PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی ندیده و نشنیده!!! (پیام عجیب موقع safe mode screen)

beckham7
14-10-2012, 18:04
سلام دوستان
یه سیستم تعمیری پیشمه که مستقیم میره رو safe mode موقع safemode یه پیامی میده که نه تا حالا دیدم نه شنیدم! عیب از ویندوز هم نیست این دفعه چهار که ویندوز براش عوض کردم و بعد یک هفته کار اینجوری میشه عیب از پاور و گرافیک و هارد هم نیست خودم شکم میره به مادریرد و چون باید بفرستمش گارانتی میخام مطمنم شم ویندوز سون هم وقتی اینجور میشه اصلا بالا نمیاد البته ناگفته نماند یکبار تنظیمات بایوس رو ریست کردم بالا اومد و بدون مشکل کار کرد ولی بازم دوباره همون اشو و همون کاسه درضمن رم سیستم هم با نو عوض شده
نظر تون چیه دوستان؟؟!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
14-10-2012, 21:22
ویروسی نیست سیستم ؟
یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بزارید اینجا تا وضعیت هارد رو ببینیم
خوب با یک رم دیگه تست کردین
با یک پاور دیگه چی تست کردین ؟

beckham7
14-10-2012, 22:12
نه ویروسم نداره، با hdd regenerator واسه بدسکتور چک کردم نداشت ولی با hd tune تست نکردم فک نکنم از هارد باشه چون اصلا به چک کردن هارد نمیرسه اصلا قبل از اینکه گزینه ای انتخاب کنم یکدفعه این پیام میاد ویروسی داریم که اینکارو بکنه!؟
این سیستم از اول (یکسال پیش)همینجور اذیت میکرد چون سیستم دست مشتری بوده و من مجبور بودم با گفته های اون که مبتدی بود(بچه) قطعه خراب رو حدس بزنم و فقط یکبار تو این مدت خودم صفحه ابی رو دیدم هم رم و هم پاور رو تعویض کردم گارانتی هم میدونید تا مشکل رو به چشم نبینن کاری نمیکن الان تو این یکماه چندبار اینجور شده و هنوز معلوم نشده از کدوم قطعس
احتمالا اگه این همون مشکل اولی باشه فقط میمونه مادربرد
عجیب اینه که سری قبلی با ریست کردن بایوس به دیفالت سیستم درست شد و کار کرد

EXTREME
14-10-2012, 22:25
نه ویروسم نداره، با hdd regenerator واسه بدسکتور چک کردم نداشت ولی با hd tune تست نکردم فک نکنم از هارد باشه چون اصلا به چک کردن هارد نمیرسه اصلا قبل از اینکه گزینه ای انتخاب کنم یکدفعه این پیام میاد ویروسی داریم که اینکارو بکنه!؟
این سیستم از اول (یکسال پیش)همینجور اذیت میکرد چون سیستم دست مشتری بوده و من مجبور بودم با گفته های اون که مبتدی بود(بچه) قطعه خراب رو حدس بزنم و فقط یکبار تو این مدت خودم صفحه ابی رو دیدم هم رم و هم پاور رو تعویض کردم گارانتی هم میدونید تا مشکل رو به چشم نبینن کاری نمیکن الان تو این یکماه چندبار اینجور شده و هنوز معلوم نشده از کدوم قطعس
احتمالا اگه این همون مشکل اولی باشه فقط میمونه مادربرد
عجیب اینه که سری قبلی با ریست کردن بایوس به دیفالت سیستم درست شد و کار کرد

حالا شما یک عکس از تب health اون نرم افزار بزارید ببینید چه طوریه وضعیت

beckham7
18-10-2012, 17:08
سلام مهندس جان اینم عکس این اررو مال چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
18-10-2012, 17:27
ارور دومی که زرده این مشکل رو نمی تونه برای شما بوجود بیاره
اون ارور بیشتر رو burst rate و سرعت کپی تاثیر میزااه که یا از اتصالات هارد است یا پاور یا بایوس مین و فریم ویر هارد تست hdd regenerator هم که انجام دادی یا اینکه با low leve format و پارتیشن بندی مجدد مشکل حل میشه ولی در کل مشکل جدی نیست
ولی علت اصلی مشکل شما همون ارور اولی میتونه باشه
اتصالات هارد رو کامل چک کنید و جای کابل دیتا رو عوض کنید و با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید ببینید چی میشه
بایوس مین رو هم بهتره آپدیت کنید و فریم ویر هارد
نتیجرو بگین
قبل از آپدیت فریم ویر از اطلاعات بکاپ بگیرید

beckham7
18-10-2012, 17:47
واسه hd tune هارد رو با یه سیستم دیگه امتحان کردم با یه پاور دیگه و یه کابل دیتا دیگه که این اررو ها رو داده
کلا بنظر شما این مشکلات هارد میتونه همچین مشکلی بوجود بیاره؟ اصلا تجربی قبلا به این مشکل برخورد نکردید؟ بنظرتون اگه از هارد نیست از چیه؟شکم به مادربرده بیشتر

EXTREME
18-10-2012, 18:27
واسه hd tune هارد رو با یه سیستم دیگه امتحان کردم با یه پاور دیگه و یه کابل دیتا دیگه که این اررو ها رو داده
کلا بنظر شما این مشکلات هارد میتونه همچین مشکلی بوجود بیاره؟ اصلا تجربی قبلا به این مشکل برخورد نکردید؟ بنظرتون اگه از هارد نیست از چیه؟شکم به مادربرده بیشتر

مشکل شما از هارده و ارورش هم داره نشون میده اگه از اتصالات نباشه و پاور هم تست شده و روی یه سیستم دیگه هم همینطور بوده هارد ایراد داره

برای مشکل معلوم بشه از کجاست باید با یک هارد سالم که سلامتش ok باشه سیستم رو چک کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست هارد یا مین