PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب bluetooth و webcam و fingerprint لپتاپ HP ProBook4540s

Mt.Shadow
17-10-2012, 12:35
سلام
مدل لپتاپ من HP ProBook4540s
که هم fingerprint داره هم webcam HD
ولی هر کاری میکنم نمیتونم از این دو قابلیت استفاده کنم!
یعنی درایور جفتش هم نصبه .
با چه برنامه ایی میتونم از وب کم و fingerprint استفاده کنم؟

یه سوال دیگه این که درایور بلوتوس نصب میشه ولی هیچ دستگاهی رو پیدا نمیکنه!
به نظر شما مشکل از کجاست؟

parham159
17-10-2012, 16:41
سلام دوست عزیز برای استفاده از وب کم میتونی از برنامه Pictuer Motion Brower استفاده کنی برای بلوتوثوت مطمنی که درایورشو درست نصب کردی ؟اگه مطمن نیستی تا برات لینک درایورشو بزارم متاسفانه مال FingerPrint رو نرم افزارش یادم نیست چی هست

payma
17-10-2012, 18:38
برای فینگر پرینت برنامه Simple Pass رو از سایت HP دانلود کن

Mt.Shadow
17-10-2012, 18:46
سلام دوست عزیز برای استفاده از وب کم میتونی از برنامه Pictuer Motion Brower استفاده کنی برای بلوتوثوت مطمنی که درایورشو درست نصب کردی ؟اگه مطمن نیستی تا برات لینک درایورشو بزارم متاسفانه مال FingerPrint رو نرم افزارش یادم نیست چی هست

امروز دیگه هرچی درایور مربوط به این بود از سایت hp دانلود کردم
توشون درایور bluetooth رو نصبیدم درست شد
ولی webcam و fingerprint نصب شدن ولی نمبشه ازشون استفاده کرد

حالا اون لینک bluetooth رو بده ببینم درست گرفتم
بازم ممنونم ازت

payma
18-10-2012, 01:36
امروز دیگه هرچی درایور مربوط به این بود از سایت hp دانلود کردم
توشون درایور bluetooth رو نصبیدم درست شد
ولی webcam و fingerprint نصب شدن ولی نمبشه ازشون استفاده کرد

حالا اون لینک bluetooth رو بده ببینم درست گرفتم
بازم ممنونم ازت

برای استفاده از وب کم برنامه CyberLink YouCAM رو دانلود کن

parham159
18-10-2012, 15:33
بیا دوست عزیز اینم لینک درابور بلوتوث تون
ftp://15.193.112.21/pub/softpaq/sp58001-58500/sp58376.exe

ferycapitan
03-01-2013, 12:27
اقا منم این مشکل رو دارم. فکر کنم هر چی درایور ماله bluetooth بود رو نصب کردم ولی بازم نشد. یکی از اونایی که نصب کردم این error رو میده. البته قبلا هم چند جا دیدم اینو.
the devise may not be present or could have been ejected/unplugged from the system.
aborting the install, please insert the card and try the installer again. اخه من موندم اصلا این bluetooth داره یا نه

ferycapitan
03-01-2013, 15:57
اقا منم این مشکل رو دارم. فکر کنم هر چی درایور ماله bluetooth بود رو نصب کردم ولی بازم نشد. یکی از اونایی که نصب کردم این error رو میده. البته قبلا هم چند جا دیدم اینو.
the devise may not be present or could have been ejected/unplugged from the system.
aborting the install, please insert the card and try the installer again. اخه من موندم اصلا این bluetooth داره یا نه

البته الان یجورایی نصب کردم درایور و softwar رو یعنی الان در قسمت sent to بلوتوث هست. ولی وقتی میزنی میگه
No local Bluetooth device was detected.
هنوزم فکر میکنم درایور هایی که نصب کردم مال خودش نبوده. یا جدی جدی bluetooth نداره
:n13:

Mehran98
05-01-2013, 23:09
سلام منم همین لپ تاپ رو دارم. HP ProBook 4540s
برای وبکمش که از نرم افزار YouCam استفاده میکنم. بلوتوثش هم که مشکلی نداره. _ اما فینگر پرینتش (FingerPrint) درایورش نصبه ولی نمیدونم با چه نرم افزاری میتونم باهاش کار کنم!:n13:

_کسی هست راهنمایی کنه منو ؟!

ferycapitan
06-01-2013, 12:35
سلام منم همین لپ تاپ رو دارم. HP ProBook 4540s
برای وبکمش که از نرم افزار YouCam استفاده میکنم. بلوتوثش هم که مشکلی نداره. _ اما فینگر پرینتش (FingerPrint) درایورش نصبه ولی نمیدونم با چه نرم افزاری میتونم باهاش کار کنم!:n13:

_کسی هست راهنمایی کنه منو ؟!
داداش من fingero نصب کردم الان هم باهاش دارم کار میکنم. برای فعال کردن فینگر باید hp protect tools نصب کنی بعد داخل برنامه باید فینگر رو فعال کنی. حالا داداش به من بگو bluetooth رو از کجا و چطوری نصب کردی؟

Mehran98
06-01-2013, 13:49
داداش من fingero نصب کردم الان هم باهاش دارم کار میکنم. برای فعال کردن فینگر باید hp protect tools نصب کنی بعد داخل برنامه باید فینگر رو فعال کنی. حالا داداش به من بگو bluetooth رو از کجا و چطوری نصب کردی؟

برا Bluetooth ش باید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درایورشو دانلود کنی بعد که نصب کردیش دیگه خودش وصل میشه و میاد بغل ساعت و میتونی باهاش کار کنی :n01:
حالا تو اگه میتونی یه لینک دانلود از همون hp protect tools برام بذار. نتونستم پیداش کنم !!!! :n14:

ferycapitan
06-01-2013, 22:09
داداش من که اینو نصب کردم حل شد
ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp57001-57500/sp57486.exe
این الان مال HP protect toolse.
ولی داداش مشکلمن با اون حل نمیشه. poste دوم منو بخون

ferycapitan
06-01-2013, 22:26
برا Bluetooth ش باید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درایورشو دانلود کنی بعد که نصب کردیش دیگه خودش وصل میشه و میاد بغل ساعت و میتونی باهاش کار کنی :n01:
حالا تو اگه میتونی یه لینک دانلود از همون hp protect tools برام بذار. نتونستم پیداش کنم !!!! :n14:
اقا اینو دانلود کردم. وقتی میخوام نصب کنم میگه
The devise may not be present or could have been ejected/unplugged from the system. insert or reinsert now.
یعنی میگه اصلا دستگاه بلوتوث متصل نیست به لپ تاپ. والا موندم چیکار کنم. ممنون میشم کمکم کنین

Mehran98
06-01-2013, 23:46
اقا اینو دانلود کردم. وقتی میخوام نصب کنم میگه
The devise may not be present or could have been ejected/unplugged from the system. insert or reinsert now.
یعنی میگه اصلا دستگاه بلوتوث متصل نیست به لپ تاپ. والا موندم چیکار کنم. ممنون میشم کمکم کنین

والا منم نفهمیدم بلوتوثت مشکلش چیه! میگما اصلا چرا نمی بریش لپ تاپت رو پیش فروشندش که به تو دادش به اون بگی؟!!:n15:

Mehran98
07-01-2013, 00:43
داداش من که اینو نصب کردم حل شد
ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp57001-57500/sp57486.exe
این الان مال HP protect toolse.
ولی داداش مشکلمن با اون حل نمیشه. poste دوم منو بخون

دادا بابت اون لینک واقعا ازت ممنونم! فینگرپرینتم درست شد!!! :n04:

دارم دنبال مشکل بلوتوثت میگردم ...

ferycapitan
07-01-2013, 19:17
داداش خوشحال شدم تونستم کمکی کرده باشم. من حیفم میاد واسه بلوتوث بفرستم تهران(از گلستان). اخه هنوز تازه گرفتم. بازم اگه نتونم درست کنم میفرستم. به هر حال ممنونم ازت.

Mehran98
08-01-2013, 12:34
داداش خوشحال شدم تونستم کمکی کرده باشم. من حیفم میاد واسه بلوتوث بفرستم تهران(از گلستان). اخه هنوز تازه گرفتم. بازم اگه نتونم درست کنم میفرستم. به هر حال ممنونم ازت.

سلام. میگما من رفتم تو این سایته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همه ی درایورهای HP ProBook 4540s توش بود، 7 تا درایور Bluetoothت هم توش بود حالا تو برو ببین کدومش کارتو راه میندازه دانلودش کن ( همش رو لازم نیست دانلود کنیا !! )

اگه درست نشد بازم بگو، ما در خدمتیم ...

ferycapitan
09-01-2013, 10:37
لازم شد بفرستم تهران. این وقتی میخوام نصب کنم هم همون error رو میده. میگه دستگاه بلوتوث اصلا یا وجود نداره یا وصل نیست. به حر حال ممنون از همه.

Mehran98
09-01-2013, 20:58
لازم شد بفرستم تهران. این وقتی میخوام نصب کنم هم همون error رو میده. میگه دستگاه بلوتوث اصلا یا وجود نداره یا وصل نیست. به حر حال ممنون از همه.

ارادت همچنان باقیست ... ! :n05:

treat
18-01-2013, 13:56
با سلام و تشکر
من هم با لب تاپ 4540 توو نصب درایور بلوتوثش توو ویندوز 8 به مشکل برخوردم تمام درایورهاشو دانلود کردم ولی بازم نشد که نشد،، میگم ممکنه نداشته باشه؟؟؟

s-m
23-01-2013, 08:55
سلام
ببخشيد من هم HP 4540s دارم.
نتونستن فينگرش رو فعال كنم.
HP Protect tools را هم نصب كردم ولي در تنظيماتش ازم اثر انگشت نميخواد. شايدم من بلد نيستم باهاش كار كنم.
ميشه مرحله به مرحله منو راهنمايي كنيد تا درستش كنم.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون واقعاً اعصابم خورد شده.
مرسي:n03:

mosayeb.heydari
25-01-2013, 12:19
سلام دوستان من هم مشکل بلوتوث و هم مشکل یو اس بی 3 رو دارم یعنی درایورهاش نصب شدن ولی نمیدونم چرا کار نمیدن . بلوتوث که توی send to هم میاد ولی چیزی رو پیدا نمی کنه . یو اس بی هم که وصل میشه ولی سرعتش همون سرعته یو اس بی 2 هست . در ضمن هارد اکسترنالم هم یو اس بی 3 داره . لطفا راهنمایی کنید. تشکر.

rreza1
26-01-2013, 22:41
سلام دوستان منم مشکل بلوتوث دارم میگه اصلا وجود نداره کسی هست کمک کنه

mosayeb.heydari
28-01-2013, 13:02
سلام
ببخشيد من هم HP 4540s دارم.
نتونستن فينگرش رو فعال كنم.
HP Protect tools را هم نصب كردم ولي در تنظيماتش ازم اثر انگشت نميخواد. شايدم من بلد نيستم باهاش كار كنم.
ميشه مرحله به مرحله منو راهنمايي كنيد تا درستش كنم.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون واقعاً اعصابم خورد شده.
مرسي:n03:

عزیز منم مشکل تو رو داشتم ولی با نصب این درایور از سایت HP مشکلم حل شد:
Validity Fingerprint Sensor Driver

اینم لینکش :

ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp59501-60000/sp59624.exe

در ضمن برای استفاده از این قابلیت باید حتما نرم افزار Hp Protect tools رو هم نصب کنید.

ولی هنوز با بلوتوث مشکل دارم ، درایورش نصبه ولی هیچ وسیله ای رو پیدا نمی کنه ، لطفاً یکی راهنماییم کنه. چکار کنم؟؟؟؟؟؟

negin jo0on
04-02-2013, 23:55
منم مشکل بلوتوث دارم...کلا نه چیزی رو پیدا میکنه نه دستگاها پیداش میکنن...کسی نفهمیده مشکل چیه؟؟:n28:

ddavood
07-02-2013, 11:36
سلام
آقا منم همین مشکل بلوتوث رو دارم که بلوتوث نصبه ولی هیچ بلوتوثی رو پیدا نمی کنه ، واقعا کلافه شدم نه سی دی درایوری از شرکتش دارن و نه درایوری که کار کنه نصب میشه ، لطفا اگه اساتید راه حلی پیدا کردن پست بذارن خیلی ممنون .:n03:

alireza039
19-03-2013, 01:55
سلام
من هم 4540s گرفتم
بلوتوث داره ، درایورش هم نصبه ، کنار ساعت هم میاد تنظیماتشم نشون میده ولی نه چیزیو پیدا میکنه نه چیزی اینو پیدا میکنه !!! :n01:

rad_sea1371
20-03-2013, 00:04
bebakhshid.vaghti mikham deriver buletooth labtabamo nasb konam in eror ro mide:
activate bluetooth using wireless switch

lab tabe man 5110 dell hast,bizahmat rahnemai konid,mamnun

giganocs
29-03-2013, 01:19
سلام
اگه در دیوایس منجر هایدن ها را بیارین میبینین که plug and play غیبی هستش که فکر کنم بلوتوس هم نمیشناسه ماله همین قسمت هست

banijooon
06-04-2013, 15:28
سلام لپ تاپ من مدل Hp ProBook 4530s هستش هرچی سعی میکنم نمیتونم Bluetooth رو فعال کنم و ازش استفاده کنم میشه راهنمایی کنید ؟

anahita4000
16-04-2013, 01:51
سلام لپ تاپ من hp هست چند روزه ویندوزشو عوض کردم قبلا با دو بار ضربه زدن روی چراغ صفحه لمسی قفل میشد ولی بعد از عوض کردن ویندوز دیگه قفل نمیشه کسی میدونه چکار باید بکنم؟ممنون

kiuq
18-04-2013, 11:11
سلام . . ..
درایورش نصب نیست : )

از اینجا بگیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosseinsad
06-06-2013, 15:26
با سلام
منم قبل از اینکه ویندوزمو عوض کنم بلوتوثم درست بود ولی الآن که می خوام دوباره درایورشو نصب کنم سخت افزارو نمیشناسه(میگه وصل نیست).
واسه فینگر هم HP ProtectTools Security Manager رو که می خوام نصب کنم ارور میده
اما فعلا که بقیه درایوراش درسته.

hamedkochol
08-06-2013, 23:21
چی نصب کردی گه بلوتوث کار میکنه ؟؟؟

.shahab.
15-06-2013, 12:07
salam
bacheha manam to nasb finger print moshkel daram. ye link dorostvase download baram bezarid.
mamnon

msl_one
26-06-2013, 01:40
سلام
لپ تاپ hp pavilion dv6-7030se دارم ویندوز 8 روش نصب کردم ولی finger print و بلوتوث کار نمیکنه لطفا راهنماییم کنین که چظوری باید درستش کنم
ممنون

l00t
12-07-2013, 02:01
سلام

hp probook روش 2 تا کارت گرافیک intel و AMD نصبه و لی سوییچ نمیکنه ، یعنی هر برنامه یا بازییرو میذارم که با AMD اجرا شه پیغام خطا میده و اجرا نمیشه،،،چرا؟؟؟:n27:

codec_pack
12-07-2013, 13:16
نمود ما را این 4540s ! اصن وایرلس اطراف رو پیدا نمیکنه! درایوری چیزی میخواد ؟ کلی نصب کردم نشد!

کسی راه حلی داره؟

سپاس

mojili455
30-07-2013, 17:58
سلام
مدل لپتاپ من HP ProBook4540s
که هم fingerprint داره هم webcam HD
ولی هر کاری میکنم نمیتونم از این دو قابلیت استفاده کنم!
یعنی درایور جفتش هم نصبه .
با چه برنامه ایی میتونم از وب کم و fingerprint استفاده کنم؟

یه سوال دیگه این که درایور بلوتوس نصب میشه ولی هیچ دستگاهی رو پیدا نمیکنه!
به نظر شما مشکل از کجاست؟

لینک نرم افزار fingerprint
ftp://15.192.40.12/pub/softpaq/sp57001-57500/sp57486.exe

elenabarca
07-08-2013, 15:22
بچه ها!
من همین امروز این لپتاپ رو گرفتم... مال منکه خداروشکر بلوتوث کار می کنه تنها مشکل اینه که جای فینگر پرینت هست ولی یه لایه روشه. منم می ترسم که شاید اون لایه رو نباید در بیارم.. مال شمام همین طوری بود؟؟؟ خواهشا زودتر جواب بدین..ممنون....

sajad_samavi
08-08-2013, 23:42
بچه ها!
من همین امروز این لپتاپ رو گرفتم... مال منکه خداروشکر بلوتوث کار می کنه تنها مشکل اینه که جای فینگر پرینت هست ولی یه لایه روشه. منم می ترسم که شاید اون لایه رو نباید در بیارم.. مال شمام همین طوری بود؟؟؟ خواهشا زودتر جواب بدین..ممنون....

دوست عزیز اگه رنگش هم رنگ با بدنه س یعنی لب تاپ شما این قابلیت رو نداره ! اما جاش هست...

اما اگه رنگش مشکیه که یعنی شما اون قابلیت رو دارین و با نصب درایور میتونین ازش استفاده کنید ... اگه مشکلی بود ایدی یاهوم shit.poem در خدمتم

sajad_samavi
08-08-2013, 23:42
نمود ما را این 4540s ! اصن وایرلس اطراف رو پیدا نمیکنه! درایوری چیزی میخواد ؟ کلی نصب کردم نشد!

کسی راه حلی داره؟

سپاس

بله دوست عزیز درایور میخواد ...
ویندوزتون چیه ؟!
اون دکمه مربوط به وایرلس روشن و خاموش میشه ؟!

sajad_samavi
08-08-2013, 23:44
سلام

hp probook روش 2 تا کارت گرافیک intel و AMD نصبه و لی سوییچ نمیکنه ، یعنی هر برنامه یا بازییرو میذارم که با AMD اجرا شه پیغام خطا میده و اجرا نمیشه،،،چرا؟؟؟:n27:

دوست عزیز ویندوزتون چیه ؟!
با آپدیت درایورها توسط HP مشکل سویچ کاملا حل شده ...

دوستان همگی میتونن به اینجا سر بزنن :
کلوپ Hp ProBook 4540s ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من خودمم در یاهو با ایدی shit.poem در خدمت دوستان هستم

elenabarca
09-08-2013, 10:52
دوست عزیز اگه رنگش هم رنگ با بدنه س یعنی لب تاپ شما این قابلیت رو نداره ! اما جاش هست...

اما اگه رنگش مشکیه که یعنی شما اون قابلیت رو دارین و با نصب درایور میتونین ازش استفاده کنید ... اگه مشکلی بود ایدی یاهوم shit.poem در خدمتم

ممنون... از خود فروشنده که پرسیدم گفت نداره ولی می تونه خودت نصب کنی.. دقیقا همین چیزی که شما گفتین..بازم ممنون.....

sajad_samavi
09-08-2013, 15:07
ممنون... از خود فروشنده که پرسیدم گفت نداره ولی می تونه خودت نصب کنی.. دقیقا همین چیزی که شما گفتین..بازم ممنون.....

نه اشتباه متوجه شدین شما .. !

اگه سخت افزارش نباشه شما نمیتونید نصب کنید ... شاید فروشنده منظورش نصب نرم افزاری بوده که به شما گفته الان درایوراش نصب نیست شما بعدا خودت برو خونه نصبش کن ..! ( در کل این حرفشم اشتباس ، چون شما اصلا سخت افزار این کارو ندارین ) اگه مشکلی بود از لب تاپتون عکس بزارین بنده باز در خدمتم ..

treeza
13-08-2013, 16:36
حتما منظور فروشنده فینگرپرینت اکسترنال بوده

نه اشتباه متوجه شدین شما .. !

اگه سخت افزارش نباشه شما نمیتونید نصب کنید ... شاید فروشنده منظورش نصب نرم افزاری بوده که به شما گفته الان درایوراش نصب نیست شما بعدا خودت برو خونه نصبش کن ..! ( در کل این حرفشم اشتباس ، چون شما اصلا سخت افزار این کارو ندارین ) اگه مشکلی بود از لب تاپتون عکس بزارین بنده باز در خدمتم ..

sajjad_s84
27-08-2013, 21:40
با سلام خدمت دوستان عزیز
کسی میتونه در مورد کار نکردن Quick luanch buttons (نرم افزار نمایش بصری کم و زیاد کردن صدا و ...) به من کمک کنه؟
اخرین ورژن رو از سایت HP دانلود کردم و نصب کردم ولی کار نمیکنه. تو نرم افزارهای اجرا شده Explorer هم اسمش هست ولی کار نمیکنه. مدل لپ تابم هم Pavilion dv3-4170se هست.

anita.blue
22-09-2013, 11:09
سلام دوستان.من این مدلو تازه گرفتم.بخدا خسته شدم انقدر دنبال بلوتوث گشتم.1 لینک هم گذاشته بودن دوستان که من دانلود و نصب کردم ولی فایده نداشت.در ضمن اگر لطف کنید و بگید توی سایت hp از کجا باید دانلود کنم بشدت ممنون میشم.میشه لطفا 1 آماتور را راهنمایی کنید؟:n13:

anita.blue
23-09-2013, 12:07
سلام دوستان.من این مدلو تازه گرفتم.بخدا خسته شدم انقدر دنبال بلوتوث گشتم.1 لینک هم گذاشته بودن دوستان که من دانلود و نصب کردم ولی فایده نداشت.در ضمن اگر لطف کنید و بگید توی سایت hp از کجا باید دانلود کنم بشدت ممنون میشم.میشه لطفا 1 آماتور را راهنمایی کنید؟:n13:

farzadddddd
25-09-2013, 22:38
dadash e golam
vase bluetooth age hanooz moshkel dari behem begoo kamel rahnamayit konam
age hanooz moshkelet pa bar jast behem ettela bede:n11:

anita.blue
27-09-2013, 10:32
بله مشكل من هنوز برطرف نشده.ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

farzadddddd
27-09-2013, 17:00
بله مشكل من هنوز برطرف نشده.ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

سلام
دوست عزیز اگه میشه مشکلاتتون رو کامل بفرمایید من در خدمتتونم

anita.blue
28-09-2013, 12:10
.وقتي ميرم قسمت device manager يه علامت زرد رنگ روي bluetooth controller هست وقتي روش كليك ميكنم نوشته
the drivers for this device are not installed.
وقتي هم دكمه update driver را ميزنم كاري نميكنه.چند تا درايوري كه دوستان گذاشته بودن هم نصب كردم ولي فايده نداشت.:n03:

soroshhi
01-10-2013, 15:45
آقا این مدل رو من تازگی ها یرای کسی خریدم کیقیت ساختش بالاست ولی درایور بلوتوثش و همچنین فینگر پرینتش با اینکه نصب شده اند اما دریغ از کار کردن و حسابی من رو شرمنده طرف کرده بالای 1گیگ فایل بنده دانلود کردم ولی نشد که نشد اگر کسی واقعا این مشکلات عمده رو حل کرده لطفا راهنمایی کنه سخت عذاب وجدان دارم در مقابل طرف مجکرم . سروش هستم .:n27:

soroshhi
01-10-2013, 16:04
آقا این مدل رو من تازگی ها یرای کسی خریدم کیقیت ساختش بالاست ولی درایور بلوتوثش و همچنین فینگر پرینتش با اینکه نصب شده اند اما دریغ از کار کردن و حسابی من رو شرمنده طرف کرده بالای 1گیگ فایل بنده دانلود کردم ولی نشد که نشد اگر کسی واقعا این مشکلات عمده رو حل کرده لطفا راهنمایی کنه سخت عذاب وجدان دارم در مقابل طرف مجکرم . سروش هستم .:n27:

mrmr2
12-10-2013, 21:50
سلام خدمت همگی
من یه مشکل ناجور برخوردم
تا دو روز قبل اسپیکر لپ تاپم صدا داشت ولی یهو صدا اسپیکرش قطع شد
همه تنظیماتش درسته.درایورا رو دوباره نصب کردم درست نشد
ویندوز سون هس
از هدفون صدا داره ولی با اسپیکر نه
ویندوزم عوض کردم درست نشد
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

boyshahri
12-11-2013, 19:51
با سلام خدمت دوستان شما درایور ویندوز 64 بیت نصب میکند واسه اینه که مشکل دارین واسه فعال شدنش

bigilo
13-11-2013, 22:07
مشکل منم در مورد بلوتوث پابرجاست
بلوتوثم فعاله ولی وسیله ای پیدا نمیکنه
اینم عکس از device manager
بروزرسانی هم نمیشه!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا باید چکار کنم ؟

javad_1355
04-12-2013, 02:46
مشکل در دریافت و ارسال بلوتوث در لپ تاپ hp probook4540s
اطلاعات بیشتر : سلام ، من مدل لپ تاپم hp probook4540s هستش یه مشکل دارم اونم اینه که نمیتونم با بلوتوث چیزی بفرستم یا بگیرم سخت افزاری هم معرفی شده اینم بگم بعضی وقتا یهو میشناسه گوشی های دیگه رو حتی یه بار فایل فرستادم واسه یه گوشی دیگه خواستم ببینم واسه کسی همچین چیزی شده؟! ممکنه از درایورها باشه؟! حتی ویندوز رو پاک کردم دوباره نصب کردم ویندوز 7 این درایور رو atheros bluetooth رو نصب کردم تو قسمت سخت افزار مدل بلوتوث رو نشون داد ولی باز همچنان این مشکل رو دارم خواهشا هرکی میتونه کمک کنه با تشکر

رضا 1366
05-12-2013, 21:51
سلام برو بکس.راستش منم همه درایوراشو نصب کردم فقط نمیدونم چرا بلوتوسش فعال نمیشه آخه درایورشم نصب کردم.دکمه ای ، نرم افزاری چیزی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.:n12:

bigilo
07-12-2013, 19:08
مشکل در دریافت و ارسال بلوتوث در لپ تاپ hp probook4540s
اطلاعات بیشتر : سلام ، من مدل لپ تاپم hp probook4540s هستش یه مشکل دارم اونم اینه که نمیتونم با بلوتوث چیزی بفرستم یا بگیرم سخت افزاری هم معرفی شده اینم بگم بعضی وقتا یهو میشناسه گوشی های دیگه رو حتی یه بار فایل فرستادم واسه یه گوشی دیگه خواستم ببینم واسه کسی همچین چیزی شده؟! ممکنه از درایورها باشه؟! حتی ویندوز رو پاک کردم دوباره نصب کردم ویندوز 7 این درایور رو atheros bluetooth رو نصب کردم تو قسمت سخت افزار مدل بلوتوث رو نشون داد ولی باز همچنان این مشکل رو دارم خواهشا هرکی میتونه کمک کنه با تشکر

برای من هم 4540s هست و دقیقا مشکل تو رو دارم . ولی تا حالا کسی جواب نداده. :n28:

hadit1
09-12-2013, 12:06
گریه ما رو در آورده ...

anita.blue
10-12-2013, 12:52
سلام دوستان منم مشكل شما را داشتم البته بلوتوث من فقط نصب بود و هيچ اثري ازش نبود!!هرچي درايور بلوتوث بود دانلود و نصب كردم اما هيچ فايده اي نداشت تا اينكه يكي از دوستان گفت بجاي 64بيتي بايد 32بيتي نصب كنم.من اين كارو كردم و بلوتوثم درست شد.حالا بلوتوث دستگاه هم پيدا شده ولي مثل مال شما كار نميكنه.يعني من الان 2تا بلوتوث دارم !!كه اوني كه خودم نصب كردم كار ميكنه.:n02:

arshadtus
05-01-2014, 11:32
سلام منم همین لپتاپو دارم برا پیدا کردن بلوتوث حتما باید دکمه وایرلس روشن باشه

arsham4005
11-03-2014, 12:42
میشه یکی به ما بگه درپوش فینگرو چطوری باید بازش کرد؟؟؟

fatemeh2090
26-03-2014, 17:43
manam hp daram......khastam linke bl ro baz konm k nasb konam....vali baz nemishe....chi kar konm??:n13:

arsham4005
26-03-2014, 22:11
manam hp daram......khastam linke bl ro baz konm k nasb konam....vali baz nemishe....chi kar konm??:n13:

لطفا فارسی تایپ کنید :)
فقط اینکه لینک bl چیه؟ :n13:

fatemeh2090
04-04-2014, 13:03
منظورم از bl بلوتوث بود....:n02:.....
منhp 2000 دارم.....
نمی دونم چه جوری باید فعالش کنم.....
ممنون میشم راهنمایی کنید......
:n13:

fatemeh2090
04-04-2014, 13:04
منhp 2000 دارم.....

arsham4005
04-04-2014, 14:31
منhp 2000 دارم.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این آدرس، برنامه بلوتوث رو تو بخش Driver - Network پیدا کن نصب کن
اگه نشد این نرم افزار رو دانلود کن

fatemeh2090
04-04-2014, 16:00
mamnon az rahnamayi

vach
18-04-2014, 16:55
سلام مدل لپ تاپ من هم hp هستش و اسمش dv6-7211nr هست ولی بلوتوثش کار نمی کنه چی کار کنم؟

arsham4005
20-04-2014, 13:22
سلام مدل لپ تاپ من هم hp هستش و اسمش dv6-7211nr هست ولی بلوتوثش کار نمی کنه چی کار کنم؟

درایورشو از سایت اچ پی دانلود کن

fatemeh2090
03-05-2014, 22:45
man in narm afzaro az on sait download krdam..... vali nasb nemishe.....baz ham nemishe chi ka konam??

Public Enemy
04-05-2014, 11:49
دوستان عزیز

1 - لطفا فارسی تایپ کنید !

2 - سوالاتتون رو در کلوب تخصصی HP 4540s بپرسین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیشاپیش با تشکر :n16:

mojtaba2004
07-05-2014, 16:16
سلام موفع نصب بلوتوث این ارور میاد all installations completed ,please refer to the log file for details مدل لب تاب hp pavilion 15-n245ee

arsham4005
07-05-2014, 16:22
سلام موفع نصب بلوتوث این ارور میاد all installations completed ,please refer to the log file for details مدل لب تاب hp pavilion 15-n245ee

این که ارور نیست! میگه نصب با موفقیت انجام شد

mojtaba2004
07-05-2014, 17:26
پس چرا روشن نمیشه

fatemeh2090
12-05-2014, 18:19
من نرم افزار رو نصب کردم...ولی باز نمی شه ....چی کار باید کنم؟؟؟.....ویندوزم 8

arsham4005
12-05-2014, 19:28
پس چرا روشن نمیشه
درایورشو از کجا گرفتی؟ باید از سایت اچ پی بگیری

arsham4005
12-05-2014, 19:30
من نرم افزار رو نصب کردم...ولی باز نمی شه ....چی کار باید کنم؟؟؟.....ویندوزم 8
با نرم افزار کاری نداریم اون فقط درایور بلوتوث رو نصب میکنه. خب از همون قسمت change pc settings و بعدش pc and devices ببین گزینه بلوتوث داره یا نه؟

fatemeh2090
18-05-2014, 21:20
باید چی کار کنم؟؟؟

fatemeh2090
18-05-2014, 21:43
گزینه ای که به اسم بلوتوث باشه نیست....

arsham4005
19-05-2014, 11:28
گزینه ای که به اسم بلوتوث باشه نیست....

به Device Manager برو ببین اسم بلوتوث هست یا نه؟ اگه باشه که معلومه، اگه نصب نباشه احتمالا یه علامت زردرنگ کنارش هست. اگه رو مثلث کوچیک کنارش کلیک کنی زیر مجموعه هاش باز میشه مثل این عکس:

حالا چه روی بلوتوث چه روی علانت زردرنگ، راست کلیک که بکنی یه منویی شبیه همین باز میشه، Properties رو بزن
این پنجره باز میشه:

از تب Details منوی آبشاری پایین رو روی Hardware Ids قرار بده (مثل عکس)
پایینش تو قسمت Value روی گزینه هاش که راست کیک کنی Copy رو بزن (مثلا رو USB\VID_148&PID_3298 راست کلیک کن و کپی کن)
بعد برو به این سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون بالا اونی که کپی کردی رو Paste کن و بعدش Search رو بزن
حالا یکی از درایورهارو میتونی دانلود کن. این روش برای همه سخت افزارها کاربرد داره

jonah011
15-10-2015, 18:59
سلام دوستان
من 1ساله لپ تاپ hp probook 450 G0 گرفتم، ولی هنوز نتونستم فینگر پرینتش رو راه بندازم
هم hp protect tools هم validity sensor fingerprint نصب کردم ولی چیزی برای شناسایی اثر انگشت نمیاد که ثبت کنم!!!
میشه راهنمایی کنید
توی تایپک ها خوندم بعضیا درپوش داشتن، واسه من یک قسمت سیاه رنگ هستش چیزی تحت عنوان درپوش نداشت

خیلی درگیر این قابلیت هستم حجم هم خیلی حروم کردم بی زحمت کسی میدونه راهنمایی کنه:n37:

akbarjan1
04-05-2016, 12:00
با سلام
من لب تاب 4530s hp ویندوز اورجینال 7 دارد . حالا می خوام با اپدیت خودش ویندوز 10 کنم که موقع اپدیت شدن پاک کردن hp protecttools security manager را می خواهد
که موقع حذف موارد دیگر را می خواهد که روی لب تاب موجود نیست

shahinsh
06-07-2016, 14:15
سلام
نوار مشکی حسگر اثر انگشت لپ تاپم بریده شده .قابل تعمیر هست؟
گارانتی emertat هست
دو هفته هست که گرفتم
الان با اینکه بریده شده وقتی انگشت روش میکشم چراغش روشن میشه ولی کار نمیکنه