PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در استفاده از اینترنت، دانلود و اپلود فایل

mohsen_gh1991
12-10-2012, 15:24
سلام دوستان من الان چند روزی هست که اینترنتم خیلی قطع و وصل میشه. تقریبا سه چهار روزی میشه. و مشکلات دیگه ای هم برام به وجود اومده. مثلا فایلها رو همراه با اشکال دانلود میکنه. طوری که الان هر چی فایل زیپ و فشرده دانلود میکنم اکسترکت نمیشه. و موقع اکسترکت فقط چنتا از فایلهای داخلشو انزیپ میکنه. و یا اینکه به پسوردهایی که موقع اکسترکت وارد میکنم اشکال میگیره. پسوردهایی که کاملا درسته(هم تایپ میکنم و یا کپی میکنم ولی ارور میده) . البته از سالم بودن فایلها هم مطمئنم. و مشکل دیگه م در باز کردن صفحاته. چه با گوگل کروم و چه با موزیلا مثلا صفحات همین سایتو درست باز نمیکنه. این عکسها رو ببینید تا متوجه منظورم بشین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) الان موقع تاپیک زدن ایکون هیچکدوم از امکاناتش مث گذاشتن تصویر و تغییر فونت و چیزای دیگه برام نیومده. فقط تسکت باکسش هست که میتونم توش چیزی بنویسم. و مورد دیگه اینه که من این مشکل رو هم تو لپتاپم و هم تو کامپیوترم دارم با دوتا مودم هم کار کردم ولی نتیجه جفتش همین مشکلاتی بود که گفتم. میخواستم بدونم مشکلم از کجاس؟ از ISP که ازش اینترنت گرفتم هست یا چیز دیگه؟ مثلا اشکال تو سیم کشی تلفن؟ چون اینترنتم وصله و سایتها رو باز میکنه ولی حالا با این مشکلات. میتونه از تنظیمات DNS باشه؟(که البته این تنظیماتو تا حالا تغییر ندادم) و اگه سیم های تلفنمو از دم در خونه تا مودم عوض کنم تغییری ایجاد میشه؟ مثلا سیم رشته ای بزارم که سطح مقطع بیشتری داره و مقاومت کمتر. سرویس اینترنتمم از مخابرات طرح بعثته. و جالبه مشکل جدید دیگه م اینه که الان که تاپیک زدم فهمیدم اینتر هم جواب نمیده و همه نوشته هام پشت سر هم سیو میشه. با اینکه بین پارارگراف ها دو خط فاصله داشت :دی

SaЁeD
12-10-2012, 23:38
مشکل از خطوط اینترنتیه دیگه.حالا بستگی داره.از دوستات که از همین شرکت سرویس دارنم ببین واسه اونام کندی سرعت و .. هست یا نه ...
در مورد خراب شدن فایل های دانلودی مشکل ازینه که چون زیاد فایل ها موقع دانلود به خاط اینترنتت که قط ع و وصل میشه استاپ و رزیوم میشه اینجوری مشکل پیش میاد تو اکسترکت.
نمایش ناصحیح سایتها یا به خاطر کندی سرعت اینترنته که نمیتونه پیج رو خوب لود کمنه یا به خاطر کش مرور گره.اگه با پاک کردن کش و کوکی ها و یا تعویض مرور گر بازم اینط.ریه به خاطر همون اینترنته.

البته بعضی نرم افزارا تاثیر منفی میذارن ولی چون میگی رو لپ تاپتم اینطوریه به احتمال زیاد به خاطر اینترنتته.

خوب نه به تنظیمات dns ربطی نداره چون دست نزدی.اگر هم مایلی میتونی از dns گوگل استفاده کنی.

در کل بازم میگم مشکل از اینترنتته.باید تست کنی ببینی کسای دیگه ای که از همینجایی که تو گرفتی سرویس اینترنت دارن هم همین مشکلات کندی و ... دارن یا نه

SaЁeD
12-10-2012, 23:40
با یه مرورگر دیگه مثل کروم تست کن بببین چجوریه.البته کش مرور گر رو خالی کن بعد تست کن

mohsen_gh1991
12-10-2012, 23:52
مرسی سعید جون . ولی خب با مرورگرای مختلفم امتحان کردمهم اکسپلورر هم موزیلا و هم کروم. سرعت دانلودمم اونقدرا پایین نیست . دیگه 80 90 کیلو بایته متوسط . الان سایت اسپیدتست هم باز نمیشه کامل که بتونم تست کنم.

mohsen_gh1991
14-10-2012, 00:03
دوستان دیگه نظری ندارن؟