PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کش کردن دیتابیس؟!

senaps
15-10-2012, 21:19
سلام....
تو پروژه‌ی جدیدم دارم به شدت ازWCF استفاده میکنم با لینک.... فک کردم بهتره کشینگ دیتابیس هم داشته باشم!!
میشه دوستان در این خصوص کمی راهنمایی بکنن؟؟
من تمام قسمت های نرم افزار تا وقتی خود کاربر سینک مجدد نکرده، طبق اخرین اپدیت کار بکنن...؟! میشه بگید اصلا برای کش کردن و اپدیت کش، چه اپشن هایی دارم؟!

mahdi7s
22-10-2012, 02:58
با سلام

تو پروژه‌ی جدیدم دارم به شدت ازWCF استفاده میکنم با لینک...
چهار چوب اجرایی برنامه تان چیست؟ وب، ویندوز، ویندوز فون یا ... ؟
برای انتقال چه اطلاعاتی از WCF استفاده می کنید؟
اگر در شبکه ای که دارید برای انتقال اطلاعات داخل دیتابیس از WCF استفاده می کنید، برای اینکار چرا مستقیما به خود دیتابیس متصل نمی شوید؟

فکر کنم اگر کمی بیشتر توضیح دهید دوستان راحت تر منظورتونو متوجه شوند و ...

موفق باشید

senaps
22-10-2012, 13:24
سلام....
فعلا ویندوز میباشه ولی هدف اینه که بعدا روی تمام سیستم ها پیاده‌بشه.....
برای کار کردن با دیتابیس داریم از وب‌سرویس استفاده میکنیم...
هدف، تمرین و اجرای عملیات های کلی تر میباشه.... مثل ارائه خدمات به برنامه نویسی به دیگران و ...
در حقیقت، برنامه اینه که وب‌سرویس منتشر بشه... ضمن اینکه به نظر، استفاده از WCF راحت تر از کار کردن با دیتابیس در محیط شبکه باشه؟!

در حقیقت، هدف اینه که افراد با هر سیستمی، از هرجایی بتونن به سرویس مربوطه وصل بشن و از امکاناتش استفاده بکنن... این سرویس ها رو ما قبلا پیاده میکردیم، ولی برنامه نویس مربوطه رفته و نیازه که جایگزینش بکنیم!! ولی تا وقتی خودمون بلد نباشیم، نمی‌تونیم تشخیص بدیم که کارمندمون داره درست انجام میده یا نه!!! حالا پیاده‌سازی سرویس ها رو بلدیم، ولی متاسفانه فقط کش کردن دیتابیس رو باهاش مشکل داریم(دارم البته!)... چون نمی‌دونم دقیقا باید چیکار بکنم....
البته میتونم کلاس مربوطه و دیتاست کش شده رو درست بکنم، ولی چطوری ازش استفاده بکنم رو تو هنگم هنوز!