PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Gun

Molecule
01-10-2012, 12:23
سلام به همه تری دی کارا این اسلحه رو با وی ری رندر گرفتم به کارهای شما نمیرسه ولی خوشحال میشم نظرتون بگین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TheGnomonWorkshop
01-10-2012, 21:54
خسته نباشی دوست عزیز
درباره رندر و تکسچرش زیاد نمیتونم نظر بدم، ولی سعی کن که هرکاری رو میسازی، هرچهقدر هم که خوب نشده باشه، یه جورایی خوب جلوش بدی
مثلا همین صحنه رو میتونستی یه تکسچر به زمین بدی و بعد ببیری تو فتوشاپ و هر بلایی که میخوای سرش بیاری !
البته الانم رندرت خوبه ها !
یکم زاویه دوربین رو بهتر تنظیم میکردی و یه بامپ هم به دسته میدادی خیلی خوب میشد . . .
مدل هم که خیلی خوب شده، فقط یه جاهاییش انگار سه ضلعی شده و بعضی جاها هم سگمنت نداره!
سایز فشنگ ها هم انگار نسبت به لوله کلت یکم کوچیکتره . . .
در کل خیلی خوبه . . .
موفق باشی . . .

kamron_devil
02-10-2012, 10:34
کاره قشنگی شده . مدل واقعی رو هم بزار که بهتر بشه نظر داد. علی سی جی مد هستم ایدی من قاطی کرده تو مجید انلاین باز نمیشه . پسوردم رو ایراد میگیره. به ادمین بگو پسوردو رو یک چیزی بزاره به تو بگه و تو هم به من بگو الو؟

Molecule
02-10-2012, 11:25
اینم مدلی که از روش زدم