PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اکانت یا همان یوزر اصلی کامپیوتر

mohammad428428428
01-10-2012, 19:58
سلام . می شه راهنماییم کنید من خواستم یک اکانت جدید بسازم و بعد از ساخت اون اکانت اصلی کامپیوتر غیب شد و الآن قابلیت های قبلی رو نداره !:19:

jafarian
01-10-2012, 23:43
سایت مایکروسافت یک روش گذاشته:20:

رجیستری ویندوز باز کنید به این مسیر پایین برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد داخل پنجره سمت راست کلیک راست گزینه New بعد گزینه DWORD 32 Bit انتخاب کنید بعد اسمش به اسم user خودتون تغییر بدین منظورم همون یوزری که هیدن شده بعد داخل کادر value عدد 1 تایپ اکی کنید رجیستری رو ببنیدن سیستم ریست کنید بالا که اومد ببینید اون یکی اکانتی که هیدن شده بود میبینید اگر که پاک نکرده باشین

User Account disappeared on XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dew Drop
02-10-2012, 02:17
سلام
این کار رو هم می تونید انجام بدید
رو My Computer کلیک راست کنید و manage بعد local users and group بعد users
یوزری که می خواید دوباره فعال بشه روش کلیک کنید تو صفحه ای که باز می شه اگه گزینه Account is disabled تیک داشت تیکش رو بردارید و ok کنید.

mohammad428428428
02-10-2012, 13:45
ممنون اما من به یک مشکل دیگه بر خوردم این که قبلاً می تونستم وقتی فایلی رو هایدن کنم از قسمت تولز اون رو show و هایدن کنم اما الآن show نمی شه !

jafarian
02-10-2012, 14:10
ممنون اما من به یک مشکل دیگه بر خوردم این که قبلاً می تونستم وقتی فایلی رو هایدن کنم از قسمت تولز اون رو show و هایدن کنم اما الآن show نمی شه !

احتمال اینکه سیستم شما ویروسی شده باشه هست برای همین قادر به انجام اینکار نیستین شمابرنامه Quick Hide از لینک پایین دانلود با این برنامه تست کنید ببینید جواب میگیرین.

Quick Hide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

maxor
04-10-2012, 08:40
سلام دوستان من یه سوال در همین رابطه داشتم
ویندوز من یه یوزر بیشتر نداره پسورد هم نداره ولی هر بار پی رو روشن ، ریسیت استندبای میکنم باید رو این یورز لعنتی کلیک کنم تا بیاد تو محیط ویندوز :19:میشه بگید چجوری از کار بندازمش تا دیگه صفحه انتخاب یوزر نیاد

jafarian
04-10-2012, 08:45
سلام دوستان من یه سوال در همین رابطه داشتم
ویندوز من یه یوزر بیشتر نداره پسورد هم نداره ولی هر بار پی رو روشن ، ریسیت استندبای میکنم باید رو این یورز لعنتی کلیک کنم تا بیاد تو محیط ویندوز :19:میشه بگید چجوری از کار بندازمش تا دیگه صفحه انتخاب یوزر نیاد

منوی run اجرا داخلش دستور control userpasswords2 رو ازاینجا کپی اونجا paste کنید اینتر کنید داخل صفحه ای که باز میشه از سربرگ user روی user خودتون کلیک کنید بعدشم چکمارک کنید user must enter a user که اون بالا قرارداره رو بردارین روی دکمه apply کلیک کنید یک کادر باز میشه که user با pass خودتون باید کنید بعدم اکی کنید سیستم ریست کنید .

maxor
05-10-2012, 16:14
ممنون درست شد زمان بوت شدن خیلی کمتر شده:5: