PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد CPU و گرافیک

alexjojo
15-10-2012, 13:11
ا سلام :
من چند ساله دارم بازی میکنم و ملاک من برای خرید بازی همیشه نوع مموری گرافیک بوده (همون 1گیگ یا 256 مگ) چون گرافیکی که من دارم بازی های هم چون

Max Payne 3 - که حداقل گرافیکش Nvidia 8600 Gt 512mb vram بوده

یا Sleeping Dog (512mb-g8400

یا Assassins creed revelations گرافیک 512mb-g8400 راحت و روان بازی کردم

و در تعجبم که بازی fifa 2013 که از گرافیک 256 برخورداره رو نمیکشه در صورتی که بازی هایی که من نتونستم اجرا بکنم و دچار تیک و گیر کردن در بازی میشدم شامل این بازی ها و این قدرت cpu بوده است:

FIFA 2012 - CPU p4 2.8 Ghz

Battlefield 3 -ATHLON X2 2.7 GHZ

ghost recon future soldier - Intel® Pentium® D 3GHz

Sniper Elite V2 : Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
که حداقل cpu مورد نیازه

و cpu بازی هایی که اجرا شد:
max payne 3: intel dual core 2.4 ghz,amd dual core 2.6 ghz
Assassins creed revelations : intel p4 3.2ghz or amd athlon 4000
Sleeping Dog : intel p4 3.2 ghz or amd athlon 4000

معیار واسه انتخاب گرافیک چیه؟ ؟

و مهمتر اینکه میخوام بدونم cpu من ضعیفه یا گرافیکم؟؟ کدومو باید عوض کنم؟؟
مشخصات سیستم:
CPU 2 Core E4600 2.4Ghz
ATI Radeon HD 5450
Ram 3GIG

pclord
20-10-2012, 00:42
سلام

هر دو ضعیف هستن، حافظه رم گرافیک فقط توی زولیشن بازی تاثیر داره که هر چی زولیشن رو بالا ببری حافظه رم گرافیک بیشتری میطلبه، سعی کن گرافیک GDDR5 خرید کنی ، یه گرافیک 2 گیگ GDDR 3 هست که از یک گرافیک 1 گیگ GDDR5 خیلی ضعیفتره، کلا معیار انتخاب گرافیک تکنولوژی ساخت، پشتیبانی از OpenGL و OpenCL ، پشتیبانی از آخرین نسخه DirectX ، دارا بودن حافظه از نوع GDDR5 ، رابط مموری خوب ، هسته گرافیک،GPU Clock ، CUDA Cores ، Boost Clock و چیزایه دیگه ،

موقه خرید از دوستانی که تخصص دارن مشواوره بگیرین که خرید استباه انجام ندین.من اطلاعاتم در این حد هست دوستان دیگه کامل توضیح میدن.

سی پیو هم خیلی ضعیف و قدیمیه ، سی پیو جدید بگیر البته فعلا نمیشه خرید کرد با این اوضا.

موفق باشید.

Meysam Raz
20-10-2012, 23:41
دوستان این پست اینجا جواب داده شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lord Farshad
21-10-2012, 00:00
کلیپی که هیچ وقت افشاء نشد.
uploadkon.ir/?file=

درود.

دوست گرامی و محترم ، حالا فرضا ما حالیمون نبود و این فایل زیپ شده ، داخلش به جای پسوند های کلیپ ها ، فایل exe بود و نفهمیدیم ویروسه !!! دیگه آنتی ویروسمون که حالیشه !!! زد و به سادگی پاکش کرد.

با اجازتون چون این کار زشت رو در تاپیک های مختلف مثل اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ... تکرار کردید ، گزارش خلاف زدم واستون و از دوستان هم میخوام این کار رو انجام بدند تا زودتر باهاتون برخورد بشه.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

Meysam Raz
21-10-2012, 08:09
درود.

دوست گرامی و محترم ، حالا فرضا ما حالیمون نبود و این فایل زیپ شده ، داخلش به جای پسوند های کلیپ ها ، فایل exe بود و نفهمیدیم ویروسه !!! دیگه آنتی ویروسمون که حالیشه !!! زد و به سادگی پاکش کرد.

با اجازتون چون این کار زشت رو در تاپیک های مختلف مثل اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ... تکرار کردید ، گزارش خلاف زدم واستون و از دوستان هم میخوام این کار رو انجام بدند تا زودتر باهاتون برخورد بشه.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

دوربین مخفیه؟:31::5: