PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال هارد به هارد با استفاده از LAN

mehrzad21
04-10-2012, 11:31
سلام
من یه لپ تاپ دارم که می خوام کل درایواشو فرمت کنم
واسه این می خوام همه اطلاعاتم رو توی هارد کامپیوترم بریزم تا بعد از فرمت کردن لپ تاپ و نصب ویندوز دوباره اونا رو برگردونم تو لپ تاپم
حالا این وسط مشکلی که پیش اومده اینه که وقتی خواستم با برنامه windows easy transfer که تو بخش کنترل پانل قرارداره و با کابل lan این دوتا رو به هم وصل کنم همدیگرو نمی شناسن.
اگه می شه آموزش کامل انتقال اطلاعات با کابل lan رو بهم بگید.

EXTREME
04-10-2012, 12:16
سلام
من یه لپ تاپ دارم که می خوام کل درایواشو فرمت کنم
واسه این می خوام همه اطلاعاتم رو توی هارد کامپیوترم بریزم تا بعد از فرمت کردن لپ تاپ و نصب ویندوز دوباره اونا رو برگردونم تو لپ تاپم
حالا این وسط مشکلی که پیش اومده اینه که وقتی خواستم با برنامه windows easy transfer که تو بخش کنترل پانل قرارداره و با کابل lan این دوتا رو به هم وصل کنم همدیگرو نمی شناسن.
اگه می شه آموزش کامل انتقال اطلاعات با کابل lan رو بهم بگید.

شما که کابل لن رو میخواین بزنید بین کامپیوتر و لپ تاب حتما از کابل کراس استفاده کنید
بعد از زدن کابل به شرطی که درایور شبکه نصب باشه به دو تا سیستم آی پی بدین در local aera connection به یکی 192.168.1.1 و به یکی دیگه 192.168.1.2 و get way اون رو بزارید 192.168.1.1
اگه ویندوز سون دارین homgroup رو فعال کنید و پسوردشو حذف کنید که موقع وارد شدن به سیستم ازتون پسورد نخواد اگه xp دارین یک فولدر شیر کنید و تیک گزینه ی allow network رو بزارین تا پسورد نخواد
بعد از طریق run باز زدن ip system \\ وارد اون سیستم دیگه بشین و اطلاعات رو کپی کنید رو اون سیستم دیگه
موقع اینکار فایروال رو خاموش کنید