PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ایی می خواستم برای بلاک کردن سایت ها

mostafait
14-10-2012, 12:44
با سلام.

برنامه ایی می خواستم برای بلاک کردن سایت ها.

برای مثال ب ی س بوک و جند سایت دیگه رو بدم به برنامه که چه با وی پ ی ا ن چه بی و ی .... باز نشه!

با تشکر!

piishii
14-10-2012, 13:08
سلام
من از یک برنامه سبک و کاربردی استفاده میکنم به اسم any weblock پیشنهاد میکنم یک تستی بزنید
سایتی که میخواین دیگه باز نشه رو بهش بدید راحت
کمی با تنظیماتش کار کنید راحت هست

jafarian
14-10-2012, 14:07
ازاز A n t i p o r n یا که Internet Lock میتونید استفاده کنید یک کار این برنامه فقط قفل گذاری سایتهای مورد نظر کلی کارایی دیگه هم داره :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
15-10-2012, 00:38
سلام
از طریق خود ویندوز هم میشه این کار رو کرد.
پوشه Hosts تو این مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc رو با Notepad باز کنید.
آخر صفحه و زیر نوشته ها برای آدرسهایی که می خواید بلاک بشه به شکل زیر بنویسید, برای مثال برای FaceBook

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و فایل رو سیو کنید.

mostafait
15-10-2012, 17:19
با تشکر از شما!

با استفاده از این برنامه ها اگر از V P N هم استفاده کنند بازم سایت باز نمی شود!؟

jafarian
15-10-2012, 22:57
این برنامه ای که معرفی کردم یا همین روشی گفته شده سایت کلا بلوک میکنه با v p n هم باز نمیشه.

شـیـفــو
16-10-2012, 20:36
سلام
آخر صفحه و زیر نوشته ها برای آدرسهایی که می خواید بلاک بشه به شکل زیر بنویسید, برای مثال برای FaceBook

و فایل رو سیو کنید.

اینکارو قبلا من انجام دادم ، هم با و.پ.ن هم بدون اون چه با سا.کس و غیره باز نمیشه .
تازه نیاز به نصب نرم افزار هم نداره ،

mostafait
24-10-2012, 16:54
دوستان عزیز تست کردم! با برنامه سایت ها با و پ ن و غیر اون باز نشد اما با برنامه f r ee ga te سایت ها باز میشه!

piishii
24-10-2012, 17:09
دوستان عزیز تست کردم! با برنامه سایت ها با و پ ن و غیر اون باز نشد اما با برنامه f r ee ga te سایت ها باز میشه!
سلام
شما برنامه پیشنهادی من هم تست کردی ؟

jafarian
25-10-2012, 00:15

سایت پایینم چند تا برنامه دراین زمینه معرفی کرده .

2012 Best Internet Filter Software Reviews and Comparisons ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3HZ@D
29-10-2012, 10:05
سلام

و فایل رو سیو کنید.

این فایل رو با چه پسوندی باید سیو کرد ؟! با همون txt ذخیره بشه مشکلی نداره؟!

polestar98g
29-10-2012, 10:38
این فایل رو با چه پسوندی باید سیو کرد ؟! با همون txt ذخیره بشه مشکلی نداره؟!
ببينيد شما بعد از اينکه آدرس را نوشتيد، پنجره را ببنديد يعني ضربدرش را بزنيد خودش مي​پرسه که چيکار کنم؟ شما گزينه سمت چپ يعني Save را بزنيد و تمام.
البته بعضي از آنتي​ويروس​ها مثل آويرا از ويرايش فايل هاست محافظت مي​کنند.
در اين صورت بايد آنتي ويروس را موقتا غيرفعال کنيد.
:sq_25:

B3HZ@D
29-10-2012, 10:52
من همین کاری که شما میگی رو انجام دادم . ولی وقتی میخواد سیو کنه یک پنجره دیگه باز میشه که باید نام و فرمت فایل رو انتخاب کنم.
با Notepad برنامه رو ویرایش میکنم.

polestar98g
30-10-2012, 11:38
من همین کاری که شما میگی رو انجام دادم . ولی وقتی میخواد سیو کنه یک پنجره دیگه باز میشه که باید نام و فرمت فایل رو انتخاب کنم.
با Notepad برنامه رو ویرایش میکنم.

خب همون ديگه عرض کردم که بايد آنتي ويروس را موقتا غيرفعالش کنيد. به خاطر آنتي ويروسه، نميذاره که ذخيره بشه.

B3HZ@D
30-10-2012, 11:51
دوست عزیز آنتی ویروس هم غیرفعال بوده ولی تاثیری در روند کار نداشته و از من نام و فرمت برای ذخیره فایل میخواد!

بردیا
23-11-2012, 21:08
سلام
من از یک برنامه سبک و کاربردی استفاده میکنم به اسم any weblock پیشنهاد میکنم یک تستی بزنید
سایتی که میخواین دیگه باز نشه رو بهش بدید راحت
کمی با تنظیماتش کار کنید راحت هست

سلام
من از این برنامه استفاده کردم و وبسایتا رو دسترسی بهشونو میبنده ولی فریگیت رو که راه بندازی مثل آب خوردن بازشون میکنه:sq_3:

ازاز A n t i p o r n یا که Internet Lock میتونید استفاده کنید یک کار این برنامه فقط قفل گذاری سایتهای مورد نظر کلی کارایی دیگه هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینکا غیر فعال شدن
اونایی هم که تو وارز دیدم نسخه های خیلی قدیمی بودن یا اونا هم پاک شده بودن

jafarian
24-11-2012, 00:07
سلام
من از این برنامه استفاده کردم و وبسایتا رو دسترسی بهشونو میبنده ولی فریگیت رو که راه بندازی مثل آب خوردن بازشون میکنه:sq_3:

لینکا غیر فعال شدن
اونایی هم که تو وارز دیدم نسخه های خیلی قدیمی بودن یا اونا هم پاک شده بودن

برنامه Kurupira Web Filter تست کنید که بصورت فری این برنامه .

Kurupira Web Filter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])