PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد encrypt شدن یک پوشه در ویندوز 7

ahmadsoft2010
22-10-2012, 21:23
با عرض سلام . من یک پوشه بسیار مهم در ویندوز 7 داشتم که اومدم و بوسیله قسمت پروپرتیس و ادونس اونو encrypt کردم . الان که ویندوزمو عوض کردم هر کاری میکنم از حالت encryptدر نمیان که ببینمشون . لطفاً راهنماییم کنید . خیلی پوشه حیاطیه واسم

jafarian
23-10-2012, 00:46
شما این روش سایت مایکروسافت برین به اینصورت که روی فلدر مورد نظر کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدشم از سربرگ General گزینه Advanced انتخاب کنید بعدشم چکمارک این گزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رو بردارین تایید اکی کنید از نوع تست کنید

Encrypt or decrypt a folder or file ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر که جواب نداد سایت پایین گفته که بعداز عمل Encrypt روی پوشه همون کاری که میشه شما نجام دادین قبل از اینکه ویندوز عوض کنیدباید بک آپ بگیرین از Encryption Key که شما اینکار انجام ندادین قبل از تعویض ویندوز که با اون بک آپ بتونید این فایلها رو باز کنید این عمل بصورت شکل مرحله به مرحله در قسمتی که نوشته شده Decrypt Your Files توضیح داده شده:20:

Encrypt Your Files in Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahmadsoft2010
23-10-2012, 02:33
مرسی از پاسخ گویید ولی من بک آپ ندارم و ویندوزمم عوض کردم و مطالب بالا جواب نمیده ! یعنی هیچ راهی نداره دیگه ؟؟؟؟؟؟:sq_3:

ahmadsoft2010
24-10-2012, 17:43
آقا من فایل بک آپشو گیر آوردم فقط نمیدونم باید تو کدوم قسمت وارد کنم.لطفاً راهنماییم کنید

jafarian
25-10-2012, 00:50
آقا من فایل بک آپشو گیر آوردم فقط نمیدونم باید تو کدوم قسمت وارد کنم.لطفاً راهنماییم کنید

اگر که فایل بک آپش پیدا کرده باشین که دیگه نباید موردی باشه شما طبق سایت پایین بصورت شکل که توضیح داده شده عمل کنید .

Exporting Your Current Encryption Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])