PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لپ تاپ DELL 5110

kiar
19-10-2012, 19:57
سلام من دو مشکل با این لپ تاپ دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:

من وقتی کابل شبکه رو به لپ تاپ وصل میکنم قسمت تاچ از کار میافته و مجبور میشم از موس معمولی استفاده کنم این مشکل مربوط به نرم افزاره یا سخت افزار؟

آخرین ورژن درایور های این لپ تاپ رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ (به غیر از خود سایت DELL )

biostar
19-10-2012, 22:53
درایور فقط از سایت دل

مشکل تاچ پد هم باید چک کنی که به چه دلیل هست ،یک بار درایور رو عوض کن ، یا حالت Power Option رو تغییر بده ، اصولا نباید مشکل سخت افزاری باشه

kiar
19-10-2012, 23:18
درایور فقط از سایت دل

مشکل تاچ پد هم باید چک کنی که به چه دلیل هست ،یک بار درایور رو عوض کن ، یا حالت Power Option رو تغییر بده ، اصولا نباید مشکل سخت افزاری باشه

منم گفتم شاید مشکل درایور باشه آخرین درایور ها رو از سایت دل دانلود کردم ولی بازم درست نشد.
تاچ پد هم به طور کامل از کار نمی افته بیشتر قاطی میکنه مثلا سرعتش خیلی کم میشه یا اصلا حرکت نمیکنه یا وقتی انگشتم رو به پایین میکشم نشانگر به بالا میره یا برعکس.
برای همین اصلا نمیشه باهاش کار کرد.

ssiinnaarad
20-10-2012, 19:04
تو dell touchpad propertis باید درستش کنی و اگه میخوای این نصب بشه باید درایور مولتی تاچ تاچپدرو نصب کنید

kiar
20-10-2012, 21:16
تو dell touchpad propertis باید درستش کنی و اگه میخوای این نصب بشه باید درایور مولتی تاچ تاچپدرو نصب کنید

چی رو درست کنم؟ مگه Propertis تاچ ربطی به کابل شبکه داره کخ با تنظیمات درست بشه؟