PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز کردن فایلهای فشرده!

raha20011
15-10-2012, 23:03
من به تازگی هر فایل فشرده ای رو که از اینترنت دریافت میکنم در هنگام extract کردن فایل مورد نظر با مشکل مواجه میشوم.پیغام میده که پسورد اشتباه است. با اینکه من پسورد رو درست میزنم .برای چند فایل از چند سایت مختلف این مشکل وجود داره.در باز کردن بعضی از صفحات وب هم مشکل دارم و به هم ریخته باز میشه و باید چند بار رفرش بشه تا درست صفحه رو باز کنه.حتی در حال حاضر نوار ابزار انجمن برای فرستادن تصویر پیغامی که در هنگام باز کردن فایل داده میشه در صفحه من قرار نداره.میخواستم ببینم این مشکل از سرور اینترنت پرسرعتم هست که 128 هست یا مشکل چیزه دیگه ای هست.من چند بار با سرویس خدمات دهنده اینترنت پر سرعت تماس گرفتم اما هر بار گفتند سرویستون مشکلی نداره.لطفا کمک کنید.کلی برنامه دان کردم که باز نمیشه!

mohsen_gh1991
15-10-2012, 23:14
این مشکل الان چند وقته گریبان گیر خیلیا شده از جمله خود من. مشکل از سرویس دهنده های اینترنته . زنگ بزنین پشتیبانی مشکلو بهشون بگین .

raha20011
15-10-2012, 23:19
این مشکل الان چند وقته گریبان گیر خیلیا شده از جمله خود من. مشکل از سرویس دهنده های اینترنته . زنگ بزنین پشتیبانی مشکلو بهشون بگین . بله ظاهرا بعد از چند ده بار زنگ زدن بلاخره یکی جرات کرد به ما بگه قضیه چیه...واقعا متاسفم براشون...اینقدر دروغ...دلم به حال چند گیگ رفتم میسوزه..

mohsen_gh1991
15-10-2012, 23:48
به منم تازه امروز گفتن. ده پونزده بار زنگ زدم هر کی یه راه حلی داد. اخرشم یکی گفت کلا مشکل داره تا فردا حل میشه

Saeedifar
16-10-2012, 08:33
من به تازگی هر فایل فشرده ای رو که از اینترنت دریافت میکنم در هنگام extract کردن فایل مورد نظر با مشکل مواجه میشوم.پیغام میده که پسورد اشتباه است. با اینکه من پسورد رو درست میزنم .برای چند فایل از چند سایت مختلف این مشکل وجود داره.در باز کردن بعضی از صفحات وب هم مشکل دارم و به هم ریخته باز میشه و باید چند بار رفرش بشه تا درست صفحه رو باز کنه.حتی در حال حاضر نوار ابزار انجمن برای فرستادن تصویر پیغامی که در هنگام باز کردن فایل داده میشه در صفحه من قرار نداره.میخواستم ببینم این مشکل از سرور اینترنت پرسرعتم هست که 128 هست یا مشکل چیزه دیگه ای هست.من چند بار با سرویس خدمات دهنده اینترنت پر سرعت تماس گرفتم اما هر بار گفتند سرویستون مشکلی نداره.لطفا کمک کنید.کلی برنامه دان کردم که باز نمیشه!
این مشکل به دلیل وجود packet lost در هنگام دانلود فایل ها اتفاق میفته که به دلیل گم شدن و ناقص شدن بعضی از دیتاها این اتفاق رخ می دهد .
پیروز باشید ...