PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر هدفون

.:PAR3A:.
05-10-2012, 15:27
سلام.
دوستان ۳ هفته میشه که یه هدفون Skullcandy Hesh خریدم.
۲-۳ روز پیش احساس کردم صدای یه طرفش پایین تر از یه طرف دیگست. یه کم ضربه زدم به سمت چپ که صداش پایین تر بود و درست شد. فرداش دیدم صدای سمت چپ کلا قطع شده. چند تا ضربه زدم و درست شد. یه مقدار هدفون تکون میخورد باز صدای سمت چپ قطع میشد و میبایست با ضربه درستش کرد. :دی ولی امروز کلا سمت چپش قطع شد و هر کاریش کردم درست نشد!
چیکارش میتونم بکنم؟! ممکنه ایراد پیچیده ای نباشه و خودم بتونم حلش کنم؟! تهران آدم درستکار پیدا میشه که بتونه اینو تعمیر کنه؟! یا اصلا صبر کنم تا بدم به یکی از آشناها بره خارج کشور بده واسه تعویض؟!
ممنون ;)

peaceful1
05-10-2012, 16:39
والا ایشالا مسئله ایی نیست.
اول ببر همون جایی که خریدی ببین ضمانتی چیزی داره اگه منصف باشه باید رایگان تعمیر و معمولا تعویض کنه.
اگه نشد احتیاج به خارج نیست خیلی از این وارد کننده های هدفون الان به راحتی تعمییر میکنند مثل شرکت آواسان

.:PAR3A:.
05-10-2012, 17:58
والا ایشالا مسئله ایی نیست.
اول ببر همون جایی که خریدی ببین ضمانتی چیزی داره اگه منصف باشه باید رایگان تعمیر و معمولا تعویض کنه.
اگه نشد احتیاج به خارج نیست خیلی از این وارد کننده های هدفون الان به راحتی تعمییر میکنند مثل شرکت آواسان
خودم از خارج کشور گرفتم آخه. :( اگه همونجا این مشکل پیش میومد راحت تعویض میکردن...
هزینه تعمیرش حدودا چقدر میشه؟!

peaceful1
05-10-2012, 18:48
والا برای من یه بار یپش اومد شرکت آواسان برام عوض کرد پول نگرفت این به مرام و معرفت طرف خیلی ربط داره توجه داشته باش که پایتخا خیلی بد جوری آدم ها رو تیغ میزنند قبلش باید طی کنی

این برند خیلی تو بازار پخش شده حتما پشتیبانی داره ولی خرابی نیست که خیلی هزینه بر باشه طرف واقعا بخواد بکنه حداکثر 15-20 تومن میگریه.

mazokhismi
20-10-2012, 01:34
سلام..من یه هدفون کادو گرفتم که خیلی واسم ارزش داره..صدای هدفون تغییر نکرده..اما اون میله که دوتا گوشی رو بهم وصل میکنه باید عوض شه..لطفا کمکم کنید..حاضرم هر کاری کنم که این درست بشه..مرسی

amin.0060@yahoo.co
21-10-2012, 23:09
سلام من هدفون creative hq1450 دارم سیمش خراب شده فقط یک طرف صدا داره مندم سیمش جدا هست یا نه ؟
اگه هست کجا باید گیر بیارم

t-jays
26-10-2012, 13:13
سلام..من یه هدفون کادو گرفتم که خیلی واسم ارزش داره..صدای هدفون تغییر نکرده..اما اون میله که دوتا گوشی رو بهم وصل میکنه باید عوض شه..لطفا کمکم کنید..حاضرم هر کاری کنم که این درست بشه..مرسی
باید از یک مفتول بسیار انعطاف پذیر ولی در عین حال شکل ناپذیر استفاده کنید استفاده کنید
از هر مفتولی نمیشه استفاده کرد

t-jays
26-10-2012, 13:14
سلام من هدفون creative hq1450 دارم سیمش خراب شده فقط یک طرف صدا داره مندم سیمش جدا هست یا نه ؟
اگه هست کجا باید گیر بیارم
باید ببرید جایی که نعمیرات قطعات الکترنیکی انجام میدن
براتون درستش میکنن

Vallio
27-10-2012, 13:19
دوستان 830 منم صدای سمت چپش خیلی بیشتر هست تا راستش ، اول فکر کردم مشکل از گوش خودمه ولی دادم یکی 2 نفر دیگه هم امتحان کنند و خودم هم با بقیه ی هدفون هام مشکلی ندارم ، چه کارش کنم ؟

به نظر من این تاپیک یه تاپیک مهم بشه بد نیست هااا ...

alisls65
29-07-2013, 00:41

سلام اگه میله نازک باشه بهترین چیز براش پره دوچرخه است اکرم درست درمون پره موتور میتونی از نعمیرگاه ها جور کنی با سیم چین سراشو بزن استفاده کن

alisls65
29-07-2013, 00:53
سلام اگر بخوای یه هدفون رو تعمییر کنی سخت نیست چون بدون شک مشکل از سیمشه چندتا نکترو رعایت کن
1 اصلا به سیمه قبل از ولوم و میکروفون دست نزن
2 برتی تعمییر باید کامل سیم ورودیه به گوشیاتو ببری و نمیتونی یه ذره تعمیر کنی بقیش باسه
3 ببین سیما چطوری وصل شدن اصولا یه آبی و یه قرمز و یه سفیده که سفیده ماله برقه و آبی ماله راستی و قرمز ماله چپیه
حالا نکته همین جاس آیه به طوره جدا وصل میشه به هدفئن راست و لحیم میشه برق رو هم وصل طرف دیگه بلند گویه راستی بعد قرمز که از وسط میله یا لوله میره به بلند گوی چپی بعد یه برق هم میره به طرف دیگه باند گوی چپی فقط یادت باشه یه سیمه بق داری باید قبل از بلند گوی اول یه سیم بهش وصل کنی.و نبری لحیم کنی به بلند گوی اول بعدش بخوای ازش یه انشعاب با لحیم بگیری

alisls65
29-07-2013, 01:08
هدفون برای کشیده شدن سیمش یا مشکلاتی مثل خراب شدن سربندش گارانتی نداره چون اینا به خاطر بد استفاده کردن کاربره
گارانتی مشکلات قطعاتی رو قبول میکنه مثل سوختن بدون اتصالی یا از کار افتادن بلندگو م میکروفوناش پس باید تعمییر بشه حوصله داشته باشی راحته
بدترین حالت خراب شدن هدفون قبل از برد ولوم یا بین برد ولومش و میروفونشه یادتون هم باشه هدفئنی که میخرید ولومش رویه خود گوشیاش نباشه رو سیم باشه چون در این حالت بسار بد تعمییر میشه
یه نکته بگم از نوار برق یا چسب نواری استفاده نکنید چون سیماش لخت باشه هم اتصالی نمیکنه ولی برای به هم نخوردن دیتا هاش میتونید اگر سیمه رشته ایه مخصوص ندارید از سیم معمولی استفاده کنید چطوی؟
سیم رو لخت کنید سه رشته یا چهار رشتع بردداری با به نخ بپیچیدش بعد با دستتون چسب مایع (چسب چرم یا کاغذ )بزنید چسبو بکشید رو سیم این میشه عین روکش براش نخ هم برای اینه که چسب بره تو خوردش تا مثل لاستیکه رویه سیم بشه موفق باشید

Hesam_valadkhani
06-08-2013, 14:04
من یه هدفون s5i klipsch دارم که گوش چپش صداش کمتر شده، بردم آواسان گفت ممکنه از کپسولش باشه ولی کپسول خودش موجود نیست و کپسو یکی از مدل های قدیمی کریتیو موجوده
کسی جای دیگه واسه تعمیر میشناسه؟ یا جایی که کپسولشو داشته باشه؟ کمک کنید که منه بی هدفون مونده خلاص بشم از این عذاب :پی

Hesam_valadkhani
07-08-2013, 19:17
کسی نیست یه کمکی به ما بکنه؟:n03:

fari66
09-04-2015, 02:01
با سلام
چند روز پیش صدای سمت چپ هدفونم از کار افتاد و با تستهایی که کردم متوجه شدم سیم داخل اسپیکر قطع شده و مشکل از سمت فیش. وقتی بازش کردم تا یکی از سیمارو که قطع شده بود لحیم کاری کنم متاسفانه زدم صفحه ای که چسبیده بود به پشت اسپیکرو کندم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از مهندسین کسی هست که منو کمک کنه؟ انگار با نوعی چسب رسانا چسبونده بودن!!!!!!
اینجا نمیشه عکس آپ کرد؟ عکسشو انداختم...کسی بلده بگه چطور میتونم از کامپیوتر عکسو بزارم اینجا؟
سیمارو لحیم کردم حالا مونده اون صفحه که کنده شده

fari66
10-04-2015, 02:07
عکسشم آپلود کردم... خواهشا" اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]