PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : MP3 player چی پيشنهاد می کنيد؟(زير 100000 تومان)

M I S H A
24-07-2006, 14:07
سلام
ميخوام پلير بگيرم :cool:
فکر ميکنم کريتيو خوب باشه
از اين مارک چی پيشنهاد ميکنيد؟
يه سؤال:آيا پلير های cowon iAudio خوبن؟
اگر خوبن پيشنهاد بديد.
راستی کيفيت پخش خيلی مهمه و هم چنين عمر باتّری
اگر خواستيد پيشناد بديد زير 100000 تومان باشه
گارانتی پلير های بالا را هم بگوييد
با تشکر ;)

Shahryar_NEO
24-07-2006, 16:07
جيگر من سرورم مشكل داره پس كم كم ميفرستم ...
1- من خودم يك زولتريكس وي فوتو دارم كه 7 ماهه دارمش خيلي راضيم خوبه با گارانتي مهرگان ماشين هست ... فيلم و عكس و آهنگ و ... همچي داره اف ام هم داره و امكاناتش كلا خيلي خوبه قيافش هم خوبه كيفيته خوبي هم داره و من راضيم قيمتش هم 512 اون 87 هست ... كلا در مجموع خوبه ....
قربانت شهريار

Shahryar_NEO
24-07-2006, 16:11
2- كريتيو اسليم :
اين هم ام پي تري پلير خوبيه و دست بچه ها ديدم خوبه با باتري قلمي كار مي كنه و حدودا 8 ساعت شارژ ميده .... اف ام هم داره و 512 90 تومن هست كيفيت خيلي خوبي داره ... و با يواسبي هم شارژ ميشه كه مي توني باتري را در بياري و شارژ كني ...
ضمنا بالايي هم با يو اس بي هست كه آداپتورش هم بود و من خريدم...
قربانت شهريار

Shahryar_NEO
24-07-2006, 16:15
بالايي 90 تومن هست و 512 هست...

كريتو ويدز ( بهترين انتخاب):
اين م يكي از بهترين ام پي تري پلير هاي هست كه مي توني بخري فقط يك مشكلي و هم اين كه 110 تومن هست قيمتش زياده ولي به نظر من بهترين انتخاب هست ....
اين ام پي تري پلير 512 مگ هست و داراي پردازنده خوبي هست و عكس و فيلم و آهنگ را به صورت خيلي خيلي خوب پخش مي كنه ... اين ام پي تري پلير كه كار باهاش خيلي راحت هست و كلا اين بهترين انتخاب بيد .... فقط اين يك مشكل داره و اين كه اگه بخواي فيلم ببيني 3.5 بيشتر شارژ نمي ده ... ضمنا كيفيت تصويرش هم خيلي خوب هست...
قربانت شهريار

Shahryar_NEO
24-07-2006, 16:33
بعدي يكي بهترين محصولات هست :
4- اي پاد شافل هست ... كه قميتش 100 تومن بدون گارانمتي هست كه البته نيازي به گارانتي اين مارك نيست ولي حالا اگه بخواي خود اون شركت 30 تومن مي گيره گارانتي مي كنه و اون شركت آى پاد ايران هست ... اين با كيفيت بسيار بسيار عالي هست و نمايش گر نداره و 12 ساعت شارژ مي ده ولي آخر كيفيت هست ...
قربانت شهريار

Shahryar_NEO
24-07-2006, 16:36
سلام
ميخوام پلير بگيرم :cool:
فکر ميکنم کريتيو خوب باشه
از اين مارک چی پيشنهاد ميکنيد؟
يه سؤال:آيا پلير های cowon iAudio خوبن؟
اگر خوبن پيشنهاد بديد.
راستی کيفيت پخش خيلی مهمه و هم چنين عمر باتّری
اگر خواستيد پيشناد بديد زير 100000 تومان باشه
گارانتی پلير های بالا را هم بگوييد
با تشکر ;)
كاون هم خوبه ... ;)

M I S H A
24-07-2006, 19:21
كاون هم خوبه ... ;)
اگه از اون هم مدلی داريد معرفی کنيد ;)
امّا در کل از راهنماييت متشکرم
:)

raico
24-07-2006, 20:32
جيگر من سرورم مشكل داره پس كم كم ميفرستم ...
1- من خودم يك زولتريكس وي فوتو دارم كه 7 ماهه دارمش خيلي راضيم خوبه با گارانتي مهرگان ماشين هست ... فيلم و عكس و آهنگ و ... همچي داره اف ام هم داره و امكاناتش كلا خيلي خوبه قيافش هم خوبه كيفيته خوبي هم داره و من راضيم قيمتش هم 512 اون 87 هست ... كلا در مجموع خوبه ....
قربانت شهريار

تو سایت مهرگان ماشین آسیا قیمت ها رو زده.
512-----------62 تومن
1 گیگ---------84 تومن

این هم آدرس سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال:
این وی-فوتو باطری قلمی میخوره؟
کیفیت صداش چجوره؟
هنگ که نمیکنه؟
چند ساعت مداوم کار میکنه؟

ممنون که جواب میدین.

Shahryar_NEO
24-07-2006, 22:46
اول از همه خواهش مي كنم دوما مدل خواسي سراغ ندارم در كل گفتم اينايي كه گفتم بهتر هستند...
2- دوست عزيزم 512 و 1 گيگ ظرفيت هست مدلش چيه ؟
3- عزيز جان وي فوتو را هم بايد بگم نبايد با ويندوز فرمتش كرد كه ايم را روي جعبه هم نوشته وگرنه مشكلي نداره و باطريش هم قلمي نيست و ليتيوم پليمتر هست فكر كنم 800 ميلي آمپر هست ... كه طريقه ي شارژ را هم گفتم ...كيفيتش هم توي همه چي خوبه ... حدودا 7-8-9-10 ساعت بستگي داره باهاش چيكار كني !!!!
قربانت شهريار

Shahryar_NEO
24-07-2006, 22:50
ضما اين را هم بگم يك وقت گول نخوري بري اسلات اف ايكس بخريا خيلي قاصي داره ...
زولتريكس را بايد ماركش را قبلا تست شده بدوني...

raico
25-07-2006, 16:29
شهریار جان ممنون که جواب دادین
یه سوال
این صفحه نمایش،چحوریاست،کوچیک نیست؟فیلم رو واضح نشون میده؟
در مورد شارژ من چیزی ندیدم،کجا توضیح دادین؟
ممنون

mohammad.clergyman
25-07-2006, 17:14
شما باید به مارک کشور سازنده و عمر دستگاه توجه کنید

من تعریف ام پی تیری کریتیو شنیدم ولی دورببین دیجیتالش خیلی آشغاله یکی از دوستام گرفت بعد از ده روز خراب شد

شاید بشه گفت همین ها شرکت را کلا میبره زیر سوال

شما میتونید با همین قیمت یک ام پی تی ری سامسونگ مشت و خوب و مطمئن بخرید

در خریدن وسائل دیجیتالی هیچ گاه عجله نکنید

و بدونید سامسونگ الان بهترین مارکه و در عمرش هم شکی نیست ولی قیمت هاش یه زره از بقیه بالاس

مثلا ممکنه شما نتونید با صد هزار تومن یک ام پی تیری تصویری سامسونگ بگیرید( من خودم دارم دویست هزار تومنه)

ولی بدونید پشت سر هر ارزونی یه حکمتی خوابیده

نکته ای که همین الان به نظرم رسید اینه که سعی کنید دستگاهی بخرید که تخصصی برا یه چیز است نه دستگاهی که

چند تا کار میکنه و هیچ کدام را به خوبی انجام نمیدهد

سامسونگ یک سال و نیم گارانتی

بقیه = یک سال

سامسونگ = ساخت کره

کریتیو = چین

مواظب باشید این اجناس چینی حساب کتاب نداره مثلا من یک دوربین مرکوری خریدم بعد از یک سال خراب شد

الانم مونده رو دستم

موفق باشید

Shahryar_NEO
25-07-2006, 18:26
جناب خواهش مي كنم من هر وقت آن باشم جواب ميدم ولي وي فو تو براي فيلم و عكس كوچيكه صفحش و كيفيتش بد نيست ولي اگه براي اين كار مي خواي كريتو ويدز را بردار كه 512 اون 120 تومنه حدودا يا زولتريكس اوا كه 512 130 تومنه ... و شارژ هم بايد بگم باري فيلم 3 ساعت شارژ ميده ولي براي آهنگ 10 ساعت...

Shahryar_NEO
25-07-2006, 18:28
شما باید به مارک کشور سازنده و عمر دستگاه توجه کنید

من تعریف ام پی تیری کریتیو شنیدم ولی دورببین دیجیتالش خیلی آشغاله یکی از دوستام گرفت بعد از ده روز خراب شد

شاید بشه گفت همین ها شرکت را کلا میبره زیر سوال

شما میتونید با همین قیمت یک ام پی تی ری سامسونگ مشت و خوب و مطمئن بخرید

در خریدن وسائل دیجیتالی هیچ گاه عجله نکنید

و بدونید سامسونگ الان بهترین مارکه و در عمرش هم شکی نیست ولی قیمت هاش یه زره از بقیه بالاس

مثلا ممکنه شما نتونید با صد هزار تومن یک ام پی تیری تصویری سامسونگ بگیرید( من خودم دارم دویست هزار تومنه)

ولی بدونید پشت سر هر ارزونی یه حکمتی خوابیده

نکته ای که همین الان به نظرم رسید اینه که سعی کنید دستگاهی بخرید که تخصصی برا یه چیز است نه دستگاهی که

چند تا کار میکنه و هیچ کدام را به خوبی انجام نمیدهد

سامسونگ یک سال و نیم گارانتی

بقیه = یک سال

سامسونگ = ساخت کره

کریتیو = چین

مواظب باشید این اجناس چینی حساب کتاب نداره مثلا من یک دوربین مرکوری خریدم بعد از یک سال خراب شد

الانم مونده رو دستم

موفق باشید
من موفق نيستم كه كشور مهمه چون مثلا الان چين همه بازار دنيا را ميده تازه هر جنسي در هر كشوري درجه بندي ميشه ... مثلا چينياي درجه 3 هر جنس معمولا مياد توي ايران. :blush:

yousofnejad
27-07-2006, 23:04
من shuttle sportدارم50000 تومنه هم مفته هم كيفيت توپه 128 ولي كارد ميخوره
من بلاهايي سرش اوردم كه هر چي بود تا حالا له شده بود

m654
29-07-2006, 20:31
جناب خواهش مي كنم من هر وقت آن باشم جواب ميدم ولي وي فو تو براي فيلم و عكس كوچيكه صفحش و كيفيتش بد نيست ولي اگه براي اين كار مي خواي كريتو ويدز را بردار كه 512 اون 120 تومنه حدودا يا زولتريكس اوا كه 512 130 تومنه ... و شارژ هم بايد بگم باري فيلم 3 ساعت شارژ ميده ولي براي آهنگ 10 ساعت...
میتونی Tunny 8 512mb رو هم برداری که کیفیت تصویرش 265k پیکسل هس که چندین برابر مدلهای متداوله و کیفیت ساخت کره ایش هم خیلی خوبه از اکثر فورمتهای تصویری هم پشتیبانی میکنه...

Shahryar_NEO
31-07-2006, 17:13
میتونی Tunny 8 512mb رو هم برداری که کیفیت تصویرش 265k پیکسل هس که چندین برابر مدلهای متداوله و کیفیت ساخت کره ایش هم خیلی خوبه از اکثر فورمتهای تصویری هم پشتیبانی میکنه...
چه قيمته ؟
قربانت شهريار