PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده همزمان از وایرلس با یوزر و پسورد

kebrity
20-10-2012, 19:24
سلام
راهی هست که بشه از وایرلس در گوشی استفاده کرده اما زمانی که بخواهیم از اینترنت در پی سی استفاده کنیم یوزر و پسور بخواد و خود بخود وصل نشه؟

Lord Farshad
20-10-2012, 20:36
سلام
راهی هست که بشه از وایرلس در گوشی استفاده کرده اما زمانی که بخواهیم از اینترنت در پی سی استفاده کنیم یوزر و پسور بخواد و خود بخود وصل نشه؟

داداش ، شما این سوال رو هر جا که رسیدی ، پرسدی ها ! لطفا مطابق با قوانین ؛ از پرسش یک سوال توی چند جای مختلف خود داری کن.

والا تا اونجایی که سواد من قد میده ؛ نه نمیشه ، چون هر کدوم یک نوع کانکشن خاص رو طلب میکنند.

حالا اگر راه دیگه ای داره یا ... ، باید دوستان دیگه بگند.

kebrity
20-10-2012, 21:44
با تشکر از شما نفهمیدم دقیق کجا بپرسم نمیشدم حذفش کرد بنابراین تاپیک زدم.
مشکلم اینه که نمیخوام روی کامپیوتر هر برنامه ای خواست به اینترنت وصل بشه و همزمانم وایرلسم بشه استفاده کرد.
توی مودم تی پی لینک در pppoe یک گزینه ی brifge interface هم هست اما هیچ تاثیری نداره.

Lord Farshad
20-10-2012, 22:04
با تشکر از شما نفهمیدم دقیق کجا بپرسم نمیشدم حذفش کرد بنابراین تاپیک زدم.
مشکلم اینه که نمیخوام روی کامپیوتر هر برنامه ای خواست به اینترنت وصل بشه و همزمانم وایرلسم بشه استفاده کرد.
توی مودم تی پی لینک در pppoe یک گزینه ی brifge interface هم هست اما هیچ تاثیری نداره.

خواهش میکنم عزیز.

حقیقتا همونطور که گفتم ؛ اونقدری که سواد من قد میده ، کار نشد هست مگر اینکه یکی از دوستان که میدونند امکان پذیر هست، بیاد و پاسختون رو بده.

برای محدود کردن دسترسی برنامه ها به اینترنت هم میتونید از روش های جایگزین مثل فایروال Internet Security خودتون استفاده کنید، هر چند فکر کنم یه سری برنامه های خاص هم باشند که این کار رو انجام بدند.