PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان به کمک همه گرافیست ها نیاز دارم(فوریه)

9884
07-10-2012, 14:07
سلام:sq_1:

لطفا جواب بدید سریعتر.

به نظر شما جدای از بحث علاقه ،کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی مهندسی نرم افزارو بری بهتره از لحاظ موقعیت و آینده شغلی برای یه دختر و یا کاردانی به کارشناسی گرافیک دانشگاه علمی کاربردی رو؟

کسی که فوق دیپلمش چیزدیگه ای بوده حالا میره گرافیک به نظرتون طراحی و...رو میتونه درحد مطلوب برای کار یاد بگیره؟
خرید لوارمش چطوریه واسه دانشگاه؟خیلی پرخرجه؟
من کلا به فتوشاپ و میکس و مونتاژوکاربا عکس و اینا علاقه دارم به نظرتون این رشته رو ادامه بدم به درد من میخوره؟

و از نظر اعتبار مدرک چی؟

مرسی

hmd1371
07-10-2012, 16:08
سلام
از لحاظ شغلی ، مهندسی نرم افزار بیشتر از گرافیک در ارگانهای دولتی استخدام می کنند بخاطر اینکه گرافیک در سازمانها و ادارات دولتی نقش کمتری داره.اما مهندسی نرم افزار اینطور نیست. به نظر من شما می تونید مهندسی نرم افزار رو ادامه بدید و در کنارش در آموزشگاه های آزاد و خصوصی یا موسسات دیگه ، گرافیک رو هم به یاد بگیرد. یعنی از هر دو رشته استفاده کنید. این گرافیکی که شما می خواهید باهاش کار کنید یعنی ( فتوشاپ و مونتاژ و ... ) مربوط میشه به گرافیک رایانه ای پس در نتیجه یک نوع مهارت هستش و میشه با چند جلسه یاد بگیرید ...

پایدار باشید

9884
07-10-2012, 19:22
ممنون که جواب دادید.
خرید لوارمش چطوریه واسه دانشگاه؟خیلی پرخرجه؟
آخه میدونید احساس میکنم درس های نرم افزار برام سنگینه.
از ریاضی و برنامه نویسی هاش وحشت دارم!
برا همین گفتم اینو برم کمتر سختی بکشم!

hmd1371
07-10-2012, 22:20
خواهش می کنم ؛
در مورد خرید لوازم ، اینطور که از بچه های گرافیک دانشگاه آزاد پرسیدم گفتند هر ترمی حدوداً 1 میلیون هزینه میشه اما دانشگاه علمی و کاربردی رو من اطلاع ندارم.
هر چیزی سختی های خودش رو داره . گرافیک هم ریاضی ، هم هندسه و ... همراه خودش هست اما من ( نظر شخصیه ) آینده ی مهندسی نرم افزار رو توی ایران خیلی خوب می بینم { به دلیل یکسری مسائل از بکار بردن علت معذورم ، با بزرگواری خودتون ببخشید} به نظرم : شما مهندسی نرم افزار رو ادامه بدین و درکنارش گرافیک رو یاد بگیرید . اما فراموش نکنید که تنها در صورتی می تونید از هر دو رشته خوب استفاده کنید که وقت بیشتری رو براشون بزارید. مثلا رشته خودم روانشناسی هستش اما در کنارش کار طراحی و مشاوره تبلغاتی انجام میدم. اگه بخوام با یه مثل بیان کنم ، میگم : " 4 سال زجر و سختی رو تحمیل کنید ، یه عمری راحت باشید "
زنگ تفریح :
در مورد کلمه " وحشت " یا " ترس" یک نکته تجربی رو اضافه کنم که : از هرچه بترسید یا وحشت کنید ، حتماً اون رو ملاقات می کنید.

پایدار باشید

9884
09-10-2012, 13:08
خواهش می کنم ؛
در مورد خرید لوازم ، اینطور که از بچه های گرافیک دانشگاه آزاد پرسیدم گفتند هر ترمی حدوداً 1 میلیون هزینه میشه اما دانشگاه علمی و کاربردی رو من اطلاع ندارم.
هر چیزی سختی های خودش رو داره . گرافیک هم ریاضی ، هم هندسه و ... همراه خودش هست اما من ( نظر شخصیه ) آینده ی مهندسی نرم افزار رو توی ایران خیلی خوب می بینم { به دلیل یکسری مسائل از بکار بردن علت معذورم ، با بزرگواری خودتون ببخشید} به نظرم : شما مهندسی نرم افزار رو ادامه بدین و درکنارش گرافیک رو یاد بگیرید . اما فراموش نکنید که تنها در صورتی می تونید از هر دو رشته خوب استفاده کنید که وقت بیشتری رو براشون بزارید. مثلا رشته خودم روانشناسی هستش اما در کنارش کار طراحی و مشاوره تبلغاتی انجام میدم. اگه بخوام با یه مثل بیان کنم ، میگم : " 4 سال زجر و سختی رو تحمیل کنید ، یه عمری راحت باشید "
زنگ تفریح :
در مورد کلمه " وحشت " یا " ترس" یک نکته تجربی رو اضافه کنم که : از هرچه بترسید یا وحشت کنید ، حتماً اون رو ملاقات می کنید.

پایدار باشید

ممنون عزیزم که وقت گذاشتید و جواب دادید.
این ترمی 1تومن منظورتون شهریه و کل خرجومخارجه؟ چون من فقط خرج لوازمش رو گفتم.
کاش میشد علتش رو هم بهش یه اشاره ای میکردید!
تاجایی که من میدونم گرافیک ریاضی نداره!
ولی چه کنم به نرم افزار علاقه ندارم فقط واسه آینده کارش اگر که خوب باشه برام! میگم.