PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با حالت توربو بپ تاپ MSI GX780

toxi
30-09-2012, 11:09
سلام دوستان من یه MSI GX780 خریدم بعئ بهم گفته بودم تو کلید های لمسی بالای کیبرد یه کلید داره به اسم P1 "میگفتم اگه بزنی دستگاه میره تو حالت توربو و یه جورایی مثل اورکلاک میشه!
اما وقتی من میزنم این دکمه رو میزنه turbo on ولی بعد چند ثانیه دوباره میزنه Turbo Off توی بازی هم باز همین داستانه! ویندوز هم عوض کردم دوباره نصب کردم اما باز همین طوره!
بعد اینکه توی نرم افزار S-bar که نصب میکنه و یه dock کوچیک بالای صفحه میده اونجا یه تنظیمات p1 داره که روش کلیک میکنی ادرس یه فایل exe رو میخواد! که نمیدونم چیه!
خواستم بدونم اصلا داستان این کلید چیه؟

اگه کسی باهاش کرده یه کمک بکنه! ما هم ازین گیجی در بیایم!

milad_takjoo
30-09-2012, 15:44
سلام..من gx680 دارم..دکمه p1 واسه من برای cinema pro هستش...من یه دکمه دیگه دارم به نام turbo....واسه شما دکمه بغلیش چی هست؟

این ورژن از sbar رو دان کن امتحان کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toxi
01-10-2012, 12:10
نه ماله من دکمه بغلیشهمون cinema pro هست که وقتی میزنم نور صفحه زیاد میشه و مدیا پلیر رو اتوماتیک باز میکنه! ببینم میدونی چجوری میشه کاری کرد باهاش مدیا پلیر باز نشه؟
بعد درست کردم دکمه p1 رو باز نرم افزار Nvidia VGA OC 12 رو نصب کنی بعد بزاری همیشه ران بازشه تا کار کنه! اونوقت وقتی p1 رو میزنی چراغش روشن میمونه و over clock میشه یعنی کل سیستم از نظر فرکانسی 20% افزایش پیدا میکنه و گرافیکش یه طعنه به 570 میزنه! ( عاشق این حرکتشم )
اینم لینک nvidia vga oc :
بعد نمیدونم چرا مال تو جاش برعکسه و لی ماله من درسته همونیه که باید باشه یعنی جا به جا نیستن!
این یکی رو هم نصب کن بهت کمک میکنه رنگ LED کیبرد رو عوض کنی خیلی باحاله: البته اگر نصب نکردیا! جسارتمو ببخشید!
تشکر یادت نره داداش

milad_takjoo
01-10-2012, 12:59
من 680 دارم...کلی اینها باهم فرق دارن....اون رنگ کیبور واسه 780 هست به من نمیخوره...
به هرحال ممنون

toxi
01-10-2012, 13:30
من 680 دارم...کلی اینها باهم فرق دارن....اون رنگ کیبور واسه 780 هست به من نمیخوره...
به هرحال ممنون
شرمنده من نخوندم فکر کردم تو هم 780 داری!
اما اگه با حالت turbo مشکل داری یعنی درست کار نمیکنه باید اون نرم افزار رو نصب کنی!
یعنی مال من که اینطوری بود!