PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمیز کردن قطعات کامپیوتری

Life24
10-10-2012, 13:16
سلام
برای تمیز کردن رم گرافیک و .. با چه اسپری باید این کار رو کرد؟
فقط اسپری زد و با دستمال تمیز کرد؟ رو کل محیط رم و گرافیک اسپری زد یا فقط شیاری که میرهتو اسلات؟

NAZISM
10-10-2012, 13:40
درود
اگر بنا باشه اونا رو از جا خشاب مادربرد دربیاری زیاد جالب نیست؛ یه دفعه میبینی یه جاش میشکنه یا سوکت برد ها برآمدگی پیدا میکنه
با اسپری و اینجور چیزا فقط اون جا خشاب که رنگ طلایی دارن رو از بین میبری که خوب نیست
پیشنهاد میکنم اگر در خانه جاروبرقی دمنده دارید با اون محتوای کیس رو تمیز کنید با این حال اگر اصرار به درآوردن اونها هم دارید فقط با فشار هوا که تو جاروبرقی ها هستن استفاده کن
سپاس

Life24
10-10-2012, 13:54
درود
اگر بنا باشه اونا رو از جا خشاب مادربرد دربیاری زیاد جالب نیست؛ یه دفعه میبینی یه جاش میشکنه یا سوکت برد ها برآمدگی پیدا میکنه
با اسپری و اینجور چیزا فقط اون جا خشاب که رنگ طلایی دارن رو از بین میبری که خوب نیست
پیشنهاد میکنم اگر در خانه جاروبرقی دمنده دارید با اون محتوای کیس رو تمیز کنید با این حال اگر اصرار به درآوردن اونها هم دارید فقط با فشار هوا که تو جاروبرقی ها هستن استفاده کن
سپاس

خوب بلاخره یک زمانی مثلا نیاز به تمیز کردن رم و گرافیک هست. همون قسمتی که میره داخل اسلات منظورمه
اون وقت چی؟

NAZISM
10-10-2012, 14:15
اونجاها به ندرت گرد و خاک جمع میشه مگر اینکه تو یه شهری مثل زاهدان باشید؛اما اگر شما هرچند وقت یه بار با همون جاروبرقی ها یا مدل های مشابه گردگیری کنید مطمئن باشید هیچ گرد و خاکی به آنجا نفوذ نخواهد کرد
پیشتر هم خدمتتون عرض کردم اگر اصرار بر این دارید میتونید درشون بیارید و با همون دستگاها گردگیری کنید؛ اگر باز اصرار دارید با یک دستمال خیلی نرم که حتی دست شما رو هم اذیت نمیکنه اون پلاک طلایی های کارت گرافیک و قطعات مشابه رو تمیز کنید
سپاس

EXTREME
10-10-2012, 14:15
برای تمیز کردن رم و گرافیک از بولور استفاده کنید
اسلاتهارو با مسواک هم میشه تمیز کرد