PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ ریز

ghdc
15-10-2012, 15:25
با سلام

چند وقتیه که وقتی دارم با مدیا پلیر یا vlc player آهنگ گوش میدم سیستمم هنگ ریز میکنه مثلا 1 ثانیه آهنگ قطع میشه و موس خوب کار نمی کنه
این شرایط وقتی دارم
یه چیزی توی هاردم کپی میکنم یه صورت دائم هست و تا اخر کپی هیچ کار دیگه ای نمی تونم بکنم

العان باید چه کار کنم باید چیو چک کنم

اصلا اشکال سخت افزاریه یا نرم افزاری

*Forgotten*
15-10-2012, 16:52
یه نگاهی به مصرف سی پی یو بندازید که در حالت فول نباشه

احتمال دیگه اینکه ممکنه کدک ها ی خراب ایجاد شده که خودش به ویندوز بدجوری صدمه میزنه

از ویروس هم مطمئن بشید

خلاصه باید یه چکاپ کنید ببینید مشکل ممکنه از کجا باشه

ghdc
15-10-2012, 17:34
یه نگاهی به مصرف سی پی یو بندازید که در حالت فول نباشه

احتمال دیگه اینکه ممکنه کدک ها ی خراب ایجاد شده که خودش به ویندوز بدجوری صدمه میزنه

از ویروس هم مطمئن بشید

خلاصه باید یه چکاپ کنید ببینید مشکل ممکنه از کجا باشه

سی پی یوم رو خیلی چک کردم وقت هنگی اصلا پر نیست

از ویروس هم خیلام راحته ندارم(توی این چند وقتی که هنگ میکرد با 3 تا انتی کلا سیستم رو چک کردم نداشت)

این و نمیدونم چیه

jafarian
16-10-2012, 00:05
هنگ کردن سیستم حین عمل کپی از نظر سخت افزاری به سه چیز مربوط میشه که اون سه تا عبارتند از : هارد که هارد شما ide باشه یا که sata دومی cpu و سومی هم ram این سه تا فاکتور از همه مهتر هستن برای همینم شما حین عمل کپی کاری دیگه بخواین انجام بدین باعث هنگ سیستم میشه نرم افزاری هم تنها پیشنهادی که میتونم بدم دیفرگ کردن هارد هست اونم با برنامه defraggler که پایین قراردادم کلیه درایوهای هارد با این برنامه دیفرگ کنید:20:

defraggler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ghdc
16-10-2012, 11:22
هنگ کردن سیستم حین عمل کپی از نظر سخت افزاری به سه چیز مربوط میشه که اون سه تا عبارتند از : هارد که هارد شما ide باشه یا که sata دومی cpu و سومی هم ram این سه تا فاکتور از همه مهتر هستن برای همینم شما حین عمل کپی کاری دیگه بخواین انجام بدین باعث هنگ سیستم میشه نرم افزاری هم تنها پیشنهادی که میتونم بدم دیفرگ کردن هارد هست اونم با برنامه defraggler که پایین قراردادم کلیه درایوهای هارد با این برنامه دیفرگ کنید:20:

defraggler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تمام دیشب داشتم هارد رو دفرگ کردم ولی بازم مشکل به جاست

هاردم sata است

هاردم چند وقت پیش خراب شده بود بردم خدماتی کابل بین هارد و مادر برد رو عوض کرد
بعد اون درست شده بود تا این هنگ ها پیش اومد

میشه یه نرم افزار معرفی کنید
تا من بتونم بفهمم قطعاتم سلام هستند یا نه

jafarian
17-10-2012, 00:58
تمام دیشب داشتم هارد رو دفرگ کردم ولی بازم مشکل به جاست

هاردم sata است

هاردم چند وقت پیش خراب شده بود بردم خدماتی کابل بین هارد و مادر برد رو عوض کرد
بعد اون درست شده بود تا این هنگ ها پیش اومد

میشه یه نرم افزار معرفی کنید
تا من بتونم بفهمم قطعاتم سلام هستند یا نه

من که اشاره کردم به شمادوست عزیز که علت پایین بودن سرعت سیستم برمیگرده به هارد یا رم یا سی پی یو هارد شما چون sata هست پس دورشم بالاهستش پس از هارد نمیتونه باشه مگر که فقط هارد بدسکتور داشته باشه که دراونصورت پیشنهاد من اینه که برنامه HDD Regenerator از لینک پایین دانلود بعدشم این برنامه روی سیدی رایت کنید بعدش بصورت بوت بالا بیاین هارد خودتون اسکن کنید که اگر بدسکتور داشته باشه نمایش داده بشه اگر که بدسکتوری نداشت به اون دو تا فاکتور دیگه مربوط میشه .

hdd-regenerator-2011.iso ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])