PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لرزش در تصویر LED با صفحه 46 اینچی مدل(( LW 95000 (( LG

yasmas
06-10-2012, 08:39
با سلام

من این ال ای دی رو یک هفته پیش خریدم 2.640

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گارنتی داره تا یکسال دیگه

طراحی بدنه عالیه

کیفیت رنگ ها و کنتراست عالیه

یک صفحه محافط هم مانند پلاسما ها داره که خیالتون رو از ضربه بخصوص اگه بچه شیطون دارید تو خونه راحت میکنه

ولی یک مشکل عظیم و فوق العاده ناراحت کننده داره:

تصویر در حرکت های سریع لرزش داره که واقعا چشم رو خسته میکنه . من دیروز 3 ساعتی که داشتم فیلم میدیدم چشمام بشدت خسته شدن و کز کز تو چشمام احساس میکنم.

اول فکر کردم شاید چشام ضعیف شده.

این پنل گلد ایران ادعا میکنه که 400 هرتزه

تروموشن 400 ولی وقتی روی یک فیلم فوق اچ دی Iهستم اطلاعات پنل میزنه 50 هرتز بجای 400 هرتز (البته اطلاعاتم کمه تو این زمینه شاید بایدم اینو بنویسه و اون هرتز برق باشه نه تصویر
به هر حال لرزش فوق العاده بالا
من تا حالا چندین ال سی دی و ال ای دی برای رفع این مشکل عوض کردم ولی مشکل حل نشده که نشده.

بنظرم ال جی گلد ایران هم در تبلیغاتش اغراق میکنه .

واقعا به این نتیجه رسیدم برای ال ای دی نباید بیش از 1 میلیون خرج کرد. سرو ته یک کرباسن.

باید صبر کرد تا چند سال دیگه شاید مشکل تاری و لرزش رو بتونن حل کنن

کارهای که من کردم و جواب نداد :
1- ترموشن را در حالتهای مختلف تنظیم کردم نشد

2- تاری موضعی ال ای دی که در تنظیماتش بود رو در حالت های مختلف قرار دادم مشکل حل نشد

3-ابعاد تصویر را در حالتهای مختلف قرار دادم نشد

4-تنظیمات مدیا پلیر رو در رزلوشن ها و حالتهای مختلف قرار دادم نشد.

5-سینمای 24 پی را هم خاموش است بصورت دیفالت

6- فقط هنوز با انواع مختلف کابل HDMI تست نکردم شاید مربوط به کابل و. بی کیفیت بودن کابل های HDMI باشه؟ البته به نظرم 1 در صد ممکنه مربوط به این باشه

7- همه نوع رزلوشن رو هم تست کردم چون انواع فرمت ها با انواع ابعاد رو تو "آرشیوم دارم
1080P
1080I
720P
576
ولی همشون این مشکل رو دارن

8- در بخش بروز رسانی نرم افزار هم از طریق اینترنت و اسمارت خود ال ای دی نرم افزار را به آخرین ویرایش آپ دیت کردم

9- الان هم ناامید شدم کلا از ال جی و گلد ایران با اون تبلیغات بی اساسشون به نوعی واقعا اعتراف میکنم گول خوردم گول و اشتباه کردم و به نوعی پولمو تو جوب میریختم بهتر بود تا ال جی و بقیه برندها بگیرم که سر ما ملتو کلاه میزان با هرتز های دروغین

به نظرتون گارنتی ال جی این رو پس میگیره یا به نوعی مشکلشو حل میکنه.

اگر کسی راهی به نظرش میرسه لطفا منو راهنمایی کنه

دیگه نا امید شدم.

ممنونم

yasmas
06-10-2012, 14:19
کسی نبود

منتظرم و چشم به راه کمک متخصصین امر

من همیشه به اینجا سر میزنم

هر عزیزی اطلاعاتی داشت لطفا اینجا بنویسه ثواب داره به خدا

smhsh121
06-10-2012, 23:35
آخه چرا پول دادی برای تکنولوژی 2011؟ حتما گول Full LED بودنشو خوردی که حربه تبلیغاتی بیش نیست. با یه کم پول بیشتر 76100 می خریدی.

yasmas
07-10-2012, 10:55
آخه چرا پول دادی برای تکنولوژی 2011؟ حتما گول Full LED بودنشو خوردی که حربه تبلیغاتی بیش نیست. با یه کم پول بیشتر 76100 می خریدی.

با تشکر از نظر شما

76100 رو هم بررسی کردم

تمامی مشخصات این ال ای دی با مدل 95000 یکیه بجز 3D . , اسکن 800 و قابش که سینماییه

ولی میخوام اینو بگم من رفتم جمهوری این مدل رو هم دیدم. تصویر 3 بعدی این مدل هم پرش جزیی داره و این هم تبلیغاتی بیش نیست.

کلا هنوز مشکل فلیکر رو نتونستن بصورت کامل حل کنن و هر شرکتی که تبلیغشو میکنه داره اطلاعات کذب محض را منتشر میکنه و بس.

اطلاعات روی کاغذ رو بی خیال اینو به تجربه میگم چون چندین ماه از عمرمو در سالهای مختلف برای مقایسه و خوندن فروم ها و انجمن های داخلی و خارجی گذاشتم که این چه تکنولوژی و انو چه تکنولوژی نتیجه اینکه نوشته ها همشون برای اهداف شوم اقتصادی و خالی کردن جیب من و شما و بازاریابی خودشونه و بس.

خودتون باید تشریف ببرید و تصویر رو ببینید

دنبال 55 اینچ هم فعلا نرید کیفیت تصاویر چون فعلا اس دی است ارزش هزینه رو نداره خودم 5 ماه یه مدل 55 اینچ داشتم که کلا کلافه ام کرده بود از بس بی کیفیت بود و فقط مجبور بودم فایل های اچ دیی رو ببینم.

جالبه که ال جی در یکی از آخرین نشریاتی که منتشر کرده ادعا کرده من بی نقص ترین تری دی را خلق کرده ام و بقیه باید برن کنار و برن همون 2 بعدی ها رو ارتقا بدن.

در هر صورت خریدن ال جی هر مدلی از بالاترین مدل تا کف ترین مدل رو پیشنهاد نمی کنم. کلا کلاهبرداری محضه

ربطی هم به مدل 2011 و 2012 و 201..... نداره

در کل بگم عزیزانم

من تا به حال 2 تومنی بابت تعویض و عوض کردن مدل های مختلف ضرر کردم و به تجربه دارم میگم.

کلا اطلاعات روی کاغذ درسته و عالی ولی وقتی میبرید خونه چه با بلو رای ببینید چه دی وی دی چه مابقی دستگاه های دیگه کلا لرزش و مشکل فلیکر رو دارند. شک نکنید

smhsh121
07-10-2012, 18:21
در مورد عدم اعتماد به اعداد منم با شما موافقم مخصوصا اینکه این عدد ها بین برند های مختلف قابلیت مقایسه هم نداره. منظورم از خریدن مدل جدیدتر این بود که قاعدتا باید مشکلات قبلی رو توش بهبود داده باشند. من خودم بیش از یه ساله سامسونگ دارم و چنین موردی نداشتم البته شاید شما وسواس دارید. به هر حال سایت flatpanelhd با بررسی هایی که کرده مدل 76100 رو توی مدل های 2012 نسبت به بهترین دونسته ولی توی بررسی های سایت های ریویوو کلا سامسونگ همیشه یه سر و گردن از ال جی بالاتره.

mazdakxp
08-10-2012, 01:04
من یه 8 ماهی میشه گرفتم و هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارم .البته فکرمیکنم فاصله شما با TV کمه در ضمن من همیشه تنظیم نور پنل رو تو حالت 50% میذارم چون روشنایی بالایی داره و این مطلب رو نه تا این حد ولی اگه انجام بدین تفاوت رو متوجه میشین و حتما هم حالتهیی رو که برایه کالیبره کردن توصیه میشه رو امتحان کنید.

iranmard
09-10-2012, 01:55
دوست عزیز شما که اینقدر چشمات حساس به لرزش تصویر بهتر بود جای led حالا هر چی که میخواد باشه الجی یا سامی یا سونی میرفتید پلاسما پاناسونیک انتخاب میکردید تا این مشکل رو نداشته باشید من از رو تجربه که داشتم میگم این مشکل تو تمام led ها یه زره حساس بشید میبینید ربطی به الجی و مادیران این حرفها نداره به خاطر عدم پاسخ دهی سریع پنل تو تمام led ها هستش هر کاری هم میکنند این مشکل باز به چشم میاد ولی پلاسما این خبرها نیستش

ehsan.aref
09-10-2012, 02:34
تو بازار تبلیغ برای ال ای دی مخصوصا برندای کره ای اینقدر زیاده که چشم و گوش مردم کم اطلاعو بسته من که با ال ای دی نمیتونم زیاد تصویرای متحرک ببینم تصویر یه دفعه درهم میشه اگه بخوام بگم خیلی مشکلای دیگه هست کنتراست پائین مخصوصا تو محیطای کم نور افت کنتراست از زاویه های کناری رنگای آب رنگی و تصویر تیز غیر واقعی مخصوصا واسه من که گیم بازی میکنم روی ال ای دی گرافیک بازیا به فنا میره تنها راه حلش خریدن یکی از پلاسماهای پاناسونیکه الیته اونم کامل نیست ولی من خیلی بیشتر از ال ای دی ترجیحش میدم مخصوصا برای فیلم دیدنو گیم بازی کردن.

yasmas
09-10-2012, 09:54
واقعا ممنونم که پاسخ دادید

شما درست می فرمایید پلاسما که خیلی سریعتره ولی تصویرش جلوه و زیبایی ال ای دی ها رو نداره و به نظر تصویرش کدر تر و مرده تره و اصلا پویا نیست ولی به هر حال نیو پلاسما ها رشد قابل ملاحظه ای کردند ولی باز هم ال ای دی ها انتخاب اولند.

ولی باز هم تشکر میکنم که وقت گذاشتید و پاسخ دادید.

yasmas
09-10-2012, 09:58
ممنونم دوست گلم که وقت گذاشتید

iranmard
09-10-2012, 18:44
جلوه و زیبایی که میفرمایید تو led ها به نظر بنده به صورت غیر واقعی هستش هم از رنگ سفید بگیرید که بیشتر شبیه لامپ مهتابی میمونه تا کیفیت رنگ مصنوعی و از همه بدتر ضمینه مشکی تصویر که واقعا هیچ حرفی برای گفتن نداره که به نظر من خیلی تو زوق میزنه مخصوصا تو محیط کم نور که موقع فیلم دیدن تو شب من که به شخصه چشمم خسته میشه وقتی تو led فیلم نگاه میکنم چه برسه تصاویری پر تحرک مثل فوتبال یا گیم پلی که اصلا هیچی نگم بهتره ولی خوب بازم نظر شما محترمه خیلی از دوستان مثل شما تصویر led رو دوست دارن عاشق رنگهای غیر واقعی و درخشنده و... هستند و عده ای هم مثل خود من پلاسما رو میپسندند من دسته اول رو با تمام احترام به نظرشون میزارم به اسم افراد عامی دسته دوم رو میزارم افرادی که به صورت حرفه ای تصاویر رو دنبال میکنند و دنبال تصاویر واقعی چه از لحاظ رنگ چه کنتراست مخصوصا شب که کم نور طوری که بهترین led بازار هم جلوی یه پلاسما معمولی حرفی برای گفتن نداره تو هیچ ضمینه ای بازم اینو یاد اوری کنم 2تا از دوستان که خوره led بودند به پیشنهاد من رفتند پلاسما پاناسونیک گرفتند یکی شون برادر خودم هستش الان که 9 ماه پلاسما دارند طوری عادت کردند به تصاویر پلاسما که تا بگی led خدا شاهد میگن تصویرش بیشتر مثل کارتون بود تا یه تصویر درست حسابی در اخر بازم امید وارم هرچی که بیشتر به دلتون میشینه همون انتخاب کنید و لذت ببرید

yasmas
10-10-2012, 09:21
جلوه و زیبایی که میفرمایید تو led ها به نظر بنده به صورت غیر واقعی هستش هم از رنگ سفید بگیرید که بیشتر شبیه لامپ مهتابی میمونه تا کیفیت رنگ مصنوعی و از همه بدتر ضمینه مشکی تصویر که واقعا هیچ حرفی برای گفتن نداره که به نظر من خیلی تو زوق میزنه مخصوصا تو محیط کم نور که موقع فیلم دیدن تو شب من که به شخصه چشمم خسته میشه وقتی تو led فیلم نگاه میکنم چه برسه تصاویری پر تحرک مثل فوتبال یا گیم پلی که اصلا هیچی نگم بهتره ولی خوب بازم نظر شما محترمه خیلی از دوستان مثل شما تصویر led رو دوست دارن عاشق رنگهای غیر واقعی و درخشنده و... هستند و عده ای هم مثل خود من پلاسما رو میپسندند من دسته اول رو با تمام احترام به نظرشون میزارم به اسم افراد عامی دسته دوم رو میزارم افرادی که به صورت حرفه ای تصاویر رو دنبال میکنند و دنبال تصاویر واقعی چه از لحاظ رنگ چه کنتراست مخصوصا شب که کم نور طوری که بهترین led بازار هم جلوی یه پلاسما معمولی حرفی برای گفتن نداره تو هیچ ضمینه ای بازم اینو یاد اوری کنم 2تا از دوستان که خوره led بودند به پیشنهاد من رفتند پلاسما پاناسونیک گرفتند یکی شون برادر خودم هستش الان که 9 ماه پلاسما دارند طوری عادت کردند به تصاویر پلاسما که تا بگی led خدا شاهد میگن تصویرش بیشتر مثل کارتون بود تا یه تصویر درست حسابی در اخر بازم امید وارم هرچی که بیشتر به دلتون میشینه همون انتخاب کنید و لذت ببرید

باسلام
دوست گلم خیلی لطف کردید که این مطلب رو نوشتید خیلی استفاده کردم. فکر کنم باید یه بررسی دیگه انجام بدم روی پلاسما ها. شاید چند سال دیگه اگر بخوام ال ای دی رو عوض کنم برم سمت پلاسما های جدید.

الان که واقعا کلافه ام از تصویر ال ای دی ال جی .البته پلاسما ها یه مشکل که دارند علاوه بر پژمردگی تصویر رفلکت و انعکاس نوره که در پنلشون هست. و به نوعی پلاسما رو میشه پنلی که در شب باید دید در نظر گرفت و عملا در نور روز شما خودتون رو هم تو شیشه تصویر می بینید که خود این مطلب به نوعی ناراحت کننده و پارازیت تصویر است.

در کل ممنونم از بزرگواری که فرمودید و مطلب نوشتید

yasmas
14-10-2012, 09:25
نمایندگان ال جی گلدیران هم نتونستند مشکل ال ای دی و لرزش ال ای دی ال جی راحل کنن و گفتن عادیه
با سلام

ممنون از لطفتون

دیروز از ال جی اومدند

حدسم درست بود

متاسفانه دو نفر هم اومده بودند و هیچ کدومشون اطلاعاتشون نصف من حقیر هم نبود

8000 هم دادیم رفت

فقط یقین حاصل کردم

خرید ال ای دی و ال سی دی و ... با ضمانت در ایران هیچ منطقی نداره . چون

اگر ال ای دی خراب بشه میگن
نوسان برق بوده یا خودتون خرابش کردید

پنل هم که ضمانت نداره

پس بی زحمت باید 300 الی .... تومان بدید تا تعمیرش کنیم

نتیجه می گیریم

چه گلدیران چه سامی چه وچه و چه ......

همشون یک کلاهبرداری بزرگه و بس

از شهر های غربی بخرید یا حتی تلفنی سفارش بدید براتون میاران منزلتون و پول حمل و نقل میگرن حدودا 100 120 هزار

باو ر کنید بهتره تا 300 الی 600 پول بیشتر برای ضمانت بدید و هیچ خدماتی نگیرید. برای هر بازدید هم مثل من فلک زده 8000 تومان پول باج سبیل ایاب ذهاب بدین به شرکت گلدیران ال جی lg

به هر حال اگر هم خدای ناکرده
خراب هم شد به همون قیمت درست میشه .

حداقلش اینکه دلتون نمیسوزه

در پست بعدی علت ضعف اطلاعات نمایندگان ال جی گلدیران را می نویسم

yasmas
14-10-2012, 09:28
گلد ایران بهترین سرویس دهنده در تلفن زدن و پیگیری تلفنی

ولی

گلدیران بدترین در توجیه منطقی مشکلات شرکتش و تولیداتش

فقط خوب و پشت سر هم زنگ میزنن خدایی زنگ زدنشون حرف نداره.

هر کسی هم تایید کرد که اینا بدرد خوردند مطمئنا از نمایندگان ال جیه

yasmas
15-10-2012, 08:28
من یه 8 ماهی میشه گرفتم و هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارم .البته فکرمیکنم فاصله شما با TV کمه در ضمن من همیشه تنظیم نور پنل رو تو حالت 50% میذارم چون روشنایی بالایی داره و این مطلب رو نه تا این حد ولی اگه انجام بدین تفاوت رو متوجه میشین و حتما هم حالتهیی رو که برایه کالیبره کردن توصیه میشه رو امتحان کنید.

کالیبره کردن مربوط به ال ای دی میشه یا پلاسما ؟

yasmas
15-10-2012, 08:30
................

AmirF3
15-10-2012, 11:11
دوست عزيز اين مسئله لرزش توي حركات سريع توي همه تلويزيون ها هست.همه ي برندها. حتي من روي يك پلاسماي جديد پاناسونيك هم اينو ديدم(لرزش زير نويس). نبايد سخت بگيري. من هم مدتي پيش يه ال اي دي ال جي گرفتم روزاي اول اين مسئله منو اذيت ميكرد ولي مدتي كه گذشت هم چشم عادت كرد هم اينكه تلويزيون به مرور زمان لرزش حركات سريعش كم ميشه. من الان مدتيه ديگه كمتر به اين قضيه برخورد ميكنم. به علاوه از وقتي كه روي برندهاي ديگه هم اين مشكلو ديدم مخصوصا روي پلاسماي پاناس كه با توجه به اينكه پلاسما توي حركات سريع خيلي بهتره ديگه فكرم راحت شد. بعدشم شما توي منوي picture حالت trumotion رو حتما روي low بذار چون اينجوري تطبيق تصوير سريع تر انجام ميشه. روي high اصلا نذار. اشتباهي كه من اون اول كردم و از تصوير ناراضي بودم و زير نويس ها زياد لرزش داشت ولي از وقتي روي low گذاشتم خيلي بهتر شد. به مرور زمان هم (تجربه شخصي من) عملكرد تلويزيون در حركات سريع بهتر ميشه. فاصله مناسب رو هم با صفحه نمايش رعايت كن. ميزان روشنايي تصوير توي energy saving رو هم تا جايي كه شرايط اجازه ميده كم كن. اينجوري كيفيت تصاوير خيلي بهتر ميشه.
موفق باشي

yasmas
16-10-2012, 11:24
با سلام و عرض ادب و احترام

خواهشمند ام به منظور آموزش و راهنمایی و روشن شدن اذهان عمومی در خصوص ال ای دی های برخی شرکت های خارجی معروف در ایران و بخصوص جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه شما حتما سری به این تایپیک بزنید و اینو شییر کنید تا بقیه هم بخونن و استفاده کنن.

خوندن این تایپیک ممکنه چند میلیون تومان ارزش مادی و معنوی داشته باشه. شک نکنید

با تشکر

لرزش در تصویر LED با صفحه 46 اینچی مدل(( LW 95000 (( LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yasmas
16-10-2012, 11:28
دوست عزيز اين مسئله لرزش توي حركات سريع توي همه تلويزيون ها هست.همه ي برندها. حتي من روي يك پلاسماي جديد پاناسونيك هم اينو ديدم(لرزش زير نويس). نبايد سخت بگيري. من هم مدتي پيش يه ال اي دي ال جي گرفتم روزاي اول اين مسئله منو اذيت ميكرد ولي مدتي كه گذشت هم چشم عادت كرد هم اينكه تلويزيون به مرور زمان لرزش حركات سريعش كم ميشه. من الان مدتيه ديگه كمتر به اين قضيه برخورد ميكنم. به علاوه از وقتي كه روي برندهاي ديگه هم اين مشكلو ديدم مخصوصا روي پلاسماي پاناس كه با توجه به اينكه پلاسما توي حركات سريع خيلي بهتره ديگه فكرم راحت شد. بعدشم شما توي منوي picture حالت trumotion رو حتما روي low بذار چون اينجوري تطبيق تصوير سريع تر انجام ميشه. روي high اصلا نذار. اشتباهي كه من اون اول كردم و از تصوير ناراضي بودم و زير نويس ها زياد لرزش داشت ولي از وقتي روي low گذاشتم خيلي بهتر شد. به مرور زمان هم (تجربه شخصي من) عملكرد تلويزيون در حركات سريع بهتر ميشه. فاصله مناسب رو هم با صفحه نمايش رعايت كن. ميزان روشنايي تصوير توي energy saving رو هم تا جايي كه شرايط اجازه ميده كم كن. اينجوري كيفيت تصاوير خيلي بهتر ميشه.
موفق باشي

واقعا بزرگواری فرمودید . نمیدونم چطور تشکر کنم.

خدا خیرت بده.

امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشی.

راهنمایی خیلی فکر کنم کمکم کنه.

تستش میکنم.

اون روز اول که داشتم دیونه میشدم. 2.700 پول ال ای دی و هزینه های جانبیش شده بود و من راضی نبودم.

از بس هم پیگیری کردم که دیگه ال جی رو کلافه کردم به هر حال هنوز که نتونستن این مشکل رو حل کنن. ولی این که می فرمایید تو پلاسما هم هست یه خورده خیالم راحتتر شد.

چون یکی از ناراحتی هام این بود که چرا نرفتم پلاسما بخرم و اینو خریدم.

به هر حال ممنونم

yasmas
16-10-2012, 11:32

فاصله من حدودا 2.5 الی 4 متره تا این ال ای دی

روشنایی و کنتراست هم بالای 75 درصده

50 تصویر واضح و درخشان نیست.

اگر کنتراست و نور بک گراند رو کم کنم مطمئنا تصویر یه خورده نرم تر میشه .

واقعا هم ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید

خیلی بزرگوارید

شاد باشید

AmirF3
19-10-2012, 12:37
تازه من یه چیز دیگه هم بگم که من چند ماه بعد از اینکه تلویزیون خودمو خریدم یه ال سی دی سامسونگ 37 اینچ 50 هرتز واسه مادربزرگم خریدم. اون اوایل که تصویر سام رو میدیدم تصور میکردم که مال اون با اینکه 50 هرتزه از ال جی ما که 100 هرتزه تصاویرش خیلی نرم تره! ولی بعد از مدتی که trumotion رو از high روی low گذاشتم (که تنظیمات خود کارخونه هم روی low هستش) وقتی تصویر سام رو میدیدم احساس میکردم که چفدر پرش داره و بیخوده و ال جی خودمون چقدر خوبه :46:
اون 50hz هم که وقتی دگمه ok رو میزنی میاد مشخصات تصویر ورودی هست نه تصویری که شما دارین میبینین.

mazdakxp
20-10-2012, 01:05
کالیبره کردن مربوط به ال ای دی میشه یا پلاسما ؟
هر مدلی میشه کالیبره کرد به ال ای دی بودن و غیره ربطی نداره

yasmas
20-10-2012, 13:27
هر مدلی میشه کالیبره کرد به ال ای دی بودن و غیره ربطی نداره

در کل کالیبره کردن یعنی چه؟

کسی از دوستان اگر ممکنه لطفا بنویسه کالیبره کردن چیه؟

smhsh121
20-10-2012, 14:19
در کل کالیبره کردن یعنی چه؟

کسی از دوستان اگر ممکنه لطفا بنویسه کالیبره کردن چیه؟

کالیبریشن یعنی تنظیم بهینه متغیرهای مختلف مثل نور، رنگ و کنتراست به طوری که تلویزیون بهترین خروجی تصویر رو بهمون بده. برای اطلاع از مقادیر بهینه، مدل تلویزیون رو به همراه عبارت calibration تو گوگل جستجو کنید.

yasmas
23-10-2012, 10:06
کالیبریشن یعنی تنظیم بهینه متغیرهای مختلف مثل نور، رنگ و کنتراست به طوری که تلویزیون بهترین خروجی تصویر رو بهمون بده. برای اطلاع از مقادیر بهینه، مدل تلویزیون رو به همراه عبارت calibration تو گوگل جستجو کنید.

ممنونم دوست گلم. خیلی لطف کردید.

دوستان اینو هم میخواستم بگم اغلب کارکنان ال جی که از کرج برای بنده فرستاده شدند تا مشکل ال ای دی رو ببینند واقعا بی اطلاع یا به عبارتی کم اطلاع بودند.. ال جی بایستی چندین ساعت آموزش اساسی برای کرجی ها بزاره تهران رو نمی دونم.

واقعا که نا امید شدم از این ال ای دی و این لرزش هاش.

واقعا آبرو رویزیه در پست بعدی عرض میکنم......

yasmas
23-10-2012, 10:28
دیشب باجناقم اومد خونمون و ال ای دی رو دید.

اول خیلی از طراحیش تعریف کرد و گفت چه زیباست.

ما رو میگی یه خورده خوشحال شدیم ولی ته دلم میترسیدم نکنه دوباره تصویر بلرزه و ....

از شانس ما هم تصویر در باره اسب بود و حالا تو این حال و هوا این اسبه هم جفتک پرانیش گرفت . و لرزش شروع شد.

بطوریکه باجناقمون برگشت کفت فلانی چرا تصویرش داره میلرزه.

من بینوا هم برای اینکه خیلی بد نشه گفتم این مربوط به فرستنده است و از این حرفا

واقعا نمی دونم چی بگم ولی عزمم جزمه جزمه که یک شکایت حقوقی از چند مرجع قانونی بنویسم.

mazdakxp
25-10-2012, 02:07
من نمیدونم مشکل دستگاه شما چیه ولی شما تشریف ببر یه فروشگاهی یا جایی که همین مدل رو داشته باشه اونجا هم تصویر رو ببین شاید دستگاه شما واقعا ایراد داره بازم میگم من تو این مدت فوق العاده راضی هستم وحتی بنده کیسم رو به tv وصل کردم و به عنوان مانیتور هم استفاده میکنم و تا حالا همچین مشکلی نداشتم .امیدوارم مشکل شما هم حل شه.

saman999999
25-10-2012, 10:45
بدو شک مشکل فقط از تی وی شماست چون منم تصویر این تی وی رو دیدم واقعا قشنگه لرزشی هم نداشت
ولی شما مطمئنی تروموشن رو روی low میذازی چون با این کار باید مشکلتون حل بشه!

don-corleone
25-09-2016, 19:27
سلام مانبتور asus mx239 دارم . به یکباره لرزش در تصویر شروع شده و تا الان هم رفع نشده

فقط میدونم سه تا موبایل نزدیکش بودن و زنگ خوردن و یهو اینطوری شده

مشکل از چیه کسی میتونه راهنمایی کنه