PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن کامل سیستم!لطفا کمک کنید!

LEO.M
12-10-2012, 10:46
بدبخت شدم رفت!!!
من لپ تاپم رو خواستم ویندوزشو عوض کنم که اشتباهی درایوی رو فرمت کردم که درایور های لپ تاپ توش بودن!!!وقتی توی مراحل نصب سیستم ریست شد،ارور داد و 2 تا ویندوز نشون داد که هر کدوم رو زدم تا قسمت start windows میرفت اما بعدش ریست میشد.
خواستم دوباره ویندوز بریزم که دیدم هیچکدوم از درایو هام نیست!!!!!!!! و تمام گزینه های پارتیشن بندی غیر فعاله!پایین یه اروری نوشته بود که درایور رو نمیتونه لود کنه و درایور رو میخواست!یه درایوری مربوط به mass storge یا یه چیزی که برای هارد و پارتیشن بندی باشه!
رفتم توی سایت دل که درایورو دانلود کنم اما نمیدونم کدومه!
نکته ای که هست اینه که کل هاردم فرمت شده ظاهرا و هاردم پاک پاکه در صورتی که من فقط یک درایو رو انتخاب و فرمت کردم!
دوستان خواهشا کمکم کنید.واقعا نمیدونم باید چیکار کنم. مشکلش چیه؟به غیر از اون درایور،برای نصب ویندوز دیگه چی میخواد؟؟؟
کمکم کنید
مدل لپ تاپ: Dell Insprion n5110

mrt2iran
12-10-2012, 11:09
سلام دو سه بار دیگه برای نصب ویندوز تلاش کن هاردت میاد ! ولی مشکلت عجیبه ?? نگران درایو ها هم نباش ! موفق باشی

LEO.M
12-10-2012, 12:27
چند بار امتحان کردم اما نشد.
توی قسمت که برای پارتیشن بندیه این ارور رو مینویسه:
No drives were found.Click Load Driver to provide a mass storage driver for installation.
خب باید چیکار کنم؟کدوم درایور رو باید دان کنم چون توی سایت دل دقیقا مشخص نیست کدومه.
خواهشا کمک کنید

mrt2iran
12-10-2012, 13:00
یافتم تنضیمات بایوس رو پیش فرض کن درست میشه از اون جا ببین هارد است یانه

lida
12-10-2012, 16:50
از تنظیمات بایوس هاردو بذار رو icha بعد با xpبیا بال کل درایو delet کن بر گرد رو بایوس اونو که دست زدی درست کن اب 7 درست کن
با اکرونیسم میتونی بکونی ولی این راحت تره

LEO.M
12-10-2012, 18:46
از تنظیمات بایوس هاردو بذار رو icha بعد با xpبیا بال کل درایو delet کن بر گرد رو بایوس اونو که دست زدی درست کن اب 7 درست کن
با اکرونیسم میتونی بکونی ولی این راحت تره

روی ihca بود نشد ایکس پی بریزم گذاشتمش روی ata .
حالا وقتی خواستم 7 بریزم روی icha بزارم؟دوباره اونطوری نمیشه؟روی ata بمونه؟

Pami
15-08-2013, 16:48
به درخواست تاسیس کننده بسته شد