PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار نکردن سوکتهای مربوط به صدا در جلوی کیس

ebi456
08-10-2012, 09:59
سلام دوستان. در جلوی کیس من دو تا سوکت وجود داره.سبز و صورتی.که ظاهرا سبزه ماله هدفونه و صورتیه ماله میکروفون. موقعی که سیستم را از فروشنده میگرفتم ازش سوال کردم که آیا این سوکتای جلو کار میکنن؟ گفت نه، سوکتای پشتیش وصله (همون 6 سوکت پشتی را میگفت که دو تا شون هم سبز و صورتی اند) و گفت نمیشه هم سوکت جلوییا وصل باشه و هم پشتیا. حالا میخواستم ببینم این حرفش درست بوده ؟؟ یعنی واقعا نمیشه همزمان هم سوکتای پشتی وصل باشه و هم سوکتای جلویی؟؟؟ لطفا برام توضیح بدید که اگه حرف فروشنده درست بوده دلیل این موضوع چیه که نمیشه همزمان دو تاش فعال باشه؟؟؟

EXTREME
08-10-2012, 10:14
ایشون منظورشون رو بد رسوندن میتونید شما سیم های audio که مریوط به صدای جلوی کیس است رو سیم هاشو به مین وصل کنید ولی همزمان نمی تونید از هردو استفاده کنید
یعنی وقتی شما هدست به جک جلو بزنید اتوماتیک صدای جک پشت قطع میشه و نمیشه ازش استفاده کرد اگر هدست رو دربیارین باز از هدست نمیشه استفاده کرد فقط صدای پشت

ebi456
08-10-2012, 15:50
ایشون منظورشون رو بد رسوندن میتونید شما سیم های audio که مریوط به صدای جلوی کیس است رو سیم هاشو به مین وصل کنید ولی همزمان نمی تونید از هردو استفاده کنید
یعنی وقتی شما هدست به جک جلو بزنید اتوماتیک صدای جک پشت قطع میشه و نمیشه ازش استفاده کرد اگر هدست رو دربیارین باز از هدست نمیشه استفاده کرد فقط صدای پشت
ببخشید دوست گرامی من منظورتون را کامل متوجه نشدم..اگه توضیح بیشتری بدید ممنون میشم.

EXTREME
08-10-2012, 16:04
ببخشید دوست گرامی من منظورتون را کامل متوجه نشدم..اگه توضیح بیشتری بدید ممنون میشم.

ببینید شما میتونید سیم audio جلوی کیس رو به مین وصل کنید مشکلی پیش نمیاد
ولی برای استفاده کردن در هر لحظه فقط از یکی میتونید استفاده کنید یا audio جلوی کیس یا صدای پشت کیس
اگر از جلو استفاده کنید صدای پشت کیس غیرفعال مبشه حال اگر از صدای پشت کیس استفاده کنید صدای جلو غیرفعال میشود

ebi456
08-10-2012, 16:22
تشکر دوست عزیز....همه سیستمها اینجورین که نمیشه همزمان سوکتای پشت و جلو فعال باشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟