PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی داخلی رندر وی ری

NINJA0098
04-10-2012, 16:43
سلام یه یکی دو ماهی هست که به دلیل مشکلات بازیسازی رفتیم تو رندر وی ری داریم طرح داخلی میزنیم .... نظرتون میتونه کارامو بهتر کنه عکس از تنظیمات رندرم میزارم بعدا...

زمان طراحی: حدود یه ساعت(یا کمتر)
زمان رندر: حدود 15 دقیقه(دست بالا :دی)
پلاگین: وی ری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زمان طراحی: حدود یه ساعت و نیم(یا کمتر)
زمان رندر: حدود 8 دقیقه

زمان طراحی: حدود پنجاه دقیقه(یا کمتر)
زمان رندر: حدود 22 دقیقه

NINJA0098
04-10-2012, 16:45
اوه اوه عکس تبلیعاتی شد الان عوضش میکنم

TheGnomonWorkshop
04-10-2012, 22:38
سلام . . .
من معماری نخوندم، ولی به نظرم تو این روشنایی روز نباید داخل اینقد تاریک باشه . . .
یه نور Vray plan بزاری داخل به نظرم بهتر شه . . .
از بازی سازیتون میگی؟

NINJA0098
06-10-2012, 19:46
سلام . . .
من معماری نخوندم، ولی به نظرم تو این روشنایی روز نباید داخل اینقد تاریک باشه . . .
یه نور Vray plan بزاری داخل به نظرم بهتر شه . . .
سلام ...
ممنون که نظر دادین...
منم معماری نخوندم نرم افزار خوندم ولی خوب رندر میفروشیم پول دربیاریم دیگه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای تاریکی انتهای اتاقم میخواستم این کارو بکنم منتها دیدم پرده هست فکر کردم شاید بهتر باشه نور نندازم واقعی تر شه ... منابع نور که همون چراغای رو دیوار باشنم مطمئنن خاموشن تو روز دیگه ...
کلا تو این سکانس از envoirment توی تنظیمات وی ری و یه vray sun استفاده کردم ... تو این سکانسا زیاد نور نمیندازم زمان رندر پایین تر باشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از بازی سازیتون میگی؟
چی بگم خو ... پول نیس توش ... بدبختی زیاد داره... اعصاب زیاد میخواد ... و....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا یه سوال این مجید آنلاین خوبه بیام پست بدم؟فعال هستن؟ اینجا نظر و راهنمایی مثل این که کمه بیایم اونجا شاید کمک کرد حرفه ای شیم.....هوم؟(از پستاتون فهمیدم اونجا مث این که فعالین)

NINJA0098
06-10-2012, 19:55
پست اول ویرایش شد یه رندر از اتاق بچه اضاف شد ..
اون قسمت مشکی اسم و اینا بود که حذفیدم ....
ایراداتو بگین ممنون میشم ... هم اجرایین اینا هم تمرینی برا من ... لطفا ایراد بگیرین ...

NINJA0098
06-10-2012, 20:02
یکی دیگه هم اضافه شد ... دکور اتاق شخصی... فکر کنم 7 در 5 بود اتاقش....
خواهشا اگه ایراد میگیرین بگین چه چیزی بیشتر ضعیفه .....
ممنان

Lord-Voldemort
06-10-2012, 21:37
رندر ها تاریکه و خیلی کوچیک . به نظر من شما باید کار زیاد ببینید مثلا سایت اورموشن
این مقاله رو هم به شما پیشنهاد می کنم که بخونی این طراحی هایی که زدی خیلی جالب نیست .

.
کار اخری ، اتاق خواب ، زاویه ی دوربین بد ، نور کمه ، برای درست کردن این شما می تونید ios دوربین رو کم کنید که عکس های طبیعی بین 25 تا 45 هست . تایل زیر تخت خواب خیلی بزرگه .
سقف چقدر شلوغه مگه اتاق خواب نیست باید آرامش داشته باشه نه این همه نور ، همچین مبلی توی اتاق خواب هست ؟! ، پنجره ها پشتش فضای خالیه
این اموزش هم خیلی خوبه ، کلا سایت خوبیه من همه اموزش ها رو دارم و بهتون پیشنهاد می کنم .

kamron_devil
07-10-2012, 12:59
به نظر کار قشنگیه . ولی مجید انلاین بچه های معماری و فعال بشتر داره. ایدی من که اونجا قاطی کرده با هیچ ایدی جدید هم تو نمیره. شما رفتی سلام برسون. لرد برای تو درست شد؟ پیغام بده لطفا

NINJA0098
07-10-2012, 15:25
رندر ها تاریکه و خیلی کوچیک . به نظر من شما باید کار زیاد ببینید مثلا سایت اورموشن
این مقاله رو هم به شما پیشنهاد می کنم که بخونی این طراحی هایی که زدی خیلی جالب نیست .
ممنون بابت نظرت...
اتفاقا خودمم میدونم کارام زیاد زنده نیس ...واس همین میخوام راهنمایی بشم ...
آموزشایی که معرفی کردی رو هم دارم میگیرم ببینم ... ممنان ...

کار اخری ، اتاق خواب ، زاویه ی دوربین بد ، نور کمه ، برای درست کردن این شما می تونید ios دوربین رو کم کنید که عکس های طبیعی بین 25 تا 45 هست . تایل زیر تخت خواب خیلی بزرگه .
تایل زیر تخت سایز واقعیه تو اتوکد زدم ....دوربینم تارگت معمولیه ویری فیزیکال نیس....

سقف چقدر شلوغه مگه اتاق خواب نیست باید آرامش داشته باشه نه این همه نور ، همچین مبلی توی اتاق خواب هست ؟! ، پنجره ها پشتش فضای خالیه
سقفو مشتری خواست نور مخفی کار بشه ... تختشم خودم گذاشتم همینجوری قشنگ بود .... : دی

به نظر کار قشنگیه . ولی مجید انلاین بچه های معماری و فعال بشتر داره. ایدی من که اونجا قاطی کرده با هیچ ایدی جدید هم تو نمیره. شما رفتی سلام برسون. لرد برای تو درست شد؟ پیغام بده لطفا
من آیدی دارم قدیمی ...

sasan irani2
09-11-2012, 13:57
دوستان گفتن