PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه های Post Production کدامند؟

Pejvak61
05-10-2012, 10:35
من قراره روی پروژه نماسازی یک برج کار کنم و من تا الآن فقط روی عکس کار کردم و Post Production روی عکس را بلدم ولی روی فیلم نمیدونم چکار باید کرد؟

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره لطف کنه به اشتراک بذاره. قبلاً متشکرم

Pejvak61
06-10-2012, 12:12
هيچكي نظري نداره؟

Pejvak61
14-10-2012, 08:07
از دوستاني كه در اين تاپيك پست دادن خيلي خيلي متشكرم!

فكر كنم نرم افزار NUKE گزينه مناسبي باشه. اين نرم افزار هم ابزار post production داره و هم ميشه matte painting را با امكانات عالي انجام بده در ضمن ابزار مرسوم ويرايش عكس را در مورد video هم در اختيار داره و در كل فكر كنم بشه باهاش كارهاي جالبي انجام داد.

در وب هم كلي آموزش حرفه اي از اساتيد اين حرفه وجود داره كه ميشه تهيه كرد و كارهاي بزرگ باهاش انجام داد.

البته در مورد رشته كاري كه از ابتدا مطرح كردم استفاده از اين نرم افزار به تنهايي كافي نيست. بلكه ميشه از تركيبي از نرم افزارهاي سه بعدي سازي همچون 3D Studio Max‌ و VUE xStream با Nuke‌ استفاده كرد. اونوقته كه ميشه تصاويري خارق العاده را بوجود آورد. منتها اين ابزار دقيقاً مثل بوم و رنگ و كاغذ براي نقاش هستن و اين نقاشه كه بايد اثرشو ترسيم كنه و هر كسي ميتونه ادعا كنه كه در اين نرم افزارها چيزي ميدونه ولي انصافاً هنرمند كسيه كه بتونه از تمام امكانات اون نرم افزارها به طور شايسته اي استفاده كنه.