PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای اضافه کردن موضوع به یک کلیپ کدام نرم افزار مناسبه ؟ پریمیر یا افترافکت؟

omid_3tar
03-10-2012, 14:33
سلام دوستان من یک سوال داشتم

من میخواستم یک فیلم رو ویرایش کنم یعنی زیرش یک نوار بزارم که از راست به چپ حرکت کنه مثل مثلا خبرهایی که توی تلویزیون پایین مانیتور پخش میشه

برای اینکار باید از افترافکت استفاده کنم یا پریمیر؟ کار با کدوم یکی ساده تره؟

Переклад не
04-10-2012, 00:06
سلام دوستان من یک سوال داشتم

من میخواستم یک فیلم رو ویرایش کنم یعنی زیرش یک نوار بزارم که از راست به چپ حرکت کنه مثل مثلا خبرهایی که توی تلویزیون پایین مانیتور پخش میشه

برای اینکار باید از افترافکت استفاده کنم یا پریمیر؟ کار با کدوم یکی ساده تره؟

ببینید دوست عزیز افترافکتس نرم افزاریس فقط برای افزودن جلوه و ویرایش جلوه های یک تراک و یا ساخت یه جلوه ی حرفه ای و ویژه.برای ایجاد این زیر نویس از هر دو نرم افزار میشه اینکارو کرد اما افتر افکتس مختص این کارهاست.شما میتونید فیلمتون رو رو کامپزیشن قرار بدید بعد براش یه زیر نویس طراحی کنید و روش کار کنید .برای اینکه حرفه ای از آب در بیاد بهتره از پروژه های آماده استفاده کنید.مثلا پرژه ی آماده ی نیوز و...

omid_3tar
04-10-2012, 10:13
ببینید دوست عزیز افترافکتس نرم افزاریس فقط برای افزودن جلوه و ویرایش جلوه های یک تراک و یا ساخت یه جلوه ی حرفه ای و ویژه.برای ایجاد این زیر نویس از هر دو نرم افزار میشه اینکارو کرد اما افتر افکتس مختص این کارهاست.شما میتونید فیلمتون رو رو کامپزیشن قرار بدید بعد براش یه زیر نویس طراحی کنید و روش کار کنید .برای اینکه حرفه ای از آب در بیاد بهتره از پروژه های آماده استفاده کنید.مثلا پرژه ی آماده ی نیوز و...

خیلی ممنون از پاسختون

اینجور که شما گفتید از هر دوتاش میشه استفاده کرد اما کدومش راحت تره که من بتونم زودتر یا بگیرم؟

mal2moh
11-05-2013, 12:44
سلام
عزیزم
کار با افتر بسیار ساده است اما برای کار بر روی نیم ساعت فیلم درست نشده و ویژه ساخت جلوه های کوتاه و خاص هست
شما از پریمیرپرو نسخه 6 استفاده کن براحتی همه کارهات انجام میشه

akbarrahemi
05-08-2013, 13:51
امیدجان کارباپریمیر راحت تره