PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا برنامه ------ باعث مختل شدن سرور شبکه میشود؟

Mahiar0
04-10-2012, 18:23
برنامه aol dialer چیه؟
میگن فیلتر *شکن است
به این کار ندارم
حالا به نظرتون اگر کسی تو اداره که سیستم ها به سرور وصل است واینترنت دارند وip valid اداره گرفته که کسان دیگر از بیرون بخواهند بیاند تو اتوماسیون اداره با ان ای پی بیان ایا فیلتر شکن یا vpn ها باعث مختل شدن ای پی ولید میشه که تغییر کنه؟
چون از ای اس پی که اینترنت گرفتیم و ای پی ولید وچند باری ای پی ولید هی تغییر میکرد بررسی کردند میگویند یکی داره از وی پی ان تو سیستمتون استفاده میکنه که باعث میشه ای پی ولیدتون تغییر کنه
اصلا چنین چیزی امکان داره؟

tabriz-info
06-10-2012, 15:40
برنامه aol dialer چیه؟
میگن فیلتر *شکن است
به این کار ندارم
حالا به نظرتون اگر کسی تو اداره که سیستم ها به سرور وصل است واینترنت دارند وip valid اداره گرفته که کسان دیگر از بیرون بخواهند بیاند تو اتوماسیون اداره با ان ای پی بیان ایا فیلتر شکن یا vpn ها باعث مختل شدن ای پی ولید میشه که تغییر کنه؟
چون از ای اس پی که اینترنت گرفتیم و ای پی ولید وچند باری ای پی ولید هی تغییر میکرد بررسی کردند میگویند یکی داره از وی پی ان تو سیستمتون استفاده میکنه که باعث میشه ای پی ولیدتون تغییر کنه
اصلا چنین چیزی امکان داره؟

بستگی به نوع شبکه داره

در کل به نظر من استفاده از این برنامه ها در محیط اداره و سیستم هایی که اتوماسیون دارند درست نیست

بی خیال شو برا خودت دردسر نکن فردا یه اتفاقی می افته میگن شما جاسوسی

Mahiar0
09-11-2012, 18:56
بستگی به نوع شبکه داره

در کل به نظر من استفاده از این برنامه ها در محیط اداره و سیستم هایی که اتوماسیون دارند درست نیست

بی خیال شو برا خودت دردسر نکن فردا یه اتفاقی می افته میگن شما جاسوسی

عزیز منظورم بد متوجه شدید
من میگم اگر یکی استفاده کنه باعث مختل شدن میشه یا نه
چون رو سیستم یکی دیدم این برنامه نصبه گفتم نکنه باعث خرابی بشه؟