PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب سیستم عامل مناسب

1376MAXIMUM
19-10-2012, 11:17
سلام من می خوام به گوشی بخرم قیمت هنوز نمی دونم چقدر سخت افزار هم فعلا به کنار نمیدونم چه سیستم عاملی رو انتخاب کنم نمی دونم کدوم برام بهتره بیشتر بکارم میاد مشکلم اینه. کار بردمم بازی(کیفیت ها بالا) اهنگ فیلم نرم افزار های ارتباطی مثل ف*ی*س*ب*و*ک و... هم برام مهمه و نرم افزار های دیگه خلاصه این که اپ هاش هم راحت گیر بیاد خوب احتمالا میگید اندروید ولی به نظرم اندروبد داره یه چیزی مثل سیمین میشه که طرف شب می خواب ه صبح که پاشد میگه برم یه برانامه براش درست کنم میشه یعنی نرم افزار های بیخودی و بی کیفتش داره زیاد میشه برا همین یه خورده زده شدم ازش(داره بچه بازی میشه) خودم میگیم ای او اس و ویندوز فون ولی تجربه کار با هیچ کدوم را ندارم در مورد اندروید هم اگه دارم اشتباه میکنم لطفا بهم بگید
ممنون از همه:11:

hassan_sa
19-10-2012, 18:20
نظر شخصی من ویندوز فون
نیاز به یادگیری نداره

snipereblis
19-10-2012, 18:32
اون نظرت در مورد اندرويد تا يه حدي درسته ولي نرم افزار بي كاربرد و به درد نخور براي همه سيستم عاملها زياد هست،اما خوبي اندرويد اينه كه بازي ها و نرم افزارها پا به پاي آي او اس براش بيرون مياد و مثل ويندوزفون و سيمبين از نظر نرم افزاري عقب نيست
سيمبين رو اگه بخاي كلا بيخيال شي...درمورد وينفون و آي او اس بايد بگم هر دو شون يه سري دردسرها براي جيلبريك و نصب نرم افزار و حتي ريختن فايل روي گوشي دارن،يعني از نظر مشكلات تقريبا با هم برابري ميكنن فقط خوبي آيفون اينه كه از نظر نرم افزاري و سخت افزاري خيلي خيلي از گوشياي وينفون جلوتره
پس اگه مشكل مالي نداري بين اين دوتا برو سمت آيفون
اما اگه اين دردسرها و مشكلات اذيتت ميكنه فقط برو سمت اندرويد و از نظر بازي و نرم افزار هم خيالت راحت باشه

NEED FOR PC
19-10-2012, 20:32
سیستم عامل اندروید واقعا عالیه به شرط اینکه برنامه و بازی هاشو از جای معتبر دانلود کنید.

1376MAXIMUM
20-10-2012, 20:16
من برای خواهرم از اندرویدی ها و اندروید کده دانلود میکنم فکر کنم هرکی گوشی یا تبلت اندرویدی داره این دوتا سایت رو بشناسه
میشه در مورد این دردسر هایی که snipereblis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن بیشتر توضیح بدید برای هردو سیستم عامل ویندوز و ای او اس؟

h!tman
20-10-2012, 20:19
ویندوز که یکی از چرت ترین پلتفرم هاست! خیلی با بقیه فاصله داره
اندروید نسبت به قیمتش میرزه! مثلا یک گوشی شاخ دو هسته ای با این وضعیت 1200-1300 هست و آیفون 4 که بسیار قدیمیه 1350

Lord Farshad
20-10-2012, 21:12
درود.

نظر شخصی من این هست که اگر مشکل مالی ندارید ، آیفون ؛ در غیر اینصورت آندروید.

pcsoft
20-10-2012, 21:43
من آندروید رو پیشنهاد میکنم.درباره آندروید اشتباه میکنی. اتفاقا برنامه های مفیدش در حال افزایش هست. سایت های دانلود برنامه رو دیدی برنامه خوب دستت رو نگرفته میگی بدرد نمیخوره. سایت های دانلود هر برنامه که دستشون برسه میزارن. باید گلچین خوب هاش رو دانلود کنی. همینطور میتونی بری از مارکت های ایرانی و خارجی برنامه های مفید دانلود کنی.

snipereblis
23-10-2012, 21:45
مشكلات آيفون و ويندوزفون تقريبا اينا هستن:
براي نصب نرم افزارهاي كرك شده بايد گوشي رو جيلبريك كني و مشكل اينجاست كه جيلبريك براي آپديتهاي جديد سيستم عامل آيفون و ويندوز يكم دير مياد در حالي كه اندرويد همه ورژنهاش خيلي زود روت يا همون جيلبريك ميشه

ريختن فايل تو گوشي آيفون و ويندوز فون خسته كنندس چون بايد حتما با استفاده از نرم افزار مخصوصي تو كامپيميوتر اين كارو بكني،درحالي كه اندرويد رو راحت به هر سيستمي ميتوني وصل كني و فايل توش بريزي

1376MAXIMUM
25-10-2012, 18:06
به نظر شما اگه iosرو انتخاب کنم iphone بردارم یا ipod اخه برای امکانات جانبیش می خواهم عوض کنم

snipereblis
26-10-2012, 13:31
آيفون بگيري بهتره
چون آيپاد بگيري هم دوربينش ضعيفتره هم جي پي اس نداره و هم كنارش بايد يه گوشي هم داشته باشي