PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال

mobin
23-07-2006, 21:05
من از win xp 2 استفاده میکنم. بعد از یه مدت که از اینترنت استفاده میکنم. سیستم کند میشه . و بدتر از اون سرعت اینترنت هم کند میشه و خیلی مواقع نمیتونم وارد بسیاری از سایتها از جمله همین انجمن بشم.
از نرم افزارهای utillities مختلف استفاده کردم . سیستم رو defrag میکنم و... فایده نداره.
تنها راه اون format کردن ویندوز و نصب مجدد اونه.
به نظر شما چکار میشه کرد؟

Diego
23-07-2006, 22:37
من از win xp 2 استفاده میکنم. بعد از یه مدت که از اینترنت استفاده میکنم. سیستم کند میشه . و بدتر از اون سرعت اینترنت هم کند میشه و خیلی مواقع نمیتونم وارد بسیاری از سایتها از جمله همین انجمن بشم.
از نرم افزارهای utillities مختلف استفاده کردم . سیستم رو defrag میکنم و... فایده نداره.
تقریبا چقدر طول میکشه(از موقع نصب ویندوز)که سیستم کند میشه؟ممکنه که به این علت باشه که سیستم شما دچار تروجان یا ویروس شده.

*سینا*
23-07-2006, 22:43
با سلام
ببین ارسال و دریافت داری؟؟؟
از Isp های دیگه استفاده کن ببین چه جوریه

Aminzikzak
24-07-2006, 01:43
همونطور که دیگو گفت، احتمالاً تروجان باشه ...
با یه آنتی تروجان آپدیت شده اسکن کن ببین چیزی پیدا میکنه...

M.B.Asadi
24-07-2006, 12:35
از يه فايروال استفاده كن چون ممكنه موقع اتصال به اينترنت برنامه ها ي زيادي به اينترنت وصل بشن و سرعت رو كم كنند.
با فايروال مي توني بهشون اجازه اتصال ندي.از آنتي اسپاي هم استفاده كن.

MB_Danger
24-07-2006, 20:43
برو توی Control Panel و بر روی گزینه ی Automatic Updates دابل کلیک کن و این ویژگی رو Turn Off کن .
ممکنه بی تاثیر نباشه ;)

jamali
24-07-2006, 20:47
بزن ويندوز رو بتركون از دوباره نصب كن ...

mobin
24-07-2006, 22:25
از پاسخ دوستان ممنونم
احتمال اینکه مشکل از تروجان باشه کم است چون اولا از مجموعه کاسپر اسکای اپدیت شده استفاده میکنم در ثانی چرا این تروجان بعد از هر بار نصب مجدد ویندوز دوباره میاد سراغم؟
مشکل از isp هم نیست چون با نصب ویندوز جدید سرعت خیلی خوبه ولی بعد از حدود یک ماه کند میشه.
درضمن Automatic Updates هم خاموشه.