PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Euro Truck Simulator 2

virus2009
19-10-2012, 15:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوستان

بعد از مدت ها انتظار و تاخیر خوردن های بسیار بالاخره این بازی زیبا منتشر شد

مشکلات خودتون در نصب و اجرای بازی رو میتونید در این تاپیک مطرح کنید تا دوستان شما را راهنمایی کنند

هرگونه نظر در مورد بازی و راهنمایی در مورد بازی را در تاپیک
Euro Truck Simulator 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید

لینک دانلود بازی :

لینک مستقیم ( با تشکر از دوست عزیز ŞHÍЯÍŃ ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or
Local download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or
Server1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Server2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Server3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or
Tastensen mirror 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tastensen mirror 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rapidshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|573p8|3846763382|8885858511ESTEUR00OII2 2.rar|626918|0|0)|Uploaded.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|PutLocker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|Sockshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کرک بازی

کد اکتیو کردن بازی :
THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY

آپدیت های بازی :

آپدیت 1.1.3 و 1.2.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosein0mid
19-10-2012, 18:07
سلام بچه ها یکی که وارده از سیر تا پیاز این بازی رو یکم بهمون توضیح بدبد

virus2009
19-10-2012, 19:09
سلام بچه ها یکی که وارده از سیر تا پیاز این بازی رو یکم بهمون توضیح بدبد

منظورت چیه .. ؟؟
کجای بازی مشکل داری .. ؟؟

senatoor3
19-10-2012, 19:50
دوست عزیز شما که لطف کردی لینک گذاشتی .
یه لطفی کنید درخواست کنید از اون کاربرایی که امکانش رو دارن و سرعت مناسبی هم دارن تا اونی که خودش دانلود کرده رو به عنوان یه لینک مستقیم و معتبر تو سایت های خودمون آپلود کنه و اینجا اون لینک رو قرار بدید
با تشکر .

amir_italy
19-10-2012, 19:52
سلام

دوستان فعلا فقط دنبال کرک باشید.
خبری نشده؟

virus2009
19-10-2012, 19:55
دوست عزیز شما که لطف کردی لینک گذاشتی .
یه لطفی کنید درخواست کنید از اون کاربرایی که امکانش رو دارن و سرعت مناسبی هم دارن تا اونی که خودش دانلود کرده رو به عنوان یه لینک مستقیم و معتبر تو سایت های خودمون آپلود کنه و اینجا اون لینک رو قرار بدید
با تشکر .

سلام

دوستان فعلا فقط دنبال کرک باشید.
خبری نشده؟

چند ساعت دیگه تحمل کنید کرک بازی به همراه لینک های پر سرعت و مستقیم میاد

hosein0mid
19-10-2012, 20:16
قسمت وام گرفتن از بانک ویه خلاصه ای از بازی

virus2009
19-10-2012, 20:31
قسمت وام گرفتن از بانک ویه خلاصه ای از بازی

راهنمایی در مورد بازی رو گفتم در تاپیک زیر سوال کنید سریعتر به جواب میرسید
اینجا فقط بحث در مورد نصب و اجرای بازی هست

Euro Truck Simulator 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xaxi
19-10-2012, 22:37
من مشکل با نمایش بازی دارم !

بازی تو حالت full screen نیست ! با اینکه تیک آپشن هم میزنم ولی بازم فول اسکرین نیس !

راه حلی ندارین ؟

iCe m@n
19-10-2012, 22:44
من مشکل با نمایش بازی دارم !

بازی تو حالت full screen نیست ! با اینکه تیک آپشن هم میزنم ولی بازم فول اسکرین نیس !

راه حلی ندارین ؟

شما کلید های
Alt+Enter رو بزنین ببینید full screen میشه؟

xaxi
19-10-2012, 22:49
تست کردم نمیشه !

ŞHÍЯÍŃ
19-10-2012, 23:16
دوستانی که مشکل دارن امشب من بازی رو آپلود میکنم تو پرشین گیگ میزارم براتون...

ŞHÍЯÍŃ
20-10-2012, 05:05
سلام اینم لینک دانلود امیدووارم افت سرعت نداشته باشه...

shirin1843.persiangig.com/EuroTruckSimulator2_setup.exe

:دی ما بریم دانشگاه :دی فعلا..

javad420
22-10-2012, 00:56
خداوکیلی من رو راهنمایی کنید
من بازی رو نصب کردم کلی مرحله رفتم وسط بازی میگه کد فعال سازی رو دوباره وارد کن بعد که وارد میکنم میگه غلطه.بعد از بازی خارج میشم دوباره وارد میشم بازی اجرا میشه میره تو جاده بعد که یه اسکپ میزنی دوباره میگه کد فعال سازی بزن

virus2009
22-10-2012, 11:03
خداوکیلی من رو راهنمایی کنید
من بازی رو نصب کردم کلی مرحله رفتم وسط بازی میگه کد فعال سازی رو دوباره وارد کن بعد که وارد میکنم میگه غلطه.بعد از بازی خارج میشم دوباره وارد میشم بازی اجرا میشه میره تو جاده بعد که یه اسکپ میزنی دوباره میگه کد فعال سازی بزن

شما از چه آنتی ویروس یا Internet security ای استفاده میکنی .. ؟؟
بازی رو در لیست فایروال قرار بده تا به اینترنت وصل نشه بعد کد اکتیو دیگه رو بزن

mjorh
22-10-2012, 18:25
عجب شانسی !

دان کردم ولی موقع نصب میگه فایل Corrupt شده ! باس دوباره دان کنم درسه ؟

Dj-Abbas
22-10-2012, 23:12
من این رو نمیتونم از این سایت دانلود کنم کسی دانلود کرده به ما هم بده

Meysam Raz
23-10-2012, 02:56
عجب شانسی !

دان کردم ولی موقع نصب میگه فایل Corrupt شده ! باس دوباره دان کنم درسه ؟
اگر rar هستش اول ریپیرش کن معمولا جواب میده
اگر ایزو هستش دوباره دان کن مگر اینکه موقع نصب ارور ISDone.dll گرفته باشی که راه حل داره

Nismo-1
23-10-2012, 12:52
سلام
من بازی رو نصب کردم سرعت بازی کمه و وقتی چراغهای ماشین رو روشن میکنم بازی فریم فریم میشه روی سیستم هم directX10 نصبه
مشخصات سیستم:سی پی یو:Intel(R Core(TM i3 CPU M350 @2.27GHz 2.26GHz
رم:4.00GB 2.99GB usable
کارت گرافیک:ATI Mobility Radeon HD 5000 Series 1GB
ویندوز 7 32bit
ممنون میشم راهنماییم کنید.

mefmef
25-10-2012, 13:18
دوستان سلام
من بازی رو نصب کردم ولی نمی شه با موس کنترلش کرد تو قسمت تنظیمات گزینه mouse+keyboard رو انتخاب کردم ولی نشد که نشد . چطوری می شه مشکل رو حل کرد ؟

Meysam Raz
25-10-2012, 14:24
دوستان سلام
من بازی رو نصب کردم ولی نمی شه با موس کنترلش کرد تو قسمت تنظیمات گزینه mouse+keyboard رو انتخاب کردم ولی نشد که نشد . چطوری می شه مشکل رو حل کرد ؟
منظورت اینه که موس اصلا کار نمیکنه؟ من تست کردم و بازی مشکل نداره
آخه تا جایی که میدونم بازی یک نسخه بیشتر نیست و کرک هم نداشته که بگیم مشکل از فلان کرکه و همه دارن باسریال بازی میکنن
گیم پد به سیستم وصله؟ اگر هست بکشش

سلام
من بازی رو نصب کردم سرعت بازی کمه و وقتی چراغهای ماشین رو روشن میکنم بازی فریم فریم میشه روی سیستم هم directX10 نصبه
مشخصات سیستم:سی پی یو:Intel(R Core(TM i3 CPU M350 @2.27GHz 2.26GHz
رم:4.00GB 2.99GB usable
کارت گرافیک:ATI Mobility Radeon HD 5000 Series 1GB
ویندوز 7 32bit
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مدل گرافیکتون چیه ؟
اینی که شما گفتی مدل نیست یک مجموعه هستش
اگر لپتاپ هستش مدل اون رو بگو
و سعی کن یواش یواش ویندوزت رو هم 64 بیتی کنی

amin13720
01-11-2012, 00:23
بچه ها من تو بازی نمیتونم تنظیمات گرافیک رو تغییر بدم،تا میخوام تغییر بدم از بازی میاد بیرون و ارور میده
میخوام بزارمش رو ultra ولی نمیشه،چیکارش کنم؟؟؟

OnT!me
04-11-2012, 16:18
چیکارش کنم؟؟؟ بده بغلی :sq_2:

سیستمت شاید جواب نمیده ! روی مدیوم و اونای دیگه هم همینطوریه ؟

fox24666
04-11-2012, 19:46
سلام بر دوستان خواستم یه کمکی بکنم برای مشکل اکتیو نشدن بازی. البته من خودم این راه حل رو کشف کردم و خودم هم دارم از این راه این بازی رو انجام می دم.رفقا باید برید توی documents/euro truck simulator2 بعد همونجا crash fileرو حذف کنید البته سعی کنید یه کپی ازش داشته باشید که اگر خواستید بعدا بزاریتش سر جاش.وقتی این کار رو بکنید دیگه وقتی وارد بازی می شید ازتون کد اکتیو نمی خواد.البته حین بازی اگه از بازی خارج بشید بازم ازتون کد می خواد ولی مشکلی نیست بازی رو تاجایی که بردید خودش اتوسیو کرده و فقط کافی از بازی خارج بشید و دوباره وارد بازی بشید.البته یه راه دیگه هم هست اینکه اگر یک زمانی دیگه هیچ راهی نداشتید فایل های سیو رو ذخیره کنید یه جای دیگه و بازی رو حذف کنید و دوباره نصب کنید بعد فایل های سیو قبلی رو بازم بزاری سر جای اولشون تویdocuments/euro truck simulator2/save

amin13720
04-11-2012, 23:06
بده بغلی :sq_2:

سیستمت شاید جواب نمیده ! روی مدیوم و اونای دیگه هم همینطوریه ؟
اصلا هیچ تغییری تو تنظیمات گرافیک نمیتونم بدم

253614
07-11-2012, 16:00
با سلام
یه مشکل
من کامیون رو به تعمیرگاه می برم براش چراغ روی سقفش می زارم ولی روشن نمی شند
کسی میدونه چرا
لطفا جواب بدین

Hossein_128
07-11-2012, 16:42
با سلام
یه مشکل
من کامیون رو به تعمیرگاه می برم براش چراغ روی سقفش می زارم ولی روشن نمی شند
کسی میدونه چرا
لطفا جواب بدین
با F4 روشن میکنید؟

vahidmoghadam
08-11-2012, 15:51
سلام
من کلیه مراحل نصب رو رفتم و بلاک هم کردم که دسترسی به اینترنت نداشته باشه (البته جایی از نصب ندیدم که سریال بخواد) الان که بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میاد و هر چی منتظر میمونم بازی لود نمیشه و چیزی نشون نمیده.
دایرکت ایکس هم آخرین ورژنشو نصب کردم از نظر سخت افزاری هم مشکلی ندارم چون با همین کامپیوتر مکس پین 3 رو ران کردم

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از کجا میتونه باشه

mehdi388
08-11-2012, 19:06
سلام
آقا از کرک این خبر نه شد، اگه کسی داره جدا آپلود کنه که به خاطر یه کرک 600 مگ دو بار دان نکنم
دمت تون گرم

boyfire
29-11-2012, 20:48
سلام مرسی از این سایت
لطفا من کسی راهنمایی کنه چرا وقتی اول بازی بازی رو اکتیو می کنم بعد از چند دقیقه دوباره باید اکتیو کنم که وقتی این کارو می کنم میگه کد اشتباهه
تو فایروال هم اد کردم
متشکر

Meysam Raz
30-11-2012, 07:24
boyfire جان این بازی مدلش همینطوریه و کلا کرک نشده و گروه های کرک کننده فقط سریال نامبرش دادن بیرون
هروقت اکتیو خواست از بازی بیا بیرون و دوباره برو داخل
بعضیا با ریختن پچ 1.2.5.1 مشکل اکتیوشون رفع شده اما بعضی ها که با پچ قبلش مشکل اکتیو نداشتن با ریختن 1.2.5.1 مشکل اکتیو پیدا کردن
تاپیک euro truck 2 بحث گفت و گوش اینجاست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مهدی جان اگر بخوام راحت بگم کرکی در کار نیست
اگر کرکی در کار بود قطعا همراه آپدیت میبود ، وقتی برای آپدیت جدید سریال نامبر دادن یعنی کرکی در کار نیست

David my
13-12-2012, 10:04
سلام دوستان بعد از اینکه پچ 1.2.5 را نصب کردم به از اینکه یک بار را به مقصد رساندم وقتی دوباره می خوام یک مسیر دیگه رو انتخاب کنم موقع لود شدن از بازی می پره بیرون و این پیغام رو میده
و وقتی یک مود به بازی اضافه می کنم البته وقتی پچ جدید 1.2.5 پیغام پایینی را در قسمت پروفایل میده

ye adam
25-01-2013, 19:38
دوستان بعد یه مدت خواستم بیام ببینم چه بازیه این
کلا شانس ندارم
اینترنتم شارژی هست
500مگ دادم براش
حالا میخوام نصبش کنم به جای عکس ست اپ این هست
از دانلود ها دانلود کردم :|

hamedre81
25-01-2013, 21:36
این فایل iso هست اون رو با برنامهVirtual CD v10 یا برنامه های مشابه باز کنید!:n01:بعد شروع به نصب کنید

ye adam
25-01-2013, 22:09
این فایل iso هست اون رو با برنامهVirtual CD v10 یا برنامه های مشابه باز کنید!:n01:بعد شروع به نصب کنید

مرسی درست شد :n16:

hosein4646
19-02-2013, 14:45
سلام من وقتي مي خوام پچ را نصب كنم اين رو ميگه مشكل چيست لطفا كمك كنين :(euro truck simulator 2 could not be located on your system re-install euro truck (simulator 2 and then run this patch again

hosein4646
19-02-2013, 14:48
ميتونين يك لينك معرفي كنين كه من دانلود كنم ممنون
:n12:

tak3eda
20-02-2013, 15:21
درود .

وقتی که میخوام بازی رو اجرا کنم ارور میده ( عکس ) . آپدیت و آخرین کرک رو هم گرفتم ولی مشکل حل نشد . نرم افزار Steam رو هم نصب کردم . :n14:

hosein4646
21-02-2013, 10:59
سلام من پچ 2.1.1.5 رو نصب كردم وداخل بازي نميرود لطفا بگين مشكل چيست .ممنون :n28:

Pooya.wolf
22-02-2013, 21:43
SALAM AGHA TO ro khoda man 1 moshkel kheyli bozorg daram man vaghti miram to bazi va profile misazam va vaghti 2,3 bar mibaram badesh ke save mikonam az bazi ke miam biron bad ke dobare mikham beram dakhel dg profilam nist va mire vase sakhtan profile jadid vali to Ducuments to ghesmate profile hamashon hastan vali to bazi nist lotfan koamakam konid nemidonam chikar konam patch bazim ham 1.0.5 hastesh

Pooya.wolf
22-02-2013, 21:47
salam agha lotfan yeki be man komak kone man 1 moshkel daram moshkelam ineke man vaghti miram to bazi va 1 profile misazam bad az 2,3 bar bordan vaghti az bazi miam biron va dobare mikham beram to dg profilam nistesh va mire vase profile jadid sakhtan nemidonam chikar konam dar zemn to My DuCuments ham to ghesmate euro truck simulator 2 profilham hastand vali to bazi nemishe kar kard bahashon lotfan komakam konid

Pooya.wolf
22-02-2013, 21:52
salam man moshkelam ineke vaghti miram to bazi profile misazam vaghti 2 ta 3 bar ke mibaram bad ke save mikonam miam biron dobare miram dg profilam nist pak shode to my ducuments ham profilam hastesh vali to bazi nist patche bazim 1.0.5 hastesh lotfan yeki komakam kone daram divone misham mamnoon

Pooya.wolf
22-02-2013, 22:14
SALAM AGHA TO ro khoda man 1 moshkel kheyli bozorg daram man vaghti miram to bazi va profile misazam va vaghti 2,3 bar mibaram badesh ke save mikonam az bazi ke miam biron bad ke dobare mikham beram dakhel dg profilam nist va mire vase sakhtan profile jadid vali to Ducuments to ghesmate profile hamashon hastan vali to bazi nist lotfan koamakam konid nemidonam chikar konam patch bazim ham 1.0.5 hastesh

Pooya.wolf
22-02-2013, 22:32
agha komak konin man miram to bazi profile misazam 2 ,3 bar ke bar mibaram badesh ke save mikonam miam biron az bazi dobare miram to profilam pak shode vali to my duments hast profile va save ham nemidonam chikaresh konam patch 1.0.5 hastesh lotfan komakam konid

Pooya.wolf
22-02-2013, 22:35
salam man vaghti miram to bazi profile ke misazam va shoro be bazi kardan mikonam bad az 2,3 bar ke barhamo tahvil midam vaghti az bazi miam biron va dobare miram to bazi profilam pak shode nemidonam chikar konam pak nashe khod be khod pak mishe lamasab vali to my ducuments profile va save ham hastand vali to bazi hamchin chizai nist yeki komak kone ba tashakor

Pooya.wolf
22-02-2013, 22:39
agha man profile misazam bad ke bar mibaram save mikonam miam biron dobare miram profile ha pak shode to myducuments ham hastan vali to bazi nist komak konid

Vahid.AMG
09-04-2013, 16:19
دوستان این بازی روی سیستم من اصلا اجرا نمیشه.کسی میدونه دلیلش چیه؟ویندوزم XP هستش و Directx رو هم ورژن آخرشو دارم.سخت افزارمم از اون حداقل مورد نیاز خیلی بالا تره.لطفا عزیزان راهنمایی کنند. با تشکر.

truv
16-06-2013, 13:38
سلام دوستان نمی دونم چرا وقتی داری با تریلی تو جاده راه می ری یهو می ایسته F7 رو می زنم می نویسه 100% خرابه البته وقتی هم که می ری می خوابی وقتی پا میشی میبینی که بازم نوشته 100% خرابه حالا من چیکار کنم لطفا راحنماییم کنین.:n15::n15::n03:

SOROUSH SABA
14-08-2013, 18:31
باسلام لطفا کمک کنید
ورززن1.4.8نصب ومد نقشه TSM_Map_3.5اجرا میشود ولی در حین بازی تریلر ناپدید میشود لطفا به من کمک کنید.این نکته هم بگم این مد برای ورزن1.4.1به بالا طراحی شده یهنی در توضیحات اون نوشته1.4X

usage
28-08-2013, 20:35
سلام:n02:
من این بازی رو دانلود کردم بعد آپدیتش کردم
به نسخه 1.4.12 رسوندمش - کرک اکید رو هم گیر اوردم - مشکل پروفایلو این چیزا رو نداره
من تمامی مد ها رو نصب کردم - فقط نمیدونم چرا وقتی دارم بازی میکنم - گاهی اوقات توی مسیر بارم ناپدید میشه :n13:
روی ماموریت های سریع هم که میرم وسط بازی لودینگ میاد و خود بخود میاد روی تریلی خودم - یعنی از ماموریت میاد بیرون
:n02:ممنون میشم اگه کمکم کنید:n02:

اینم آدرس مستقیم کرک آخرین آپدیت 1.4.12

نه میترسم لینکو بذارم تبلیغ بشه

آیا این مشکل داره؟ راه حل چیست؟
:n13:

ali.kocholo
01-09-2013, 14:04
میشه ب من بگید چجور آپدیت کنم بازی رو؟بخدا دیگ دارم دیوونه میشم فقد مد سرعت رو میگیره

ali.kocholo
08-09-2013, 23:23
آقا سلام چجوری آرم جلوی ولوو یا داف یا... درست میشه؟واس ورژن 1.0.5 مد هست؟اگ هست ممنون میشم بخدا

joibari2
10-09-2013, 16:11
سلام وقتی میخوام موزیک بذارم یهو هنگ میکنه!:n03:چیکار باید کرد؟

meranbana
15-10-2013, 12:40
اقا مام این نقشه ۴٫۱ رو دانلود کردیم ولی بعد اکسترکت ( که البته وسطاش ارور میده ) ۴ تا فایل با فرمت scs
میاد :
TSM-Map_4_X_def&mat
TSM-Map_4_X_map
TSM-Map_4_X_model
TSM-Map_4_X_prefab&more
که اینان ، بعد نمیدونم با اینا چی کار کنم ؟
وقتی قسمت ادیت هر چارتاشو فعال میکنم وارد بازی نمیشه و میپره بیرون ، وقتی اون اولی رو تیک نمیزنم میره تو بازی ولی نقشه اضاف نشده ، ضمنا دو تا گزینه آخر حجمشون ۰ کیلوبایته
محبت کنین راهنمایی کنین

4daneshjo
25-12-2013, 07:51
سلام من خیلی درگیر این بازی شدم
فقط یه مشکلی هست الان skil رانندگی به سطح 4 رسیده
ولی وقتی بار جدیدی میگیرم تا به مقصد برسم وسط های راه یهو بار میپره
چکار باید کنم
یکی کمک کنه لدفا

bookmaker
12-03-2014, 15:04
سلام
موقع نصب ارور زیر رومیده همه درایوهاوفوادرهاروامتحان کردم نشد.

ali-u
12-03-2014, 17:44
سلام

دوست عزیز این ارور دقیقا کجای نصب میاد

rezalive
21-03-2014, 19:09
سلام
تو یه فولدر دیگه نصب کن

سلام من خیلی درگیر این بازی شدم
فقط یه مشکلی هست الان skil رانندگی به سطح 4 رسیده
ولی وقتی بار جدیدی میگیرم تا به مقصد برسم وسط های راه یهو بار میپره
چکار باید کنم
یکی کمک کنه لدفا
ورژن چنده؟

اقا مام این نقشه ۴٫۱ رو دانلود کردیم ولی بعد اکسترکت ( که البته وسطاش ارور میده ) ۴ تا فایل با فرمت scs
میاد :
TSM-Map_4_X_def&mat
TSM-Map_4_X_map
TSM-Map_4_X_model
TSM-Map_4_X_prefab&more
که اینان ، بعد نمیدونم با اینا چی کار کنم ؟
وقتی قسمت ادیت هر چارتاشو فعال میکنم وارد بازی نمیشه و میپره بیرون ، وقتی اون اولی رو تیک نمیزنم میره تو بازی ولی نقشه اضاف نشده ، ضمنا دو تا گزینه آخر حجمشون ۰ کیلوبایته
محبت کنین راهنمایی کنین
با مودی تداخل داره
همه مودا رو غیر فعال کن

سلام وقتی میخوام موزیک بذارم یهو هنگ میکنه!:n03:چیکار باید کرد؟
همه مودا رو غیرفعال کن

آقا سلام چجوری آرم جلوی ولوو یا داف یا... درست میشه؟واس ورژن 1.0.5 مد هست؟اگ هست ممنون میشم بخدا
ارمش مشکلی نداره

میشه ب من بگید چجور آپدیت کنم بازی رو؟بخدا دیگ دارم دیوونه میشم فقد مد سرعت رو میگیره
تو سایت اصلی بازی اپدیت ها رایگان موجود هست

Milad4171
27-03-2014, 19:30
سلام

من فکر کنم این اور به خاطر این باشه که شما نیازمند نسخه اصلی هستین. ینی نسخه ی اولیه که تو سایت هست بعد این رو روی اون نصب کنید. من یه بار همچین مشکلی واسم پیش اومد. احتمالش هست از این باشه!

oOomid.M
27-03-2014, 19:41
سلام
دوستان آپدیت 1.9.22 هم اومد عقب نمونید :n09:

Milad4171
27-03-2014, 23:17
سلام
دوستان آپدیت 1.9.22 هم اومد عقب نمونید :n09:
تغییراتش چی هست؟؟؟

oOomid.M
27-03-2014, 23:23
تغییراتش چی هست؟؟؟

زیاد بازی نکردم باهاش در حد یک ربع ، اما تکون های ماشین بیشتر شده ، یعنی طبیعی تر شده باهاش رانندگی کردن
اونطوری هم که تو سایتا میخوندم ماشین های ترافیک هوشمند تر شدن ، مثلا تو شب جاده خلوت تر شده اما پارکینگ ها شلوغ تر میشن:n02:
تو خود سایت بازی هم تغییرات اینا رو زده :

1.9.22 Code:

Brand new traffic AI system;
Oculus Rift support (with the -oculus launch option - this will be improved in the future), now also in the retail version;
Early support for gamepad-controlled mouse cursor;
Improved handling of automatic gearbox (more gears, interaction with cruise control);
Improved compatibility with semi-broken prefabs used in mods;
Improved error handling in radio playback;
Updated defaults for the Xbox 360 controller in the input wizard to provide a better initial experience.

Models:

Scania Streamline improvements (model, textures, paint jobs, new parts and accessories) - you may need visit truck dealer and re-purchase some parts;
Volvo FH16 improvements (interior, wipers, shadows);
Iveco Hi-way improvements (dashboard computer, shadows);
Paintjobs are properly applied on add-ons in interior views;
Map improvements.

Sound:
V8 engine sounds for Scania R and Scania Streamline

mahdinga
04-04-2014, 19:18
دوستان یه سوال.من وقتی دارم با ماشین تو جاده میرم یه هو ماشین %100 خراب میشه و دمای موتور میره بالا.فکر کردم شاید ترمز موتور روشنه.کلید B رو زدم اما اتفاقی نیفتاد.بازم ماشین خراب شد.میشه بگید مشکل از کجاست

vahidmohsen
12-04-2014, 20:48
سلام بازی تو سیستم من واقعا سرعتش پایینه تو رو خدا کمک کنید.
رم 2،هارد500،گرافیک1،سی پی یو 3G پنتیوم 2030

oOomid.M
13-04-2014, 08:50
دوستان یه سوال.من وقتی دارم با ماشین تو جاده میرم یه هو ماشین %100 خراب میشه و دمای موتور میره بالا.فکر کردم شاید ترمز موتور روشنه.کلید B رو زدم اما اتفاقی نیفتاد.بازم ماشین خراب شد.میشه بگید مشکل از کجاست

سلام بازی رو آپگرید کن به ورژن جدید و دوباره کرکش کن

سلام
تنظیمات گرافیک بازی رو بزار روی پایین ترین

9306915
12-10-2014, 21:32
سلام من یه مشکلی دارم وقتی میخوام وارد بازی بشوم هیچ باری درقسمت مخصوصش نیست که انتخاب کنم جطور درست میشه

david021374
19-12-2014, 16:23
سلام این نصب نمیشه از حالت زیپ با winrar خارجش کردم. رو گزینه setup کلیک میکنم با eror : ISDone dll مواجه میشم.
لطفا راهنمایی کنید.

mlive4arab
21-12-2014, 11:03
سلام من بازی Euro.Truck.Simulator.2.v.1.14.0.4 رو از این سایت دانلود کردم و تو فولدر به نام Redist که فایلهاشو نصب کردم dxwebsetup و vcredist_x64 اما با این وجود زمان نصب این خطا رو میده
در ضمن فایل setup رو آنتی ویروس سریع قرنطینه میکنه و مجبور شدم آنتی ویروس رو غیر فعال کنم و مجدد اکسترک کنم
ویندوزم 8.1 64 بیتیه

mlive4arab
21-12-2014, 11:17
سلام من بازی Euro.Truck.Simulator.2.v.1.14.0.4 رو از این سایت دانلود کردم و تو فولدر به نام Redist که فایلهاشو نصب کردم dxwebsetup و vcredist_x64 اما با این وجود زمان نصب این خطا رو میده
در ضمن فایل setup رو آنتی ویروس سریع قرنطینه میکنه و مجبور شدم آنتی ویروس رو غیر فعال کنم و مجدد اکسترک کنم
ویندوزم 8.1 64 بیتیه

pcmob
23-12-2014, 01:43
سلام من این بازی رو از p30world دانلود کردم ولی بعد از اکسترکت کردن 2 تا فایل bin ساخته که نه تبدیل به iso میشن نه با daemon tools مونت میشن . لطفا" اگه برای این مشکل راه حلی دارین کمکم کنید :n34::n34::n34::n34:

jadidbazi
28-03-2015, 16:09

مدل کارت گرافیکتو بگو (اگه دوتا کارت گرافیک داری مدل هردو تا شو بگو)

bndcivil
09-04-2015, 06:18
سلام من موقعی که می خوام بازی رو نصب کنم
ارور ISDone.dll میده چیکار کنم؟؟؟

bndcivil
09-04-2015, 11:20
سلام اگه جواب گرفتی به ما هم خبر بده

ali-u
09-04-2015, 22:04
سلام من موقعی که می خوام بازی رو نصب کنم
ارور ISDone.dll میده چیکار کنم؟؟؟

راه حل های ارور isdone.dll ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه-حل-ارور-isdone-dll/)

Captain
30-05-2015, 14:33
سلام دوستان
چرا موقع بازی یهو از بازی میپره بیرون؟
کلا خارج نمیشه ها. میره روی منو و باری که داشتم به مقصد میرسوندم نصفه میمونه!!

bndcivil
16-07-2015, 20:57
سلام من همه کارها رو انجام دادم ام باز ارور isdone.dll میده. راهنماییم کنین:n34::n41:

jadidbazi
17-07-2015, 12:40
سلام من همه کارها رو انجام دادم ام باز ارور isdone.dll میده. راهنماییم کنین:n34::n41:
این فایلو دانلود کن و isodone.dll رو در C:windows/system32 کپی کن

bndcivil
18-07-2015, 19:18

فایلم دانلود کردم اما باز ارور میده:n34::n03:

jadidbazi
18-07-2015, 19:48
چرا زبونش چینیه؟واسه من بکگراندش هم این شکلی نیست!مگه از کجا دانلود کردی؟:n04:

bndcivil
18-07-2015, 23:15
نمیدونم والا:n41: از سایت خودتون دان کردم:n13::n34:

jadidbazi
18-07-2015, 23:33
بهت پیشنهاد میکنم از سایت freeGames.ir یه بار دیگه دانلودش کن.چون منم از این سایت دانلود کردم والانم راحت اجرا میشه.چون از اون عکسی که گذاشته بودی،شک کردم نسخه ی اصلیش باشه

نادره برادربهین
21-08-2015, 13:05
سلام..من euro truck simulator 2 رو نصب کردم رو کامپیوتر.ویندوزم 7 هست.ولی ارور stop working میده وقتی بازیو باز میکنم.چیکارکنم؟؟؟:n28:

aryan321g
05-11-2015, 11:38
سلام من اين بازي رو نصب كردم ولي بعد اين كه نصب شد روي آيكون بازي كليك كردم بازي اجرا نشد لطفا راهنمايي ام كنيد چگونه بازي رو اجرا كنم

amir np
15-11-2015, 00:23
SALAM. aghayon man bazi roo nasb kardam vaghti baz mikonam ye chizayii ghermez mannad miyad bad dg baz nemishe . hang mikone,

hamid.1992
26-06-2016, 08:04
سلام منم همون مشکل و دارم خطا del داره باز بون فک کنم روسی باشه .......... اگه فایل درست نیست چرا رو سایت میزارن که 2 گیگ هدر بره .......:n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n3 4::n34::n34:

pejman1221
28-09-2016, 15:12
سلام من بازیو دان کردم و نصب بازی اجرا شد و پرو فایلو ساختم <نوع ماشین . ادمک مورد نیاز . و...> و مرحله بعدی باید کشور رو انتخواب کنی نقشه میاد وکشورو انتخواب میکنم همونجا هنگ میکنه موس تکون نمیخوره ولی اهنگ بازی خیلی روان وعادی میزنه :n13:

لطفا راهنمایی کنید مرسی

sajad-tnt
17-10-2016, 11:26
دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 - نسخه فشرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مصطفی مهرابیان
26-10-2016, 21:15
سلام من بازی رو دان کردم برای ایجاد پروفایل چرا هیچ مپی ندارم یعنی باید فایل مپ رو خودم بریزم برا بازی لطفا راهنمایی کنید منو

Mohsen5814
30-10-2016, 22:20
سلام و عرض خسته نباشید اقا من وقتی بازیو نصب میکنم ازم کد میخواد کد رو که میزنم اوکی میشه ولی باز یه پنجره دیگه باز میشه ازم کد Dlc Going Fast رو میخواد درحالی ک من اصلا این Dlc رو اضافه نکردم به بازی
چکار کنم؟؟؟ لطفا لطفا یکی جواب بده خیلی گیرم خیلی ممنون:n03:

alinor68
20-01-2017, 12:30
سلام
من مد های بازی رو نمیتونم اجرا کنم:n35::n27::n28:
کسی مستونه راهنمایی کنه؟
1.26.2.4 این ورژن بازیمه
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

AMIRTALEBIATA
24-02-2017, 21:52
سلام.من بازی رو نصب و اجرا کردم بعد از اون گرافیک بازی خیلی کم بود قبلا من این بازی رو نصب کردهبودم این جوری نبود الان توی وینوز 8.1 گرافیک بازی خیلی ا.مده پایین قبلا سایه درختا بود اما الان نیست اون از چی میتونه باشه
لطفا راهنمایی کنید

Layken
24-02-2017, 22:15
سلام.من بازی رو نصب و اجرا کردم بعد از اون گرافیک بازی خیلی کم بود قبلا من این بازی رو نصب کردهبودم این جوری نبود الان توی وینوز 8.1 گرافیک بازی خیلی ا.مده پایین قبلا سایه درختا بود اما الان نیست اون از چی میتونه باشه
لطفا راهنمایی کنید

احتمالا از تنظیمات گرافیکی بازی کم شده
به قسمت تنظیمات و بخش گرافیک برید و اون تب هایی که مثلا LOW شدن رو تغییر بدید بکنید High

Mohammmmad_pt
17-03-2017, 15:42
سلام دوستان
روزتون خوش
بنده چند وقتی میشه به یه مشکلی تو این بازی برخورد کردم
و اونم اینه که وقتی میرم تو قسمت Quick Job سریع از بازی خارج میشه و یه ارور میده
نمیدونم واقعا باید چیکار کنم
لطفا راهنمایی کنید خیلی اعصابمو خورد کرده
ارورشم اینه

hasti-k
10-07-2017, 14:16
سلام دوستان . من آخرین ورژن بازی EuroTruckSimulator رو از سایت یاس دانلود دانلود کردم . همه چی اوکی .نصب هم کردم. ولی کلیک میکنم روی ایکن که بازی اجرا بشه ولی هیچی نیمشه. با همین سیستم تا همین دیروز ورژن های قبلی رو راحت بازی میکردم. چکار باید بکنم ؟

hasti-k
13-07-2017, 00:37
چرا ااااااااا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n27::n27:

amirmohamad.dhi
15-07-2017, 08:49
سلام من یه مشکل دارم خیلی اعصابم خورد میکنه
بازی نصب میکنم بار اول که اجرا میکنم مشکلی نیست بار دوم صدای داخل کابین قطع میشه باید چکار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید

behnamkhan55
05-08-2017, 00:53
سلام
بنده ورژن اخر این بازی رو که ورژن 1.27.2.3 این بازی باشه رو دارم
متاسفانه مشکلی که دارم اینه صدای ماشین ولوو اف اچ جدید رو کلا نداره بازی ینی داخل بازی صدای این ماشین رو از داخل و بیرون کابین ماشین شما نمیشنوی نمیدونم مشکلش چیه اما صدای محیط و ماشینای اطراف همه هست حتی صدای پمپ بنزین هنگام بنزین زدن هم هست اما صدای خود ماشین نیست لطفا کمکم کنید چطور درست میشه یا چی لازمه برای درست شدنش؟؟؟؟؟؟
کارایی که کردم برای درست شدنش اینه که بازی و پچ رو بطور کامل پاک و دوباره نصب کردم بدون مشکل و بدون نصب مد خام خام بازم درست نشد....!!!!
لازم به ذکره بگم این مشکل رو از زمانی که پچ 1.25 رو اپدیت کردم برای بازی به وجود اومد....!!!!
اینم بگم هیچ جا نمونه این مشکل رو پیدا نکردم که جوابی هم داشته باشه تصمیم گرفتم اینجا توی این تایپیک مطرحش کنم!!!
ممنون میشم اگر جواب بدین:n03:

amir fh460
31-08-2017, 12:03
منم همین مشکلو دارم حل کردی؟

mobinsaadeloo
26-12-2017, 12:10
چرا ورژن ۱:۳۰ وقتی میخوای شهر انتخاب کنی از بازی میاد بیرون؟

ali-u
26-12-2017, 19:50
چرا ورژن ۱:۳۰ وقتی میخوای شهر انتخاب کنی از بازی میاد بیرون؟

کرک ها رو امتحان رو skip add کلیک کن

fix 1 (steam)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
fix 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosein0mid
28-02-2018, 11:03
سلام دوستان خوبین لطفا راهناییم کنین
من بازی یوروتراک 2 را ورژن 1.30. را دانلود کردم ایتالیا هست
موقه انتخاب شهر ارور میده ومیپره بیرو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosein0mid
28-02-2018, 11:05
دوستان راهنمایی کنید سریع
چند تا کرک هم دانلود کردم نشد
سیستمم بالاست

hosein0mid
01-03-2018, 09:37
کسی نیست جواب بده:n03:

kian525
25-04-2018, 00:34
سلام به همگی

من بازی Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia x86 رو دارم مشکل اینجاست که وسط بازی یک دفعه میپره بیرون و میاد صفحه اول که میتونیم مشخصات رو ببینیم و محموله انتخاب کنیم!

کرک هم اسکیدرو هست چند بار کپی کردم واما مشکل پابرجاست.

اگر نیاز به دانلود کرک دیگه ای هست لطفا لینک بگذارید.

ممنون

kian525
29-04-2018, 01:27
کسی نیست جواب بده؟

Ali8081
31-05-2018, 13:49
سلام
استادا من این ورژنه ۱.۷ نصبش کردم بعداز بارگیری ی مدت ک رانندگی میکنم بار خود ب خود ناپدید میشع مشکلش چیع چجوری حلش کنم¿

پارسا ترانزیت
01-06-2018, 09:32
سلام من بازی رو نصب کردم ولی وقتی مخوام از ادمینی استارتر باز کنم باز نمیشه و هیچ اتفاقی نمیفته ممنون میشم کمکم کنید

poooyaaa
02-08-2018, 23:30
با F4 روشن میکنید؟

دوست عزیز باید در منوی F4 گزینه اخر رو غیرفعال کنید بعد با روشن کردن چراغ ها روشن میشن:n02:

hesam13823737
06-09-2018, 22:53
سلام کسی هست جواب بده؟؟

amirmostanad
19-10-2018, 12:21
سلام وقتی بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده

system error
the code execution cannot proceed because steam _api64.dll was not found ...
چی کار کنم

tony_021
24-05-2019, 06:17
سلام من بازی رو نصب کردم و رحت بالا امد ولی الن که میخوام بار رو با کامیونم تحویل بدم بار از کامیون میره و دیگه اون بار رو ندارم . مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

poursadeg
16-10-2020, 09:53
منم دقیقا همین مشکلو دارم