PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل عکس به PDF در فتوشاپ

مسعود جواهری
11-10-2012, 17:37
سلامچندین عکس تو فتوشاپ هست که میخوام همه آن ها با هم در یک پی دی اف باشه.طوری که هر عکس در یک صفحه قرار بگیره. و یک پی دی اف چند صفحه ای بشه.الان فقط یک عکس آن را میتوانم تبدیل به یک پی دی اف یک صفحه ای کنم.چنین چیزی امکان داره یا نه؟ اگه داره چه جوری؟ممنون میشم پاسخم رو بدید.

Mohammad Yek110
11-10-2012, 20:29
سلامچندین عکس تو فتوشاپ هست که میخوام همه آن ها با هم در یک پی دی اف باشه.طوری که هر عکس در یک صفحه قرار بگیره. و یک پی دی اف چند صفحه ای بشه.الان فقط یک عکس آن را میتوانم تبدیل به یک پی دی اف یک صفحه ای کنم.چنین چیزی امکان داره یا نه؟ اگه داره چه جوری؟ممنون میشم پاسخم رو بدید.

میتونید با ورد این کارو انجام بدید و اگه وردتون 2010 هست به صورت پی دی اف سیو کنید ، یا اینکه با نرم افزار pdffactory به صورت پی دی اف خروجی بگیرین
و یا با فتوشاپ به صورت صفحه های جدا خروجی pdf بگیرین و با نرم افزار های پی دی اف همشو یه صفحه کنید

مسعود جواهری
11-10-2012, 22:55
و یا با فتوشاپ به صورت صفحه های جدا خروجی pdf بگیرین و با نرم افزار های پی دی اف همشو یه صفحه کنید

چون میخوام کیفیتش پایین نیاد، نمیشه با ورد انجام داد.
اما من میخواهم که هر عکس، یک صفحه از pdf باشه. نرم افزاری سراغ داید که چندین pdf رو به یکpdf تبدیل کنه، طوری که هر pdf یک صفحه از کل pdf باشه؟ (چه قدر pdf نوشتم :|)

Mohammad Yek110
11-10-2012, 23:08
چون میخوام کیفیتش پایین نیاد، نمیشه با ورد انجام داد.
اما من میخواهم که هر عکس، یک صفحه از pdf باشه. نرم افزاری سراغ داید که چندین pdf رو به یکpdf تبدیل کنه، طوری که هر pdf یک صفحه از کل pdf باشه؟ (چه قدر pdf نوشتم :|)

قبلا خودم یه همچین کاری کردم ولی اسم نرم افزارش یادم نیست
اگه سرچ کنید حتما هست چون منم خیلی راحت پیداش کردم

Sa_Ja
13-10-2012, 00:04
امیدوارم بتونید عکسها رو ببینید:sq_8:

تمام عکسهاتون رو در سند های جداگانه در فتوشاپ باز کنید.

یک سند جدید برای مثال به اندازه a4 ایجاد کنید.

حالا اگه فتوشاپتون cs6 باشه میتونید به صورت زیر به arrange دسترسی داشته باشید ؛ البته اگه فتوشاپتون cs5 و یا cs4 باشه همون نوار ابزار بالا میتونید پیداش کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا به ترتیب روی هرکدوم از عکسها کلیک میکنیم تا فعال بشه و با استفاده از ابزار Move Tool و به روش کشیدن و رها کردن به صفحه مود نظر منتقلش میکنیم

و سپس به طریق زیر فقط صفحه مورد نظر رو فعال میکنیم :

و در آخر میتونیم هر کدوم از لایه ها رو جا به جا کنیم

و به صورت pdf ذخیره کنید

part gah
13-10-2012, 18:37
ســـلام
یا خدا چرا اینقدر خودتونو میپیچونید
من دو راه و میگم .
این کاری که شما میخواین در اصطلاح بهش میگن کنتاک.که در عکاسی خیلی مورد استفاده است.
ما از عکس هایی که میگیریم در اندازه کوچیک در صفحه A4 چاپ میکنیم تا استاد بتونه همه عکسها رو ببینه.
طریقه کار:

تمام عکس ها رو اول داخل یک فولدر قرار بدین.ترجیحا نام فولدر و عکسها تماما انگلیسی باشه.
برنامه adobe bridge که از زیر مجموعه های adobe هست رو باز کنید.
به قسمتی که توی عکس مشخص کردم برین.

یه پنل سمت راست ظاهر میشه.
توی این قسمت باید مشخصاتی رو از قبیل کاغذ چاپی .dpi.تعداد ردیف هایی که میخاین از عکس ها باشه .و اندازشون و

اینکه اسم عکس زیر عکسها نمایش داده بشه یا نهو خیلی چیزای دیگه رو مشخص کنید.من یه نمونه میزارم تا شما ببینید.

افت کیفیت نداره من به خاطر آپلود کیفیتو آوردم پایین این یه صفحه از فایل PDF ای هست که من ساختم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

YAHYA-PRO
14-10-2012, 18:50
اگر بخواید با فتوشاپ این کارو بکنید :
از منوی File گزینه Automate گزینه pdf presentation رو انتخاب کن:sq_8:
پنجره pdf presentation باز میشه که با زدن دکمه browse میتونی عکسات رو انتخاب کنی:sq_25:

part gah
16-10-2012, 07:39
اگر بخواید با فتوشاپ این کارو بکنید :
از منوی File گزینه Automate گزینه pdf presentation رو انتخاب کن:sq_8:
پنجره pdf presentation باز میشه که با زدن دکمه browse میتونی عکسات رو انتخاب کنی:sq_25:

ســلام

یحیی منم تو فتوشاپ 7 داشتم این گزینه رو اما تو CS5 ندارم دیگه رفتم سراغ bridge.کجاست این گزینه تو فتوشاپ cs5?

YAHYA-PRO
16-10-2012, 11:45
ظاهرا نسخه cs5 ابزار pdf presentation رو برداشتن و بردنش داخل بریج :sq_19:

گفتن دلیلش اینه که فتوشاپ برای ادیت فایل هست ولی بریج برای کار با مجموعه فایل ها هست :sq_8:
و آخرشم گفته قابلیت های این چنینی از اولش هم برای بریج بوده نه فتوشاپ

The reason behind moving PDF Presentation to Bridge is that Bridge is designed for working with collections of files, whereas Photoshop is primarily used to edit individual files. Creating multi-page, multi-document PDFs belongs in Bridge, and quite honestly, never did belong in Photoshop.

فعلا از حرفشون برگشتن و نسخه cs6 برگشته سر جاش:sq_24: