PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تکه کردن فایل

aggus
30-09-2012, 12:49
سلام

من یه نرم افزار میخوام که بدون اینکه فایلارو زیپ کنه یا مثل HJsplit کنه جدا کنه !! حقیقتش میخوام PES 13 رو تو دو تا dvd بزنم نمیدونم با چی اینکارو کنم چون 6 گیگه !! زیپش کنم اول باید هر دوتا فایل کپی بشه و اکسترکت بعدش نصب !! یه چی میخوام که کمپرس نشه !!

فک کنم باید نرم افزار auto run باشه !!

اگه براتون واضحه لطف کنین یه نرم افزار معرفی کنین

ممنون

jafarian
30-09-2012, 14:05
شما باید اینکار کنی با برنامه winrar ابتدا فایلهای خودتون تقسیم کنید بعدشم شما برنامه Winrar رو باز کنید به محلی که فایل هاتونو چند قسمت کردین برید Part1 رو انتخاب کنید از منوی Tools گزینه convert archive to SFX رو انتخاب کنید بعد از اینکه فایل exe ساخته شد پارت 1 پاک کنید بعد میتونید روی دو dvd بریزین وقتی برای نصب dvd شماره 1 قراربدین کارش که تموم شد اتومات درخواست dvd شماره 2 رو میده:20:

aggus
30-09-2012, 15:04
شما باید اینکار کنی با برنامه winrar ابتدا فایلهای خودتون تقسیم کنید بعدشم شما برنامه Winrar رو باز کنید به محلی که فایل هاتونو چند قسمت کردین برید Part1 رو انتخاب کنید از منوی Tools گزینه convert archive to SFX رو انتخاب کنید بعد از اینکه فایل exe ساخته شد پارت 1 پاک کنید بعد میتونید روی دو dvd بریزین وقتی برای نصب dvd شماره 1 قراربدین کارش که تموم شد اتومات درخواست dvd شماره 2 رو میده:20:

سلام

ممنون از اینکه جواب دادی !!
یه چیزی ! اینکه من فایلامو دو تیکه کردم اونی که 4 و خورده اییه رو میگه خیلی بزرگه و کانورت نمیشه !! سایزای دیگشم خیلی کوچیکه کاستوم هم نداره چه بکنم ؟؟؟؟

jafarian
30-09-2012, 15:49
سلام

ممنون از اینکه جواب دادی !!
یه چیزی ! اینکه من فایلامو دو تیکه کردم اونی که 4 و خورده اییه رو میگه خیلی بزرگه و کانورت نمیشه !! سایزای دیگشم خیلی کوچیکه کاستوم هم نداره چه بکنم ؟؟؟؟

شما برنامه winrar باید نصب کنید بعدشم روی فایل exe خودتون کلیک راست گزینه add to archive انتخاب میکردین بعدشم طبق سایت پایین قسمت split to volumes باید سایزی که میخواین فایل شما تقسیم بشه رو وارد کنید بعد طبق همون روش که گفتم برین.

How To Split A Large File Into Several Small Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aggus
01-10-2012, 08:48
سلام

دمت گرم حاجی درست شد !!!