PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور CRC هنگام نصب بازی ها و برنامه ها

Captain MacMillan
09-10-2012, 23:03
سیستم من یه مشکلی داره که هنگام نصب هر بازی یا برنامه ای ارور CRC می ده، همچنین Blue Screen های random میاره که ثابتن. حتی نصب خود ویندوز هم با ارور همراهه. این مشکل بعد از مدتی روی داده.

EXTREME
09-10-2012, 23:07
crc ارور یا میتونه از ویندوز باشه
یا هارد مشکل داره که به اطلاعات آسیب میرسونه و باید چک بشه
یا مشکل از رم است
بایوس مین رو هم آپدیت کنید
معمولا این ارور تو اکسترکت کردن فایل های winrar بیشتر دیده میشه

Captain MacMillan
09-10-2012, 23:51
با تصویض ویندوز درست نشده، پس فقط رم یا هارد می مونه؟
همونطور که گفتم صفحه آبی هم به صورت رندوم میاد که ثابت است و شروع به کاری به اسم dump of physical memory می کنه که فکر کنم از 1 تا 100 پیش میره...

EXTREME
10-10-2012, 00:27
بله هارد و رم باید چک بشه
بایوس مین رو هم آپدیت کنید

Captain MacMillan
10-10-2012, 23:13
فکر نکنم ربطی به آپدیت بایوس داشته باشه چون این کامپیوتر با نصب ویندوز روی هارد خالی مشکل داره. در ضمن مشکلات دیگری هم داره از قبیل اینکه dvdrom باز نمیشه و گیر می کنه، فلش ها رو به صورت رندوم نمی خونه.

EXTREME
11-10-2012, 08:44
فکر نکنم ربطی به آپدیت بایوس داشته باشه چون این کامپیوتر با نصب ویندوز روی هارد خالی مشکل داره. در ضمن مشکلات دیگری هم داره از قبیل اینکه dvdrom باز نمیشه و گیر می کنه، فلش ها رو به صورت رندوم نمی خونه.

چرا من یک بار این مشکل رو با آپدیت بایوس حل کردم البته اون موقع این مشکل به دلیل مچ نبودن رم با مین بود که با اینکار درست شد اینم بهتون گفتم که تست کنید تستش ضرری نداره برای شما
باز نشدن دی وی دی رام ربطی به این مشکل نداره مربوط به خود درایو است حالا یا دکمه اجکت یا کش درایو یا کثیفی و شکستگی در ریل و چرخ دنده
در مورد اون فلش هم اگه فلش ها سالم باشه چون ویندوز عوض شده درایورها و بایوس رو آپدیت کنید درست نشد پاور و مین باید بررسی بشه

ghboy
05-03-2014, 18:27
سلام شما خوبید منم تازه عضو شدم ودقیقا همین مشکل رو دارم میشه راهنماییم کنید چکار کنم خیلی ممنون میشم :n03::n01: