PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرتبط کردن چندین بانک با فیلدهای مشترک و داده های مختلف در دلفی

mojtaba802
23-07-2006, 10:52
من تعدادی بانک اطلاعاتی با دیبی با فیلدهای مشترک اما داده های مخلف و هیچ فیلی هم ایندکسی نیست

می خواهم این بانکها را طوری به هم مرتبط کنم که بتوان روی آنها فیلتر سازی کرد و ...

اگه کسی می دونه یا علی بیاد کمک ما
:rolleye: یسش
جواب زحمات شما عزیزان هم خواهیم داد

مرد مباح
23-07-2006, 11:49
رفيق منظورت اينه كه ميخواي دوتا فايلو به هم بچسبوني تو برنامت؟
يا ميخواي يك گزارش مشترك از جفتشون بگيري؟ يعني اطلاعات جفتشون رو يكجا نشون بده.

مرد مباح
23-07-2006, 11:56
اشتباها دوبار زده شد.
لطفا مديران پاك كنند.

مرد مباح
23-07-2006, 12:01
لطفا مديران پست را پاك كنند.

FGIT
24-07-2006, 07:52
اگر منظورت رو درست فهميده باشم كارت با استفاده از Linked Server توی MS SQL انجام میشه.
راههای دیگه هم بستگی به نوع بانک و ... داره

CRUX
26-07-2006, 22:26
من تعدادی بانک اطلاعاتی با دیبی با فیلدهای مشترک اما داده های مخلف و هیچ فیلی هم ایندکسی نیست

تعدادي بانك اطلاعاتي با ديبي ؟ !!! يعني چه ؟

جواب درست ميخوايد ، اول بايد سوالتون را روشن و واضح بپرسيد :happy:

mojtaba802
04-08-2006, 06:26
سلام علیکم
من منظورم این است که مثلاً دو بانک با فیلدهای کاملاً مشترک اما داده های مختلف داریم و از نوع دیبی و می خواهیم این دو بانک را با هم ادغام کنیم چنانچه بتوان گزارش و فیلتر را انجام داد.
و حالا کمی مشکلتر این است که می خواهیم در یک آدرس که تعدادی نامعلوم بانک با نامهای نامشخص و داده های نامشخص امام فیلدها مشترک است و حداقل تعداد رکوردها هم 2500 تا است را با یکدیگر ادغام کنیم

تا اونجا که تونستم کامل گفتم دیگه هرچه ناقصی است خودتون ببخشید :)

مرد مباح
04-08-2006, 10:55
دوست عزيز با چه ديتابيسي كار ميكني؟
با كوري ميتوني لين كار رو انجام بدي . البته اگه ديتابست امكان ساخت رو داشته باشه.

Mahmood_N
04-08-2006, 11:32
سلام دوست من ...
احتمالا با Batch Move مي شه ...
به وسيله Batch Move مي تونيد اطلاعات دو تا بانك با فيلدهاي يكسان رو به هم اضافه كنيد ...
شما بگيد كه از چه بانكي استفاده مي كنيد ( آخه براي تمام بانكها نمي شه از Batch Move استفاده كرد ) ، اگه تونستم يه برنامه نمونه براتون مي زارم يا اگه نشد روش كار رو حتما بهتون مي گم ( البته دوستان ديگر هم حتما كمكتون مي كنند ) ...
منتظر جوابتون هستم ...