PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری همخونه پیدا کنم ؟

banii
08-10-2012, 11:43
سلام
چجوری همخونه پیدا کنیم و بهش اعتماد کنیم ؟

shifter
08-10-2012, 12:01
سلام.
میتونین از بین همکلاسی هاتون ببینین اگه کسی دنبال خونه بود با هم بگیرین...
یا مثل بعضیا اگهی بزنین تو دانشگاه...
البته قبلش باید با طرف در مورد همه چی صحبت کنین که بعدا دچار مشکل نشین...مثلا مهمون اوردن تو خونه و اینا.
کلا سخته یه همخونه خوب پیدا کردن...آدم باید خوش شانس باشه.
مثلا من خودم با یکی از دوستام باهم یه جا قبول شدیم و خونه گرفتیم.

Sent from my Sony Ericsson LT18i using Tapatalk 2

banii
09-10-2012, 17:54
من می‌خوام اول خودم خونه پیدا کنم بعد بگردم دنبال یکی‌ ... به نظرتون این کارو کنم یا اول همخونه بیابم و بعد خونه بگیریم ؟

alavi71
09-10-2012, 22:14
سلام
چجوری همخونه پیدا کنیم و بهش اعتماد کنیم ؟

سلام دوست من
اگر موفق به گرفتن خوابگاه دانشگاه نشدید
خوابگاههای خود گردان شهر هم هستند
اگر هم دانشگاه دیگری ظرفیت خالی داشته باشد میتونید بروید.
اینها رو به این دلیل میگم که هزینه خیلی بهتری نسبت به گرفتن خونه دارند
موفق باشید

Amirdb
10-10-2012, 19:24
من می‌خوام اول خودم خونه پیدا کنم بعد بگردم دنبال یکی‌ ... به نظرتون این کارو کنم یا اول همخونه بیابم و بعد خونه بگیریم ؟
دقیقا همین کار رو کن اول خونه بگیر بعد همخونه پیدا کن
ببین معمولا این طوریه که ماه اول که دانشجوها با هم خونه میگیرن چون اخلاقاشون با هم نمیسازه توی همون ماه اول کلی جابه جایی صورت میگیره
بهتره اول خونه بگیری بعد از یه مدت که اخلاق همکلاسیات دستت اومد با اونی که میخوای همخونه بشی
اگه با هم رشته ایت هم بگیری بهتره

banii
24-10-2012, 19:48
سلام دوست من
اگر موفق به گرفتن خوابگاه دانشگاه نشدید
خوابگاههای خود گردان شهر هم هستند
اگر هم دانشگاه دیگری ظرفیت خالی داشته باشد میتونید بروید.
اینها رو به این دلیل میگم که هزینه خیلی بهتری نسبت به گرفتن خونه دارند
موفق باشید

سلام عزیزم :)
نه من اصلا از محیط خوابگاه بدم میاد و نمی‌تونم راحت باشم ....

دقیقا همین کار رو کن اول خونه بگیر بعد همخونه پیدا کن
ببین معمولا این طوریه که ماه اول که دانشجوها با هم خونه میگیرن چون اخلاقاشون با هم نمیسازه توی همون ماه اول کلی جابه جایی صورت میگیره
بهتره اول خونه بگیری بعد از یه مدت که اخلاق همکلاسیات دستت اومد با اونی که میخوای همخونه بشی
اگه با هم رشته ایت هم بگیری بهتره

سلام.
میتونین از بین همکلاسی هاتون ببینین اگه کسی دنبال خونه بود با هم بگیرین...
یا مثل بعضیا اگهی بزنین تو دانشگاه...
البته قبلش باید با طرف در مورد همه چی صحبت کنین که بعدا دچار مشکل نشین...مثلا مهمون اوردن تو خونه و اینا.
کلا سخته یه همخونه خوب پیدا کردن...آدم باید خوش شانس باشه.
مثلا من خودم با یکی از دوستام باهم یه جا قبول شدیم و خونه گرفتیم.

Sent from my Sony Ericsson LT18i using Tapatalk 2

ممنون ...

...

دوستان به نظرتون اگه همخونه پیدا نکنم می‌شه ؟ (از نظر هزینه و کرایه خونه ...)

senaps
24-10-2012, 20:47
یه دختر بی‌ سرپناه پیدا کن بیارش خونت حالشو ببر. تازه آشپزی هم دیگه نباید بکنی;)

عزیزم فکر اونجاش رو کردی که یکی از همسایه‌ های گرامی که اتفاقا به شدت سرشون فقط تو زندگی خودشون نیست!!!!‌گزارش داد و نصف نیروهای پلیس منطقه‌ی مربوطه(استان رو ول کن دیگه!!!‌) ریختن که ایشون رو بگیرن؟؟

به نظر بنده اگر شرایطش رو دارید، یه خونه بگیرید که کوچیک و جمع و جور باشه و همین!!! نیازی هم نیست که حتمی همخونه داشته باشید.... چون افراد اخلاق های مختلفی دارن.... مخصوصا وقتی بعد از یه مدت پسرا با هم دوستیشون بیشتر بشه، یه چیزایی میشه که ادم نمیتونه پیش‌بینی کنه!!!!

حالا اگر تاپیک منحرف نمیشه، میشه دوستان بگن تو تهران با چقد پول ماهیانه میشه خونه گیر اورد؟! یه کوچیک و نقلی که بشه اروم و مثل بچه‌ی ادم زندگی کرد 2 سال تا وقی مدرکت رو میگیری میری شهر خودت...؟! محله‌ی ساکت که ملت سرشون تو کار خودشون باشه و ... هم در نظر بگیرن دوستان!

migmig3000
26-10-2012, 06:38
واقعا محیط خوابگاه رو هر کسی نمیتونه تحمل کنه مخصوصا ترم اول! اون خوابگاهی که به ما دادن برای یه ترم 280 تومان برای یه اتاق 6 نفره گرفتن که اگه اون 6 نفر میرفتن یه خونه میگرفتن هزینش کمتر میشد.به علاوه مثل خوابگاه مجبور نبودی توی یه اتاق سلول مانند زندگی کنی.به نظر من که تنها چیزی که خوابگاه رو قابل تحمل میکنه فقط صمیمی شدن هم اتاقی ها با همه
ترم اول رو اگه میتونی تحمل کنی خوابگاه بگیر و سعی کن که چند نفر رو پیدا کنی و با هم برای ترم بعد خونه بگیرین