PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم ذخیره کوکی ها......به نظرتون سیستم ویروسی شده؟

hamid_diablo
09-10-2012, 15:45
سلام دوستان

من وقتی وارد انجمن میشم بعد از زدن پسورد و یوزر نیم و به خاطر بسپار وارد میشم.اما بعد از چند دقیقه دوباره باید یوزر و پس رو بزنم.یعنی ذخیره نمیشه

ویندوز رو تعویض کردم و از چند تا مرورگر مثل فایرفاکس و اپرا و کروم هم استفاده کردم اما درست نشد

کلافه شدم.نمیتونم هر وقت میام اینجا پس و یوزر رو بزنم که دوبراه بعد از 5 دقیقه پاک بشه

تنظیمات ذخیره کوکی مرورگرها هم درسته

*Batman*
09-10-2012, 17:26
سلام.
1-برنامه ATF-Cleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو دانلود کنید.
2-همه مرورگرها رو ببندید و بعد برنامه رو اجرا کنید.
3-همه گزینه های موجود رو تیک بزنید.بعد گزینه Empty Selected رو کلیک کنید.
4-از منوی بالای برنامه گزینه Firefox یا Opera(بسته به مرورگری که استفاده میکنید) را انتخاب کنید و همه گزینه ها رو تیک بزنید و بعد گزینه Empty Selected رو کلیک کنید.
5- Malwarebytes Anti-Malware Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود،نصب و اپدیت کنید.
6-گزینه Perform Quick Scan را انتخاب و روی Scan کلیک کنید.در آخر اگر مواردی پیدا شد،همه رو تیک بزنید و روی Remove Selected کلیک کنید.

hamid_diablo
09-10-2012, 22:10
*Batman* جان ممنونم بابت راهنماییتون

اما مشکلم حل نشد.راه حلهایی رو که گفتید رو عملی کردم اما بازم مثل قبله

یکی از دوستان هم راهی شبیه به همین چیزی که شما گفتید رو پیشنهاد داد اما بازم مشکلم حل نشد

سیستم رو هم اسکن کردم ویروسی نبود

*Batman*
10-10-2012, 00:30
Internet Options رو باز کنید.
سربرگ Privacy > گزینه Advanced .
سپس مثل شکل زیر تنظیمش کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_diablo
10-10-2012, 09:51
متاسفانه مشکل حل نشد

در ضمن من بیشتر از مرورگر اپرا استفاده میکنم که هنوز همونطوریه

بازم ممنون

hamid_diablo
10-10-2012, 18:24
دوستان کسی راه حل جدیدی نداره؟

*Batman*
13-10-2012, 02:26
سلام
لطفا طبق آموزش پست اول این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه فایل گزارش آماده کنید