PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور WinUSB Maker

kiar
15-10-2012, 17:55
من میخوام ویندوز رو از روی فلش نصب کنم این نرم افزار رو پیدا کردم وقتی تمام گزینه هارو تنظیم و Make it Bootable رو میزنم سوال میپرسه یه چیزایی در مورد از بین رفتن پارتیشن نوشته بود ترسیدم Yes رو بزنم. این ارور معنیش چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiar
15-10-2012, 22:09
لطفا یکی کمک کنه. اگه میتونید فقط متن ارور ترجمه کنید.

jafarian
16-10-2012, 14:28
داخل این اروری که نمایش داده شده نوشته شدع با استفاده از پخش mbr boot sector برای وارد کردن بوت لودر تمامی پارتیشنها دیگه امکانش هست از دست بره پیشنهادی که من به شما میکنم اینه که اگر که بخواین ویندوز 7 روی فلش بوت کنید ازروشهایی که برای 7 گفتم برین اگرم که برای ویندوز xp بخواین از روشی که برای xp گفتم برین:20:

روش مربوط به 7

ابتدا برنامه WinSetupFromUSB ازلینک پایین دانلود البته ورژن بتای این برنامه بعدشم فلش خودتون به سیستم وصل فرمت کنید به صورت fat32 درمرحله بعد طبق شکل پایین شماره 3 چکمارک گزینه مورد نظر بزنید طبق شماره 4 مسیر ویندوز 7 که داخل دستگلاه قرارداره رو بدین طبف شماره 5 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدش ویندوز روی فلش بوت میشه

WinSetupFromUSB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

ابتدا از ویندوز 7 یک iso رو هارد تهیه کنید بعدشم این iso رو داخل درایورمجازی مثل virtual clone drive که لینکش پایین قراردادم mount کنید بعدشم منوی استارت اجرا کنید داخل قسمت سرچش دستور cmd رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل پنجره ای که بازمیشه به ترتیب این دستوراتی که من پایین قراردادم وارد کنید برای هر کدوم هم جدا اینتر بزنید

فقط بجای اون قسمت که عدد 1 که با رنگ قرمزمشخص کردم شما شماره درایو فلش خودتون باید بدین که داخل عکس پایین از من 1 بوده بعد به اینصورت select disk 1 تایپ کردم بعد از این مرحله باز از نوع پنجره cmd رو به همون صورت اجرا کنید البته قبلش بایدویندوز داخل درایو مجازی باشه بعد اون دستور ی که داخل خط آخر نشوتم وارد کنید بجای x باید اسم درایوی که ویندوز داخل اون قرارداره رو بدین بجای y هم اسم درایو فلش بزنید بعدم اینتر کنید تا فایلها روی فلش کپی بشه بعد از نوع از طریق فلش اقدام به نصب ویندوز کنید .

Virtual CloneDrive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش مربوط به xp

برای xp هم با استفاده از همون برنامه اول که معرفی کردم برین بجای چکمارک گزینه دوم چکمارک گزینه اول بزنید

kiar
16-10-2012, 17:27
فقط بجای اون قسمت که عدد 1 که با رنگ قرمزمشخص کردم شما شماره درایو فلش خودتون باید بدین که داخل عکس پایین از من 1 بوده بعد به اینصورت select disk 1 تایپ کردم
ببخشید من اینجاشو دقیق متوجه نشدم منظورتون از شماره درایو فلش چیه؟

ویندوز سون من به صورت فایل ISO هست روش اول جواب میده؟

jafarian
16-10-2012, 23:59
ببخشید من اینجاشو دقیق متوجه نشدم منظورتون از شماره درایو فلش چیه؟

ویندوز سون من به صورت فایل ISO هست روش اول جواب میده؟

شمادرستون Disk نگاه کنید داخل همون پنجره ای که شبیه داس هست قراردادم فلش جلوی فلش من شماره 1 ثبت شده اون قسمت که نوشته شده Disk 1 حالا اگر از شما 2 بود میبایست طبق همون فرمان شماره 2 رو تایپ کنیدپیشنهاد من اینه اگر که این روش برای شما مشکل از همون روش اول برین فایل iso رو داخل درایو مجازی قراربدین بعدشم به برنامه معرفیش کنید طبق همون روشی که بصورت شکل توضیح دادم .