PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ / اولترا بوک برای امور اداری!!!

Hoopaad
12-10-2012, 14:24
سلام به تمام دوستان گل

پدر من می خواد یه لپ تاپ جدید بگیره!الان یه مدل سری E سونی AMD داره! (VPCEE31FX) خوبه ازش راضیه! ولی زیاد سبک نیست! خوب حالا موارد استفاده:

1. استفاده از آفیس!
2. وبگردی و چک کردن ایمیل ها
3. تا حدی پرزنت کردن و استفاده در جلسات کاری! ( متصل کردن به ویدئو پروژکتور و ...)

مشکلاتی که با لپ تاپ الانش داره:

1. عمری باتری زیر 3 ساعت
2. وزن نسبتا زیاد تقریبا 2.5 کیلوگرم! ( حدس میزنم )
3. کیفیت نچندان خوب مانیتور
4. نداشتن بک لایت کیبورد
5. ساییدگی شدید قسمتی از ترک پد! ( کمتر از 9 ماه )

من خودم نظرم روی الترابوک ها هست تا یه لپ تاپ معمولی چون زیاد از اپتیکال درایوش استفاده نمیکنه! و از حافظه اصلی دستگاه هم برای کار های روزمره استفاده میکنه و بقیه اطلاعاتش روی یه هارد اکسترناله!

حالا به نظر دوستان با توجه به این موارد:

1. اولترابوک یا معمولی؟
2. مک یا ویندوز؟ ( قبلا یه مدل مک داشته! زمانیکه لوگوی اپل رنگی بود! :sq_2: )

3. صبرکنم 8 معرفی بشه یا نه؟

4. چه مدل هایی پیشنهاد میکنید؟

پیشاپیش از جوابتون ممنونم!:sq_25:

Hoopaad
15-10-2012, 23:55
UP!
از دوستان ممنون میشم! راهنمایی کنند!

Mr.Mazmamfi
18-10-2012, 01:10
سلام

همین جوریش تو بازار قیمت ها هر روز داره بالا میره ، مدل هایی هم که کمیاب هستن ، از همه بیشتر گرون میشه و اولترا بوک ها جزء این دسته هستن .

بودجه ی نهایتون رو بفرمایید تا دوستان مدل هارو پیشنهاد بدن .

راستی نت بوک ( مینی لپ تاپ ) چطوره ؟

موفق باشید.

sms11
20-10-2012, 01:23
تو سایت سازگار زده که این شرکت الترابوک ایسر به نام s5رو وارد کشور کرده. من به چند تا از نمایندگی هاش تو پایتخت زنگ زدم نداشتن.کسی میدونه قیمت این الترابوک الان چقدره؟

Hoopaad
21-10-2012, 00:20
سلام

همین جوریش تو بازار قیمت ها هر روز داره بالا میره ، مدل هایی هم که کمیاب هستن ، از همه بیشتر گرون میشه و اولترا بوک ها جزء این دسته هستن .

بودجه ی نهایتون رو بفرمایید تا دوستان مدل هارو پیشنهاد بدن .

راستی نت بوک ( مینی لپ تاپ ) چطوره ؟

موفق باشید.

ممنون از جوابتون!
درباره بودجه خدا رو شکر محدودیت آنچنانی نیست! من خودم با قیمت هایی که داشتم ( حالا دیگه چقدر بالا و پایین شده باشه خدا داند ) به نظرم حدود 3.5 تا 5 خوب باشه! البته اگر شما و دیگر دوستان با تجربه نظر دیگری دارند ممنون میشم اصلاح کنند!

درباره نت بوک هم دروغ چرا بین پدر گرامی و دوستان یجورایی کل افتاده حالا شما بگو سر هر چی فکر بکنید! قضیه تعویض لپ تاپ فعلی هم مربوط به این مورد هست! منم هر چقدر به پدر گرامی میگم الان قیمت ها بالا و پایین زیاد داره به حرف من اعتنا نمیکنه سر همین حداقل الان که میخواد بخره می خوام یه چیز خوب بخره!

sms11
21-10-2012, 14:43
ممنون از جوابتون!
درباره بودجه خدا رو شکر محدودیت آنچنانی نیست! من خودم با قیمت هایی که داشتم ( حالا دیگه چقدر بالا و پایین شده باشه خدا داند ) به نظرم حدود 3.5 تا 5 خوب باشه! البته اگر شما و دیگر دوستان با تجربه نظر دیگری دارند ممنون میشم اصلاح کنند!

درباره نت بوک هم دروغ چرا بین پدر گرامی و دوستان یجورایی کل افتاده حالا شما بگو سر هر چی فکر بکنید! قضیه تعویض لپ تاپ فعلی هم مربوط به این مورد هست! منم هر چقدر به پدر گرامی میگم الان قیمت ها بالا و پایین زیاد داره به حرف من اعتنا نمیکنه سر همین حداقل الان که میخواد بخره می خوام یه چیز خوب بخره!

اگه با مک مشکلی نداره بگو مک بوک ایر 2012 بگیره.فوق العاده سبک و شیک و برای در آوردن چشم همکار و دیگران خوبه :دی
اگرم که میخواد ویندوزی باشه من HP Envy Specture XT Ultrabook رو پیشنهاد میدم.واقعا لپ تاپ شیکی هست و واقعا عاشقش میشی

Hoopaad
21-10-2012, 17:51
اگه با مک مشکلی نداره بگو مک بوک ایر 2012 بگیره.فوق العاده سبک و شیک و برای در آوردن چشم همکار و دیگران خوبه :دی
اگرم که میخواد ویندوزی باشه من HP Envy Specture XT Ultrabook رو پیشنهاد میدم.واقعا لپ تاپ شیکی هست و واقعا عاشقش میشی

ممنون از جوابتون!
این مدل HP رو دیدم و بسیار زیبا بود! اینم یه مدل که خودم از نزدیک دیدم هم جنس بدنه خوبی داشت هم بسیار باریک و سبک بود کانفیگ خوبی هم داشت!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره " ایر " هم تجربه کارکرد من با محصولات اپل برمیگرده به همون لپ تاپ ( لوگوی رنگارنگ اپل) پدر و آیفون 4 و گهگاه مک بوک یکی از دوستان ( کلا من ویندوز و اندروید رو ترجیح میدوم! و البته سا مسونگ :sq_22: ) و دقیق نمیدونم برای کارکرد روزمره مشکل ساز میشه یا نه چون پدرم ابدا حوصله سر و کله زدن با گجت ها رو نداره همه چیز رو صاف و ساده و روتین می خواد به همین دلیل یه ذره روی OS X شک دارم! و مشکل بعدی کم دقتی پدرم در نگهداری وسایل ( حالا هر چی موبایل ، لپ تاپ ، ماشین و....) به همین خاطر بدنه آلومینیومی بسیار زیبای " ایر " یه ذره نگرانم میکنه که خیلی سریع دچار خط و خش بشه و زیبایشو از دست بده!

راستی دوست عزیز ممنون میشم یه سر به تاپیک زیر هم بزنید! درباره مودم های وایمکس سوال کردم ولی هنوز کسی جواب نداده!

ممنون!

sms11
21-10-2012, 21:26
ممنون از جوابتون!
این مدل HP رو دیدم و بسیار زیبا بود! اینم یه مدل که خودم از نزدیک دیدم هم جنس بدنه خوبی داشت هم بسیار باریک و سبک بود کانفیگ خوبی هم داشت!

درباره " ایر " هم تجربه کارکرد من با محصولات اپل برمیگرده به همون لپ تاپ ( لوگوی رنگارنگ اپل) پدر و آیفون 4 و گهگاه مک بوک یکی از دوستان ( کلا من ویندوز و اندروید رو ترجیح میدوم! و البته سا مسونگ :sq_22: ) و دقیق نمیدونم برای کارکرد روزمره مشکل ساز میشه یا نه چون پدرم ابدا حوصله سر و کله زدن با گجت ها رو نداره همه چیز رو صاف و ساده و روتین می خواد به همین دلیل یه ذره روی OS X شک دارم! و مشکل بعدی کم دقتی پدرم در نگهداری وسایل ( حالا هر چی موبایل ، لپ تاپ ، ماشین و....) به همین خاطر بدنه آلومینیومی بسیار زیبای " ایر " یه ذره نگرانم میکنه که خیلی سریع دچار خط و خش بشه و زیبایشو از دست بده!

راستی دوست عزیز ممنون میشم یه سر به تاپیک زیر هم بزنید! درباره مودم های وایمکس سوال کردم ولی هنوز کسی جواب نداده!

ممنون!
به نظرم لپ تاپ اچ پی قویتر از این لپ تاپ باشه.من کانفیگ این لپ تاپ رو خیلی گذرا دیدم و فکر میکنم که الترابوک اچ پی قویتر باشه
به نظرم لپ تاپ اچ پی واقعا خوشگلتر از این لپ تاپ باشه.بازم نظر خودته

اتفاقا آی او اس در دستگاه های پرتابل اپل مثه آیفون و مک او اس هم در لپ تاپ ها مشهورن به ساده بودن سیستم عامل و اینکه همه میتونن به راحتی با این دستگاه ها کار کنن.حالا نمیدونم شما چطوری میگی که کار کردن باهاش سخته.قطعا از اون موقع خیلی بهتر شده.من خودم آیفون دارم و بشدت ازش راضی هستم و فکر میکنم که لپ تاپ های اپل هم بسیار ساده باشن و از همه مهمتر اینکه سخت افزار و نرم افزار توسط یه شرکت اسمبل شده که وقتی بگیری میفهمی این چه مزیت بزرگیه.
درمورد خط افتادن هم هم بدنه سامسونگ هم اپل و هم اچ پی هر سه آلومینیوم هست و اگر قرار به خط افتادن باشه روی هر سه خط خواهد افتاد که به نظر بعیده.مگر اینکه پدر گرامیتون با سمباده بیوفته به جون لپ تاپ.در این صورت بله خط میوفته اما در استفاده روزانه هر سه به میزان خط خواهند برداشت.
اگه مشکل مالی ندارید به نظرم تو خرید ایر شک نکنید اما اگه میخواهید که حتما ویندوزی باشه به نظرم تو خرید اچ پی شک نکنید
در هر صورت خوش به حال شما و پدرتون که میتونید لپ تاپ خوب بخرید.کاشکی ما هم پول داشتم و میتونستیم از این لپ تاپ ها بخریم.خدا لعنت کنه باعث و بانیشو

در مورد ایرانسل هم پ خ بدید تا جایی که بلد باشم در خدمت هستم.ضمن اینکه توی امضام هم نگاه کنید میبینید که شارژ هم موجوده.حتما قبل از خرید مودم با من تماس داشته باشید.

Hoopaad
22-10-2012, 00:39
به نظرم لپ تاپ اچ پی قویتر از این لپ تاپ باشه.من کانفیگ این لپ تاپ رو خیلی گذرا دیدم و فکر میکنم که الترابوک اچ پی قویتر باشه
به نظرم لپ تاپ اچ پی واقعا خوشگلتر از این لپ تاپ باشه.بازم نظر خودته

اتفاقا آی او اس در دستگاه های پرتابل اپل مثه آیفون و مک او اس هم در لپ تاپ ها مشهورن به ساده بودن سیستم عامل و اینکه همه میتونن به راحتی با این دستگاه ها کار کنن.حالا نمیدونم شما چطوری میگی که کار کردن باهاش سخته.قطعا از اون موقع خیلی بهتر شده.من خودم آیفون دارم و بشدت ازش راضی هستم و فکر میکنم که لپ تاپ های اپل هم بسیار ساده باشن و از همه مهمتر اینکه سخت افزار و نرم افزار توسط یه شرکت اسمبل شده که وقتی بگیری میفهمی این چه مزیت بزرگیه.
درمورد خط افتادن هم هم بدنه سامسونگ هم اپل و هم اچ پی هر سه آلومینیوم هست و اگر قرار به خط افتادن باشه روی هر سه خط خواهد افتاد که به نظر بعیده.مگر اینکه پدر گرامیتون با سمباده بیوفته به جون لپ تاپ.در این صورت بله خط میوفته اما در استفاده روزانه هر سه به میزان خط خواهند برداشت.
اگه مشکل مالی ندارید به نظرم تو خرید ایر شک نکنید اما اگه میخواهید که حتما ویندوزی باشه به نظرم تو خرید اچ پی شک نکنید
در هر صورت خوش به حال شما و پدرتون که میتونید لپ تاپ خوب بخرید.کاشکی ما هم پول داشتم و میتونستیم از این لپ تاپ ها بخریم.خدا لعنت کنه باعث و بانیشو

در مورد ایرانسل هم پ خ بدید تا جایی که بلد باشم در خدمت هستم.ضمن اینکه توی امضام هم نگاه کنید میبینید که شارژ هم موجوده.حتما قبل از خرید مودم با من تماس داشته باشید.

دوست عزیز بسیار ممننون!
اول از هم قابل شما رو نداره اصلا هم تعارف نمیکنم! والا این وضع مملکت همه رو اسیر کرده! اگر الان دارم این پول رو میدم به این دلیله که چاره چیه منم دوست دارم یه لپ تا پ خوب بخرم 2 تومن نه 5 - 6 تومن ولی سر همین صبر کردن و این فکر خام خودم که دلار میاد پایین کلی ضرر کردم! ( اومدم ماشین عوض کنم 1 ماه تعلل کردم 70 تومن رفت رو ماشین! منم دیگه بودجم نرسید بیخیال شدم! :sq_3:) ولی به هر جهت امیدوارم این وضع دلار و .... سر و سامان بگیره!

درباره HP حق با شما بود کانفیگ بهتری داره! احتمالا برم نمایندگیش باهاش کار کنم ببینم چجوریه؟ ( ترک پد سامی تقریبا مثل اپل بود با همون تریک های باحالش) راستی الان نمایندگی HP با کیه؟

درباره سختی کار هم منظورم نقل و انتقال و اتصال بقیه دستگاه ها به لپ تاپ بود ( یه هارد بوفالو رو هر کاری کردم به دوتا مک بوک پرو وصل نشد که نشد! یا اگه 4 رو جیل بریک نکنی دانلود اپلیکیشن خیلی پیچیده میشه! ) و گرنه در راحتی و کاربر پسند بودن IOS و OSX شکی نیست خواهرم 4 داره من هر کاری کردم بیارمش سمت اندروید نیومد!

به سوال دیگه ارزش داره برای صفحه رتینا براش مک بوک پرو بگیرم؟ (13 اینچ ) البته به خوش استیلی و سبکی ایر نیست!

درباره مودم ایرانسل هم براتون PM میکنم!

Hoopaad
23-10-2012, 13:27
خوب گویا دیگر دوستان بنده رو قابل نمیدونن!:sq_3:
ای بابا خودم باید دست به کار بشم! :sq_25:

اینم یه جدول از چند تا اولترا بوکی که به نظرم جالب بود:
فقط یک نکته درباره سری T سونی به نظرم چون الان در حالت پیش فروش هست قیمتش کمی از بقیه پایین تره و اگر فروشش شروع بشه قیمتش بالاتر بیاد!
یه نکته دیگه سعی کردم مدل هایی از هر سری انتخاب کنم که رنج قیمت همه تقریبا در یک سطح باشد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1. سونی سری T

2. سامسونگ سری 9

3. دل XPS

4. ایسوس زنبوک

5. اچ پی اسپکتر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].UIXUW8XMjkg

6. اپل مک بوک ایر

sms11
23-10-2012, 17:21
دوست عزیز بسیار ممننون!
اول از هم قابل شما رو نداره اصلا هم تعارف نمیکنم! والا این وضع مملکت همه رو اسیر کرده! اگر الان دارم این پول رو میدم به این دلیله که چاره چیه منم دوست دارم یه لپ تا پ خوب بخرم 2 تومن نه 5 - 6 تومن ولی سر همین صبر کردن و این فکر خام خودم که دلار میاد پایین کلی ضرر کردم! ( اومدم ماشین عوض کنم 1 ماه تعلل کردم 70 تومن رفت رو ماشین! منم دیگه بودجم نرسید بیخیال شدم! :sq_3:) ولی به هر جهت امیدوارم این وضع دلار و .... سر و سامان بگیره!

درباره HP حق با شما بود کانفیگ بهتری داره! احتمالا برم نمایندگیش باهاش کار کنم ببینم چجوریه؟ ( ترک پد سامی تقریبا مثل اپل بود با همون تریک های باحالش) راستی الان نمایندگی HP با کیه؟

درباره سختی کار هم منظورم نقل و انتقال و اتصال بقیه دستگاه ها به لپ تاپ بود ( یه هارد بوفالو رو هر کاری کردم به دوتا مک بوک پرو وصل نشد که نشد! یا اگه 4 رو جیل بریک نکنی دانلود اپلیکیشن خیلی پیچیده میشه! ) و گرنه در راحتی و کاربر پسند بودن IOS و OSX شکی نیست خواهرم 4 داره من هر کاری کردم بیارمش سمت اندروید نیومد!

به سوال دیگه ارزش داره برای صفحه رتینا براش مک بوک پرو بگیرم؟ (13 اینچ ) البته به خوش استیلی و سبکی ایر نیست!

درباره مودم ایرانسل هم براتون PM میکنم!
خواهش میکنم
والا اچ پی رو فکر نکم باید بگی یکی برات بیاره از اون ور. جایی رو میشناسم که میتونه بیاره خواستی بهت آدرس میدم.توی ایران فکر نمیکنم داشته باشن
یکم عجیبه که چرا هارد وصل نشده.نمیدونم چرا اینطوری شده اما نباید این مشکلات باشه

در مورد ارزش داشتن مک بوک و نظر سنجی که توی پست قبلی کردی گفتم بهت.اگه من بخوام انتخاب کنم بی تردید مک بوک رو بر میدارم بدون شک.اما اگه بخوام ویندوزی بردارم بدون شک فقط و فقط اچ پی بر میدارم چون تقریبا همه مشخصات دیگر لپ تاپ هارو داره و درضمن قیمت بهتری هم داره
بازم به نظر خودتون بستگی داره

Hoopaad
23-10-2012, 17:59
خواهش میکنم
والا اچ پی رو فکر نکم باید بگی یکی برات بیاره از اون ور. جایی رو میشناسم که میتونه بیاره خواستی بهت آدرس میدم.توی ایران فکر نمیکنم داشته باشن
یکم عجیبه که چرا هارد وصل نشده.نمیدونم چرا اینطوری شده اما نباید این مشکلات باشه

در مورد ارزش داشتن مک بوک و نظر سنجی که توی پست قبلی کردی گفتم بهت.اگه من بخوام انتخاب کنم بی تردید مک بوک رو بر میدارم بدون شک.اما اگه بخوام ویندوزی بردارم بدون شک فقط و فقط اچ پی بر میدارم چون تقریبا همه مشخصات دیگر لپ تاپ هارو داره و درضمن قیمت بهتری هم داره
بازم به نظر خودتون بستگی داره

والا اون قضیه هارد کلا داستانی بود برای خودش!
یه موضوعی که سر مک فکرمو مشغول کرده آفیس هست که برای تایپ فارسی و مهمتر از اون باز کردن استاد آفیس ویندوز مشکلاتی داره! با "ملل" هم کار کردم ولی word با اختلاف زیاد بهتره! سر این موضوع یه ذره نظرم از مک برای پدر برگشته یهو بگیره نتونه کار کنه! من بیچاره باید جوابگو باشم! :sq_17: به همین خاطر میرم سراغ ویندوز!

دیشب که داشتم کانفیگ ها رو دقیق بررسی میکردم دیدم رزولوشن hp به نسبت بقیه پایینتره ولی صد البته اختلاف قیمت قابل توجهی هم داره!

حالا اگر hp و apple رو کنار بذارم کدوم رو پیشنهاد میدین:

1. سامی سبکتر و گرانتر از همه + کارکرد ترک پدش خیلی خیلی به ایر نزدیکه!
2. ایسوس باریکتر از همه (قیمتشو رو میدونین! ) ( نمایندگیش فکر کنم با سازگار باشه؟)
3. دل همه چیش خوبه ولی مورد برجسته ای بین دو مدل بالا نداره!

راستی ناسلامتی اینجا تاپیک مشاورس دوستان دیگه بنده رو قابل نمیدونن!

sms11
24-10-2012, 00:16
ببین روی مک هم میشه ویندوز ریخت و پدرتون به راحتی کار کنه.این از این

رزولوشن به نظر من یه چیز عوام فریب شده.چون چشم شما از یه حدی به بعد دیگه نمیدتنه تشخیص بده که تراکم پیکسی این صفحه نمایش چقدره و عملا شرکتا میان روی این مانور میدن برای چاپیدن پول ملت.مخصوصا برای کسی مثل پدر شما که این چیزا صد در صد مطمئنم که براش مهم نیست

اما در مورد انتخاب های بعدی:
از قدیم گفتن که هرچی پول بدی آش میخوری.قطعا سامسونگ لترابوک خوبی داره ولی قیمتش مخصوصا الان خیلی زیاده.فکر پول یه پراید رو باید بزاری تا بتونی بخریش
من خودم نه ایسوس نه دل رو پیشنهاد میدم و اگه بخوام انتخاب کنم سامسونگ میگم به شرطی که مجبور باشم.چون خودم خیلی از دیدن اسم سامسونگ روی لوزمی که دارم حال نمیکنم خودم دوست ندارم اما شاید شما دوست داشته باشی
به نظر شخصی بنده و سلیقه شخصی بعد از ایر و اچ پی من الترابوک ایسر مدل S5 رو انتخاب میکنم که شما توی مقایسه ات نبود.به نظرم لپ تاپ شیکی هست.یه نگاه بنداز.ضرر نمیکنی.فکر کنم سازگار همین الان تو ایران وارد کرده.درضمن قیمتشو فهمیدی به منم بگو

Hoopaad
24-10-2012, 04:25
درباره نصب ویندوز رو مک حق با شماست! والبته فکر بسیار خوبی هم هست! به هر جهت مک بوک ایر همیشه جزو وسوسیه انگیز ترین اولترابوک ها بوده!
ایسر رو هم دیدم CPU قوی داره و مشخصات خوب توان باتری کمتری نسبت به بقیه داره ولی 6.5 ساعت هنوز هم عالیه! و ظاهری زیبا!

راستی درباره قیمت مطمئنی سامی اندازه یه پراید قیمت داره! دیگه مملکت اهم اهم اهم هست ولی نه انقدر الان پراید 12 - 13 تومن شده! من آخرین قیمتی که داشتم مکبوک ایر 2012 - 13 - 128 گیگ ! بین 4.5 تا 5 بود! والبته سامی i5 فکر کنم 4.8 ( دقیق یادم نیست) حالا الان بازار چجوریه نمیدونم!

بگذریم اینم چند تا ریویو از cnet جالبه:

سامی البته مربوط به نمونه i5 نسل دوم هست که در بقیه موارد صادقه! قسمت جالبش این بود که گفته بود: " اگر بودجه برای شما مطرح نیست و اعتیاد شدید به کار با ویندوز دارید ولی در باطن عاشق مکبوک ایر هستید این بهترین انتخاب شما خواهد بود! "

مک بوک ایر: مثل همیشه فوق العاده

به هر حال تا تقریبا اواخر آبان فرصت هست! ( تا پدر گرامی سرش خلوت بشه بخواد بخره )

راستی ممنون میشم اسم شریف شما رو بدونم؟ البته با عرض شرمندگی که تا الان نپرسیدم!

دوستان دیگه واقعا تجربه ای، نظری ، راهنمایی ندارن! واقعا این رسمشه!

sms11
24-10-2012, 08:29
والا الان یادم نیست اما فکر کنم گرونتر مدل مک بوک پرو با بهترین کانفیگ اگه اشتباه نکنم حدود های 9 تومن بود.بازم منم مطمئن نیستم
عرض کردم به شخصه خیلی از برند سامسونگ توی لپ تاپ استقبال نمیکنم.
ولی فکر میکنم چشم شما سامسونگ رو گرفته باشه.
اسم من هم توی پروفایلم اومده دوست عزیز

Hoopaad
24-10-2012, 17:11
یه سوال درباره ایر آیا گارانتی بهتر از نقش برای محصولات اپل هست؟ دوستم یه مک بوک پرو داشت!
گویا هاردش دچار مشکل شد! و نقش هم براش تعمیر کرد خیلی سریع و خوب والان هم بسیار راضیه!

خدایی محسن جان مرام شما رو عشقه که منو تحویل گرفتی بقیه دوستان منو اهم اهم اهم اهم حساب نکردن!

sms11
24-10-2012, 19:37
خوبی محصولات اپل اینکه اگه درست ازش استفاده بشه به هیچ گونه گارانتی احتیاج نداره.اصولا گارانتی در ایران یه چیز فرمالیتس و چرته و راهیست برای خالی کردن بیشتر جیب شما
من نمیشناسم اما به قول شما وقتی بهترین گارانتیش هست دیگه چرا دنبال گارانتی های دیگر میگردید.خوب از همین گارانتی نقش تهیه کنید دیگه.

خواهش میکنم. وظیفه همه کمک کردن به همدیگس.بعدم یه خورده مورد شما فراتر از بقیه هست.همه تقریبا میدونن که لپ تاپ های اپل بهترین هست (به کسی جسارت نشه) اما کو پولش؟به خاطر همین وقتی شمایی که مشکل پول نداری خوب همه میگن برو خوب مک بوک بگیر دیگه(البته این نظر شخصی بنده از پاسخ های دیگران در رابطه با تاپیک شماست).دوستان بیشتر کمکشون برای دوستانی هست که مشکل مالی دارن و اصولا تو این بازار کسی در رابطه با خرید حرف نمیزنن .دلیلشم که خودت میدونی

Hoopaad
26-10-2012, 00:32
خوب امروز یه چرخی تو پایتخت و بازار موبایل زدم! فعلا قیمت ها ثابته به نسبت یک ماه پیش تقریبا 90% فروشنده هام همه جنس هاشون رو میفروشن! اینم قیمت چند مدل:

1. سامی 13 اینچی سری 9 جدید i7 - 256 SSD با گارانتی مایکروتل 5.4
2. دل XPS 13 - i5 - 128 SSD با گارانتی 3.6
3.مک بوک ایر i5 - 128 SSD بدون گارانتی 4.6
4. مک بوک ایر i5 - 256 SSD بدون گارانتی 5.6
گارانتی نقش هم بین 150 تا 200 تومن به قیمتش اضافه میشه!

طبق گفته یکی از فروشنده ها مدل های جدید ایمک جدید ، مک مینی جدید ، مک بوک پرو 13 رتینا رو بین 2 تا 4 هفته از زمان فروش رسمی میارن قیمت هم 20 % بالای مبلغ دلاری!
نکته جالب برام تنوع بسیار خوب بازار بود چه لپ تاپ ها چه PC و لوازم جانبی تقریبا تمام مدل هایی که تا 1 الی 2 ماه پیش معرفی شده ( از برند های مختلف ) در فروشگاه ها وجود داشت! و نکته جالبتر رغبت مردم به خرید الارقم قیمت ها بهتره بگم ناعادالانه بود ، 2 ساعت در پایتخت با دوستم چرخیدم بدون اغراق 3 تا ایمک فروش رفت 5 تا ایر! رفتم تو یه فروشگاه طبقه دوم داشتم قیمت میپرسیدم! یکی قبل از من یه ایر خریده بود یکی بعد من اومد یه ایر 128SSD خرید!

محسن جان ایسر رو هم پرسیدم اکثرا S5 رو تموم کرده بودن! درباره قیمت هم میگفتن تا پارت بعدی نیاد معلوم نیست!

h!tman
28-11-2012, 00:00
به نظرم بهتره به جای خرید مک و سعی در ریختن ویندوز
همون سری 9 سامسونگ تهیه بشه که بدون گارانتی باید خیلی کمتر از اینا باشه! نه 5600
اما یک چیز دیگه هم هست . MD 213 مک بوک پرو . حدود 6400 در میاد با صفحه رتینا!