PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خصوصی سازی ویندوز

khelane
30-09-2012, 11:43
سلام خدمت دوستان
من یه مغازه دارم و بعضی وقت ها اصلا نمیتونم به تموم سیستم ها سر بزنم و چکشون کنم (مراحل نصب ویندوز از 39 دقیقه به بعد)
میخواستم یه نرم افزار باشه یه تنظیماتی رو بهش بدم تاریخ و نوع زبان و دراخر هم بتونم بهش ساتا دایور ها رو بشناسونم چون بعضی از ویندوزها این قابلیت رو ندارن و در حین نصب هم یه چند تا برنامه جانبی میخوام اونارو هم نصب کنه
پارسال برنامه NLITE رو نصب کردم میخواستم ببینم نسخه پیشرفته این اومده یا قوی تر از ین هم اومده و موحوده بتونم کنارش هم هایرن بوت و ... رو هم بزارم دیگه چندتا سی دی نداشته باشم
با سپاس

jafarian
30-09-2012, 14:01
اگر برای xp بخواین که آخرین ورژن nlite همونی که قسمت اول قراردادم برای ساخت ویندوز سفارشی برای 7 اگر بخواین از برنامه rt7lite میتونید استفاده کنید که اونم قسمت دوم یاکه WinToolkit که اونم قسمت سوم برای خصوصی سازی 7 بکار میره البته برنامه Almeza MultiSet Professional که هم برای خصوصی سازی xp بکار میره هم 7 اما نسبت به دو برنامه دیگه کاراییش کمتره:20:

nLite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RT Seven Lite 2.6.0 Beta / 1.7.0 RC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinToolkit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])