PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش پاور پوینت

tufan_17
14-10-2012, 22:38
دوستان امروز استادمون سر کلاس یه پروژه خواسـت درباره ی آی پی و انواع آن که گفـته باید در پاور پویـنت کار بشه خو من رشتم کامپیوتر در پاور پوینت رو هم سه سال پیش پاس کـردم از اون موقع هم باهاش کار نکـردم حالا می خواهم متن که بنـدازم تو اسلایـد متن درسـت نشون نمیده یعنی عقب جلو نشون میده متن که زیاد باشه از اسلاید میندازه بیرون !!!!

این عکش هست اگه کسی می تونه یه کمک مختصری بکنه واقعا ممنون میشم چون تو پایان ترمم خیلی کمک می کـنه واقعا نیازش دارم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mg%20src=%22[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20alt=%227zye5eefeznnbmesofcq.jpg%22%20/%3E%3C/a%3E)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mg%20src=%22[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20alt=%227zye5eefeznnbmesofcq.jpg%22%20/%3E%3C/a%3E)

nassirii
21-12-2012, 11:47
بخاطر چپ چین و راست چین بودن و همچنین تایپ از چپ و راست که بصورت انگلیسی و فارسی هستش ، اینجوری نشون میده
راهش اینه:
کل متن رو انتخاب کن
بر روی این دوتا کلیک کن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدونم شاید درک نکنی چی گفتم اما باید زیاد باهاش کار کنی تا متوجه بشی!
موفق باشی