبرداری گوی سبقتو ربوده
کجا حجمش از شاتل بیشتره؟
احتمالا 128 رو هم همون 128 واقعی میبندن که اصلا بدرد نمی خوره
منم شاتل دارم ، با 256 تا قبل از ساعت 3 ، سرعت روی 30 40 هست ، بعد از اون میشه 60 70

brilliant1
25-04-2010, 15:31
تصحیح می کنم غیر از یک مورد حجم بقیه سرویسهایی که مخابرات قم می دهد شبیه شاتل می باشد اما در سرویس 128 تفاوت قیمت بین هزار تا سه هزار تومان با شاتل دارد که با توجه به امکان دانلود شبانه رایگان شاتل، اینترنت مخابرات قم به صرفه نمی باشد.
من قبلا با 256 شاتل شبها حدود 1.2 گیگ دانلود داشتم که الان به 500 مگ رسیده است.دوستمون که اینجا هم عضو می باشد به بنده گفت در 4 ساعت شبانه صبا با سرویس 128 حدود 1.5 گیگ دانلود دارد

7777
29-04-2010, 06:22

مگر در تمام کشور مخابرات به یک شکل نباید سرویس های خود را بفروشد؟ ظاهراً در همه ی کشور ( تا جایی که راه افتاده ) همه سرویس نامحدود از مخابرات دریافت کرده اند؟!
اگر امکان دارد اسکن فرم آگهی مخابرات را هم قرار دهید چون من آگهی را هنوز ندیده ام ظاهرا در سایت خود مخابرات قم هم چیزی نیست.
با این وصف امکان دارد که مخابرات مثلاً تهران که فعلاً سرویس نامحدود می دهد بعداً مثل قم سرویس نامحدود خود را حذف کند یا بالعکس؟