PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ایمیل بفرستیم که توی اسپم نره ؟

AlphaBoy
03-10-2012, 12:33
سلام دوستان

برای ارسال ایمیل از طریق دات نت، چه تنظیماتی رو باید انجام بدیم که ایمیل های ارسالی توی SPAM نره ؟ یک سایتی رو فرض کنید که می خواد در روز ایمیل های مختلفی به کاربرانش ارسال کنه .. چه جوری باید این کار رو انجام داد ؟؟

szh_1367
03-10-2012, 13:33
سلام دوستان

برای ارسال ایمیل از طریق دات نت، چه تنظیماتی رو باید انجام بدیم که ایمیل های ارسالی توی SPAM نره ؟ یک سایتی رو فرض کنید که می خواد در روز ایمیل های مختلفی به کاربرانش ارسال کنه .. چه جوری باید این کار رو انجام داد ؟؟

هر سرویس دهنده ایمیل تعداد و زمان خاصی ایمیل رو برای یک نام کاربری در نظر میگیرد اگر این تعداد از حد مجاز تجاوز کند ایمیل های شما به spam خواهد رفت

شما میتوانید از group ها استفاده کنید که دارای ظرفیت های بالاتری هستند

AlphaBoy
04-10-2012, 11:10
هر سرویس دهنده ایمیل تعداد و زمان خاصی ایمیل رو برای یک نام کاربری در نظر میگیرد اگر این تعداد از حد مجاز تجاوز کند ایمیل های شما به spam خواهد رفت

شما میتوانید از group ها استفاده کنید که دارای ظرفیت های بالاتری هستند

میشه درباره group بیشتر توضیح بدید ؟ منظورتون چیه ؟

szh_1367
04-10-2012, 11:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!overview

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Life24
05-10-2012, 15:43
Reverse lookup رو فراموش نکیند برای دامین.

AlphaBoy
05-10-2012, 22:32
من از هاست های آماده ویندوزی استفاده می کنم برای سایت، آیا اینها Reverse lookup دارن ؟

Life24
10-10-2012, 13:40
من از هاست های آماده ویندوزی استفاده می کنم برای سایت، آیا اینها Reverse lookup دارن ؟

منظورت هاست اشتراکی هست؟
خیر. مگر برات ست کنن. یعنی برای دامنه خاص شما مثلا test.com یک IP خصوص به شما بدهند.
مسئول تبدیل IP به اسم.